ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Lutrija za Zelenu Kartu DV-2018 Prijavljivanje » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Prikaz rezultata ankete: Prijava za DV-2018 - Po koji put se prijavljujete?
1. Put 235 47,76%
2. Put 104 21,14%
3. Put 71 14,43%
4. Put 32 6,50%
5. Put 12 2,44%
6. Put 9 1,83%
7. Put 10 2,03%
8. Put 5 1,02%
9. Put 0 0%
10. Put (& >10) 14 2,85%
Glasači: 492. Ne možete učestvovati u ovoj anketi

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #171  
Staro 29.09.2016, 17:50
Grge017 Grge017 je offline
Član
 
Datum prijave: 16.09.2016
Poruke: 16
Post

Evo mozda i od mene neke koristi na forumu

Danas pre par sati u Vranju su bili ljudi iz Americke ambasade u Beogradu, bas sam pitao za ovo "mailing adresa" u Americi, da li je potrebno da imamo nekog...

Sto se tice prijave ne, znaci ne moramo da imamo nikog "preko", ali ako budemo izvuceni u dokumentu DS-260 postoji deo gde moramo da upisemo adresu nekog u Americi, nebitno da li je rodjak, drug/drugarica, poznanik bitno da imamo nekog i taj neko ne mora da je legalno u Americi, moze da je i ilegalno bitno da imamo cisto nekog kod koga ce novi dokumenti tipa "green card i taj ssn broj" da dodju i neko da ih "primi".

Tako mi je covek objasnio, e sad ovi koji su vec bili na intervju i koji su popunjavali taj dokument, trebalo bi nesto vise o ovome da znaju.

Pozdrav svima i srecnooo
Reply With Quote
  #172  
Staro 29.09.2016, 18:05
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Grge017 Prikaz poruke
Evo mozda i od mene neke koristi na forumu

Danas pre par sati u Vranju su bili ljudi iz Americke ambasade u Beogradu, bas sam pitao za ovo "mailing adresa" u Americi, da li je potrebno da imamo nekog...

Sto se tice prijave ne, znaci ne moramo da imamo nikog "preko", ali ako budemo izvuceni u dokumentu DS-260 postoji deo gde moramo da upisemo adresu nekog u Americi, nebitno da li je rodjak, drug/drugarica, poznanik bitno da imamo nekog i taj neko ne mora da je legalno u Americi, moze da je i ilegalno bitno da imamo cisto nekog kod koga ce novi dokumenti tipa "green card i taj ssn broj" da dodju i neko da ih "primi".

Tako mi je covek objasnio, e sad ovi koji su vec bili na intervju i koji su popunjavali taj dokument, trebalo bi nesto vise o ovome da znaju.

Pozdrav svima i srecnooo
Hvala i super sto ste pitali. Kao sto smo i pretpostavili, za prijavu ne treba USA adresa, bio je lapsus ili nesporazum, kako god. Za DS-260 je to vec poznato.
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #173  
Staro 29.09.2016, 18:47
Djordje001 Djordje001 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 30.09.2012
Poruke: 58
Nepromenjeno

Mene zanima jedna stvar,dali mogu da igram zelenu lutriju iz inostranstva,posto sam u gostima do decembra,u drugoj sam zemlji,dali se priznaje da prijavim zemlju srbiju gde zivim ?
Reply With Quote
  #174  
Staro 29.09.2016, 19:57
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Djordje001 Prikaz poruke
Mene zanima jedna stvar,dali mogu da igram zelenu lutriju iz inostranstva,posto sam u gostima do decembra,u drugoj sam zemlji,dali se priznaje da prijavim zemlju srbiju gde zivim ?
Naravno da mozete da ucestvujete odakle god zelite. Prijavljujete se na osnovu zemlje rodjenja a ne stanovanja. Na osnovu prebivalista, ako ne navedete drugacije u daljem procesu ako Vas izvuku, se odredjuje u kojoj ambasadi biste imali intervju.
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #175  
Staro 29.09.2016, 20:13
Andrija89's Avatar
Andrija89 Andrija89 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 04.03.2013
US lokacija: O tome kad me izvuku...
YU lokacija: Nis
Poruke: 122
Nepromenjeno

Ovo je taze informacija sa predavanja o dv2018 od sluzbenika iz Americke ambasade. Adresa(nekog u Americi) je potrebna ali tek prilikom popunjavanja formulara ds-260, tj ako budete izvuceni maja meseca.
__________________
13.10-20.10.2014 - Dve prijave (prvi put) ---- NISTA
08.10.2015 - Dve prijave (drugi put) ---- NISTA
09.10 - 10.10 -Dve prijave (treci put)----NISTA
05.11 - Dve prijave ----
Reply With Quote
  #176  
Staro 29.09.2016, 21:55
Creativemess Creativemess je offline
Član
 
Datum prijave: 07.09.2016
YU lokacija: Beograd
Poruke: 7
Nepromenjeno

I od mene jedna informacija direktno iz ambasade,mene je zanimalo 4oro godisnje skolovanje ,sobzirom da sam se prelvalifikovala sa 4tim stepenom vanredno,znaci iskljucivo i iskljucivo REDOVNO skolovanje.Znaci da idemo na iskustvo koje je trazenoDobro pa jedan uslov ispunjavamo,sa sve dokazima :-)Srecno nam svima
Reply With Quote
  #177  
Staro 30.09.2016, 00:17
beholder's Avatar
beholder beholder je offline
Član
 
Datum prijave: 08.03.2015
US lokacija: ???
YU lokacija: Beograd
Poruke: 27
Post

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Andrija89 Prikaz poruke
Ovo je taze informacija sa predavanja o dv2018 od sluzbenika iz Americke ambasade. Adresa(nekog u Americi) je potrebna ali tek prilikom popunjavanja formulara ds-260, tj ako budete izvuceni maja meseca.
Hvala na informaciji i tebi i članu Grge017!!!! Znači da je u Novom Sadu definitivno bila pogrešna informacija u pitanju. Baš mi je drago što je to razjašnjeno pre same prijave!
__________________
DV2017-Not selected
DV 2018 - 1 prijava - drugi put- Not selected
Reply With Quote
  #178  
Staro 30.09.2016, 09:17
Andrija89's Avatar
Andrija89 Andrija89 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 04.03.2013
US lokacija: O tome kad me izvuku...
YU lokacija: Nis
Poruke: 122
Nepromenjeno

Nema na cemu pa tu smo da pomazemo jedni drugima. Zaboravio sam da napisem juce da je gospodin koji je drzao predavanje rekao da ce cena lekarskog biti 200$ ali mi nekako nije delovao siguran u to pa uzmite ovu informaciju sa rezervom.
__________________
13.10-20.10.2014 - Dve prijave (prvi put) ---- NISTA
08.10.2015 - Dve prijave (drugi put) ---- NISTA
09.10 - 10.10 -Dve prijave (treci put)----NISTA
05.11 - Dve prijave ----
Reply With Quote
  #179  
Staro 30.09.2016, 12:10
Crnokosa91's Avatar
Crnokosa91 Crnokosa91 je offline
Član
 
Datum prijave: 27.09.2016
US lokacija: Videćemo :)
YU lokacija: Beograd
Poruke: 19
Nepromenjeno

Htela sam čisto hipotetički da pitam pošto planiram w&t ove godine ,da li mopgu da idem da odradim to iako me izvuku, pitam zbog svega potrebnog sto treba da se obavi ?
Reply With Quote
  #180  
Staro 30.09.2016, 17:02
Peca Peca je offline
Član
 
Datum prijave: 28.09.2016
Poruke: 7
Nepromenjeno

Pozdrav svima, nov sam ovde samim tim radujem se apliciranju za lutriju (prvi put) Dosta toga sam ovde procitao i naucio i drago mi je da postoji ovakav forum
Imam jedno pitanjce... Da li na forumu mogu da nadjem adekvatne prevode za zavrseni stepen obrazovanja? Zavrsio sam redovno osnovnu i srednju skolu kao i privatni fakultet Singidunum... Na nasem je to "visoko obrazovanje" (diplomirani ekonomista) A po njihovom bi bilo?
I da iskoristim priliku da svima pozelim puno srece!
Reply With Quote
Odgovori

Tags
fds, magie, prijava


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Adresa u prijavi za zelenu kartu vukana Prijava na Lutriju 2 23.10.2014 08:09
prijava za zelenu kartu u USA mirjana72 Stare teme 7 26.01.2012 21:45
koliko je sigurno da cu dobiti zelenu kartu? wingreen Druga koverta 61 28.06.2009 22:05
Lutrija za zelenu kartu je besplatna! emigracija Vodič za nove emigrante u USA 0 13.11.2007 18:08

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 19:09.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.