ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv-2016 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #11  
Staro 18.07.2014, 00:54
IgorMAD's Avatar
IgorMAD IgorMAD je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 10.01.2013
US lokacija: ?
YU lokacija: Srbija
Poruke: 660
Nepromenjeno

Ne znam kako je poznanica koja zivi u americi dosla do te informacije ali ok, ako ona tako kaze onda je sigurno tako
__________________

01.05.2013. Izvucen 2014EU00008xxx
21.05.2013. Poslati papiri u Kentucky
28.05.2013. Stigli papiri u Kentucky
13.09.2013. Zakazan intervju
13.11.2013. Obavljen lekarski pregled
21.11.2013. Intervju uspesno zavrsen
Od 12/13/2013 u USA
Reply With Quote
  #12  
Staro 13.08.2014, 15:58
skylight skylight je offline
Član
 
Datum prijave: 12.08.2014
Poruke: 1
Nepromenjeno

ljudi dali prolaze i oni koji imaju srednju trogodisnju ako se izuku
pozzz swima

tastatura mi wrisnula
Reply With Quote
  #13  
Staro 13.08.2014, 17:26
noki noki je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.07.2010
YU lokacija: Zemun, Srbija
Poruke: 365
Nepromenjeno

Ne prolaze - ako ides ispred ambasadora na razgovor na osnovu srednje skole.Ako ides na osnovu radnog iskustva(sto je malo teza opcija) onda mozes da prodjes.Mislim da smo samo jednom imali na forumu clana sto je prosao razgovor i dobio vizu a bio sa 3-godisnjom srednjom skolom.
Reply With Quote
  #14  
Staro 14.08.2014, 23:23
mil mil je offline
Član
 
Datum prijave: 10.08.2014
Poruke: 19
Nepromenjeno

Pozdrav!
Da li moze otac da me prijavi preko njegove prijave a da se i ja prijavim samostalno posto sam punoletan a imam manje od 21? Dakle,da li moze jedna osoba (ja) da se nalazi na dve prijave u mom slucaju?
I cuo sam da mora da se prijavi adresa kod koga idemo u SAD, sta je sa nama koji nemamo nikog u SAD? Hvala
Reply With Quote
  #15  
Staro 15.08.2014, 07:20
Tomislav1970 Tomislav1970 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 16.05.2014
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Bg
Poruke: 283
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik mil Prikaz poruke
Pozdrav!
Da li moze otac da me prijavi preko njegove prijave a da se i ja prijavim samostalno posto sam punoletan a imam manje od 21? Dakle,da li moze jedna osoba (ja) da se nalazi na dve prijave u mom slucaju?
I cuo sam da mora da se prijavi adresa kod koga idemo u SAD, sta je sa nama koji nemamo nikog u SAD? Hvala
Koliko sam ja shvatio pravila, roditelj mora da prijavi djecu ispod 21 (bez obzira da li putuju sa njim ili ne), a djete ispod 21 koje ima zavrsenu srednju cetverogodisnju skolu se prijavljuje samostalno, tako da mislim da mozes da budes na dve prijave.
Koliko se sjecam ovdje na forumu sam procitao da je bilo ljudi koji prilikom popunjavanja nisu imali nikoga pa su ipak otisli.
Koliko se sjecam jedni su prijavili adresu hotela gdje su uzeli sobu
Reply With Quote
  #16  
Staro 15.08.2014, 08:08
SRBghost SRBghost je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 03.10.2013
US lokacija: NYC/NJ
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 583
Nepromenjeno

Odgovor na prvo pitanje je DA. Mozes da se nalazis na njihovim prijavama. Bitno je da ti roditelji ispunjavaju uslove. A sto se tice adrese, nju mozes da ostavis i na intervjuu.
__________________
DV-2015 - prvi put, 2 prijave - IZVUCENI
22.05.2014. - popunjeni formulari
19.02.2015. - lekarski
24.02.2015. - intervju/odobrene vize/Administrative processing
26.03.2015. - konacno stigli pasosi (sa vizama)
28.03.2015. - kupljene karte
24.06.2015. - NYC resident
01.04.2016. - Garden State
Reply With Quote
  #17  
Staro 15.08.2014, 12:23
mil mil je offline
Član
 
Datum prijave: 10.08.2014
Poruke: 19
Nepromenjeno

Hvala..Jos ovo, otac ispunjava uslove sto se tice obrazovanja a majka ne. Da li i ona mora da ima zavrsenu srednju skolu IV stepen ili to nije bitno jer je ona na njegovoj prijavi a ne samostalno? Ili je bolje nju da ne prijavljuje?
Reply With Quote
  #18  
Staro 15.08.2014, 14:26
SRBghost SRBghost je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 03.10.2013
US lokacija: NYC/NJ
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 583
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik mil Prikaz poruke
Hvala..Jos ovo, otac ispunjava uslove sto se tice obrazovanja a majka ne. Da li i ona mora da ima zavrsenu srednju skolu IV stepen ili to nije bitno jer je ona na njegovoj prijavi a ne samostalno? Ili je bolje nju da ne prijavljuje?
Ovako, otac, kao nosilac prijave, prijavljuje celu porodicu. Ovo je pod MORA. E, sada, to koliki stepe obrazovanja imaju ostali clanovi je potpuno nebitno. Bitno je da nosilac prijave ispunjava uslove.
__________________
DV-2015 - prvi put, 2 prijave - IZVUCENI
22.05.2014. - popunjeni formulari
19.02.2015. - lekarski
24.02.2015. - intervju/odobrene vize/Administrative processing
26.03.2015. - konacno stigli pasosi (sa vizama)
28.03.2015. - kupljene karte
24.06.2015. - NYC resident
01.04.2016. - Garden State
Reply With Quote
  #19  
Staro 19.08.2014, 13:38
RiderHD RiderHD je offline
Drug član
 
Datum prijave: 19.08.2014
Poruke: 37
Nepromenjeno

Pozdrav svima,nadam se da nisam promašio temu,ali zanima da li netko ima konkretno informacije da li će se ove godine održati lutrija ili kako to već ide ?bio bi zahvalan ako bi mi netko pomogao razmišljam da se prijavim(prvi put se prijavljujem) pa me zanima da li ima ulogu u dobijanju lutrije,to što sam mlad u smislu da ne budem izabran,imam 20.godina student sam Elektrotehničkog fakulteta i prijavljivao bih samo sebe budući da mi je dosta članova porodice već u USA ?
Hvala
Reply With Quote
  #20  
Staro 24.08.2014, 18:01
ZexNS ZexNS je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.03.2014
YU lokacija: Novi Sad, Srbija
Poruke: 46
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik RiderHD Prikaz poruke
Pozdrav svima,nadam se da nisam promašio temu,ali zanima da li netko ima konkretno informacije da li će se ove godine održati lutrija ili kako to već ide ?bio bi zahvalan ako bi mi netko pomogao razmišljam da se prijavim(prvi put se prijavljujem) pa me zanima da li ima ulogu u dobijanju lutrije,to što sam mlad u smislu da ne budem izabran,imam 20.godina student sam Elektrotehničkog fakulteta i prijavljivao bih samo sebe budući da mi je dosta članova porodice već u USA ? Hvala
Za ovu godinu jos nema informacija. Mozemo se nadati nekim informacija tek za mesec dana. Probaj krajem septembra da proveris na ovom linku https://www.dvlottery.state.gov, mozda objave datum kada pocinje lutrija. U tvom slucaju, tvoje godine nisu problem .
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 17:27.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.