ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Intervju (interview) - Ambasada

Intervju (interview) - Ambasada Pitanja vezana za dokumentaciju, specijalne slučajeve i pitanja tokom intervjua

Intervju (interview) - Ambasada » Intervjui - 2014 » Bitni linkovi
O drugoj koverti Lekarski pregled Ambasade Intervju Korisne informacije

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #871  
Staro 19.04.2014, 21:28
coda81 coda81 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.05.2013
Poruke: 53
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik RBSMC Prikaz poruke
Da u pravu si. Nema veze onda. Pošto nama nisu tražili neće ni tebi
Hvala ljudi malo su me smirila vasa iskustva valjda nisam te serce pa da meni to traze ili me zbog toga odbiju!
Reply With Quote
  #872  
Staro 19.04.2014, 21:32
coda81 coda81 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.05.2013
Poruke: 53
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik noki Prikaz poruke
Ma ko sto sam rekla, nisu ga uopste ni pogledali. Cak evo vama ovde na forumu je poznato da u Makedoniji,u Americkoj Ambasadi traze i Garantno Pismo-moje nije bilo celosno.Ja nisam znala dali ce mi trebati ili ne,u poslednji momenat sam potrazila sestri,tako da mi ona pustila samo garantno pismo,bez propratnih obrazaca za uradjene takse.I u ambasadi kad su ga videli oni mi kazu zasto ti garantno pismo nije celosno.Ja im ljubazno odgovorim kako sam na zvanicnom sajtu citala sta je sve potrebno i nigde nisam ni srela da je garantno pismo potrebno,ali eto pitala sestru da mi za svaki slucaj posalje,i da ako je to problem mogu naknadno da im ga dostavim.Oni i za to nisu napravili problem rekli su da nije potrebno i dali nam vize.

Ti fino skupi sve ostale papire,znam da ti nece praviti problem za to pismo.Srecno.
Hvala noki puno bas si me obradovala pisem sta sam uradio mada mi je intervju tek u Junu ali nema veze pisem u svakom slucaju!!!!
Reply With Quote
  #873  
Staro 22.04.2014, 08:48
mytweety.com mytweety.com je offline
Drug član
 
Datum prijave: 21.10.2013
Poruke: 35
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Zana Prikaz poruke
Kakav Affidavit of Support? Super je immi forum, ali brale mani da sakupljas iskustva Afrikanaca i ne znam koga Citaj iskustva nasih ljudi (za Ambasadu kojoj pripadas) i sve ce da bude ok. Sve sto si naveo u postu - diploma, novac, iskustva sa intervjua - su objasnjena mali milion puta, pretrazi malo. U Makedoniji se trazi AoS, u Srbiji ne. Da znas da se tripujes
Zana, molim te reci mi gde pise da u Makedoniji traze AoS i jesi li sigurna? pozz
Reply With Quote
  #874  
Staro 22.04.2014, 15:51
Zana's Avatar
Zana Zana je offline
Amer
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: City of Angels
Poruke: 1 266
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik mytweety.com Prikaz poruke
Zana, molim te reci mi gde pise da u Makedoniji traze AoS i jesi li sigurna? pozz
Iskreno da ti kazem - nisam sigurna. Tako su rekli clanovi ovde na Forumu, mozda sam ranije i procitala negde, ne mogu sad bas da se setim (toliko razlicitih uputstava, pomesa se sve vremenom). Sad sam pogledala makedonsku ambasadu i njihovo uputstvo za pripremu dokumenata, ali ne znam da li je obavezno ili opciono ako nemas dovoljno ustedjenog novca za ovamo. Mozda tako pise i na drugim stranama Ambasada, nisam sigurna (pogledacu danas) - najbolje je da o ovome posavetuje neko ko je u skorije vreme imao intervju u Skoplju.
Reply With Quote
  #875  
Staro 23.04.2014, 12:38
coda81 coda81 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.05.2013
Poruke: 53
Nepromenjeno

Interesuje me iskustvo dobitnika green card koji su imali intervju u ambasadi u Beogradu koliko su cekali na pasos sa vizom nakon intervjua?
Reply With Quote
  #876  
Staro 23.04.2014, 22:23
IgorMAD's Avatar
IgorMAD IgorMAD je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 10.01.2013
US lokacija: ?
YU lokacija: Srbija
Poruke: 660
Nepromenjeno

Pasos sa vizom se uglavnom dobija dan posle intervjua.
__________________

01.05.2013. Izvucen 2014EU00008xxx
21.05.2013. Poslati papiri u Kentucky
28.05.2013. Stigli papiri u Kentucky
13.09.2013. Zakazan intervju
13.11.2013. Obavljen lekarski pregled
21.11.2013. Intervju uspesno zavrsen
Od 12/13/2013 u USA
Reply With Quote
  #877  
Staro 24.04.2014, 11:09
coda81 coda81 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.05.2013
Poruke: 53
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik IgorMAD Prikaz poruke
Pasos sa vizom se uglavnom dobija dan posle intervjua.
Hvala Igore na odgovoru veliki pozdrav!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Reply With Quote
  #878  
Staro 24.04.2014, 14:01
mikagrubinen mikagrubinen je offline
Drug član
 
Datum prijave: 12.11.2013
US lokacija: Oakland
YU lokacija: Beograd
Poruke: 81
Pošalji Skype™ poruku korisniku mikagrubinen
Nepromenjeno

Pozdrav svima. Ovo je moj prvi post. :-)

Devojka mi je izvučena za DV 2014. U međuvremenu smo se venčali. Sad čekamo da nam ponovo zakažu intervju u ambasadi koji je prvobitno bio zakazan za 05. april 2014, a koji smo tražili da odložimo zbog svadbe (pošto smo restoran i venčanje zakazali pre nego je zakazan intervju). Poslali smo mail ambasadi sa skeniranim Venčanim listom (Marriage Certificate). Zvaćemo ambasadu posle 1. Maja da vidimo za koji datum nam je zakazan intervju.

Čitajući forum smo saznali većinu stvari tj. da je, pošto je uzela moje prezime, potrebno da promeni dokumenta (pasoš i LK). Ne znam da li je potrebno da pošaljemo mail u kome ćemo i o toj promeni posebno da ih obavestimo, iako smo već poslali Venčani list?

Evo jedan info... Sad sam bio u MUP-u i taksa za izdavanje Izvoda iz Kaznene evidencije se plaća 760 din.

Iako nismo još ni prošli intervju u glavama nam je haos od razmišljanja gde ići, kako će sve proći i slične misli, koje verujem da ste svi imali. :-)

Toliko za sada. Pišem kad bude nekih novih informacija ili pitanja.
Reply With Quote
  #879  
Staro 24.04.2014, 20:48
johnny_nyc's Avatar
johnny_nyc johnny_nyc je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 26.05.2011
US lokacija: New York
YU lokacija: Rijeka
Poruke: 296
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik mikagrubinen Prikaz poruke
Pozdrav svima. Ovo je moj prvi post. :-)

Devojka mi je izvučena za DV 2014. U međuvremenu smo se venčali. Sad čekamo da nam ponovo zakažu intervju u ambasadi koji je prvobitno bio zakazan za 05. april 2014, a koji smo tražili da odložimo zbog svadbe (pošto smo restoran i venčanje zakazali pre nego je zakazan intervju). Poslali smo mail ambasadi sa skeniranim Venčanim listom (Marriage Certificate). Zvaćemo ambasadu posle 1. Maja da vidimo za koji datum nam je zakazan intervju.

Čitajući forum smo saznali većinu stvari tj. da je, pošto je uzela moje prezime, potrebno da promeni dokumenta (pasoš i LK). Ne znam da li je potrebno da pošaljemo mail u kome ćemo i o toj promeni posebno da ih obavestimo, iako smo već poslali Venčani list?

Evo jedan info... Sad sam bio u MUP-u i taksa za izdavanje Izvoda iz Kaznene evidencije se plaća 760 din.

Iako nismo još ni prošli intervju u glavama nam je haos od razmišljanja gde ići, kako će sve proći i slične misli, koje verujem da ste svi imali. :-)

Toliko za sada. Pišem kad bude nekih novih informacija ili pitanja.
ne znam kako je u beogradu ali nama su u zagrebu tražili da im poštom pošaljemo uz vjenčani list i kopije putovnica od nas oboje (nove koje smo napravili) te updatene obrasce ds 230 za oboje, nazovi pa provjeri čisto da ne bi bilo nismo znali.
__________________
Prijave: 2001, 2009, 2010, 2011,2012...

06.05.2013. cura izvučena broj 15***
07.06.2013. poslani papiri za KCC
17.06.2013. papiri stigli u KCC
03.09.2013. odgovor iz KCC da su papiri u procesu
03.02.2014. interview odgođen
28.02.2014. liječnički odrađen
24.03.2014. novi datum interviewa

24.03.2014. green day
21.08.2014. USA LPR
Reply With Quote
  #880  
Staro 25.04.2014, 08:20
mikagrubinen mikagrubinen je offline
Drug član
 
Datum prijave: 12.11.2013
US lokacija: Oakland
YU lokacija: Beograd
Poruke: 81
Pošalji Skype™ poruku korisniku mikagrubinen
Nepromenjeno

Hvala johnny_nyc, zvacemo da proverimo sve pa javljam šta su rekli.
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Intervjui-2012 highvoltage84 Stare teme 424 25.09.2012 20:55
Intervjui DV2011 - Iskustva Bode Stare teme 361 02.08.2011 13:45
Intervjui - iskustva od ranije landlord Intervju (interview) - Ambasada 337 12.05.2011 23:42
DV2009 - Iskustva i intervjui iz sveta landlord Stare teme 7 08.10.2008 22:58

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 19:17.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.