ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Intervju (interview) - Ambasada

Intervju (interview) - Ambasada Pitanja vezana za dokumentaciju, specijalne slučajeve i pitanja tokom intervjua

Intervju (interview) - Ambasada » promjena termina razgovora » Bitni linkovi
O drugoj koverti Lekarski pregled Ambasade Intervju Korisne informacije

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Staro 28.11.2018, 11:54
cro25 cro25 je offline
Član
 
Datum prijave: 17.08.2018
Poruke: 5
Nepromenjeno promjena termina razgovora

Pozdrav, ako netko moze pomoci...zvala sam ambasadu u Sarajevu da pomaknu razgovor no kazu da oni to ne mogu napraviti, iako citam tu da su ljudima uspjeli pomaknuti...jel zna netko sta napraviti? Na termin razgovora ne mogu doci nikako.
Reply With Quote
  #2  
Staro 28.11.2018, 13:16
eliko eliko je offline
Član
 
Datum prijave: 31.10.2018
Poruke: 24
Nepromenjeno

Na ovoj stranici https://travel.state.gov/content/dam...20Sarajevo.pdf ima link Cancel and reschedule. Pokusajte tamo.
Sretno!
Reply With Quote
  #3  
Staro 28.11.2018, 13:44
cro25 cro25 je offline
Član
 
Datum prijave: 17.08.2018
Poruke: 5
Nepromenjeno

hvala na odgovoru, pokusala sam na tom linku, ali kad udjem na sam link i registriram se ne daje mi opciju da promijenim datum intervjua ili da ga otkazem...poslala sam im i mail, nadam se da ce mi odgovoriti.
Reply With Quote
  #4  
Staro 28.11.2018, 14:29
Tereza2019 Tereza2019 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.08.2018
US lokacija: New Yersey
YU lokacija: Skoplje
Poruke: 121
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik cro25 Prikaz poruke
hvala na odgovoru, pokusala sam na tom linku, ali kad udjem na sam link i registriram se ne daje mi opciju da promijenim datum intervjua ili da ga otkazem...poslala sam im i mail, nadam se da ce mi odgovoriti.
Steta sta vam se to desava oko prezakazivanja. Moze biti znacajno cekanje pre sledeceg raspolozivog sastanka, pa pokusajte da prisustvujete datumu koji je vec dodeljen. Ne postoji garancija da ce viza i dalje biti dostupna na dan vaseg reprogramiranog intervjua. Pazljivo konsultujte se pre nego sto odlucite da prepravite svoj razgovor. Podnosioci prijava DV trebaju moraju biti svjesni da su vize numericki ogranicene i moraju se izdati do 30. Septembra programske godine. Treba vam cvrsti dokaz kako bi uspeli da uverite ambasadu. Al sta je tu je ako se mora mora se. Sretno
Reply With Quote
  #5  
Staro 28.11.2018, 18:07
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

A jel zakazan već intervju? Mislim da ambasada može da odloži tek kada intervju bude zakazan.

Inače što se odlaganja tiče, ne savetuje se u poslednja dva-tri meseca fiskalne godine tj. jul, avgust i septembar, sada ne bi trebalo da bude problema. Članica Makica je prošle godine odložila intervju i nije bilo problema. Ako me sećanje dobro služi, trebalo je da ima intervju u februaru, a odložili su joj za mart.
Reply With Quote
  #6  
Staro 28.11.2018, 23:53
Tereza2019 Tereza2019 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.08.2018
US lokacija: New Yersey
YU lokacija: Skoplje
Poruke: 121
Nepromenjeno

Njoj joj je vec zakazan termin, njen broj je 6xxx. Ali imala je problem tako su joj rekli u ambasadi da oni ne mogu da joj pomaknu razgovor zasto neznam. Ali ako je Makica uspela neka se savetuje sa nekim kako to da uradi a sigurno ce dobiti odgovor i na emailu koj je vec pustila.
Reply With Quote
  #7  
Staro 29.11.2018, 01:13
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Evo šta je Makica napisala posle intervjua u martu...

Citat:
Prvobitan intervju mi je bio zakazan za 7.Februar,medjutiim na sugestiju naseg sluzbenika ( posto sam se razvela u medjuvremenu,a jos uvek sam imala njegovo prezime tj 2 ) morala sam da odlozim intervju da bih promenila pasos i Lk na moje prezime tj vratila moje. Kad sam sve to zavrsila,nas sluzbenik mi je rekao da mu se javim da bi dobila novi datum intervjua.
Sad nisam siguran da li je ona telefonom sve odradila ili je došla na prvobitno zakazan intervju pa je tu sve završila.
Reply With Quote
  #8  
Staro 29.11.2018, 08:20
Makica@'s Avatar
Makica@ Makica@ je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.06.2017
US lokacija: Boston,MA
YU lokacija: Srbija
Poruke: 570
Smile

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ikac89 Prikaz poruke
Evo šta je Makica napisala posle intervjua u martu...



Sad nisam siguran da li je ona telefonom sve odradila ili je došla na prvobitno zakazan intervju pa je tu sve završila.
Zvali steee me cula vas ja Drustvo,vako ja imala zakazan intervju 7.Februara pa su mi odlozili za 12.Mart. Na prvobitni intervju sam otisla,ali sam imala problem.. ja se bila razvela i jos uvek sam imala 2 prezimena i onda mi je nas sluzbenik (na njegovu sugestiju da promenim prezime,pa dokumentaciju(pasos i licnu kartu) rekao da je bolje da odlozimo intervju da ne bi ovde imala problema zbog 2 prezimena (i ako bih htela da ostane samo moje,ovde to skupo kosta ) i kad sam sve zavrsila,pozvala sam telefonom ambasadu i dali su mi novi datum intervjua. Ne saljite mail,pozovite telefonom i recite im razlog zasto zelite da vam se intervju odlozi. Samo budite iskreni i mislim da ce vam izaci u susret Ako jos nesto zatreba tu sam ili mi posaljite PM
__________________
Prva Prijava za DV 2017 - Nista
Druga Prijava 30.Oktobar 2016
2.May.2017 -Selected
Case Number : 2018EU000091**
DS 260 poslat 30 Maja 2017.
Lekarski pregled : 01.02.2018.
Interview : 07.02.2018. (odlozen za Mart)
My Greeeeen Day : 12.Mart 2018.
Viza u Pasosu : 16.Mart 2018.
Landed in Boston 26.06.2018.
Reply With Quote
  #9  
Staro 29.11.2018, 12:33
damagon damagon je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 03.05.2017
US lokacija: Maryland
YU lokacija: Nis Serbia
Poruke: 361
Nepromenjeno

Mozda vaze drugacija pravila za Ambasadu u Beogradu i Sarajevu.

Ja se secam da sam prosle godine na prezentaciji u Nisu upoznao bracni par koji je bas tog dana trebao da ima intervju. Oni su rekli da su ih iz ambasade sami pozvali i predlozili im da je bolje da dodju odslusaju prezentaciju i eventualno pitaju nesto pa da na intervju odu tek sutra dan. Cak sta vise nakon toga su popricali sa nasim sluzbenikom koji je drzao prezentaciju... po njihovim recima on im je rekao da nema nikakvog razloga za brigu i da bi sve trebalo da bude ok

Takodje ja sam 2 puta isao na intervju, iz ambasade su mi maksimalno izasli u susret i prezadovoljan sam stvarno.

Moguce da vaze i neka drugacija pravila za ovu godinu, sve u svemu, ne bi bilo lose da pozovete i objasnite vasu situaciju, nadamo se da ce sve to biti ok.

Srecno i pozdrav
__________________
DV lottery
2018 Class
First time applicant
Reply With Quote
  #10  
Staro 30.11.2018, 08:05
ibraga36 ibraga36 je offline
Član
 
Datum prijave: 15.05.2017
Poruke: 19
Nepromenjeno

Govorim za ambasadu Sarajevo. U julu sam zvao da pokusam pomjeriti termin unaprijed zato sto sam tada radio u inostranstvu i bio na godisnjem odmoru. Sluzbenik s kojim sam razgovarao je rekao da je to nemoguce, ali mi je ponudio opciju da termin bude kasnije od zakazanog.Takodje mi se cini da postoji opcija da pomjerite termin online, ali stvarno vise ne znam kako se to radi. Zato moja preporuka da nazovete ambasadu, oni ce vas uputiti koji broj da nazovete, jer mislim da u Sarajevu cak i nisu na istoj lokaciji ambasada i ova sluzba koju sam zvao, za druge gradove ne znam.
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Promjena lokacije interview-a LJ75 Intervju (interview) - Ambasada 2 23.11.2016 10:41
Odlaganje razgovora u ambasadi - odlaganje vize greenie Intervju (interview) - Ambasada 104 14.06.2016 12:35
Promjena podataka u prijavi macodlak Stare teme 2 08.09.2012 15:48
Vencanje pre razgovora u Abasadi?Da ili ne? After80 Intervju (interview) - Ambasada 18 18.07.2012 19:14

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 21:23.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.