ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Retro > Stare teme

Stare teme Teme iz ostalih foruma koje su zastarele i zatvorene davnih dana.

 
 
Thread Tools Display Modes
  #251  
Staro 08.10.2011, 11:46
ZeljkoUSA's Avatar
ZeljkoUSA ZeljkoUSA je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 13.05.2010
US lokacija: Realno: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 425
Nepromenjeno

[QUOTE=Sacipko;25406]Negde sam citao ranije, ne mogu da nadjem, Da se mesto rodjenja ili stanovanja upisuje sa, recimo ako Niš, кao Nish, i drugo,
da li slika mora da bude 600x600 ili moze manja, jer planiram u pon, daidem kod prof fotog. pa ako bude malo veca od 240kb, kako sam procitao ovde, da je smanjim na crop ?
edit:
i da... imam dvogodisnju devojcicu, koju isto moram da slikam, da li i ona sme da se smesi ili ne? Tesko je da malog zvrcka uozbiljim i smirim za slikanje? Pretpostavljam da mora da se slika bez snalica i frizurica? i verovatno ce ona da promeni lik kasnije....[/QUOTE]

Sta mislis kako je meni sa bebom od 8,5 mes. Sta da radis, kao sto su ti rekli makar 100 puta, jedna ce ispasti kako treba :;D:
  #252  
Staro 08.10.2011, 12:04
NEMANJ@'s Avatar
NEMANJ@ NEMANJ@ je offline
Drug član
 
Datum prijave: 01.10.2011
US lokacija: Florida
YU lokacija: Podgorica
Poruke: 45
Nepromenjeno xxx

da li smatrate da je ok,slika je 600x600,44,9kb...hvala unapred
  #253  
Staro 08.10.2011, 15:04
Sofy Sofy je offline
Član
 
Datum prijave: 06.10.2011
US lokacija: ???
YU lokacija: beograd
Poruke: 2
Nepromenjeno

Pozdrav svima na sajtu.Moja porodica ce aplicirati za dv 2013,ali na startu
problemcic oko tumacenja zanimanja i dali postoji osnova za prijavu.
  #254  
Staro 08.10.2011, 15:48
jumanji jumanji je offline
Član
 
Datum prijave: 26.09.2011
Poruke: 6
Nepromenjeno

Prijavili smo se! :bravo: Sad cekamo maj :obrva: Puno srece svima! :1081::1081::1081:
  #255  
Staro 08.10.2011, 17:30
draganav draganav je offline
Član
 
Datum prijave: 18.03.2011
US lokacija: New York
YU lokacija: Beograd
Poruke: 9
Nepromenjeno

Ćao svima,još jednom pitanje. Kako može neko da zna ako pošaljem sliku od prošle godine?? Ako je izvlačenje kompijutersko kako je moguće da te diskvalifikuju sa prošlogodišnjom slikom. Ovo bi mi bio drugi put da igram lutriju. Molim pomoć!!!:nene:
  #256  
Staro 08.10.2011, 22:17
Ninovranje Ninovranje je offline
Drug član
 
Datum prijave: 19.06.2010
US lokacija: Chicago - Niles
YU lokacija: NjeVra Siti
Poruke: 78
Pošalji Skype™ poruku korisniku Ninovranje
Nepromenjeno

[QUOTE=NEMANJ@;25409]da li smatrate da je ok,slika je 600x600,44,9kb...hvala unapred[/QUOTE]

Moze da bude i dobra i losa, to bi ti trebao sam da vidis (da nisi suvise kompresovao sliku i da nema one kockice) :no: :wtf:

Kod mene 600x600 pix je oko 100kb, tako da proveri jos jednom, a najbolje resenje je ovde:

[url]http://travel.state.gov/_res/flash/cropper/FIG_cropper.html#[/url]

Uploadujes veliku sliku, nemestis da ti vugla bude u ovu zelenu elipsu, ides na Crop i Save i to je najmerodavnije :grin:

Prosto pa nema gde vise :papa::papa:
  #257  
Staro 08.10.2011, 22:18
zdravko80 zdravko80 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 17.03.2011
Poruke: 79
Nepromenjeno

[QUOTE=draganav;25414]Ćao svima,još jednom pitanje. Kako može neko da zna ako pošaljem sliku od prošle godine?? Ako je izvlačenje kompijutersko kako je moguće da te diskvalifikuju sa prošlogodišnjom slikom. Ovo bi mi bio drugi put da igram lutriju. Molim pomoć!!!:nene:[/QUOTE]

Meni je ove godine prva prijava i samim tim i slika. Kontaktirao sam par ljudi koji se već par godina prijavljuju i dve drugarice se prijavljuju sa istim slikama treći put... One smatraju da nije nikakav problem... Opet njihiva drugarica koju ja ne znam sa istom slikom se prijavila 2003 i 2004 i dobila je GC. Eto ja znam toliko, a možda će se još neko javiti sa nekim iskusvom na tu temu. pozdrav
  #258  
Staro 08.10.2011, 22:23
Ninovranje Ninovranje je offline
Drug član
 
Datum prijave: 19.06.2010
US lokacija: Chicago - Niles
YU lokacija: NjeVra Siti
Poruke: 78
Pošalji Skype™ poruku korisniku Ninovranje
Nepromenjeno

[QUOTE=draganav;25414]Ćao svima,još jednom pitanje. Kako može neko da zna ako pošaljem sliku od prošle godine?? Ako je izvlačenje kompijutersko kako je moguće da te diskvalifikuju sa prošlogodišnjom slikom. Ovo bi mi bio drugi put da igram lutriju. Molim pomoć!!!:nene:[/QUOTE]


Right click on image then Properties and Date Modified or Created

Mada se i to moze resiti (ko ume i zna :==D: ) ali je jasno naznaceno da slika nesme biti starija od 6 meseci, a ako tebi vredi rizikovati zbog 200-300 dindzi sto ces ponovo da slikas ti posalji od prosle godine pa nam javi da li je imalo nekakvog uticaja :belj::belj::belj:
  #259  
Staro 09.10.2011, 15:54
Darihno 5150 Darihno 5150 je offline
Član
 
Datum prijave: 12.11.2010
YU lokacija: Obrenovac,Srbija - The Foundation
Poruke: 8
Nepromenjeno

Ajde da postavim ponovo pitanje.Da li u grad i postanski broj treba da upisem Obrenovac 11500?Kako popunjavaju ljudi iz Lazarevca,Mladenovca?
  #260  
Staro 09.10.2011, 17:41
Positive Vibe's Avatar
Positive Vibe Positive Vibe je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 28.01.2010
US lokacija: Chicago, New York ili California
YU lokacija: Beograd, Obrenovac
Poruke: 109
Nepromenjeno

[QUOTE=Darihno 5150;25427]Ajde da postavim ponovo pitanje.Da li u grad i postanski broj treba da upisem Obrenovac 11500?Kako popunjavaju ljudi iz Lazarevca,Mladenovca?[/QUOTE]

Da, tako treba da upises, kako i jeste.
Ljudi iz Lazarevca i Mladenovca upisuju njihov postanski broj.
__________________
'Budućnost prirada onima, koji veruju u lepotu svojih snova'.

01.11.2013. peta prijava na lutriju
 


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Isključeno
Smajliji: Isključeno
[IMG] kod je Isključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Prijava za devojku banej86 Stare teme 4 02.11.2010 18:48
Zasto ne radi prijava na Lutriju? dele506 Stare teme 53 17.11.2009 14:05
Hepatitis i prijava na lutriju landlord Stare teme 2 02.09.2008 01:09
Uputstvo za prijavu na lutriju srdjevic Prijava na Lutriju 0 26.04.2008 04:24

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 07:26.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.