ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Retro > Stare teme

Stare teme Teme iz ostalih foruma koje su zastarele i zatvorene davnih dana.

 
 
Thread Tools Display Modes
  #351  
Staro 21.10.2011, 19:14
outer_space outer_space je offline
Drug član
 
Datum prijave: 25.10.2010
Poruke: 62
Nepromenjeno

[QUOTE=Milos Jevremovic;25653]a samo jos da pitam da li neko zna koliko se ceka od perioda kada se njima posalje sva dokumentacija koja je potrebna, do razgovora i lekarskog pregleda u ambasadi, zanima me koliko to traje vremenski ??[/QUOTE]

Ovo ili slicno pitanje si postavio u jos jednoj temi, cinimi se? Ja ne mogu da ti kazem da procitac forum jer ga ni sam nisam procito, vec samo po potrebi ono sto me zanima. Uglavnom, forumasi su dosta pisali o tome, a primeri su razliciti od slucaja do slucaja. Jedna takva tema je bas aktivna ovih dana...

pozdrav.
  #352  
Staro 21.10.2011, 23:36
Ninovranje Ninovranje je offline
Drug član
 
Datum prijave: 19.06.2010
US lokacija: Chicago - Niles
YU lokacija: NjeVra Siti
Poruke: 78
Pošalji Skype™ poruku korisniku Ninovranje
Nepromenjeno

Samo da se pohvalim, upravo prijavljen :) Drugi put, paaaaaaa videćemo.

Inače ko pita opet za sliku, ja bio kod fotografa, koštalo me 50 dinara :) i miran san sto se slike tiče, za ostalo videćemo. Pozz svima ...
  #353  
Staro 22.10.2011, 05:31
jovke jovke je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 02.05.2011
Poruke: 334
Nepromenjeno

Kakva je situacija da li je neko sinoc bio u Americkom kutku na prezentaciji i ima li kakvih novih informacija da su recene tamo? Da li je neko pominjao pitanje o obrazovanju vezano za prijavu (3 godine srednje skole + Visa skola)?
  #354  
Staro 22.10.2011, 09:43
free's Avatar
free free je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 07.09.2011
US lokacija: Schaumburg, IL
YU lokacija: Beograd
Poruke: 126
Pošalji Skype™ poruku korisniku free
Nepromenjeno

[QUOTE=jovke;25666]Kakva je situacija da li je neko sinoc bio u Americkom kutku na prezentaciji i ima li kakvih novih informacija da su recene tamo? Da li je neko pominjao pitanje o obrazovanju vezano za prijavu (3 godine srednje skole + Visa skola)?[/QUOTE]

Ja sam bio sinoc i prvo da pozdravim sve forumase koji su bili sinoc a posebno ekipu iz coska :bravo:

Dakle ljudi su rekli ovako da si samo planirao da ides na trogodisnju nista nebi uradio ako bi te izvukli, e sada posto imas visu mozes da prijavis some unevirs. cors..... i da se kandidujes. Kako ce se dalje prica odvijati to neznam.

Inace minimalan uslov da bi se kandidovali je zavrsena osnovna+srednja(4 godine [B]REDOVNO[/B] sa maturom ili gimnazija). Ako imate visu skolu po starom programu mozete da stavite odprilike sta hocete hocete dali ce to biti univer. degree ili some univer. cors. nebitnoje nece vas niko zbog toga diskvalifikovati.Ako imate visu po starom i da stavite da imate samo srednju skolu i da vas izvuku opet necete imati nikakvih problema [B]BITNO JE DA IMATE REDOVNO ZAVRSENU SREDNJU SKOLU OD 4 GODNE [/B]. Svi oni koji su bilo sta zavrsili [B]VANDREDNO[/B] pa bilo to 3 godine redovno pa plus jos jedna vandredno nemaju sta da traze na lutriji, isto to vazi iza one koji su vandredno zavrsili sve 4 godine vandredno isto nemaju sta da traze.

To je to ukratko to.
  #355  
Staro 22.10.2011, 10:22
optimista optimista je offline
Član
 
Datum prijave: 22.10.2011
Poruke: 15
Nepromenjeno

Prijava zavrsena, puno srece svima koji su se prijavili.

Last edited by optimista; 22.10.2011 at 10:30.
  #356  
Staro 22.10.2011, 10:33
optimista optimista je offline
Član
 
Datum prijave: 22.10.2011
Poruke: 15
Nepromenjeno

[QUOTE=Sacipko;25542]1. O kakvim DSP obrascima govorite?
Jel to kad vec stigne prva koverta?

2. Sta da radimo sa Confirmation number? Da cekamo maj mesec? Ja sam ukucao br na onaj link i pise session faild... Verovatno se ceka maj?[/QUOTE]



Ti pobedio sa tvojim pitanjima, ali ovo ti je najjace, Jedno 10000000000 puta je receno da se provera radi tek u maju, kada bude izvlacenje. Ja tebe stvarno ne razumem :grin::grin::drool:
  #357  
Staro 22.10.2011, 10:40
optimista optimista je offline
Član
 
Datum prijave: 22.10.2011
Poruke: 15
Nepromenjeno

[QUOTE=free;25667]Ja sam bio sinoc i prvo da pozdravim sve forumase koji su bili sinoc a posebno ekipu iz coska :bravo:

Dakle ljudi su rekli ovako da si samo planirao da ides na trogodisnju nista nebi uradio ako bi te izvukli, e sada posto imas visu mozes da prijavis some unevirs. cors..... i da se kandidujes. Kako ce se dalje prica odvijati to neznam.

Inace minimalan uslov da bi se kandidovali je zavrsena osnovna+srednja(4 godine [B]REDOVNO[/B] sa maturom ili gimnazija). Ako imate visu skolu po starom programu mozete da stavite odprilike sta hocete hocete dali ce to biti univer. degree ili some univer. cors. nebitnoje nece vas niko zbog toga diskvalifikovati.Ako imate visu po starom i da stavite da imate samo srednju skolu i da vas izvuku opet necete imati nikakvih problema [B]BITNO JE DA IMATE REDOVNO ZAVRSENU SREDNJU SKOLU OD 4 GODNE [/B]. Svi oni koji su bilo sta zavrsili [B]VANDREDNO[/B] pa bilo to 3 godine redovno pa plus jos jedna vandredno nemaju sta da traze na lutriji, isto to vazi iza one koji su vandredno zavrsili sve 4 godine vandredno isto nemaju sta da traze.

To je to ukratko to.[/QUOTE]


Jedno pitanje free, kakva je razlika izmedju diplome koja je dobijena za redovno zavrseni skolu od 4 god, i diplome za zavrsenu skolu 3+1 ( 3 god redovno i cetvrta godina vandredno) ?
  #358  
Staro 22.10.2011, 10:47
free's Avatar
free free je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 07.09.2011
US lokacija: Schaumburg, IL
YU lokacija: Beograd
Poruke: 126
Pošalji Skype™ poruku korisniku free
Nepromenjeno

[QUOTE=optimista;25670]Jedno pitanje free, kakva je razlika izmedju diplome koja je dobijena za redovno zavrseni skolu od 4 god, i diplome za zavrsenu skolu 3+1 ( 3 god redovno i cetvrta godina vandredno) ?[/QUOTE]

Pa za Amera ogromna, ali najbitnija je ta da imas "prekid" redovno redovno pa vandredno i to sto po planu i programu nije sve iz cuga sto se kaze a neki nemaju ni maturski ispit pa je i to jos jedna otezavajuca okolnost.
  #359  
Staro 22.10.2011, 11:47
enes enes je offline
Član
 
Datum prijave: 07.10.2011
Poruke: 5
Nepromenjeno

Nakon sto se prijavite, da li dobijete bilo kakvu potvrdu da je aplikacija uspjesno prihvacena?

Ja kada sam pokusao da provjerim status, pisalo je crvenim slovima da kod nije odgovarajuci.
  #360  
Staro 22.10.2011, 12:36
dreamland's Avatar
dreamland dreamland je offline
Član
 
Datum prijave: 21.06.2011
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Banja Luka
Poruke: 8
Nepromenjeno

Prijavio se :bravo:

Bilo bi dobro kada bi svi u svom profilu stavili naziv drzave iz koje dolaze, da znamo, makar sa foruma, broj prijava po drzavi.
 

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Isključeno
Smajliji: Isključeno
[IMG] kod je Isključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Prijava za devojku banej86 Stare teme 4 02.11.2010 18:48
Zasto ne radi prijava na Lutriju? dele506 Stare teme 53 17.11.2009 14:05
Hepatitis i prijava na lutriju landlord Stare teme 2 02.09.2008 01:09
Uputstvo za prijavu na lutriju srdjevic Prijava na Lutriju 0 26.04.2008 04:24

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 16:39.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.