ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv-2022 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Staro 17.09.2020, 08:54
Isabelle Isabelle je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 16.09.2010
US lokacija: Houston,TX
YU lokacija: BiH
Poruke: 191
Nepromenjeno Dv-2022

Pozdrav ...

Trazim temu za lutriju 2022, ne mogu nigdje da nadjem nikakve informacije, evo blizi za za 15 tak dana pretpostavljam, ako je sve isto ostalo. Ja sam aplicirala nekada davne 2010 godine i izucena sam 2011, medjutim ko se sjeca nesretnog glitcha i ponistenja dobitnika i svog haosa koji je nastao oko toga...
Posto sam ispala iz fazona, molim vas infromacije za predstojece apliciranje, sta se promijenilo, datumi i sl...
Hvala
__________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover. (Mark Twain)

Prijava 05.10.2010 - I put.
DV 2012 - Nista, idemo hrabro dalje..
II put DV 2013 nista...ne damo se...
III put DV 2014 ...Nope!
IV put DV 2015.....Nope!
V put DV 2016.....????
Reply With Quote
  #2  
Staro 17.09.2020, 12:10
Lazar90's Avatar
Lazar90 Lazar90 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.01.2019
YU lokacija: Belgrade
Poruke: 143
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Isabelle Prikaz poruke
Pozdrav ...

Trazim temu za lutriju 2022, ne mogu nigdje da nadjem nikakve informacije, evo blizi za za 15 tak dana pretpostavljam, ako je sve isto ostalo. Ja sam aplicirala nekada davne 2010 godine i izucena sam 2011, medjutim ko se sjeca nesretnog glitcha i ponistenja dobitnika i svog haosa koji je nastao oko toga...
Posto sam ispala iz fazona, molim vas infromacije za predstojece apliciranje, sta se promijenilo, datumi i sl...
Hvala
Konačno neko da otvori temu.
https://www.youtube.com/watch?v=FfTK...nnel=BritSimon

Treba ti pasoš, u samu aplikaciju sada unosiš podatke sa pasoša.
Rigorzniji su što se tiče fotografija. Ako upotrebiš fotografiju koju si ranije upotrebljavala za aplikaciju, 1/1 ide diskvalifikacija (bar tako kažu). Navodno su rigorozniji za netačne podatke. Napravili su softver senzitivniji na diskvalifikaciju !
__________________
Dv 2020 x 2 prečka!
Dv 2021 x 2 stativa!
Dv 2022 x 2 promašaj!
Dv 2023 x 2 preko gola
Dv 2024 x 2 golman skida zicer
Dv 2025 x 2 ...
Reply With Quote
  #3  
Staro 17.09.2020, 14:39
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

BritSimon napisao da prijava počinje 01. oktobra. Verovatno će trajati do 01.- 02. novembra.
Reply With Quote
  #4  
Staro 17.09.2020, 15:19
marko1995 marko1995 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 18.10.2017
US lokacija: Chicago
YU lokacija: BiH
Poruke: 473
Cool

Ove godine prognoziram dobitak našem forumašu Lazaru ali 2/1 ... Biva izvučen ali i njegova ljepša polovina Aliiiii ona ima manji case number

Tačno da ne povjeruje čovjek kako vrijeme leti, evo po ovoj lutriji skontaš

Srećno svima!!!
__________________
DV2019 - has not been selected
DV2020 - SELECTED
Case #: 2020EU00035XXX
DS-260: 20-Mar-2020
Poslani dokumenti: 21-Mar-2020
Reply With Quote
  #5  
Staro 17.09.2020, 17:08
Isabelle Isabelle je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 16.09.2010
US lokacija: Houston,TX
YU lokacija: BiH
Poruke: 191
Nepromenjeno

Odlicno....inace ja sam sretna pa vidjeti cemo...
Posto cekam bebu, ne mogu je sada unijeti u formular, da li je problem kasnije dodati?
__________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover. (Mark Twain)

Prijava 05.10.2010 - I put.
DV 2012 - Nista, idemo hrabro dalje..
II put DV 2013 nista...ne damo se...
III put DV 2014 ...Nope!
IV put DV 2015.....Nope!
V put DV 2016.....????
Reply With Quote
  #6  
Staro 17.09.2020, 17:45
Lazar90's Avatar
Lazar90 Lazar90 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.01.2019
YU lokacija: Belgrade
Poruke: 143
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik marko1995 Prikaz poruke
Ove godine prognoziram dobitak našem forumašu Lazaru ali 2/1 ... Biva izvučen ali i njegova ljepša polovina Aliiiii ona ima manji case number

Tačno da ne povjeruje čovjek kako vrijeme leti, evo po ovoj lutriji skontaš

Srećno svima!!!


Hahahaha Ništa, tačno bi čekali u redu za intervju moj broj!
Hvala na prognozi, ja smatram da je više vreme da budem izvučen, dosta je bilo čekanja !
Samo još ti tamo da nas dočekaš, pratimo tvoju generaciju. Sad kad sudija dosudi enac Trampu i produže još tri meseca produžetke, biće show ! !
__________________
Dv 2020 x 2 prečka!
Dv 2021 x 2 stativa!
Dv 2022 x 2 promašaj!
Dv 2023 x 2 preko gola
Dv 2024 x 2 golman skida zicer
Dv 2025 x 2 ...
Reply With Quote
  #7  
Staro 17.09.2020, 20:56
Aura's Avatar
Aura Aura je offline
Drug član
 
Datum prijave: 23.11.2010
Poruke: 63
Nepromenjeno

Moze li neko postaviti photo validator link i instrukcije oko slike, molim vas.

znam za ovaj link sa ovog foruma, ali to je davno objavljeno pa ne znam jel jos uvijek vaze ista pravila.
http://www.zelenalutrija.com/prijava...vera-slike.php
Reply With Quote
  #8  
Staro 17.09.2020, 22:08
Lazar90's Avatar
Lazar90 Lazar90 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.01.2019
YU lokacija: Belgrade
Poruke: 143
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Aura Prikaz poruke
Moze li neko postaviti photo validator link i instrukcije oko slike, molim vas.

znam za ovaj link sa ovog foruma, ali to je davno objavljeno pa ne znam jel jos uvijek vaze ista pravila.
http://www.zelenalutrija.com/prijava...vera-slike.php
https://travel.state.gov/content/tra...es/photos.html
sa desne strane imas da skines "Photo Tool"

U linku ispod je direktan link ako ne možeš da nađeš
https://travel.state.gov/content/dam...IG_cropper.swf

ja skinem to i pokrenem u GOM playeru. Tamo isečem fotografiju prema graničnicima i oala. Fotografija je spremna po ISO standardima !

Neki nezvanični validator
https://dvlottery.me/dv-lottery-photo-checker
__________________
Dv 2020 x 2 prečka!
Dv 2021 x 2 stativa!
Dv 2022 x 2 promašaj!
Dv 2023 x 2 preko gola
Dv 2024 x 2 golman skida zicer
Dv 2025 x 2 ...
Reply With Quote
  #9  
Staro 18.09.2020, 12:22
milospzs milospzs je offline
Član
 
Datum prijave: 08.05.2017
US lokacija: Georgia
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 7
Nepromenjeno

Pozdrav svima. Ja sam prethodnih 3 4 godine aplicirao ali mi sad ne ide u glavu zar ne bi trebalo u 2020toj da se aplicira za 2021. A sad vidim da postoji 2022 vec. Kad mogu da apliciram secam se da je prethodnih godina to bilo u septembru otprilike?
Reply With Quote
  #10  
Staro 18.09.2020, 13:17
slucajni_prolaznik slucajni_prolaznik je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.05.2016
Poruke: 571
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik milospzs Prikaz poruke
Pozdrav svima. Ja sam prethodnih 3 4 godine aplicirao ali mi sad ne ide u glavu zar ne bi trebalo u 2020toj da se aplicira za 2021. A sad vidim da postoji 2022 vec. Kad mogu da apliciram secam se da je prethodnih godina to bilo u septembru otprilike?
U 2020toj se aplicira za (DV-)2022gu ciji se odabir kandidata se objavljuje negde u maju 2021ve i ciji intervjui pocinju 1og oktobra 2021ve, a zavrsavaju se 30tog septembra 2022ge.
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 15:42.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.