ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Retro > Prva koverta

Prva koverta Dobili ste prvu kovertu sa formularima koje treba poslati američkoj vladi. Šta sad?

Prva koverta » Dv 2013 izvuceni maj-oktobar » Bitni linkovi
O prvoj koverti Formulari Korisne informacije Proverite prijavu Učlanite se

 
 
Thread Tools Display Modes
  #21  
Staro 02.05.2012, 15:46
gogecko gogecko je offline
Drug član
 
Datum prijave: 25.01.2011
US lokacija: St. Petersburg, Florida
YU lokacija: Banja Luka RS BiH
Poruke: 38
Nepromenjeno poz

Eto da javim i ovdje da sam izvucen,prvi put sam ucestovao,sada idemo dalje...
  #22  
Staro 02.05.2012, 16:30
mijan mijan je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 21.09.2010
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 412
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik NightSky Prikaz poruke
Znači, dosad što znamo:

1. Milosdv, Srbija
2. milan63, Srbija
3. oskark, Srbija
4. gogecko, zemlja nepoznata
5. prijateljica od shanzy, Hrvatska
6. poznanik od Milosdv, zemlja nepoznata
7. poznanik od Milosdv, zemlja nepoznata

Jesam li koga zaboravila?
Nemojte u forumsku evidenciju dobitnika da racunate prijatelje iz Hrvatske ili drugare iz kraja! Oni nisu ovde registrovani! Znaci za sada imamo samo 4-5 dobitnika na forumu. U odnosu na proslogodisnjih 32 sa foruma ovo je zaista premalo. Jeste da ce se jos pojaviti ljudi u narednim danima, ali premalo.
Nesto tu ne stima. Ili je u pitanju neka neregularna brljotina, ili je sve veci broj prijavljenih razvodnio forumske ucesnike. Izgleda da kako raste informaticka pismenost na ex-yu prostorima svako nezaposlen gugla i naleti na informaciju o lutriji. Onda se naravno iz zezanja i taj neko prijavi! Ako se ovako nastavi iz godine u godinu, moze se desiti da forum ostane i bez dobitnika u jednoj godini!
STRASNO!
  #23  
Staro 02.05.2012, 17:05
NightSky's Avatar
NightSky NightSky je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 11.01.2012
YU lokacija: Sarajevo, BiH
Poruke: 232
Nepromenjeno

Čestitke, eliksir, i sretno!

Citat:
Prvobitno poslao korisnik mijan Prikaz poruke
Nemojte u forumsku evidenciju dobitnika da racunate prijatelje iz Hrvatske ili drugare iz kraja! Oni nisu ovde registrovani! Znaci za sada imamo samo 4-5 dobitnika na forumu.
OK. Je li se posebno evidentira ko je stari član, a ko se registrirao nakon što je izvučen?

Evo update:

1. Milosdv, Srbija - stari član
2. milan63, Srbija - registriran 02.05.2012.
3. oskark, Srbija - stari član
4. gogecko, zemlja nepoznata - stari član
5. eliksir, Srbija - registriran 02.05.2012.

P.S. Pod "stari član" mislim na one koji su registrirani na forumu prije izvlačenja 01.05.2012. Prema dosadašnjim informacijama, "starih" samo troje!
__________________

DV 2020
  #24  
Staro 02.05.2012, 17:14
Ivana&Petar Ivana&Petar je offline
Član
 
Datum prijave: 30.04.2012
Poruke: 15
Nepromenjeno

Cestitam dobitnicima!!!Nadam se da ce vam to promijeniti zivot na najbolji moguci nacin i zelim vam sto manje stresa na putu do konacnog cilja-boljeg zivota!
  #25  
Staro 02.05.2012, 17:25
eliksir eliksir je offline
Član
 
Datum prijave: 02.05.2012
Poruke: 17
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik NadjaM Prikaz poruke
Hvala sto si napisao sve detalje,meni to puno znaci:
Napisacu bilo koju informaciju ako to nekom nesto moze da pomogne. Za sada nemam puno informacija osim da sam dobitnik. Ne znamo jos uvek gde cemo ici, a niti s kojim novcem. Boricemo se.
  #26  
Staro 02.05.2012, 17:36
curlika's Avatar
curlika curlika je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 20.02.2012
US lokacija: Las Vegas, Houston, Chicago
YU lokacija: Sombor-Novi sad, Srbija
Poruke: 263
Pošalji Skype™ poruku korisniku curlika
Nepromenjeno

Cestitam Eliksir da dobitku. Nadam se da ste svesti koju ste retku "stvar dobili pa je tako i cenite i iskoristite (do kraja). Sretne pripreme i javljaj se...
  #27  
Staro 02.05.2012, 17:40
johnny_nyc's Avatar
johnny_nyc johnny_nyc je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 26.05.2011
US lokacija: New York
YU lokacija: Rijeka
Poruke: 296
Nepromenjeno

Nisam izvučen ni ove godine . Inače sam iz Hrvatske. Ali eto bar me razveselila vijest da će biti opet izvlačenje
  #28  
Staro 02.05.2012, 18:09
oskark's Avatar
oskark oskark je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 10.06.2010
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Zrenjanin
Poruke: 676
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik curlika Prikaz poruke
Cestitam covece...Odsokiraj se da ti ne pozli. hehehe. I tebe da pitam da nam odas tajnu uspeha?
Hvala... Veruj mi da nekako ne mogu da verujem jos uvek...
Evo sad dosao sa posla, a dan mi je prosao kao kroz maglu...Ceo dan mi je pred ocima you are among....

Mojima nisam rekao, tj da budem iskren nisam rekao nikome, jedino jednoj drugarici jos kad sam se prijavio. I danas kad sam joj javio, mislim da je bila u jos vecem soku.

Iskreno, mislim da tek shvatam, sta sam u stvari dobio...ovo je jedina lutrija u zivotu na kojoj sam ikada dobio nesto,a igrao sam ih ne zna im se br...

Veruj mi da ne znam sta je recept rekao bih da znam. Ja se uopste nisam nadao da cu dobiti. Kao prvo poslao sam sliku koju sam slikao svojim mobilnim telefonom, jet da je 5MP, ali opet ima razlike. I to sam slikao u svojoj sobi u 9 uvece, tako da verujem da znate kakva slika moze biti. A jos na kraju krajeva zid mi je plave boje, niti bez niti bela kao sto oni traze.Zbog ovog sam bio siguran da ce me odbaciti.
Ulogujem se ja jutros(posto sinoc nisam imao zivaca) i trazim liniju gde pise has not been selected, i onako pogledam, kazem u sebi aha...nisam dobio. A onda onako gledam, nesto nije dobro...nekako ne mogu da nadjem taj has not been...onda je pocela panika, pa sok, pa vrisak(u sebi doduse)...kad ono you are... a ja sav u cudu
I kazu ljudi da teba biti pozitivan, a ja sam bas bio pesimista

@NadjaM , idem sam...tj planiram sam da idem, recicu idem kad budem video vizu u pasosu, koji btw treba da napravim posto mi je jos ona stara
__________________
27.10.2011. Prijava prvi put
01.05.2012. 2013EU00011XXX
14.05.2012. Poslata Koverta
22.05.2012. Stigla koverta u Kentucky
29.01.2013. Obavljen lekrski pregled
20.02.2013. Interview Uspesno Obavljen
21.02.2013. Viza u pasosu!!!
08.03.2013. Avionska karta
27.04.2013. Vezite se, Polecemo POE Seattle

Oskarov Blog

zelenadvlutrija.blogspot.com
  #29  
Staro 02.05.2012, 18:13
oskark's Avatar
oskark oskark je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 10.06.2010
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Zrenjanin
Poruke: 676
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik oskark Prikaz poruke
Hvala... Veruj mi da nekako ne mogu da verujem jos uvek...
Sta sam ja nalupetao, sad stvarno ne mogu da verujem, hahahaha
__________________
27.10.2011. Prijava prvi put
01.05.2012. 2013EU00011XXX
14.05.2012. Poslata Koverta
22.05.2012. Stigla koverta u Kentucky
29.01.2013. Obavljen lekrski pregled
20.02.2013. Interview Uspesno Obavljen
21.02.2013. Viza u pasosu!!!
08.03.2013. Avionska karta
27.04.2013. Vezite se, Polecemo POE Seattle

Oskarov Blog

zelenadvlutrija.blogspot.com
  #30  
Staro 02.05.2012, 18:23
Vangelistexas Vangelistexas je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 19.07.2010
US lokacija: USA
YU lokacija: Daleko od srca
Poruke: 117
Nepromenjeno

Zdravo ljudi. Napisacu kao i na prijavi za zelenu kartu: prvi put ucestvujem, i status mi je 2013EU00023xxx. Ne mogu i dalje da dodjem sebi. Ja sam inace Uros, iz Novog Sada, diplomirani profesor engleskog jezika i knjizevnosti, 25 godina. Ne znam zasto ovo pisem. odlepio sam.
 

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Prijava za lutriju DV-2013 jovke Stare teme 1006 08.08.2012 11:04
Nova prijava za DV-2013 od clana nedin nedin Stare teme 5 20.10.2011 01:22
Iz kojeg puta ste izvuceni? dragance Prva koverta 126 17.11.2010 14:46
Peti oktobar srdjevic Lutrija (zelena, ne Srbije) 0 06.10.2005 05:31

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 00:32.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.