ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Razno > Vaša strana

Vaša strana Iskustva, zanimljive priče, specifični slučajevi, šta god...

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #21  
Staro 03.11.2012, 14:07
natural natural je offline
Član
 
Datum prijave: 14.06.2012
Poruke: 24
Nepromenjeno

ako neko zna mozda ima li natural Bodybuilding natjecanja u istom mjstu?
Reply With Quote
  #22  
Staro 20.02.2013, 01:09
ivanmilosavljevic's Avatar
ivanmilosavljevic ivanmilosavljevic je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 02.05.2012
US lokacija: Miami
Poruke: 311
Pošalji Skype™ poruku korisniku ivanmilosavljevic
Nepromenjeno ..

Da malo podignemo ovu temu,i da ujedno uputim srecne dobitnike koje se bave sportom posto se ovim pitanjem bavim od dana kad su me izvukli...Pominjao sam vec svoje Karate rezultate kako za reprezentaciju tako i na domacim i inostranim turnirima sa skorom od preko 100 osvojenih medalja i kontinuitet od 1994godine.Posto od samog pocetka planiram na Floridu,tacnije u Miami,dugo sam lutao po internetu da nadjem klub iz svoje federacija sa istim sudijskim pravilima.Kao sto se kaze svet je mali,slucajno sam preko google nasao Srbina koji ima klub u Orlandu godinama i koji nekada trenirao u mom sadasnjem klubu i za kog se ispostavilo da poznajemo gomilu istih ljudi preko karatea..On me je povezao sa afirmisanim trenerom iz Japana koji zivi u Miami-u.
Da skratim kontaktirao sam ga,poslao sam mu svoje snimke svojih meceva , snimke treninga i zavrsio posao za 10 minuta. Njegov odgovor je ,,veoma si dobar karatista,zelim da budes moj takmicar i da nastupis za moj klub vec 4 maja na turniru" (ne stizem,ali nema veze-objasnio sam mu tok procesa),i ponudio mi je bilu kakvu pomoc za pocetak.
Ovo mi je put do sportske stipendije za college(le cordon bleu cooking academy) i ubrzanog drzavljanstva,a to je ostvarenje mog sna...
Nadam se da ce mi se isplatiti dugogodisnje i mukotrpno odricanje bar na neki nacin.
Ako imate bilo kakvo pitanje u vezi sporta,slobodno pitajte.Pozdrav
__________________
2013EU000239XX
10.10.2011-Poslao prijavu
03.05.2012-Dobio poklon za rodjendan od KCC-a
09.05.2012-Poslao kovertu
16.05.2012-Stigla koverta u KCC
19.04.2013-Lekarski
15.05.2013-Ponovo rodjen
21-22.05.2013-Zagreb-Zurich-Miami(Florida)
Reply With Quote
  #23  
Staro 24.02.2013, 11:15
natural natural je offline
Član
 
Datum prijave: 14.06.2012
Poruke: 24
Nepromenjeno

Imam ja pitanje o Bodybuilding,znas li mozda kakva je situacija,ima li sponzora,moze li se lako naci posao u nekoj teretani kao fitness trener i nesto slicno ako znas o ovom sportu,bio bih ti zahvalan..
Reply With Quote
  #24  
Staro 25.02.2013, 11:39
ivanmilosavljevic's Avatar
ivanmilosavljevic ivanmilosavljevic je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 02.05.2012
US lokacija: Miami
Poruke: 311
Pošalji Skype™ poruku korisniku ivanmilosavljevic
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik natural Prikaz poruke
Imam ja pitanje o Bodybuilding,znas li mozda kakva je situacija,ima li sponzora,moze li se lako naci posao u nekoj teretani kao fitness trener i nesto slicno ako znas o ovom sportu,bio bih ti zahvalan..
Teretana,fitnes to su zanimanja u Americi od kojih može odlično da se živi i zaradjuje.Ono što je sada trend svakako je shape ups,skidanje suvišnih kilograma.Ne mogu tačno da ti kazen oko plaćanja,ali poznajem Srbina koji zaradjuje od 300-500$ dnevno kao personalni trener u Chicagu.
__________________
2013EU000239XX
10.10.2011-Poslao prijavu
03.05.2012-Dobio poklon za rodjendan od KCC-a
09.05.2012-Poslao kovertu
16.05.2012-Stigla koverta u KCC
19.04.2013-Lekarski
15.05.2013-Ponovo rodjen
21-22.05.2013-Zagreb-Zurich-Miami(Florida)
Reply With Quote
  #25  
Staro 25.02.2013, 16:29
Adriana Adriana je offline
Član
 
Datum prijave: 04.05.2012
US lokacija: NY or MIA
YU lokacija: Zagreb/Pula
Poruke: 10
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ivanmilosavljevic Prikaz poruke
Teretana,fitnes to su zanimanja u Americi od kojih može odlično da se živi i zaradjuje.Ono što je sada trend svakako je shape ups,skidanje suvišnih kilograma.Ne mogu tačno da ti kazen oko plaćanja,ali poznajem Srbina koji zaradjuje od 300-500$ dnevno kao personalni trener u Chicagu.
Ivane, hoces li mi biti trener? Trebala bi skinuti nekih pet kila.Mozes li mi sugerisati prehranu i vjezbe vec sada da se mogu barem malo isklesati prije Miamija?
Reply With Quote
  #26  
Staro 25.02.2013, 16:36
ivanmilosavljevic's Avatar
ivanmilosavljevic ivanmilosavljevic je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 02.05.2012
US lokacija: Miami
Poruke: 311
Pošalji Skype™ poruku korisniku ivanmilosavljevic
Nepromenjeno .

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Adriana Prikaz poruke
Ivane, hoces li mi biti trener? Trebala bi skinuti nekih pet kila.Mozes li mi sugerisati prehranu i vjezbe vec sada da se mogu barem malo isklesati prije Miamija?
Sredicu te Adriana,kao bices kao Madonna 90'ih.heheh
Dobra suplementacija,zdrava ishrana,redovan i kvalitetan trening kljuc vitkog tela i mladog izgleda.
Za tebe je sve free.
__________________
2013EU000239XX
10.10.2011-Poslao prijavu
03.05.2012-Dobio poklon za rodjendan od KCC-a
09.05.2012-Poslao kovertu
16.05.2012-Stigla koverta u KCC
19.04.2013-Lekarski
15.05.2013-Ponovo rodjen
21-22.05.2013-Zagreb-Zurich-Miami(Florida)
Reply With Quote
  #27  
Staro 25.02.2013, 20:30
natural natural je offline
Član
 
Datum prijave: 14.06.2012
Poruke: 24
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ivanmilosavljevic Prikaz poruke
Teretana,fitnes to su zanimanja u Americi od kojih može odlično da se živi i zaradjuje.Ono što je sada trend svakako je shape ups,skidanje suvišnih kilograma.Ne mogu tačno da ti kazen oko plaćanja,ali poznajem Srbina koji zaradjuje od 300-500$ dnevno kao personalni trener u Chicagu.
aha,a jel mozes dati od tog momka link ili email da se malo pobam povezati da vidim kako je i sta.HVALA
Reply With Quote
  #28  
Staro 26.02.2013, 18:31
Tamara85 Tamara85 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 30.09.2011
Poruke: 83
Nepromenjeno

Isto sam htela da te pitam za kontakt Ivane ali vidim da ne primas pp pa ako ti nije tesko ostavi ovde ili posalji ti meni pp...
Reply With Quote
  #29  
Staro 19.10.2013, 14:30
sova sova je offline
Član
 
Datum prijave: 08.09.2013
Poruke: 11
Nepromenjeno

da li neko ima info o tome šta je potrebno i kakvi su uslovi za završavanje za personalnog trenera u americi?
Reply With Quote
  #30  
Staro 19.10.2013, 16:26
takecare takecare je offline
Član
 
Datum prijave: 29.06.2013
Poruke: 19
Nepromenjeno

Pricala sam sa zenom koja radi kao personal trainer u Phoenixu. Kaze da je zavrsila ovo http://www.acefitness.org/fitness-ce...n/default.aspx i da joj je trebalo par meseci. Inace po zanimanju je inzenjer hemije i time se bavila poslednjih 20 godina a onda u 40 i nekoj odlucila da promeni karijeru. Kaze da plata nije bas sjajna (bar dok ne izgradis ime) ali da nije problem naci posao.

Last edited by takecare; 19.10.2013 at 16:32.
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 19:13.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.