ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » DV2018 - Problem s proverom rezultata lutrije » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #21  
Staro 04.05.2017, 17:58
skopje-makedonija skopje-makedonija je offline
Član
 
Datum prijave: 10.02.2016
Poruke: 4
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik DzokicaMicev Prikaz poruke
Ovaka sega. Kako prvo imase nekoi problem so sistemot I kako sto rekoa veke problemot e resen taka da probuvaj najverojatno ke ti izvadi rezultat, daj boze da si selected. Kako vtoro toj confirmation number e brojot so koj se proveruva dali si izvlecen ovie broevi koj sto gi imame napisano dobitnicite se case number I gi dobivame otkako sme izvleceni. Pozdrav I so sreka
Vi blagodaram za brzite odgovori,znaci deka znaete kako srceto cuka,cuka li cuka... Uf,ke puknam dodeka ne vidam,petti pat po red!
Reply With Quote
  #22  
Staro 04.05.2017, 22:47
Veljo Veljo je offline
Član
 
Datum prijave: 07.09.2015
YU lokacija: Cacak
Poruke: 11
Nepromenjeno

Ljudi od juce proveravam statu i nece i nece... Druga nam je prijava,imam neki lep osecaj kada pomislim na lutriju,ali ne mozemo da proverimo...ima li neko neki savet sta da radimo?

Unapred zahvalni Aleksandra i Velimir Vujovic iz Cacka.
Reply With Quote
  #23  
Staro 04.05.2017, 23:12
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Veljo Prikaz poruke
Ljudi od juce proveravam statu i nece i nece... Druga nam je prijava,imam neki lep osecaj kada pomislim na lutriju,ali ne mozemo da proverimo...ima li neko neki savet sta da radimo?

Unapred zahvalni Aleksandra i Velimir Vujovic iz Cacka.
Niste jedini koji jos uvek imaju problem da provere svoj status, iako je navodno otklonjen problem. Ne preostaje Vam nista drugo nego da budete strpljivi i da proveravate s vremena na vreme. Srecno Vam bilo!
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #24  
Staro 05.05.2017, 18:22
kreta kreta je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 23.06.2014
Poruke: 183
Nepromenjeno

Evo kako sam saznala: prijavu iz Oktobra sam sacuvala, ali nisam mogla brzo da je nadjem. Po nalazenju, CN broj sam copy-paste, a prezime sam napisala velikim slovima i saznala rezultat - http://www.zelenalutrija.com/forum/s...ed=1#post66904
Eto, mozda neko jos uvek ima problem pa mu ovo pomogne...
Reply With Quote
  #25  
Staro 14.05.2017, 17:34
krstas krstas je offline
Član
 
Datum prijave: 14.05.2017
Poruke: 1
Nepromenjeno Da li sam prosao

Koja ce mi informacija pisati na statusu u slucaju da sam prosao na lutriju
Reply With Quote
  #26  
Staro 14.05.2017, 20:23
DzokicaMicev's Avatar
DzokicaMicev DzokicaMicev je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 28.03.2014
US lokacija: Miami
YU lokacija: Strumica
Poruke: 105
Pošalji Skype™ poruku korisniku DzokicaMicev
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik krstas Prikaz poruke
Koja ce mi informacija pisati na statusu u slucaju da sam prosao na lutriju
Screenshot_2017-05-03-07-12-09.jpg

Evo saljem vam screenshot od mojeg obavestenja. Ovako treba da izgleda kada ste izvuceni. Ukoliko niste isvuceni onda ce vam pisati YOU HAVE BEEN NOT SELECTED
__________________
-----------------
14.10.2016. Prijava na DV-2018
02.05.2017. Izvucen 2017EU00007xxx
24.05.2017. Poslat DS-260
13.11.2017. Izasao VB
15.11.2017. Stigao mail za intervju
xx.xx.2018. Lekarski pregled
17.01.2018. Intervju
xx.xx.2018. Stigli pasosi
Reply With Quote
  #27  
Staro 18.05.2017, 16:00
MIRO's Avatar
MIRO MIRO je offline
Drug član
 
Datum prijave: 26.06.2013
US lokacija: Bilo gde..
Poruke: 59
Nepromenjeno

4. Ili 5. prijava ne znam ni ja više ali ništa
Reply With Quote
  #28  
Staro 19.05.2017, 22:12
TIXI TIXI je offline
Član
 
Datum prijave: 06.05.2017
Poruke: 2
Nepromenjeno ja jos uvek ne mogu!!!!!

Postovanje svim clanovima..nemam pojma kako ovo funkcionise ali stvarno sam ocajna..imam utisak da samo ja ne mogu da proverim rezultat a podaci su mi i vise nego ocigledni,a on mi stalno "govori" da nisu u redu.jel jos nekom tako..ili sta da radim polude...hvala
Reply With Quote
  #29  
Staro 19.05.2017, 22:51
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik TIXI Prikaz poruke
Postovanje svim clanovima..nemam pojma kako ovo funkcionise ali stvarno sam ocajna..imam utisak da samo ja ne mogu da proverim rezultat a podaci su mi i vise nego ocigledni,a on mi stalno "govori" da nisu u redu.jel jos nekom tako..ili sta da radim polude...hvala
Ako ste sigurni da niste permutovali ime i prezime, da ne koristite nasa slova, ako ste probali iz razlicitih browser-a i obrisali njihov cache, onda posaljite email na kccdv@state.gov sa svojim podacima i opisite problem.
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #30  
Staro 23.05.2017, 13:21
Branislav.bane Branislav.bane je offline
Član
 
Datum prijave: 20.09.2016
Poruke: 10
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik edvardkis Prikaz poruke
Vise ljudi na ovom forumu, koliko vidim i globalno dobija rezultat da podaci nisu validni nakon unosa svojih prijavnih podataka za 2018.
U mom slucaju je na obe prijave ovakva stvar u pitanju.

S obzirom da je tema vazna (ne videh slicnu na postojecim temama podforuma) i ocigledno da nema veze s diskvalifikacijom i sl. istom sam hteo da otvorim diskusiju i da ukoliko neko u medjuvremenu nesto sazna, podeli ovde.
Izgleda da je stvarno nesto tehnicki zakazalo opet...
Evo i jednog linka gde se diskutuje o istom:
http://britsimonsays.com/

Dakle jedino sto je u ovom trenutku izvesno je da treba sacekati i da su oni verovatno uocili/primetili problem do sada.
Kada sam ponovo proveravao status dobijem ovo

http://imgur.com/a/mSdbi

Da li neko mozda zna o cemu se radi?
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
DV2018 Selected Winners - DV2018 Izvučeni Dobitnici Magelan Prijava na Lutriju 63 12.05.2017 18:33
Informacije oko Lutrije za 2013/14 MaxoAw Stare teme 21 08.05.2014 18:42
Lazne lutrije? cukoni Prva koverta 2 04.01.2013 13:17
Mejl o ponistenju rezultata lutrije citizenx Stare teme 310 29.07.2011 14:26
termini nove lutrije meliha Vaša strana 2 11.08.2010 17:13

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 00:54.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.