ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv-2019 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #101  
Staro 06.10.2017, 15:03
vlada33 vlada33 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 28.09.2016
US lokacija: Gde me put odnese
YU lokacija: Leskovac
Poruke: 134
Nepromenjeno

Ja se jos nisam prijavio ali cu to odraditi do 15. najverovatnije, najvise zbog slika... Dete sam slikao, ali supruga i ja jos nismo zavrsili to... Dug je mesec, nista to ne menja, ako bude srece - bice, ako ne - nece je biti... Da je prvih 50000 koji se prijave, verovatno bi prijava bila gotova istog dana
__________________
DV2018 X 2 = 2 x NISTA . . .
DV2019 X 2 = JOS 2 X NISTA . . .
DV2020 X 2 = I OPET JOS 2 X NISTA . . .
Reply With Quote
  #102  
Staro 06.10.2017, 16:12
Katleja Liki Katleja Liki je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 25.07.2017
US lokacija: bilo gdje
Poruke: 126
Nepromenjeno Diversity Visa Lottery - 2019 Q&A Session

Postovani forumasi,

imate sada na fejsbuk stranici U.S Embassy Podgorica, odjeljak dogadjaji, prikacen dogadjaj Diversity Visa Lottery - 2019 Q&A Session u organizaciji U.S. Department of State: Consular Affairs, gdje ljudi iz cijelog svijeta mogu da pitaju ono sto ih zanima u vezi lutrije. Pozdrav.

Last edited by Katleja Liki; 06.10.2017 at 16:20.
Reply With Quote
  #103  
Staro 06.10.2017, 16:39
Bavarac Bavarac je offline
Član
 
Datum prijave: 08.10.2016
Poruke: 1
Nepromenjeno Pitanje

Ja i moja devojka nismo venčani, pa nas zanima da li možemo zajedno da apliciramo na lutriju za zelenu kartu ?
Reply With Quote
  #104  
Staro 06.10.2017, 18:49
RICKO RICKO je offline
Član
 
Datum prijave: 24.10.2016
Poruke: 28
Nepromenjeno

Možete se prijaviti svatko odvojeno sada, a ukoliko netko od vas dvoje bude izvučen, morat ćete se vjenčati kako bi mogli oboje otići.
Reply With Quote
  #105  
Staro 06.10.2017, 18:51
RICKO RICKO je offline
Član
 
Datum prijave: 24.10.2016
Poruke: 28
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Bavarac Prikaz poruke
Ja i moja devojka nismo venčani, pa nas zanima da li možemo zajedno da apliciramo na lutriju za zelenu kartu ?
Možete se prijaviti svatko odvojeno sada, a ukoliko netko od vas dvoje bude izvučen, morat ćete se vjenčati kako bi mogli oboje otići.
Reply With Quote
  #106  
Staro 06.10.2017, 22:11
Maja Milica Maja Milica je offline
Član
 
Datum prijave: 24.09.2017
YU lokacija: Vojvodina
Poruke: 3
Nepromenjeno Dv-2019

Popunila sam prijavu za dv-2019,ali nigde nemam case number nego confirmation number. Da li je to isto?
Reply With Quote
  #107  
Staro 06.10.2017, 22:16
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik tile83 Prikaz poruke
I mene zanima isto sve sam pretrazila I niko vam ne moze dati pouzdan odgovor mimo onoga sto pise na sajtu. Niko se nije javio ko je bio u takvoj situaciji od prethodnika a cisto sumnjam da ih nije bilo. Ostaje nam sa probamo... srecno!
Pa nije bas da nismo dali pouzdane podatke... Cak i na prethodnoj stranici je napisano o zabranama koje se ticu ilegalnog boravka, odnosno ostanka u USA posle isteka vazenja vize. Na ovoj zvanicnoj stranici mozete procitati sledece:


" (B) 13ALIENS UNLAWFULLY PRESENT.-
(i) In general.-Any alien (other than an alien lawfully admitted for permanent residence) who-
(I) was unlawfully present in the United States for a period of more than 180 days but less than 1 year, voluntarily departed the United States (whether or not pursuant to section 244(e)) prior to the commencement of proceedings under section 235(b)(1) or section 240, and again seeks admission within 3 years of the date of such alien's departure or removal, or
(II) has been unlawfully present in the United States for one year or more, and who again seeks admission within 10 years of the date of such alien's departure or removal from the United States is inadmissible.
(ii) Construction of unlawful presence.-For purposes of this paragraph, an alien is deemed to be unlawfully present in the United States if the alien is present in the United States after the expiration of the period of stay authorized by the Attorney General or is present in the United States without being admitted or paroled.
(iii) Exceptions.-
(I) Minors.-No period of time in which an alien is under 18 years of age shall be taken into account in determining the period of unlawful presence in the United States under clause (i).
(II) Asylees.-No period of time in which an alien has a bona fide application for asylum pending under section 208 shall be taken into account in determining the period of unlawful presence in the United States under clause (i) unless the alien during such period was employed without authorization in the United States.
(III) Family unity.-No period of time in which the alien is a beneficiary of family unity protection pursuant to section 301 of the Immigration Act of 1990 14 shall be taken into account in determining the period of unlawful presence in the United States under clause (i).
(IV) Battered women and children.-Clause (i) shall not apply to an alien who would be described in paragraph (6)(A)(ii) if "violation of the terms of the alien's nonimmigrant visa" were substituted for "unlawful entry into the United States" in subclause (III) of that paragraph."

Znamo Vasu situaciju, i ja bi isto pokusao na Vasem mestu. Mali je iznos koji cete izdvojiti za lekarski i intervju u odnosu na ono sto mozete dobiti. Ali svako mora da odluci u svoje ime da li bi nastavio sa procesom.

Ne zaboravite, da ukoliko Vam konzul odobri vizu, imate i poslednji korak a to je da prilikom prvog ulaska u USA, CBP sluzbenik moze da Vas ispituje u vezi ilegalnog statusa i da ima puno pravo da Vam ne odobri ulazak. Srecno!
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #108  
Staro 06.10.2017, 22:23
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Maja Milica Prikaz poruke
Popunila sam prijavu za dv-2019,ali nigde nemam case number nego confirmation number. Da li je to isto?
Confirmation number je prakticno broj potvrde pod kojim je zavedena Vasa prijava.
Case number (broj dosijea) dobijaju samo oni koju budu izvuceni u maju.
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected

Last edited by Magelan; 07.10.2017 at 16:20.
Reply With Quote
  #109  
Staro 09.10.2017, 03:30
R_I_B R_I_B je offline
Drug član
 
Datum prijave: 05.09.2016
US lokacija: Illinois
YU lokacija: Skopje
Poruke: 59
Nepromenjeno

Pa da taka e , vizata e istecena
I ako ne odberat na lotarija mora da ima opcija da baram i tervju vo nekoja deuga ambasada
Mora li vo makedonija da se vratam u americka ambasada za da imam intervju? Lani drugar pobara vo budimpesta da e intervjuto
Mnogu e stegnato vo usa vkoga se vo prasanje dokumenti pocnuvajki od ovoj juli 2017 godina .......
__________________
DV2017 - prv pat - dobitno
CN: 2017EU00007***
DS form sent: 24.05.2016
Interview date: 08.11.2016
Lekarski: 20.10.2016
8.11.2016 - ishod: ZeLeNi
Lokacija: Wheeling, IL
Reply With Quote
  #110  
Staro 09.10.2017, 12:50
MDario MDario je offline
Član
 
Datum prijave: 09.10.2017
Poruke: 18
Nepromenjeno

S obzirom da živim na adresi koju sam naveo u prijavi, jesam li morao popuniti rubriku “In Care Of” ? Stajalo je pored nje da je Optional. Isto tako je stajalo i pored Adress Line 2, kojeg takoder nema u mojoj kućnoj adresi.

Sretno svima!
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 16:50.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.