ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Lutrija za Zelenu Kartu DV-2018 Prijavljivanje » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Prikaz rezultata ankete: Prijava za DV-2018 - Po koji put se prijavljujete?
1. Put 235 47,76%
2. Put 104 21,14%
3. Put 71 14,43%
4. Put 32 6,50%
5. Put 12 2,44%
6. Put 9 1,83%
7. Put 10 2,03%
8. Put 5 1,02%
9. Put 0 0%
10. Put (& >10) 14 2,85%
Glasači: 492. Ne možete učestvovati u ovoj anketi

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #981  
Staro 30.10.2017, 20:40
comy comy je offline
Član
 
Datum prijave: 29.10.2017
Poruke: 9
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik misternice Prikaz poruke
Zato sto to nije Vas case number.
Prvi korak je da ukucate svoju sifru na stranici Lutrije. Tamo cete u obavestenju pronaci svoj Case number u formi 2018EUxxxxx
Hvala Vam puno, ali sada i da hocu da obrisem ne mogu Ne znam sta da radim...
Reply With Quote
  #982  
Staro 30.10.2017, 20:43
comy comy je offline
Član
 
Datum prijave: 29.10.2017
Poruke: 9
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik misternice Prikaz poruke
Moj savet je da odmah obisete ovaj post zato sto ste upravo nalisali svoju sifru za logovanje.
Vas CN je broj koji ste morali da primetite kad ste saznali da ste izvuceni. On postoji u formi 2018EUxxxxxxx (dakle x umesto pravog broja koji vam pise jer se takve stvari nikada ne objavljuju (u celosti)).
Takodje, na toj stranici na kojoj ste saznali da ste izvuceni su i koraci koje treba dalje da sledite (putanja za formular DS260).
Srecno!!!
I na ovom forumu sam saznala da sam na listi ali ne znam gde mogu to da proverim??
Reply With Quote
  #983  
Staro 30.10.2017, 22:16
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik comy Prikaz poruke
I na ovom forumu sam saznala da sam na listi ali ne znam gde mogu to da proverim??
Kako znate da ste na "listi" ako ne znate gde da proverite?

Na adresi https://www.dvlottery.state.gov/esc mozete da proverite svoj status.
Bice Vam potreban CN (Confirmation number, koji ste naveli), prezime i godina rodjenja. Ukoliko ste izvuceni, kao sto Vam je vec napisao Misternice, saznacete svoj CN (Case number), kao i ostale instrukcije za naredne korake izmedju kojih je i link ka obrascu DS-260.
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #984  
Staro 30.10.2017, 22:22
comy comy je offline
Član
 
Datum prijave: 29.10.2017
Poruke: 9
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik BetterFuture Prikaz poruke
Kako znate da ste na "listi" ako ne znate gde da proverite?

Na adresi https://www.dvlottery.state.gov/esc mozete da proverite svoj status.
Bice Vam potreban CN (Confirmation number, koji ste naveli), prezime i godina rodjenja. Ukoliko ste izvuceni, kao sto Vam je vec napisao Misternice, saznacete svoj CN (Case number), kao i ostale instrukcije za naredne korake izmedju kojih je i link ka obrascu DS-260.

Pa to mi nije jasno. Izbacili ste spisak dobitnika( DV-2017 Dobitnici Tabela) i ja sam na njemu ali kada proveravam status na njihovom sajtu pise Has not been selected . Nista cekam pa ako se promeni status super ako ne vec sam konkurisala i za sledecu godinu Hvala Vam punoooo. Pozz
Reply With Quote
  #985  
Staro 31.10.2017, 01:00
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik comy Prikaz poruke
Pa to mi nije jasno. Izbacili ste spisak dobitnika( DV-2017 Dobitnici Tabela) i ja sam na njemu ali kada proveravam status na njihovom sajtu pise Has not been selected . Nista cekam pa ako se promeni status super ako ne vec sam konkurisala i za sledecu godinu Hvala Vam punoooo. Pozz
Vas, odnosno clana Comy, nema na spisku! Pod kojim nick-om ste se prepoznali?
Posto Vam pise Has not been selected, znaci da niste izvuceni i to se nece promeniti.
Ponavljam, u tabeli se nalaze iskljucivo podaci koje su nam sami clanovi dostavili. Nema drugog nacina da znamo ko je izvucen.
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #986  
Staro 31.10.2017, 21:04
comy comy je offline
Član
 
Datum prijave: 29.10.2017
Poruke: 9
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik BetterFuture Prikaz poruke
Vas, odnosno clana Comy, nema na spisku! Pod kojim nick-om ste se prepoznali?
Posto Vam pise Has not been selected, znaci da niste izvuceni i to se nece promeniti.
Ponavljam, u tabeli se nalaze iskljucivo podaci koje su nam sami clanovi dostavili. Nema drugog nacina da znamo ko je izvucen.
milica smile pise na spisku to je moj stari nick. Ne znam kako sam dospela na spisak kada Vam nisam nista slala. Znaci nista... Nema veze prijavila sam se i ove godine. Hvala Vam jos jednom na svim informacijama
Reply With Quote
  #987  
Staro 31.10.2017, 21:34
Katleja Liki Katleja Liki je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 25.07.2017
US lokacija: bilo gdje
Poruke: 126
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik comy Prikaz poruke
milica smile pise na spisku to je moj stari nick. Ne znam kako sam dospela na spisak kada Vam nisam nista slala. Znaci nista... Nema veze prijavila sam se i ove godine. Hvala Vam jos jednom na svim informacijama
Postovana, jeste li sigurni da ste bili i ranije ovdje pod tim nickom ili nekim slicni?

BetterFuture je uvrstio sve forumase koji su dostavili svoje podatke.

Citiram neke od objava Milice_Smile, da ne bi neko pomislio da su podaci izmisljeni, uz napomenu da su podaci tacni onoliko koliko je neko tacno dostavio svoje podatke:

http://www.zelenalutrija.com/forum/s...1949#post61949
11.05.2016, 09:03
milica_smile milica_smile je offline
Član

Datum prijave: 10.05.2016
Poruke: 21
Nepromenjeno
Hej ljudi, na drugaricin nagovor se prijavim, prvi put i izvučena!! CN je baš mali broj...2017EUxxxxx4xx. Da li to znači da će ranije biti i intervju? Da li je intervju manje vise formalnost? I koji je razlog eventualnog odbijanja?
I koliko sam pročitala od vas ovde na forumu, nije problem, ako se momak i ja venčamo pre intervjua (zajedno smo 2 godine), da i on dobije green card?



http://www.zelenalutrija.com/forum/s...3830#post63830
06.10.2016, 18:23
milica_smile milica_smile je offline
Član

Datum prijave: 10.05.2016
Poruke: 21
Nepromenjeno
Drugari, vize odobrene!!
Od tolike frke, na kraju sve toliko jednostavno! Do pola 11 smo sve zavrsili!
Prosli cetiri saltera...prvi za predaju dokumenata, drugi za placanje vize, treci za otiske prstiju i na kraju kod konzula, sa kojom smo imali prijatan razgovor na engleskom (mislim da je moglo i na srpskom)
Nismo ni shvatili da je to glavni deo intervjua, dok nam nije rekla da su vize odobrene! ))
Pitanja koja su postavljana su ponovljena na forumu vise puta...Gde planiramo da idemo, da li smo do sada bili u Americi, cime planiramo da se bavimo...i dalje pitanja za nasu vezu...koliko dugo smo zajedno, gde i kada smo se upoznali, koliko dugo zivimo zajedno, kad i gde je bilo vencanje, koliko ljudi je bilo...i za kraj da li imamo neke dokaze o vezi? Prilozili smo fotografije od ranije i sa vencanja, kao i prepiske...
Zaista nema razloga za strah, paniku i nervozu, svi su maksimalno ljubazni i sve je vrlo jednostavno!!
P.S. Uverenje iz suda nije potrebno, samo iz Mup-a.
Ako neko ima neka pitanja, samo izvolite
Reply With Quote
  #988  
Staro 31.10.2017, 21:38
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik milica_smile Prikaz poruke
Hej ljudi, na drugaricin nagovor se prijavim, prvi put i izvučena!! CN je baš mali broj...2017EUxxxxx4xx. Da li to znači da će ranije biti i intervju? Da li je intervju manje vise formalnost? I koji je razlog eventualnog odbijanja?
I koliko sam pročitala od vas ovde na forumu, nije problem, ako se momak i ja venčamo pre intervjua (zajedno smo 2 godine), da i on dobije green card?
Citat:
Prvobitno poslao korisnik milica_smile Prikaz poruke
Promenila sam bracni status...Intervju je zakazan za 06. oktobar.
Zanima me kada treba da javim ambasadi za to? Da li treba da cekam da promenim dokumenta (licnu kartu i pasos) ili mogu vec sada to da uradim?
Hvala!!
Citat:
Prvobitno poslao korisnik milica_smile Prikaz poruke
Drugari, vize odobrene!!
Od tolike frke, na kraju sve toliko jednostavno! Do pola 11 smo sve zavrsili!
Prosli cetiri saltera...prvi za predaju dokumenata, drugi za placanje vize, treci za otiske prstiju i na kraju kod konzula, sa kojom smo imali prijatan razgovor na engleskom (mislim da je moglo i na srpskom)
Nismo ni shvatili da je to glavni deo intervjua, dok nam nije rekla da su vize odobrene! ))
Pitanja koja su postavljana su ponovljena na forumu vise puta...Gde planiramo da idemo, da li smo do sada bili u Americi, cime planiramo da se bavimo...i dalje pitanja za nasu vezu...koliko dugo smo zajedno, gde i kada smo se upoznali, koliko dugo zivimo zajedno, kad i gde je bilo vencanje, koliko ljudi je bilo...i za kraj da li imamo neke dokaze o vezi? Prilozili smo fotografije od ranije i sa vencanja, kao i prepiske...
Zaista nema razloga za strah, paniku i nervozu, svi su maksimalno ljubazni i sve je vrlo jednostavno!!
P.S. Uverenje iz suda nije potrebno, samo iz Mup-a.
Ako neko ima neka pitanja, samo izvolite
Citat:
Prvobitno poslao korisnik comy Prikaz poruke
milica smile pise na spisku to je moj stari nick. Ne znam kako sam dospela na spisak kada Vam nisam nista slala. Znaci nista... Nema veze prijavila sam se i ove godine. Hvala Vam jos jednom na svim informacijama
Kao sto vidite, clan Milica_smile je dobila vizu i sve uredno javljala na forumu. I nepostoji drugi clan sa istim nickom. Tako da... tabela je tacna!
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #989  
Staro 31.10.2017, 22:50
comy comy je offline
Član
 
Datum prijave: 29.10.2017
Poruke: 9
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik BetterFuture Prikaz poruke
Kao sto vidite, clan Milica_smile je dobila vizu i sve uredno javljala na forumu. I nepostoji drugi clan sa istim nickom. Tako da... tabela je tacna!
Onda je moja greska, uff bas sam se ponadala. I ja se tako potpisujem na mnogim sajtovima I clan sam ovog foruma ali sam zaboravila stari nick pa sam ubacila novi. Izvinite zbog ovog nesporazuma, ipak nisam ja te srece Ali necu da odustanem
Reply With Quote
  #990  
Staro 01.11.2017, 18:58
milica_smile milica_smile je offline
Član
 
Datum prijave: 10.05.2016
Poruke: 24
Nepromenjeno

Vidim da je doslo do nesporazuma. Samo da se javim da stvarno postojim. Pozdrav iz Salt Lake City-a, Utah. Iskreno, nismo bas puno ocekivali od ovog grada, ali za nasu prvu godinu ovde smo prezadovoljni. Svako ko zeli da zivi u mirnom i cistom gradu, toplo preporucujem Salt Lake City. ☺️
Reply With Quote
Odgovori

Tags
fds, magie, prijava

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Adresa u prijavi za zelenu kartu vukana Prijava na Lutriju 2 23.10.2014 08:09
prijava za zelenu kartu u USA mirjana72 Stare teme 7 26.01.2012 21:45
koliko je sigurno da cu dobiti zelenu kartu? wingreen Druga koverta 61 28.06.2009 22:05
Lutrija za zelenu kartu je besplatna! emigracija Vodič za nove emigrante u USA 0 13.11.2007 18:08

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 05:55.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.