ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv - 2021 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #271  
Staro 13.10.2019, 15:47
ParalelnaStvarnost ParalelnaStvarnost je offline
Član
 
Datum prijave: 05.10.2019
Poruke: 14
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik tw33tyl1na Prikaz poruke
Hvala! Ja sam bas imala nameru da odem ali sam sprecena u zadnji cas pa me zanimalo da cujem od nekoga ko je bio o cemu su sve govorili.
U principu su govorili o popunjavanju forme i kako su od DV2021 znacajno izostrena pravila oko popunjavanja dok su ranijih godina "gledali kroz prste" ako se pogresi.
U principu bitno je da je ime ispravno.
Da je broj pasosa ispravan.
Da je u trenutku prijave pasos vazeci, ako istekne posle toga nije vazno ali svakako ga treba poneti na uvid.
Da pazimo na bracni status i da Srbija nema u svom zakonu legalno razdvojeni.
Da ne priznaju vanbracne zajednice ali da se deca moraju navesti iako su iz vanbracnih zajednica ako su mladja od 21.
Da pazimo kada upisujemo broj dece.
Da u obzir dolazi samo 4 godine srednje skole ili 3 godine + visa/visoka skola ili 3 + 1 godina vanredno + fakultet. U obzir ne dolazi 3 + 1 godina vanredno.
Da je dokazivanje preko radnog iskustva mnogo teze jer moras donositi potpisan i overen spisak svojih aktivnosti od strane poslodavca ali tu nisu ulazili u detalje kako to treba da izgleda i ko to treba i moze da overi i kako. Uglavnom su uputili ljude na Onet meni je ovo delovalo kao prekomplikovano i da ce se o tome odlucivati na licu mesta da li neko ima dovoljno dokaza ili ne.

I to je manje vise to. Polja koja su statisticka su obrazovanje dali su primer da mozes slobodno upisati i nize obrazovanje recimo srednju skolu iako imas zavrsen fakultet bitno je da na samom razgovoru mozes da dokazes minimalno neophodno obrazovanje. I ovo oko oblasti su rekli da upisemo Srbija ili Serbia da je skroz nebitno da li cemo na srpskom ili engleskom da napisemo tako da mislim da je i to polje zarad statistike.
Reply With Quote
  #272  
Staro 13.10.2019, 16:19
milos1994 milos1994 je offline
Član
 
Datum prijave: 05.10.2019
Poruke: 3
Nepromenjeno

Cao, reci mi da li se i za pasos stiklira ovo ,,no middle name''? I datum rodjenja jel treba u sledecoj formi da se unosi 07.05.1997, ili 7.5.1997? I za nas sto nismo ozenjeni i nemamo decu, jel treba da u polje upisemo 0 ili preskocimo? Hvala
Reply With Quote
  #273  
Staro 13.10.2019, 17:20
tw33tyl1na's Avatar
tw33tyl1na tw33tyl1na je offline
Drug član
 
Datum prijave: 28.08.2019
US lokacija: wish-Austin, TX
YU lokacija: Belgrade, SRB
Poruke: 36
Nepromenjeno

@ ParalelnaStvarnost - hvala ti mnogo na ovako iscrpnom izvestaju!
__________________
2x DV2021 - has not been selected
2x DV2022 - has not been selected
Reply With Quote
  #274  
Staro 13.10.2019, 18:12
marko1995 marko1995 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 18.10.2017
US lokacija: Chicago
YU lokacija: BiH
Poruke: 473
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik milos1994 Prikaz poruke
Cao, reci mi da li se i za pasos stiklira ovo ,,no middle name''? I datum rodjenja jel treba u sledecoj formi da se unosi 07.05.1997, ili 7.5.1997? I za nas sto nismo ozenjeni i nemamo decu, jel treba da u polje upisemo 0 ili preskocimo? Hvala
Što se tiče datuma uvijek gledaš šta ti piše, mogu tražiti MM DD YY (mjesec, dan, godina) ili DD MM YY (dan, mjesec, godina)...
0 ako nemaš djece...
__________________
DV2019 - has not been selected
DV2020 - SELECTED
Case #: 2020EU00035XXX
DS-260: 20-Mar-2020
Poslani dokumenti: 21-Mar-2020
Reply With Quote
  #275  
Staro 13.10.2019, 18:26
milos1994 milos1994 je offline
Član
 
Datum prijave: 05.10.2019
Poruke: 3
Nepromenjeno

Hvala ti...

Pokusavam vec sat vremena da se prijavim, i taman kad završim i hoću da predam, izbaci mi onako obavestenje kao da je neka greška, tj the page is not found, i onda opet ispočetka unosim podatke, i opet da predam, opet mi izbacuje to...
Reply With Quote
  #276  
Staro 13.10.2019, 18:41
marko1995 marko1995 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 18.10.2017
US lokacija: Chicago
YU lokacija: BiH
Poruke: 473
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik milos1994 Prikaz poruke
Hvala ti...

Pokusavam vec sat vremena da se prijavim, i taman kad završim i hoću da predam, izbaci mi onako obavestenje kao da je neka greška, tj the page is not found, i onda opet ispočetka unosim podatke, i opet da predam, opet mi izbacuje to...
Previše ljudi se prijavljuje i opterećuju server stoga takvi bug-ovi.
Probaj nakon par sati ili neki drugi dan...
Dešava se...
__________________
DV2019 - has not been selected
DV2020 - SELECTED
Case #: 2020EU00035XXX
DS-260: 20-Mar-2020
Poslani dokumenti: 21-Mar-2020
Reply With Quote
  #277  
Staro 13.10.2019, 18:47
Jelenaa91 Jelenaa91 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 18.09.2019
US lokacija: Miami
YU lokacija: Vranje
Poruke: 32
Nepromenjeno

Ja vec dva dana pokusavam i ne uspevam da se prijavim,ne znam sta je 😂😂😂 naterace me da odustanem 🤦*♀️
Reply With Quote
  #278  
Staro 13.10.2019, 21:18
mveruovic mveruovic je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 17.09.2012
Poruke: 731
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ParalelnaStvarnost Prikaz poruke

Srbija nema okruge. Upravni okruzi se samo zovu, ne postoje kao teritorijalni nivo vlasti niti kao lokalna samouprava.
Znaci ne postoji Vranjska banja opstina-grad Vranje-Pcinjski okrug-Republika Srbija, nego Vranjska banja opstina-grad Vranje-Republika Srbija.
Reply With Quote
  #279  
Staro 13.10.2019, 22:41
Angeles Angeles je offline
Član
 
Datum prijave: 08.10.2019
US lokacija: Los Angeles
Poruke: 10
Nepromenjeno

A za detalj oko pasosa, gde se stavlja Middle name jel se tu stavlja informacija tj ime oca ili se stiklira ono 'no middle name' ?
Reply With Quote
  #280  
Staro 13.10.2019, 22:44
Svenson's Avatar
Svenson Svenson je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 05.05.2017
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 776
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Jelenaa91 Prikaz poruke
Ja vec dva dana pokusavam i ne uspevam da se prijavim,ne znam sta je 😂😂😂 naterace me da odustanem 🤦*♀️
Promeni vreme prijavljivanja. Rano ujutru ili kasno uvece, na primer.
__________________
Generacija DV2018
Ubi bene, ibi patria
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
DV 2021 moja prica uran Prijava na Lutriju 27 30.07.2020 09:28
Novi uslovi za apliciranje 2021.. Sasha983 Prijava na Lutriju 11 15.07.2019 06:09

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 12:54.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.