ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Razno > ZelenaLutrija.com - O sajtu

ZelenaLutrija.com - O sajtu Predlozi, sugestije, pitanja o sajtu

ZelenaLutrija.com - O sajtu » O pravičnosti, a i licemerju :) » Bitni linkovi
Donacije Partneri Novosti Bilten (newsletter) Zelena Lutrija

Zatvorena tema
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Staro 23.02.2010, 23:02
Itmatrna Itmatrna je offline
Član
 
Datum prijave: 22.02.2010
Poruke: 12
Nepromenjeno O pravičnosti, a i licemerju :)

Posto sam nov na ovom forumu izvinjavam se ako sam prevideo te ostale postove člana konislav-a u kojima se, sudeći po pisanju administratora, pominje vređanje ostalih članova, ali ja u ovom gore postu koji je konislav-a kvalifikovao za "banovanje" ne vidim direktnu uvredu upućenu bilo kome, već jednu generalizaciju.

Što se stila izražavanja u gore pomenutom postu tiče, takođe ne vidim ništa nepristojno ili ružno već uobičajen vid izražavanja svih ovih licemera (gde naravno spada i administrator) koji se u "javnom" obraćanju gnušaju nečega što u privatnom životu nezaobilazno opotrebljavaju.

Ono što mi je ružno ovde je ovo izigravanje Velikog Brata i "banovanje" članova što je krajnje nepristojno i što bi kao takvo svaki kulturan čovek svim silama pokušavao da izbegne pa čak i u situacijama gde su razlozi za to očigledni. Uputio bih savet administratoru da se za promenu pozabavi funkcionalnošću ovog foruma jer se i tu oseća ogromna sujetnost administratora jer su brojne funkcije, koje su po default-u dostupne na svim forumima, ovde ili nepostojeće ili je neophodno za njih dobiti saglasnost "Velikog Brata" (govorim o vremenski neograničenoj mogućnosti edit-ovanja postova, brisanju account-a i sl.).

Nadam se da ova moja objektivnost neće biti cenzurisana od strane cenjenog administratora.

Last edited by Itmatrna; 23.02.2010 at 23:09.
  #2  
Staro 23.02.2010, 23:11
steficacvek's Avatar
steficacvek steficacvek je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 19.05.2008
US lokacija: Phoenix, Az
YU lokacija: BiH
Poruke: 648
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Itmatrna Prikaz poruke
Posto sam nov na ovom forumu izvinjavam se ako sam prevideo te ostale postove clana konislav-a u kojima se sudeći po pisanju administratora pominje vređanje ostalih članova, ali ja u ovom gore postu koji je konislav-a kvalifikovao za "banovanje" ne vidim direktnu uvredu upućenu bilo kome već jednu generalizaciju.
Djelimicno si upravu. Konislav jos jednom daje generalnu uvredu svim pojetiocima foruma i lutrijasima (ukljucujuci i tebe) jer ima neki problem sa svima nama i to u svakom postu mora da izrazi.

Citat:
Što se stila izražavanja u gore pomenutom postu tiče, takođe ne vidim ništa nepristojno ili ružno već uobičajen vid izražavanja svih ovih licemera (gde naravno spada i administrator) koji se u "javnom" obraćanju gnušaju nečega što u privatnom životu nezaobilazno opotrebljavaju.
Da, ovaj post mozda nije imao neke neprimjerene rijeci ili fraze ali Srdjevic je shvatio poentu ... Ima puno njegovih postova koji pokazuju suprotno.

Citat:
Ono što mi je ružno ovde je ovo izigravanje Velikog Brata i "banovanje" članova što je krajnje nepristojno i što bi kao takvo svaki čovek koji svim silama pokušavao da izbegne pa čak i u situacijama gde su razlozi za to očigledni. Uputio bih savet administratoru da se pozabavi funkcionalnošću ovog foruma jer se i tu oseća ogromna sujetnost administratora jer su brojne funkcije koje su po default-u dostupne na svim forumima ovde ili nepostojeće ili je neophodno za to dobiti saglasnost "Velikog Brata" (govorim o vremenski neograničenoj mogućnosti edit-ovanja postova, brisanju account-a i sl.).

Nadam se da ova moja objektivnost neće biti cenzurisana od cenjenog administratora.
E u ovom dijelu se nikako ne bih slozila sa tobom. Na jos dva foruma sam aktivan clan i banovi se dijele fino i cesto. Ja nisam za cenzuru ili banovanje po pravilu "svidjas mi se/ne svidjas mi se", ali u zadnje dvije godine koliko sam na ovom forumu mislim da je Srdjevic previse blag. Kad dodje do bezrazloznog vrijedjanja, koje prelazi granice teme i topica, banovanje je sasvim ok.

Pozdrav svima!
__________________
2009EU17xxx
22.4.2008 Koverta poslana
14.5.2008 Koverta primljena
23.5.2008. Koverta poslana nazad u KCC
28.5.2008. Koverta stigla u KCC
13.3.2008. zavrsen ljekarski pregled
The Day - 20.3.2009.
Visa granted

In US since May 26, 2009!
  #3  
Staro 23.02.2010, 23:18
Itmatrna Itmatrna je offline
Član
 
Datum prijave: 22.02.2010
Poruke: 12
Nepromenjeno

Ok to je tvoje mišljenje na koje imaš pravo kao i administrator na izbor pristupa u vodjenju svog foruma.
  #4  
Staro 23.02.2010, 23:20
srdjevic's Avatar
srdjevic srdjevic je offline
Administrator
 
Datum prijave: 19.05.2005
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Novi Sad, Srbija
Poruke: 730
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Itmatrna Prikaz poruke
Posto sam nov na ovom forumu izvinjavam se ako sam prevideo te ostale postove člana konislav-a u kojima se, sudeći po pisanju administratora, pominje vređanje ostalih članova, ali ja u ovom gore postu koji je konislav-a kvalifikovao za "banovanje" ne vidim direktnu uvredu upućenu bilo kome, već jednu generalizaciju.
Prihvatam izvinjenje.

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Itmatrna Prikaz poruke
Ono što mi je ružno ovde je ovo izigravanje Velikog Brata i "banovanje" članova što je krajnje nepristojno i što bi kao takvo svaki kulturan čovek svim silama pokušavao da izbegne pa čak i u situacijama gde su razlozi za to očigledni. Uputio bih savet administratoru da se za promenu pozabavi funkcionalnošću ovog foruma jer se i tu oseća ogromna sujetnost administratora jer su brojne funkcije, koje su po default-u dostupne na svim forumima, ovde ili nepostojeće ili je neophodno za njih dobiti saglasnost "Velikog Brata" (govorim o vremenski neograničenoj mogućnosti edit-ovanja postova, brisanju account-a i sl.).
Nažalost, ne osećam potrebu da ti se objašnjavam zašto sam šta odlučio...

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Itmatrna Prikaz poruke
Nadam se da ova moja objektivnost neće biti cenzurisana od strane cenjenog administratora.
Naravno da neće.

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Itmatrna Prikaz poruke
Ok to je tvoje mišljenje na koje imaš pravo kao i administrator na izbor pristupa u vodjenju svog foruma.
Taj rad.
__________________
Lutrija - Zelena, ne Srbije
  #5  
Staro 23.02.2010, 23:24
Itmatrna Itmatrna je offline
Član
 
Datum prijave: 22.02.2010
Poruke: 12
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik srdjevic Prikaz poruke
Nažalost, ne osećam potrebu da ti se objašnjavam zašto sam šta odlučio...
Ne znam gde Ste to pročitali ili na osnovu kog tačno dela zaključili da ja očekujem da mi Vi objašnjavate razloge svojih odluka.
  #6  
Staro 23.02.2010, 23:56
lala lala je offline
Drug član
 
Datum prijave: 26.08.2009
YU lokacija: novi sad,vojvodina
Poruke: 52
Nepromenjeno

ako je pravda za sve jednaka onda mi nije jasno zbog cega tamacharly posle direktne uvrede meni( to sto nisi normalna,nadi mjesto za pokazivanje na drugom mjestu pa se lijeci a ne ovdje , duso draga. od takvih mi se povraca i zato i bjezim sa ovih podrucja. tebi bolje da nades neki azerbejdzanski forum (ali mislim da su i oni civiliziraniji) ) nije podlega teskoj ruci pravde ako cemo vec da budemo pravicni?!
mene licno nije pogodila svojom uvredom ali javno je to izjavila tako da podleze sankcijama.

nemojte ovo da shvatite kao moju zelju da neko bude banovan,ja licno mislim da svako ima pravo da iznosi svoj stav ma kakav on bio,za neke noramlan za neke uvredljiv ali ako se ne pronalazite u tome nece vas to pogadjati.
  #7  
Staro 23.02.2010, 23:58
Zabica Zabica je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 14.06.2009
US lokacija: Baltimore, MD
YU lokacija: Beograd
Poruke: 105
Nepromenjeno

@ Itmatrna: Konislave, ti li si to, cedo nase?
__________________


2010EU00012xxx
19.01.2010 intervju
04.02.2010 vize u pasosima
12.05.2010
  #8  
Staro 23.02.2010, 23:59
Zabica Zabica je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 14.06.2009
US lokacija: Baltimore, MD
YU lokacija: Beograd
Poruke: 105
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Zabica Prikaz poruke
@ Itmatrna: Konislave, ti li si to, cedo nase?
Ne, to je Konislavljev alter ego
__________________


2010EU00012xxx
19.01.2010 intervju
04.02.2010 vize u pasosima
12.05.2010
  #9  
Staro 24.02.2010, 00:11
Zabica Zabica je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 14.06.2009
US lokacija: Baltimore, MD
YU lokacija: Beograd
Poruke: 105
Nepromenjeno

@lala: nisi ni ti bas cvecka sa onim stavljanjem ljubimaca u sapun, zar ne?
Da tamacharly konstantno vredja vec mesecima (konislavljev slucaj) i njoj bi se isto desilo. Ti si isprovocirao, zato ticu.
__________________


2010EU00012xxx
19.01.2010 intervju
04.02.2010 vize u pasosima
12.05.2010
  #10  
Staro 24.02.2010, 00:16
lala lala je offline
Drug član
 
Datum prijave: 26.08.2009
YU lokacija: novi sad,vojvodina
Poruke: 52
Nepromenjeno

@zabice nisam cvecka ali nisam nikoga uvredio,to je bila sala a i mozda postoje nenormalni ljudi koji ce to prihvatiti kao koristan savet,zar ne?

konislav koliko se moze primetiti nije vredjao nikog licno,vec je generalno davao stav o takvoj situaciji,a ovo je vec bila licna i direktna uvreda.

nemoj da me shvatis da zelim da neko banuje,vec samo kazem da ako pravda postoji mora biti jednaka za sve,ipak je covek koji deli pravdu sa zapada,oni tamo
razmisalju demokratski a ne ko mi primitivno,kako bi tamacharly rekla.
Zatvorena tema


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 04:42.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.