ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Uputstva za dobitnike

Uputstva za dobitnike Izvučeni ste? Čestitamo! Ovde možete naći informacije o svim etapama procesa, od izvlačenja do intervjua i dobijanja vize.

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #61  
Staro 03.01.2016, 23:22
Tomislav1970 Tomislav1970 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 16.05.2014
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Bg
Poruke: 283
Nepromenjeno

Ukoliko niste prelezali ovcije boginje/vodene kozice/varicele/chickenpox cijepite se protiv njih jer je ovdje vakcina prilicno skupa

Chickenpox series (Varicella)1 ages 7+ $145.99 per dose, 2 dose series
Reply With Quote
  #62  
Staro 12.04.2016, 22:54
Nerina Nerina je offline
Član
 
Datum prijave: 05.09.2015
US lokacija: odlučit ću kada me izvuku :)
YU lokacija: Sarajevo
Poruke: 18
Nepromenjeno

vezano za MMR vakcinu..jel se bez nje ne moze ici u slucaju da nas izvuku?moje dijete je nije primilo :/
Reply With Quote
  #63  
Staro 13.04.2016, 07:47
Magelan's Avatar
Magelan Magelan je offline
Super Moderator
 
Datum prijave: 28.04.2010
US lokacija: Spartanburg, South Carolina; Jacksonville, Florida
YU lokacija: Mladenovac, Republika Srbija
Poruke: 1 209
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Nerina Prikaz poruke
vezano za MMR vakcinu..jel se bez nje ne moze ici u slucaju da nas izvuku?moje dijete je nije primilo :/
Pitanje/post pomeren u vec postojecu temu o vakcinama.
__________________
In US since 02.02.2010.
Reply With Quote
  #64  
Staro 19.04.2016, 20:47
Tikica Tikica je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 10.11.2014
US lokacija: New York
YU lokacija: Beograd
Poruke: 279
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Nerina Prikaz poruke
vezano za MMR vakcinu..jel se bez nje ne moze ici u slucaju da nas izvuku?moje dijete je nije primilo :/
Nazalost ne, bez vakcinacije se ne moze proci intervju. Naravno ukoliko kalendarski vase dete jos uvek nije u obavezi da primi vakcinu onda je sve ok.
__________________
DOBITNICI DV2016 TABELA - https://docs.google.com/spreadsheets...it?usp=sharing
_______________________________________________
DV2016 - Prva prijava

30.10.2014. - Popunjen obrazac
05.05.2015. - Čuveni "Session timed out"
07.05.2015. - SELECTEEEEED!!!
CN 2016EU00022xxx
17.10. DS 260 sent
18.04. Lekarski pregled
21.04. My green daaaaay
11.10. Evo živim u Njujorku gradu
Reply With Quote
  #65  
Staro 14.10.2016, 20:25
Aki93's Avatar
Aki93 Aki93 je offline
Član
 
Datum prijave: 14.10.2016
YU lokacija: Beograd
Poruke: 2
Wink Pitanje

Cao, znam da je jos rano za nas koji smo se prijavili za DV2018 ali ja bi na vreme da se informisem da ne bude posle zuri juri ... Citam predhodne poruke i nikako da nadjem neku gde je neko izracunao punu cenu lekarskog pregleda a i sad je 2016 a poruke su iz predhodnih godina.Pa me zanima ukupna cena lekarskog pregleda ljudi koji su isli 2016 ono kapiram da cena vakcina moze da varira u zavisnosti gde dobijete ali me zanima koliko je pregled u Smiljanicevoj? Hvala
Reply With Quote
  #66  
Staro 14.10.2016, 20:29
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Aki93 Prikaz poruke
Cao, znam da je jos rano za nas koji smo se prijavili za DV2018 ali ja bi na vreme da se informisem da ne bude posle zuri juri ... Citam predhodne poruke i nikako da nadjem neku gde je neko izracunao punu cenu lekarskog pregleda a i sad je 2016 a poruke su iz predhodnih godina.Pa me zanima ukupna cena lekarskog pregleda ljudi koji su isli 2016 ono kapiram da cena vakcina moze da varira u zavisnosti gde dobijete ali me zanima koliko je pregled u Smiljanicevoj? Hvala
Clanovi koji su radili lekarski pregled u septembu su nam preleli informaciju da je pregled poskupeo od 1.oktobra i da iznosi $200 za odrasle i $100 za decu.
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #67  
Staro 17.10.2016, 08:23
R_I_B R_I_B je offline
Drug član
 
Datum prijave: 05.09.2016
US lokacija: Illinois
YU lokacija: Skopje
Poruke: 59
Nepromenjeno

Cisto informativno

Vo MKD, ako ne mozete da go najdete kartonceto so vakcini (staroto), novo se izdava vo Centar za javno zdravje i se naplajka 500 denari na suvo

Svezo info:
Od provereni izvori , vakcinata za sezonski grip (Seasonal Influenza) seuste ne e pristignata vo MKD (iako site veke sme griposani) kasnele so dostava od Ministerstvoto za zdravstvo.
Pretpostavuvam deka ako voopsto uste ne e stignata vo drzavata ke ja nemaat i vo Remedika. :/
__________________
DV2017 - prv pat - dobitno
CN: 2017EU00007***
DS form sent: 24.05.2016
Interview date: 08.11.2016
Lekarski: 20.10.2016
8.11.2016 - ishod: ZeLeNi
Lokacija: Wheeling, IL
Reply With Quote
  #68  
Staro 17.10.2016, 18:08
Jakinajaki Jakinajaki je offline
Drug član
 
Datum prijave: 17.05.2016
YU lokacija: makedonija
Poruke: 30
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik R_I_B Prikaz poruke
Cisto informativno

Vo MKD, ako ne mozete da go najdete kartonceto so vakcini (staroto), novo se izdava vo Centar za javno zdravje i se naplajka 500 denari na suvo

Svezo info:
Od provereni izvori , vakcinata za sezonski grip (Seasonal Influenza) seuste ne e pristignata vo MKD (iako site veke sme griposani) kasnele so dostava od Ministerstvoto za zdravstvo.
Pretpostavuvam deka ako voopsto uste ne e stignata vo drzavata ke ja nemaat i vo Remedika. :/
a dali se informiravte koi vakcini gi baraat vo remedika da se primeni?
Reply With Quote
  #69  
Staro 18.10.2016, 08:05
R_I_B R_I_B je offline
Drug član
 
Datum prijave: 05.09.2016
US lokacija: Illinois
YU lokacija: Skopje
Poruke: 59
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Jakinajaki Prikaz poruke
a dali se informiravte koi vakcini gi baraat vo remedika da se primeni?
Tie sto se osnovni mora da gi imate primeno
nezz koi bea rubella MMR tetanus difterija polio tuberkuloza itn
mislam deka site gi imame primeno do 14 godini

Na upatstvoto od ambasada ( https://travel.state.gov/content/dam...O%20-%20Skopje ) pisuva deka vo zavisnost od sostojbata na pacientot, negovoto minato, dosie medicinsko lekarot sam ke utvrdi koi vakcini treba da se doprimat
Moze i nisto da ne primis dopolnitelno

Slusav eka mnogu barale za sezonski grip da imas osobeno mislam ako odis vo usa vo esenskiot/zimskiot period koga vladeat gripovi i virusi, mada nikoj ne znae da ti kaze, lani sopruznici prijateli zaminaa vikaat nas nisto ne ni stavija

Donacii ima vo Centar za javno zdravje od Hepatitis B ako sakate da si primite i se besplatni
sezonski grip nema uste
a za monokoka i steptokoka i varicela nema kaj nas vakcina
__________________
DV2017 - prv pat - dobitno
CN: 2017EU00007***
DS form sent: 24.05.2016
Interview date: 08.11.2016
Lekarski: 20.10.2016
8.11.2016 - ishod: ZeLeNi
Lokacija: Wheeling, IL
Reply With Quote
  #70  
Staro 18.10.2016, 19:25
Jakinajaki Jakinajaki je offline
Drug član
 
Datum prijave: 17.05.2016
YU lokacija: makedonija
Poruke: 30
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik R_I_B Prikaz poruke
Tie sto se osnovni mora da gi imate primeno
nezz koi bea rubella MMR tetanus difterija polio tuberkuloza itn
mislam deka site gi imame primeno do 14 godini

Na upatstvoto od ambasada ( https://travel.state.gov/content/dam...O%20-%20Skopje ) pisuva deka vo zavisnost od sostojbata na pacientot, negovoto minato, dosie medicinsko lekarot sam ke utvrdi koi vakcini treba da se doprimat
Moze i nisto da ne primis dopolnitelno

Slusav eka mnogu barale za sezonski grip da imas osobeno mislam ako odis vo usa vo esenskiot/zimskiot period koga vladeat gripovi i virusi, mada nikoj ne znae da ti kaze, lani sopruznici prijateli zaminaa vikaat nas nisto ne ni stavija

Donacii ima vo Centar za javno zdravje od Hepatitis B ako sakate da si primite i se besplatni
sezonski grip nema uste
a za monokoka i steptokoka i varicela nema kaj nas vakcina
jas kolku sto sum informiran potrebni vakcini se MMR, influenca i tetanus

a sega mislam deka se pristignati za sezonskiot grip.

dali vie se javivte vo remedika da se informirate koi vakcini se potrebni?
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Donacije potrebne - devojka poginula u Cikagu vuxanne Vodič za emigrante 0 24.09.2015 01:10

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 19:00.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.