ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv-2019 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #61  
Staro 03.10.2017, 15:49
SEEUSAIC SEEUSAIC je offline
Super Moderator
 
Datum prijave: 22.04.2010
Poruke: 332
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Andrew Wiggins Prikaz poruke
Sad kad ozivi forum..................................
Zbog ovakvih postova drugi korisnici ne mogu da pronadju infomacije i po milion puta postavljaju ista pitanja na razlicitim mestima i time razvodnjavaju Forum i cine ga nefunkcionalnim. Zato i postoji pravilo o 50 karaktera. Zato i svako ko ga namerno ignorise i zaobilazi tackicama i ostalim kreativnostima biva udaljen na nedelju dana ili duze - pogotovo u vreme prijave i izvlacenja..

Sup.Mod.
Reply With Quote
  #62  
Staro 03.10.2017, 17:12
Suzana3698 Suzana3698 je offline
Član
 
Datum prijave: 19.06.2017
Poruke: 2
Nepromenjeno

I mene zanima da li bih se sad mogla prijaviti jer cu u maju sledece godine ionako zavrsiti srednju skolu?
Reply With Quote
  #63  
Staro 03.10.2017, 17:27
Trdza94 Trdza94 je offline
Član
 
Datum prijave: 07.08.2016
US lokacija: Beaumont/Texas
YU lokacija: Kikinda
Poruke: 7
Nepromenjeno

Zelim svima da pozelim srecu za izvlacenje

DV2018 - nista
Reply With Quote
  #64  
Staro 03.10.2017, 18:13
CR7 CR7 je offline
Član
 
Datum prijave: 07.08.2012
Poruke: 4
Nepromenjeno

Srecno svima,evo vec je 19h po nasem vremenu,a aplikacije jos uvek nema.Dali ima neko prvailo dali se bolje prijaviti u oktobru ili novembru?Ima li neki procenat izvucenih prijava vise iz novembra?
Reply With Quote
  #65  
Staro 03.10.2017, 18:25
Trdza94 Trdza94 je offline
Član
 
Datum prijave: 07.08.2016
US lokacija: Beaumont/Texas
YU lokacija: Kikinda
Poruke: 7
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik CR7 Prikaz poruke
Srecno svima,evo vec je 19h po nasem vremenu,a aplikacije jos uvek nema.Dali ima neko prvailo dali se bolje prijaviti u oktobru ili novembru?Ima li neki procenat izvucenih prijava vise iz novembra?

ja sam se uspeo prijaviti,cekao sam 18h da se odmah prijavim.
Reply With Quote
  #66  
Staro 03.10.2017, 18:28
CR7 CR7 je offline
Član
 
Datum prijave: 07.08.2012
Poruke: 4
Nepromenjeno

Na koji link si isao za prijavu?Posto meni izbacuje samo neku stranicu da proverim za proslu god prijavu.
Reply With Quote
  #67  
Staro 03.10.2017, 18:38
Makica@'s Avatar
Makica@ Makica@ je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.06.2017
US lokacija: Boston,MA
YU lokacija: Srbija
Poruke: 570
Smile

Citat:
Prvobitno poslao korisnik CR7 Prikaz poruke
Srecno svima,evo vec je 19h po nasem vremenu,a aplikacije jos uvek nema.Dali ima neko prvailo dali se bolje prijaviti u oktobru ili novembru?Ima li neki procenat izvucenih prijava vise iz novembra?
Pozdrav Ne mozete se prijaviti u Novembru,jel prijava traje od 3 Oktobra do 7 Novembra. Mislim da nema pravila,ja sam se prijavila pri samom kraju lutrije,tacnije 30.Oktobra pa sam izvucena. U Pitanju je samo sreca,nista drugo
Puno srece svima Zelim
__________________
Prva Prijava za DV 2017 - Nista
Druga Prijava 30.Oktobar 2016
2.May.2017 -Selected
Case Number : 2018EU000091**
DS 260 poslat 30 Maja 2017.
Lekarski pregled : 01.02.2018.
Interview : 07.02.2018. (odlozen za Mart)
My Greeeeen Day : 12.Mart 2018.
Viza u Pasosu : 16.Mart 2018.
Landed in Boston 26.06.2018.
Reply With Quote
  #68  
Staro 03.10.2017, 20:59
vlada33 vlada33 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 28.09.2016
US lokacija: Gde me put odnese
YU lokacija: Leskovac
Poruke: 134
Nepromenjeno

Jel samo meni ova poruka iznad cudna.?Mozes se prijaviti i novembra ali da je veci broj izvucenih iz novembra nema teorije jer je rec o par dana u novembru a u oktobru je 20+ dana, matematika kaze da nije realno...

Inace svima sa srecom ja cu u narednih par dana odraditi slikanje pa racunam do 15. da zavrsim i prijavu... Osim mene i rodjak moj je odlucio da proba, hteo i prosle godine no njegova supruga ni da cuje... Tako da ako ove godine prodje prijava, bicete obavesteni i o njegovim rezultatima...
__________________
DV2018 X 2 = 2 x NISTA . . .
DV2019 X 2 = JOS 2 X NISTA . . .
DV2020 X 2 = I OPET JOS 2 X NISTA . . .
Reply With Quote
  #69  
Staro 03.10.2017, 20:59
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Ja sam se prijavio 3. novembra prošle godine i izvučen sam, ali mislim da vreme prijave ne igra nikakvu ulogu na izvlačenju.

Jedno pitanje za izvučene ove godine, posebno za one sa brojevima 25xxx i više. Da li planirate da se prijavljujete i ove godine?
Reply With Quote
  #70  
Staro 03.10.2017, 21:40
Sasha983 Sasha983 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 29.09.2016
Poruke: 41
Nepromenjeno zz

Prijavljen! !!
Vodjen iskustvom od prosle god proslo iz prve preko IE.

Mozilla je zezala opet. .Verovatno nesto u vezi flash-a.

Sretno svima :-) :-):-)
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 16:40.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.