ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Intervju (interview) - Ambasada

Intervju (interview) - Ambasada Pitanja vezana za dokumentaciju, specijalne slučajeve i pitanja tokom intervjua

Intervju (interview) - Ambasada » Šta je potreban i dovoljan uslov da bi se izašlo pred službenika u ambasadi » Bitni linkovi
O drugoj koverti Lekarski pregled Ambasade Intervju Korisne informacije

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #81  
Staro 16.10.2011, 21:59
noki noki je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.07.2010
YU lokacija: Zemun, Srbija
Poruke: 365
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik caspero Prikaz poruke
a sta ako nemas nikog u usa da ti posalje adresu gdje ces da budes. ima li tu neko rjesenje?
Ima,treba da ubedis sluzbenika u ambasadi da imas dovoljno finansiskih sredstava,za pocetak u Americi,tako da neces postati socijalni slucaj kad dodjes ovamo
Reply With Quote
  #82  
Staro 02.11.2011, 11:30
poshtica poshtica je offline
Član
 
Datum prijave: 16.09.2011
Poruke: 21
Nepromenjeno

Cao,ljudi! Cestitamo od srca svima koji su uspesno obavili intervju i pozeleneli Nadam se da cemo i mi,ali imamo jednu pitanjce pre nego sto odemo u ambasadu na intervju. Moj suprug je nosilac zelene karte i on ima pripremljenu kompletnu dokumentaciju i zvali smo ambasadu i pitali sta je potrebno za mene i covek nam je rekao. Ali,cisto da proverim sa nekima od vas-da li mi treba dokaz o skolovanju? Diploma iz srednje ili nesto sa fakulteta? Cika iz ambasade nista nije rekao Unapred hvala
Inace intervju nam je zakazan za sledecu sredu
Reply With Quote
  #83  
Staro 02.11.2011, 15:32
mikiSA mikiSA je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 01.07.2011
US lokacija: juzno od CHI, IL
YU lokacija: Sarajevo, BiH
Poruke: 736
Nepromenjeno

Poshtica,
ako je muz nosilac dv, ( on je izabran) onda samo on treba da dokaze da ima dokaz o skolovanju. Da su tebe izvukli ti bi trebala da pokazes da imas sve kvalifikacije, ovako ne moras. Sretno jos jednom i javite nam iskustva sa intervjua. Kad je intervju zakazan, jeste li uradili ljekarski...


Citat:
Prvobitno poslao korisnik poshtica Prikaz poruke
Cao,ljudi! Cestitamo od srca svima koji su uspesno obavili intervju i pozeleneli Nadam se da cemo i mi,ali imamo jednu pitanjce pre nego sto odemo u ambasadu na intervju. Moj suprug je nosilac zelene karte i on ima pripremljenu kompletnu dokumentaciju i zvali smo ambasadu i pitali sta je potrebno za mene i covek nam je rekao. Ali,cisto da proverim sa nekima od vas-da li mi treba dokaz o skolovanju? Diploma iz srednje ili nesto sa fakulteta? Cika iz ambasade nista nije rekao Unapred hvala
Inace intervju nam je zakazan za sledecu sredu
__________________

LPR od 31.5.2012.
-----------------------------------------------
USA citizen 20.9.2017.
*******************
Reply With Quote
  #84  
Staro 02.11.2011, 16:25
poshtica poshtica je offline
Član
 
Datum prijave: 16.09.2011
Poruke: 21
Nepromenjeno

Hej,hvala na brzom odgovoru i na resenju mojih nedoumica
9.novembra u 8:30 ujutru idemo na razgovor a pregled cemo obaviti u ponedeljak. Javljamo vam kako je proslo. Hvala jos jednom! Pozdrav
Reply With Quote
  #85  
Staro 02.11.2011, 22:37
wolf wolf je offline
Drug član
 
Datum prijave: 18.12.2009
YU lokacija: Beograd
Poruke: 92
Nepromenjeno

Sve najbolje na Intervjuju. Obavezno javi kako ste prosli. I ako nije tajno odakle ste?
Citat:
Prvobitno poslao korisnik poshtica Prikaz poruke
Hej,hvala na brzom odgovoru i na resenju mojih nedoumica
9.novembra u 8:30 ujutru idemo na razgovor a pregled cemo obaviti u ponedeljak. Javljamo vam kako je proslo. Hvala jos jednom! Pozdrav
Reply With Quote
  #86  
Staro 03.11.2011, 12:38
poshtica poshtica je offline
Član
 
Datum prijave: 16.09.2011
Poruke: 21
Nepromenjeno

Hvala! Sve vam javljamo..ako prezivim vadjenje krvi Iz Novog Sada smo
Reply With Quote
  #87  
Staro 09.11.2011, 20:19
poshtica poshtica je offline
Član
 
Datum prijave: 16.09.2011
Poruke: 21
Nepromenjeno

Evo naaaas! Obavili smo sve i POZELENELI! Sad nam samo ostaje da isplaniramo sve ostalo Srecno svima koje ocekuje intervju!
Reply With Quote
  #88  
Staro 09.11.2011, 20:57
mikiSA mikiSA je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 01.07.2011
US lokacija: juzno od CHI, IL
YU lokacija: Sarajevo, BiH
Poruke: 736
Nepromenjeno

Cestitam poshtica,
ako nije problem da malo napises o ljekarskom, najvise me zanima jeste li nosili stare knjizice sa onim pecatom o vakcinacijama (ja sam to izgubila, pa sam malo zabrinuta), jeste li morali primiti neku vakcinu, ako jeste koju i tako to....
Cestitam jos jednom i javite se nekada!

Citat:
Prvobitno poslao korisnik poshtica Prikaz poruke
Evo naaaas! Obavili smo sve i POZELENELI! Sad nam samo ostaje da isplaniramo sve ostalo Srecno svima koje ocekuje intervju!
__________________

LPR od 31.5.2012.
-----------------------------------------------
USA citizen 20.9.2017.
*******************
Reply With Quote
  #89  
Staro 10.11.2011, 13:45
poshtica poshtica je offline
Član
 
Datum prijave: 16.09.2011
Poruke: 21
Nepromenjeno

Eh i mene je pregled kod lekara vise brinuo od svega ostalog,jer mrzim igle i redovno panicim Bili smo u Smiljanicevoj 22,veoma su brzi i prijatni. Prvo su nam vadili krv pa smo posle toga isli na snimanje pluca i onda su nam rekli da dodjemo kasnije na pregled i vakcinaciju. Ja sam ponela svoj stari karton gde su mi bile upisane sve vakcine i revakcinacije, pa sam primila samo jednu,ali iskreno ne znam koja je. Znam samo da vec dva dana ne mogu da koristim levu ruku jer sam izgleda imala snaznu reakciju na tu vakcinu. Ali to je od osobe do osobe,jer mom muzu nije nista. On je,btw,primio dve vakcine. U sustini,koju ces i koliko vakcina primiti zavisi od godina,pola i koliko sam ja skontala i od toga da li si trudna,operisana ili imas neku bolest. Ova pitanja postavljaju pre nego sto vakcinisu. Takodje su nam merili visinu,tezinu,pritisak i malo nas ''ispipkali'' profesionalno,naravno
Reply With Quote
  #90  
Staro 10.11.2011, 13:49
poshtica poshtica je offline
Član
 
Datum prijave: 16.09.2011
Poruke: 21
Nepromenjeno

I da,nije potrebno da nosis knjizicu,to ne traze. Ja sam svoj karton ponela cisto zato sto sam htela da izbegnem vakcine..ili bar jednu )) I uspela sam. Ali eto priznajem ja, koja mrzim igle iz dna duse,svarno nisam nista osetila. Uopste ne boli,ako te to brine
Reply With Quote
Odgovori

Tags
ambasada, novac, razgovor

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 21:52.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.