ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Retro > Stare teme

Stare teme Teme iz ostalih foruma koje su zastarele i zatvorene davnih dana.

 
 
Thread Tools Display Modes
  #621  
Staro 09.05.2013, 07:57
oskark's Avatar
oskark oskark je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 10.06.2010
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Zrenjanin
Poruke: 676
Nepromenjeno

[quote=Sasa99;38494]Zdravo drugari samo hocu da se javim da smo i mi dobili vize u pasosima. Konacno smo pozelenili :papa:Sretno svima koji ih ceka intervju. :bravo::bravo::bravo:[/quote]
Napokon. Sve cestitke vama, da uspesno zavrsite ostatak posla. :D
__________________
27.10.2011. Prijava prvi put
01.05.2012. 2013EU00011XXX
14.05.2012. Poslata Koverta
22.05.2012. Stigla koverta u Kentucky
29.01.2013. Obavljen lekrski pregled
20.02.2013. Interview Uspesno Obavljen
21.02.2013. Viza u pasosu!!!
08.03.2013. Avionska karta
27.04.2013. Vezite se, Polecemo POE Seattle

Oskarov Blog

zelenadvlutrija.blogspot.com
  #622  
Staro 09.05.2013, 20:12
free's Avatar
free free je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 07.09.2011
US lokacija: Schaumburg, IL
YU lokacija: Beograd
Poruke: 126
Pošalji Skype™ poruku korisniku free
Nepromenjeno

Cestitke svima i od mene.

Pitanje za sve koji su prosli intervju i koji su vize platili karticom, kojim karticama ste placali vize u ambasadi, posto imam visu electron koja mi je vezana za devizni racun, pa dali je neko placao njom tj. dali je u ambasadi prihvataju?
__________________
U Americi od 21.10.2013
  #623  
Staro 10.05.2013, 07:50
oskark's Avatar
oskark oskark je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 10.06.2010
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Zrenjanin
Poruke: 676
Nepromenjeno

[quote=free;38528]Cestitke svima i od mene.

Pitanje za sve koji su prosli intervju i koji su vize platili karticom, kojim karticama ste placali vize u ambasadi, posto imam visu electron koja mi je vezana za devizni racun, pa dali je neko placao njom tj. dali je u ambasadi prihvataju?[/quote]
Ne bih znao da ti kazem kojom karticom sve moze, ali znam da moze Master i Maestro, jer sam ja imao to. posalji im mail pa pitaj, tako ti je najlakse. Inace, najbolje je da podignes iz banke kes pa platis sve gotovinom. Doduse zavisi koliko moras poneti :grin:
__________________
27.10.2011. Prijava prvi put
01.05.2012. 2013EU00011XXX
14.05.2012. Poslata Koverta
22.05.2012. Stigla koverta u Kentucky
29.01.2013. Obavljen lekrski pregled
20.02.2013. Interview Uspesno Obavljen
21.02.2013. Viza u pasosu!!!
08.03.2013. Avionska karta
27.04.2013. Vezite se, Polecemo POE Seattle

Oskarov Blog

zelenadvlutrija.blogspot.com
  #624  
Staro 10.05.2013, 12:54
mikiSA mikiSA je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 01.07.2011
US lokacija: juzno od CHI, IL
YU lokacija: Sarajevo, BiH
Poruke: 736
Nepromenjeno

Platila karticom (visa debit) Lokacija Sarajevo.
Samo potpises onaj papiric i to je to
  #625  
Staro 10.05.2013, 20:11
free's Avatar
free free je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 07.09.2011
US lokacija: Schaumburg, IL
YU lokacija: Beograd
Poruke: 126
Pošalji Skype™ poruku korisniku free
Nepromenjeno

Pisao mail ambasadi i kao sto sam pretpostavio primaju sve kartice, sto znaci da nisu nesto gadljivi na pare :naughty:

Eto i tu dilemu resih nekako.
__________________
U Americi od 21.10.2013
  #626  
Staro 10.05.2013, 22:41
zvercica's Avatar
zvercica zvercica je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 16.08.2009
US lokacija: Seattle od 04.09
YU lokacija: Beograd
Poruke: 306
Nepromenjeno

Evo i ja konacno da se javim.

Posle 36 dana neizvesnosti vize su danas konačno u pasošima :).

A evo i kako je sve bilo:

- 04.04. smo imali zakazan intervju. Došli smo u 8.30, čika na ulazu nas je prozvao i mi smo ušli. Posle 10 minuta, prozvali su nas u kabinu br 8, predali dokumenta i seli da čekamo. Nakon još 10-15 minuta prozvali su nas za otiske i rekli da dodjemo za sat vremena. Kad smo se vratili, platili (sve novčanice prošle), i posle 10-15 minuta prozvali nas na šalter br 7 i tu se sve zakomplikovalo. Konzul je bio jako ljubazan, prijatan, svo vreme se smeškao, pitao našu ćerku da li voli Ameriku (ona rekla da ne voli :) i da neće da ide :)), pitao kod koga idemo, čime ćemo da se bavimo, tražio da se zakunemo da je sve istina, mi se zakleli a onda nam vratio pasoše i rekao da donesemo izvod iz matične knjige iz BiH za supruga i sva svedočanstva. Kad sve to skupimo - tada će doneti odluku.

Tada smo počeli da se brinemo. Nije nam bilo jasno zašto traži svedočanstva kad smo mu doneli diplomu. Pogotovo što koliko vidim nikome to nije tražio. Suprug je prvi, drugi i treći srednje završio u Sarajevu a četvrti u Hrvatskoj i to u tadašnjoj republici Srpska Krajina. Možda je tražio svedočanstva zato što nije završio u Srbiji, ili možda zato što je četvrti završio za vreme rata u republici koja više ne postoji... Što se tiče izvoda iz matične knjige rodjenih, dostavili smo mu iz Srbije, pošto on iako je rodjen u BiH, ovde vadi izvod...

U svakom slučaju suprug je otišao za BiH, izvadio izvod i duplikat svedočanstva za treći razred. Original je ko zna kad izgubio, i to nam je bila još jedna briga više.

- Kada smo sve skupili, zakazali smo novi termin i to je prilično trajalo. Prvo smo poslali mail, pa posle 4-5 dana zvali a oni rekli da ga nisu ni dobili ???? Pa su se preselili, pa smo čekali još nedelju ili dve i na kraju zakazali za 29.04. Suprug i ja smo došli oko 10, on je ušao a ja sam ostala da ga čekam napolju. Posle sat i po on je izašao i rekao da konzul nije tu, da su uzeli dokumenta i da će javiti.

- 07.05. su ga pozvali i rekli da su vize odobrene i da dodjemo 10.05 i da donesemo pasoše. Tu nam je konačno laknulo, ali samo za jedan dan, naime kada sam sutradan pozvala da pitam da li ja mogu da dodjem i donesem pasoše, službenik mi je zvučao prilično zbunjen. Prvo me je pitao "a ko vam je javio da su vize odobrene???", pa me je zamolio da sačekam da nešto proveri, pa me je pitao gde je suprug rodjen a gde deca i ja, pa da opet sačekam i na kraju, da dobro je možete doći vi u petak.

- ja sam dans otišla i tu je konačno sve teklo glatko. Bilo je zakazano u 10. Ispred ambasade je bilo oko 20-tak ljudi. Čika je krenuo da proziva i formirala su se dva reda. U jednom je bila većina a u drugom dve žene. Na kraju ostala je jedna devojka i ja a on je i dalje prozivao. Meni je bilo smešno, nas dve stojimo ispred njega, sto metara niz ulicu i sto metara uz ulicu nije bilo nikog a on proziva li proziva. Na kraju je i mene prozvao i rekao da se pridružim onim dvema ženama. Ušla sam u čekaonicu koja je podeljena na dva dela. Desno, veći deo je za turističke vize, levo manji je za useljeničke. Tu su bile te dve žene, jedan dečko i još jedna gospođa. Ja nisam ni sela na stolicu a prozvali su moj broj. Dala sam službeniku pasoše a on mi je rekao da sačekam. Posle 10 minuta ponovo su me prozvali i vratili svedočanstva i izvod iz matične knjige rodjenih i rekao mi da dodjem u 3 po pasoše. U 3 sam došla i konačno ih dobila.


Mi smo srećni, presrećni ali i izmoreni. Zabrinuli smo se i nismo znali šta da mislimo. Da li im je bio problem to što je diploma bila iz Hrvatske i što je srednju završio za vreme rata... Ne znam... Svašta nam je prolazilo kroz glavu... U svakom slučaju, sve je konačno gotovo i vize su u pasošima.
__________________
DV2011 - Ništa
DV2012 - Ništa
DV2013 - Pogodak 20xxx
04.04. - Intervju
29.04 - Dopuna dokumenata
10.05 - Pozeleneli skroz naskroz
04.09 - Departure day
  #627  
Staro 11.05.2013, 12:43
Hurricane Hurricane je offline
Drug član
 
Datum prijave: 30.07.2012
YU lokacija: Srbija
Poruke: 55
Nepromenjeno

Cestitam! :bravo:Vize su vam "sladje" sada nakon svih peripetija. Srecan vam put.
  #628  
Staro 11.05.2013, 22:36
Sasa99 Sasa99 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 09.10.2012
US lokacija: Chicago IL
YU lokacija: Makedonija
Poruke: 58
Nepromenjeno

Cestitke i od mene. Dobro je sto je sada to proslost. Sada samo napred u bolju buducnost.:Srecno bravo:
  #629  
Staro 14.05.2013, 03:09
Vangelistexas Vangelistexas je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 19.07.2010
US lokacija: USA
YU lokacija: Daleko od srca
Poruke: 117
Nepromenjeno

Dragi moj forume, danas sam [COLOR="Lime"]POZELENEO.[/COLOR]

[COLOR="Black"]Detaljno cu opisati svoja iskustva sa foruma, tako da nema potrebe za dodatnim pitanjima. Intervju mi je bio zakazan za 8.5. Na zadati dan pojavio sam se u 7:50 ispred ambasade, gde sam cekao 15ak minuta da se pojavi nas covek iz obezbedjenja koji je prozivao ljude koji imaju zakazane intervjue. Prvo prozivanje. Drugo prozivanje...deveto prozivanje...nesto nije u redu. Zena koja je dosla sa suprugom otprilike u isto vreme kada i ja je pitala: "gospodine, mi imamo u 8:30" "8:30? a, izvinite, jeste li vi za turisticku vizu?" "ne, mi smo za lutrijsku" "pa sto ne kazete?? hajde sa mnom". Prvi propust, veliki propust gospodina na ulazu. Nismo znali da treba da se javimo, te smo naknadno pristupili ambasadi. Nakon provere kod obezbedjenja koje prolazite (metalni detektor kao i traka na koju stavljate sve elektronske uredjaje kao i sve sto imate u dzepovima) prolazite kroz vrata i spustate se dole ka zgradi konzulata gde ce vas ljubazni radnici obezbedjenja usmeriti. Tamo se prolazi novi metalni detektor, a sa leve strane sede 2 devojke koje uzimaju dokumenta za odredjen tip vize. Ne i za DV vizu. Ja sam usao, a gospodin koji radi tamo (inace jako jako prijatan gospodin, cini mi se da ga zovu Toma) mi je, nazalost, misleci da sam za neimigrantsku vizu, s obzirom da sam kasno dosao, dao broj za neimigrantsku vizu, te sam sacekao da budem prozvan. Kako sam bio prozvan, gospodji na salteru 7 sam dao broj i rekao da mislim da je greska sto mi je taj broj dat, jer sam za imigrantsku vizu. Ona je rekla da je greska i da treba odmah da uzmem broj za imigrantsku. Tu vidim i bracni par koji sam upoznao na ulazu, koji su mi rekli da su prosli kroz istu stvar i da su dobili u medjuvremenu broj za useljenicku vizu. Oni su prozvani kroz 15 minuta, ja nisam. Cekao sam, cekao, da bi moj broj na kraju prozvali oko 11 sati. "Gde ste vi do sada??" "Gospodine, tu sam od 10 do 8, imam sva dokumenta, nisam znao da na ulazu treba da se javim za useljenicku vizu, niko me nije ni prozvao!" "uh...hajde molim vas dodjite u petak u isto vreme pa cemo moci da vas procesuiramo. Nazalost, dolazi nam gomila studenata koji dolaze za J-1 i imigrantske vize treba da budu odradjene pre toga". "U redu".

U petak sam se pojavio u dogovoreno vreme, ista procedura, prvi broj za imigrantsku vizu s obzirom da sam se jako brzo javio drugom coveku koji je na ulazu prozivao, i rekao da sam za imigrantsku vizu. Dobio sam broj za imigrantsku vizu. Nakon pola sata sam prozvan na salter 8 gde mi je sedi covek po imenu Dragan uzeo broj i pasos, te mi je rekao da sednem. Seo sam, i cekao narednih pola sata kako bih bio prozvan u kabinu, odnosno salter 10 gde ste oci u oci sa sluzbenikom koji uzima dokumenta. Ako ste ikada zvali ambasadu, to je onaj covek sto malo kroz nos govori. Nosi naocare i poprilicno je formalan, ali vidi se da je korektan. Predao sam mu sledeca dokumenta:

Odstampan poziv sa sajta na intervju (nije ni gledao)
Vakcinacije od doktorke sa lekarskog (nije ni gledao)
Lekarski (uzeo)
Izvod iz MKR (uzeo i original i kopiju)
Izvode iz vojske, SUPa i suda (vojsku vratio i original i kopiju, uzeo originale SUPa i suda, a kopije mi vratio)
Diplomu fakulteta (4godisnji bachelor's degree) (i original i kopiju)
Pozivno pismo sa kojim sam spajalicom zakacio e-mail adresu osobe koja mi je poslala pismo (americka drzavljanka, poslala mi je u obicnoj postanskoj formi pismo zajedno sa potpisom (MOLIM VAS, DOVOLJNO JE ONO STO JE NA FORUMU RECENO - NEFORMALNI POZIVNI E-MAIL, ja sam ovo trazio cisto iz mera predostroznosti))

Slike nove sam mu ponudio ali nije uzeo, rekao je da su stare bolje. Nema problema. :)

Postavio mi je pitanja:

Bili ste vec u Americi? Kada?
Sta ste radili tamo?
Koliko ste ostali?
Da li ste imali neki problem sa imigracijom ili zakonom?
Ko je osoba sa vaseg pozivnog pisma?
Cime planirate da se bavite?

Sva pitanja su bila adekvatno odgovorena na sta je on klimnuo glavom posle svakog odgovora zadovoljno i rekao da sacekam oko sat vremena dok me ne prozovu da platim taksu od $330 dolara, sto je uredno i rekao.

Platio sam nakon sat i 45 minuta taksu na salteru 1 koji je blagajna, a 10 minuta zatim sam pozvan na salter 6 gde mi je Amerikanka koju su na forumu spominjali uzela otiske. Desna ruka 4 prsta! Leva ruka isto! Palcevi obe ruke! Hvala!

Nakon cega sam cekao oko 45 minuta do sat vremena, gde sam ostao medju 3 poslednje osobe u cekaonici da bi prozvali moj broj. Salter 3, broj 500. Konzul tamne puti, krupan i nasmejan. Naravno, na njega je obracena posebna paznja jer je jako formalan i brz u pitanjima sa ljudima koji imaju neimigrantske vize. Ljudi koji su imali imigrantske vize su kod njega prolazili jako lagano uz puno osmeha i lepih reci sa njegove strane. Sledeca konverzacija se odvija na engleskom jeziku:

Ja: Dobar dan!
On: Jako si brzo stigao na red, cestitam! (osmeh)
Ja: Ma da...sta, pola sata.
On: Hehe. Hajde, desnu ruku gore: zaklinjem se da je sve sto sam naveo u formularima, kao i sve sto cu danas reci na intervjuu istina.
Ja: Da
On: Potpisi ovde (daje mi DS-230 koji sam poslao u KCC). Ok.....................................................(gleda stari pasos, gleda novi pasos)............pa kada si osisao ovu dugu kosu? :)
Ja: Uh...pre 3 godine
On: Aaaa, pa ovako je bolje. Cime planiras da se bavis u usa?
Ja: Odgovor ili odgovor
On: Aaa, super. Za ovo drugo mora da se zavrsi to i to obicno u Americi, ali siguran sam da ako zelis time da se bavis tamo da postoji nesto, snaci ces se sigurno ;)
Ja: Vi ste jedan od retkih Amerikanaca koji mogu da izgovore moje ime pravilno?
On: Stvarno??? Kako su te zvali?
Ja: Uros, Juros...Niko nije znao ono š na kraju...
On: Juros je jako dobro, ha ha.
Ja: Eto...
On: J-1 viza...vidim radio si preko leta :)
Ja: Ne, zapravo bio sam na razmeni ucenika u 4. godini srednje skole.
On: Stvarno??? Gde?
Ja: Mali grad xxx u Teksasu.
On: Pa sjajno! (veliki osmeh). Nemas teksaski naglasak!
Ja: Tesko je za 10 meseci to pokupiti (juznjackim akcentom)
On: HA HA HA! Pa super...dobro...filozofija a?
Ja: Ne...Filozofski fakultet u NS. U okviru fakulteta nalazi se odsek za engleski jezik i knjizevnost koji sam zavrsio.
On: Faaaascinating! Pa, dodji u ponedeljak u 3 po pasos.
Ja: Ammm...izvinite, jel to znaci da sam dobio vizu?
On: Pa, dodji u ponedeljak pa ces videti ha ha ha :)
Ja: Aaaaa, nemojte mi to raditi, dovoljno sam nervozan
On: Da, viza je odobrena. U ponedeljak od 3 mozes da je pokupis. (u tom trenutku mi vraca original diplome sa faksa i izvod iz MKR)
Ja: Hvala puno, vidimo se!

Dosao sam danas u ambasadu po vizu. Ista je procedura, na ulazu se javite, kazete da ste tu da pokupite pasos za useljenicku vizu, odmah vas stave preko reda. Ista procedura: traka, metal, dole, metal, Toma i 2 cure, broj, sedi cekaj. Prozvali su me na salter 8 gde me je docekao gospodin Dragan koji mi je rekao: e, sacekajte malo, sada ce doci kolega koji je vodio vas slucaj da vam da vizu. Nakon 15 minuta dosao je onaj sluzbenik kome sam predavao dokumenta i objasnio proceduru: imate 6 meseci da udjete u Ameriku. Morate platiti dodatnu taksu od $165. Ovo predajete imigracionom na ulazu u USA (zapecaceni koverat sa privezanim papirom). Izvolite pasos i sve najbolje. I tako se zavrsila cela fama oko moje price sa green cardom.

A sada moj kutak, jer zelim nesto da kazem citavom forumu, ljudima koji imaju najbolju nameru da pomognu, medjutim detaljno sam u panici iscitavao forum, u svoj nervozi koja je mogla da me zatekne i doneo zakljucke odredjene, kao i misljenja o profilima ljudi na samom forumu:

Molim vas nemojte da se tripujete oko posla. Osobu sa foruma koja je "radila na crno" NISU ODBILI. Ta osoba je ostavila prazno polje za present occupation kao i proteklo radno iskustvo jer je "radio na crno 12 godina, otkako je upisao faks, a faks zavrsio skoro". Razmislite: kakvu sliku mogu da steknu sluzbenici/konzuli ako ste studirali 12 godina a niste radili ni dana? Moja pretpostavka je da su hteli da mu progledaju kroz prste, pa makar rekao da je nezaposlen, ali malo se ukopao time sto je rekao da radi na crno. NISU GA ODBILI - rekli su mu da donese OBICNO POZIVNO PISMO. Napominjem: doneo je isprva samo adresu i broj telefona ili e-mail, nisam siguran. Nikakav Affidavit ne traze, formulare I-134 kao ni opsirni I-864. Odbijene su jedino osobe koje su imale trogodisnju srednju skolu ili samo vanrednu cetvorogodisnju. Dobar primer je oskark koji je imao trogodisnju srednju ali i VISU SKOLU zavrsenu posle toga, zbog cega mu nisu pravili problem. Vise detalja na [url]http://www.bbsnetting.com/dvlottery/General/US-Embassy_Belgrade_official.php[/url], intervju sa starim konzulom u Srbiji, koji je lepo u prvom pitanju definisao ovo. Ukoliko ispunjavate uslove osnovne, vi ste vec 90% zavrsili posao. Ostalo zavisi od toga sta im kazete da vam je struka i cime planirate da se bavite tamo, jer vidim da ih to najvise zanima.

Velika napomena: UKOLIKO dobro baratate jezikom, nece vam puno pitanja postavljati. Stavise jako imponuje to kada neko dobro prica, te su jako nasmejani u tom slucaju. Nemojte molim vas da vam ovo bude referenca: moj engleski je godinama gradjen i ne treba da vam predstavlja prepreku ako ga ne znate savrseno. Sasvim je dovoljno osnovno znanje ali da se dobro sporazumete sa konzulom. Ako ne, i srpski je ok. Razume sve :)

Iskljucujem se aktivno sa foruma.

Iskreno, ne zelim vise da budem deo foruma. Nadam se da cete postovati moju odluku, iskljucujem se iz prostog razloga jer sam rekao ono sto sam imao, a vecina ljudi sa foruma mi je digla pritisak svojim pretpostavkama i panikom na osnovu pogresnih utisaka o prethodnim postovima sa foruma. Razumite: citao sam imigraciono pravo, i ukoliko ste sve ispunili kako treba od materijalnih cinjenica (materijalne cinjenice su one koje su esencijalne za izdavanje vize, dakle npr. sakrili ste ih a ukoliko su otvorene ili poznate sluzbi iskljucivale bi vas za dobijanje vize - lazne informacije o skolovanju, informacije na drugom delu DS-230 da znaju da niste osudjivani, narkoman, terorista i slicno) vi ste jako dobar kandidat za dobijanje vize. Ostatak zavisi od toga kako bi se tamo snasli - da znate sta hocete, da imate validnu adresu u USA na koju ce vam poslati SSN i GC, i slicne stvari. Nemojte se tripovati ukoliko ste pogresili nesto na formularu, oni znaju da postoji mesto za greske i da smo ljudi a ne masine.

Nadam se da sam vam pomogao, a ostatak zavisi od vas! I sve najbolje! :*[/COLOR]

Last edited by SEEUSAIC; 14.05.2013 at 03:27. Razlog: Link: FB page nije "zvanicna" stranica programa
  #630  
Staro 14.05.2013, 03:32
SEEUSAIC SEEUSAIC je offline
Super Moderator
 
Datum prijave: 22.04.2010
Poruke: 332
Nepromenjeno

[QUOTE=Vangelistexas;38632]


Iskljucujem se aktivno sa foruma.

Iskreno, ne zelim vise da budem deo foruma. Nadam se da cete postovati moju odluku, iskljucujem se iz prostog razloga jer sam rekao ono sto sam imao, a vecina ljudi sa foruma mi je digla pritisak svojim pretpostavkama i panikom na osnovu pogresnih utisaka o prethodnim postovima sa foruma. [/QUOTE]

Biti clan i/ili biti aktivan na ovom Forumu nije moranje. Zao nam je ako diskusije na ovom Forumu bilo kome uticu na zdravlje. Isto tako se nadamo da su vam dobronamerni saveti pomogli tokom procesa. Srecno prilikom useljenja i u daljem zivotu.
 

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Isključeno
Smajliji: Isključeno
[IMG] kod je Isključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Dv 2013 izvuceni maj-oktobar Milosdv Prva koverta 716 13.04.2013 18:46
Prijava za lutriju DV-2013 jovke Stare teme 1006 08.08.2012 11:04
Rezultati 2013 pomoc alen.su Stare teme 3 04.05.2012 15:45
Lista Dobitnika DV 2013 Milosdv Prva koverta 0 04.05.2012 00:16
Intervijui dv2010 - Iskustva Bane Stare teme 366 26.07.2010 15:17

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 11:34.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.