ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv-2022 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #81  
Staro 14.10.2020, 19:29
slucajni_prolaznik slucajni_prolaznik je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.05.2016
Poruke: 571
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Padinjak101 Prikaz poruke
Je l zna neko da li moze biti problem ako se sa istog racunara (iste IP adrese) posalju dve odvojene aplikacije (jedna za mene, a jedna za brata)?
Mi podneli 2 sa istog IP. Jednu supruga (koja tada nije bila jos supruga), jednu ja. Mene izvukli, nju ne. Posle nam je to čak bio i dokaz da smo bili u vezi, dakle isti IP nije problem.
Reply With Quote
  #82  
Staro 14.10.2020, 19:43
slucajni_prolaznik slucajni_prolaznik je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.05.2016
Poruke: 571
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Димитрије Prikaz poruke
шта ставити за дистрикт-провинција...? да ли покрајину или округ или општину?
Čak i kakvu god grešku da napraviš, ako nije očigledno namerna, nije kasnije problem. Ako ne živiš ni u kakvom distriktu, ili provinciji, što bi išta upisivao? Da li je npr. Vojvodina, Šumadija, ili Srbija, state, provincija, ili ništa od toga ni danas nisam siguran. Mi nemamo state-ove, ni provincije, dakle pravilno je, po meni, ostaviti prazno. Možda BiH ima state-ove, ali zaista nisam upućen. Ako pitaju za county, mislim da je pravilno uneti okrug. Municipality (opštinu), slabo ko pominje u realnom US životu i papirologiji.
Reply With Quote
  #83  
Staro 14.10.2020, 19:46
nikola094bg nikola094bg je offline
Član
 
Datum prijave: 13.10.2020
Poruke: 8
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Димитрије Prikaz poruke
шта ставити за дистрикт-провинција...? да ли покрајину или округ или општину?
stavi slobodno grado ponovo. npr ja sam stavio Belgrade
Reply With Quote
  #84  
Staro 14.10.2020, 19:52
slucajni_prolaznik slucajni_prolaznik je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.05.2016
Poruke: 571
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ndblace@gmail.com Prikaz poruke
Kako napraviti fotografiju 5 x 5cm a da ima 600ph.

5cm, a 600 piksela je 120(600/5=120) piksela po cm. Ako stavite 300 piksela po cm, onda je to 2cm za 600 piksela(600/2=300) . Poigrajte se sa "image size" u npr. Gimp-u kada budete imali fotografiju.
Reply With Quote
  #85  
Staro 14.10.2020, 20:27
serb_uk's Avatar
serb_uk serb_uk je offline
Drug član
 
Datum prijave: 13.05.2018
Poruke: 44
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Andrew Wiggins Prikaz poruke
Tacno mi se slosi kad procitam da neko nije izvucen iz 10og, 15og ili 17og puta kao ti, a neko bude izvucen iz prve a cak ne zna dal da ide. Bilo je dosta slucajeva. Igraju iz zezanja ili ih prijavila komsinica
To ti je zakon verovatnoce, kao i u svakoj lutriji...
__________________
DV-2006, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25
Reply With Quote
  #86  
Staro 14.10.2020, 21:30
nikola094bg nikola094bg je offline
Član
 
Datum prijave: 13.10.2020
Poruke: 8
Nepromenjeno

jel zna neko koliko ljudi procentualno bude izvuceno iz srbije u odnosu na broj prijavljenih iz srbije?

znam da je prosle godine izvuceno oko 230 ljudi ali ne znam koliko se prijavilo...


i kako je moguce da je prosle godine kosovo sa populacijom 1.8miliona dobilo 340 zelenih kartona a srbija sa 7-8m samo 230?
Reply With Quote
  #87  
Staro 14.10.2020, 22:36
slucajni_prolaznik slucajni_prolaznik je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.05.2016
Poruke: 571
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik nikola094bg Prikaz poruke
jel zna neko koliko ljudi procentualno bude izvuceno iz srbije u odnosu na broj prijavljenih iz srbije?

znam da je prosle godine izvuceno oko 230 ljudi ali ne znam koliko se prijavilo...


i kako je moguce da je prosle godine kosovo sa populacijom 1.8miliona dobilo 340 zelenih kartona a srbija sa 7-8m samo 230?
Statistika, a i cela igra je na osnovu države gde ste rođeni, ma gde živeli. Slabo će ko da objavi broj rođenih naspram broja rođenih na Kosovu kada smo u debelom zaostatku. E sad, gde ti ljudi trenutno žive, drugo je pitanje.
Reply With Quote
  #88  
Staro 14.10.2020, 23:29
Andrew Wiggins's Avatar
Andrew Wiggins Andrew Wiggins je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.11.2015
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: Beograd
Poruke: 170
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik nikola094bg Prikaz poruke
jel zna neko koliko ljudi procentualno bude izvuceno iz srbije u odnosu na broj prijavljenih iz srbije?

znam da je prosle godine izvuceno oko 230 ljudi ali ne znam koliko se prijavilo...


i kako je moguce da je prosle godine kosovo sa populacijom 1.8miliona dobilo 340 zelenih kartona a srbija sa 7-8m samo 230?
Imas ovde.........https://travel.state.gov/content/tra...tatistics.html

prijavilo se 12,760 dakle 2% izvucenih
Reply With Quote
  #89  
Staro 14.10.2020, 23:41
Svenson's Avatar
Svenson Svenson je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 05.05.2017
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 776
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik slucajni_prolaznik Prikaz poruke
Čak i kakvu god grešku da napraviš, ako nije očigledno namerna, nije kasnije problem. Ako ne živiš ni u kakvom distriktu, ili provinciji, što bi išta upisivao? Da li je npr. Vojvodina, Šumadija, ili Srbija, state, provincija, ili ništa od toga ni danas nisam siguran. Mi nemamo state-ove, ni provincije, dakle pravilno je, po meni, ostaviti prazno. Možda BiH ima state-ove, ali zaista nisam upućen. Ako pitaju za county, mislim da je pravilno uneti okrug. Municipality (opštinu), slabo ko pominje u realnom US životu i papirologiji.
Vojvodina je pokrajina, a Sumadija nije. Ko je iz Vojvodine, stavlja to u "province", ko nije, ne stavlja. Jednostavno.
__________________
Generacija DV2018
Ubi bene, ibi patria
Reply With Quote
  #90  
Staro 15.10.2020, 10:17
milospzs milospzs je offline
Član
 
Datum prijave: 08.05.2017
US lokacija: Georgia
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 7
Nepromenjeno

Moze li neko da objasni procitao sam u prvom postu. Zasto se odbijaju slike koje su koristene u ranijem izvlacenju,ja sam bio kod profi fotografa i platio to slikanje i treba sad ponovo da placam?
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 06:17.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.