ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Intervju (interview) - Ambasada

Intervju (interview) - Ambasada Pitanja vezana za dokumentaciju, specijalne slučajeve i pitanja tokom intervjua

Intervju (interview) - Ambasada » Interviews DV2018 - Concise Version » Bitni linkovi
O drugoj koverti Lekarski pregled Ambasade Intervju Korisne informacije

Zatvorena tema
 
Thread Tools Display Modes
  #21  
Staro 11.02.2018, 15:31
Wizard Wizard je offline
Član
 
Datum prijave: 28.05.2010
Poruke: 2
Smile Još jedan od tzv srećnika lutrije

Koristim ovu priliku da se i ja prijavim kao jedan od dobitnika.
Prošao lekarske i intervju.podigao viziran pasoš.A sad kreću pripreme za novi početak negde tamo. daleko.Pozdrav svima

P.S.
pratim dugo već ovaj forum ali nisam se uključivao.
  #22  
Staro 22.02.2018, 13:33
Ggaga Ggaga je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 15.05.2017
US lokacija: Washington DC
YU lokacija: Beograd
Poruke: 171
Nepromenjeno

Evo i naseg izvestaja za statistiku ( i cestitanje).
Lekarski uradjen 14.02. Intervju obavljen 20.02. Pasose dobili 22.02.
Stigli u ambasadu tacno u 8:30 sve zavrseno do 10:30. Sve isto kao i ranije: prvi salter administracija i predaja dokumenata (glavni aplikant je menjao pasos u medjuvremenu pa smo novi predali i prijavili tek na intervuju, a predali smo i stari; samo su uzeli i rekli ok; mi nismo nista sami menjali u DS). Drugi salter oprostili se od novcanica u iznosu od 990 usd. Treci salter razgovor sa konzulom: sta radite, sta ste zavrsili od skole, koga imate u USA, cija je adresa navedena (promenili adresu u USA na prethodnom salteru). Onda jedno isto pitanje u razlicitim varijantama vezano za prethodne odlaske u USA posto smo dva puta bili turistiski (koliko smo bili, kod koga, koliko smo ostali, sta smo tamo radili, koje godine smo bili, kada poslednji put...). Stekla sam utisak da im je to jako bitno za slucaj da nismo ostali duze i da nismo nelegalno radili. Mi smo stvarno bili na po dve nedelje dva puta kod prijatelja i boravak u USA uklopili sa putom na Karibe na po nedelju dana. Interesanto je bilo sto je konzul prokomentarisao kako smo puno putovali i pitao nas "out of curiosity" cija je viza u pasosu za Arubu.Na kraju je rekao"everything seems fine and your visa should be approved today". Generalno nikakav fanfare suva administracija, a nakon toga smo se vratili na prvi salter kod naseg lika administrativca koga smo pitali da li to znaci da su nam vize odobrene na sta je on rekao u sustini da ali i ne jer treba dan dva da se provere ostisci prstiju?! i da ocekujemo poziv najkasnije za dan/dva/tri. Pozvali su nas odmah sutradan posle podne da dodjemo danas po pasose. Muz kaze da ga je sluzbenik presekao jer je telefonom rekao"Moram da vas obavestim........... da su vase vize odobrene". Zbog nacin na koji je zapoceo recenicu mislio je da nesto nije u redu. Eto u strahu su velike oci ali sve ispade ok. Ziveli i srecno svima preostalima u procesu!
  #23  
Staro 27.02.2018, 11:55
Jorda Jorda je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 03.08.2017
US lokacija: San Diego, California
YU lokacija: Pozega
Poruke: 128
Nepromenjeno

Evo i našeg iskustva. Jutros sam išao do DHLa da preuzmem pasoše.
Dakle vize su nam odobrene, možete nas okrečiti tamo u tabeli.

Neću mnogo da dužim, već je sve napisano 100 puta kako ide procedura.
Ono po čemu je naš slučaj bio malo specifičniji su dve stvari:

prvo na inicijalnoj prijavi (ženinoj, ona je izvučena) omašio sam datum rođenja za jedan dan.
Ne znam kako se to desilo ali bio sam u haosu razmičljajući da nas ne odbiju zbog toga. Zamislite da vam nešto što ste želeli već godinama padne u vodu zbog tako glupe greške. Neću vam ni opisivati moju nervozu par dana pred inttervju. Na sam dan sam bio skroz opušten za divno čudo. Valjda me ćerkica od nepuna 4 meseca koja je spavala na mojim grudima umirila.

Elem to niko nije ni pomenuo. Izgleda da tako može da se manipuliše sistem da imate više prijava. To mi ni jednog trenutka nije palo na pamet, kontam da oni sve to imaju u sistemu i da vide ipak da je jedna prijava bila. Pisao sam i u Kentucky da imam problem sa pristupom, ima tema otvorena pa ko hoće neka nađe na forumu...

Druga stvar, pre 4 godine sam bio bolestan, ono najgore, operacija, tri meseca terapije, gotovo na samrti...
Danas je sve super hvala Bogu, nikad nisam bio zdraviji, bolji, jači...
Prijavio sam to na lekarskom i ni to nije bio problem.

I za vojni rok sam stavio da nisam služio, iako sam odslužio civilno 2010 do 2011. Računam da oni znaju da to nema veze sa vojskom, posle sam pročitao negde ovde da treba da se stavi u sva polja "civilno" ali nisam hteo da ih smaram da mi opet otključavaju DS, reko ako bude potrebe to ćemo u ambasadi na licu mesta.

Eto to bi bilo to, nisam hteo da dužim, a napisah sastav.
Nadam se da sam nekome pomogao, ako ima pitanja - shoot.

Pozdrav svima i srećno (sreća vam treba samo da vas izvuku ) posle je formalnost.
  #24  
Staro 06.03.2018, 00:22
ljubicica87 ljubicica87 je offline
Član
 
Datum prijave: 03.05.2017
US lokacija: Seattle, WA
YU lokacija: SARAJEVO
Poruke: 17
Nepromenjeno

Pozdrav svima,

Evo da javim da smo i mi pozelenili danas

Sto se tice procedure nema mnogo toga da se pise sto vec nije napisano.

Svi su bili jako ljubazni, malo smo popricali povrsno o tome sta planiramo da radimo tamo, gdje idemo, imamo li koga i sl.

Htjela bi zahvaliti svima na forumu na nesebicnom dijeljenju iskustava, savjeta, podrsku...Svima koji jos uvijek cekaju da dodju na red zelim puno strpljenja i da ne brinete, kada imate sve potrebne dokumente razgovor je zaista samo formalnost
  #25  
Staro 06.03.2018, 01:09
Rufus Rufus je offline
Drug član
 
Datum prijave: 13.05.2017
Poruke: 32
Nepromenjeno

Pozdrav svima!

Zavrsen ljekarski i intervju. sve isto kao i kod korisnika Ljubicia87 da ne ponavljam posto je ona sve lijepo objasnila.Mi smo I bili danas zajedno u ambasadi....Ceka se pasos da stigne DHL sluzbom.

Srecno svima koji ocekuju intervju!
  #26  
Staro 07.03.2018, 12:45
Stevan333 Stevan333 je offline
Član
 
Datum prijave: 23.01.2018
Poruke: 7
Nepromenjeno

Pozdrav.

Imao sam danas intervju u Beogradu. Sve je proslo kako treba do momenta kada mi je gospodin sa kojim sam pricao na engleskom rekao da moraju da obave jos neke provere jer sam ziveo i u Bosni (iako sam doneo potvrdu iz mupa i suda o nekaznjavanju). Rekao je da je sve ok i da bi viza trebala biti odobrena ali nakon tih provera.

Last edited by Magelan; 09.03.2018 at 01:01. Razlog: Moderacija
  #27  
Staro 21.03.2018, 18:25
Tamyyy Tamyyy je offline
Član
 
Datum prijave: 22.11.2017
US lokacija: Florida, North Carolina
YU lokacija: Beograd
Poruke: 2
Nepromenjeno Razgovor u ambasadi

Dragi nasi,
Suprug i ja smo imali razgovor pre 7 dana, sve je proslo kako dobro.Medjutim, suprugu je falio papir iz policije, koji cekamo vec vise od 10 dana(*iako smo se nadali da ce to ici brze).
Popricali smo sa Konzulom, platili i onda su nam rekli da sacekamo taj dokument da stigne i posavetovali su nas da uradimo nove pasose iz razloga sto su vec dosta popunjeni, a i suprugu istice u januaru, pa da ne bi bilo komplikacija oko toga.
Cim skupimo sve da se javimo i zakazemo sastanak za dopunu dokumenata.
Uh, ja se nadam da ce sve biti u redu sa tim, iako sam iskreno uplasena da nas mozda ne odbiju,zbog tog kasnjenja oko dokumenata.
Da li je nekao imao neku slicnu situaciju?

Javljam Vam se kad pozelenimo, nadam se uskoro.
Pozdrav za sve
  #28  
Staro 23.03.2018, 00:14
Makica@'s Avatar
Makica@ Makica@ je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.06.2017
US lokacija: Boston,MA
YU lokacija: Srbija
Poruke: 570
Smile

Drustvance,evo da se konacno oglasim i na ovu temu (Tekst je maaaalo poooooduzi )
Prvobitan intervju mi je bio zakazan za 7.Februar,medjutiim na sugestiju naseg sluzbenika ( posto sam se razvela u medjuvremenu,a jos uvek sam imala njegovo prezime tj 2 ) morala sam da odlozim intervju da bih promenila pasos i Lk na moje prezime tj vratila moje. Kad sam sve to zavrsila,nas sluzbenik mi je rekao da mu se javim da bi dobila novi datum intervjua.
Intervju mi je bio zakazan za 12.Mart u 10h. Dolazim ispred ambasade 15 minuta ranije,i sacekala sam da im stigne drugi spisak za nas,nakon bezbedonosne provere ulazim u ambasadu i dobijam broj i cekam. Prozvali su me na prvi salter 4 ( mislim da je bio) gde je bio isti taj sluzbenik nas Rekao mi je da je sad 'sve u redu' i da mu je drago sto sam to tako brzo zavrsila ( promenu dokumentacije) On me je pitao koga imam u Usa,Da li ta osoba zna da dolazim. Na salteru 1 se vrsi placanje vize,
nasmejana sluzbenica rece 'kako placate vizu dolarima ili dinarima' ja sam je platila 330$ (33.000 je dinarska protivvrednost tad bila) i opet cekam.
'Broj xxx salter 5' Prilazim kad s one strane jako prijatan covek koji gleda i kucka u kompjuter. Pitanja su bila tj prvo pitanje je bilo 'Do you speak English',odgovorih sa 'Yes' onda mi je postavljao pitanja - 'Da li imate nekog u Usa,kod koga idete u Usa,Da li je adresa koju ste naveli tacna,sta imate od skole zavrseno' a svo vreme kucka na kompjuteru. Na kraju 'Rise your hand ..' Zakletva da je sve istina sto je navedeno u DS obrazcu i 'Okay,this all seems to be fine,and your visa is approved'. Kada mi je rekao 'Welcome to United States' mislim da su mi se svi osecaji pomesali,tj nisam bila svesna da sam razgovarala sa konzulom ( tako smo prijatno pricali) Od dokumenata sam ponela :

1. 2 slike
2. Comfirmation page DS 260
3. Izvod iz maticne knjige rodjenih ( kopija uzeta)
4. Sud i Mup ( uzeti originali)
5. Diploma i svedocanstva ( uzete kopije)

Zbog procedure mi je rekao da viza nece biti izdata istog dana,vec cu morati da sacekam,pa ce me nas sluzbenik pozvati da preuzmem pasos. Mozete da pratite status vize na CEAC sajtu ( ja sam tako uradila )

https://ceac.state.gov/CEACStatTrack...KjMWCuebHqOw==

Samo je potrebno da ubacite svoj CN ali bez onih nula,znaci ne 2018EU00001234 vec 2018EU1234 i onaj kod i otvara vam status vize. Meni je vec u petak 16.3. bila 'Issued' kad sam proverila. U Petak me je nas sluzbenik pozvao i rekao mi je da mi je 'Imigraciona viza zavrsena' i rekao mii je da dodjem u Utorak po pasos sa vizom. Otisla sam u Utorak i dao mi je zapecaceni koverat koji NIPOSTO ne otvaramo,i Uputstva 3 papira. Na prvom je Uputstvo za placanje GC Fee online,na drugom je upozorenje da se koverat ne otvara,i na trecem uputstvo za Ssn broj i na kraju 'Srecno u Usa'
Htela bih da se zahvalim svim clanovima koji su podelili info sa nama i na taj nacin nas uveli u Ceo proces!
POSEBNO HVALA : BetterFuture,Mrnice,Svenson,Magelan na SVEMU! - I love you
Ceo intervjuu je FORMALNOST,nema potrebe za brigom uopste,tako je atmosfera prijatna da uopste nemate utisak da je konzul pred vama,svi su prijatni i nasmejani.
I na kraju da dodam : My green day was 20.March Kad sam preuzela pasos sa vizom
Srecno Svima koji jos uvek cekaju intervjuu.

Podaci za tabelicu i buduce Generacije
Case Number : 2018EU91xx,Intervjuu ( privobitan) zakazan za 7 Februar
( pa odlozen za Mart )
Us Lokacija : Boston,Massachusetts,
Date of travel : June 2018
Srecno svima i bez brige
__________________
Prva Prijava za DV 2017 - Nista
Druga Prijava 30.Oktobar 2016
2.May.2017 -Selected
Case Number : 2018EU000091**
DS 260 poslat 30 Maja 2017.
Lekarski pregled : 01.02.2018.
Interview : 07.02.2018. (odlozen za Mart)
My Greeeeen Day : 12.Mart 2018.
Viza u Pasosu : 16.Mart 2018.
Landed in Boston 26.06.2018.
  #29  
Staro 27.03.2018, 13:13
Botanika1 Botanika1 je offline
Član
 
Datum prijave: 03.05.2017
US lokacija: Scottsdale
YU lokacija: Beograd
Poruke: 18
Nepromenjeno

Evo i mi da se javimo da smo pozeleneli!

Ja sam izvucena na lutriji, posle toga smo se vencali i poslali DS 260. Zajedno smo 4 godine, vencanje vec bilo u planu, tako da je to proslo sve super.

Broj nam je 12***, lekarski obavili u Smiljanicevoj 9.marta, intervju zakazan bio za 21.mart, 8:30am.

U ambasadu smo stigli na vreme, javili se zeni koja vodi spisak, i pustili su nas preko reda (mislim da je takva procedura za intervjue za zelenu kartu i drzavljane).

***Dobili smo broj i pozvani smo prvo na salter da predamo dokumenta. Ono sto sto smo mi predali je bilo:

- original i kopije diplome fakulteta, sa dodatkom diplomi (samo su moju uzeli, ne i suprugovu)
- original i kopije izvoda iz maticne knjige, drzavljanstva i vencanog lista (za oboje, s tim da je suprug predao i izvod iz maticne knjige BiH jer je tamo rodjen (korisna informacija, jer sam ja prvo mislila da je dovoljan samo izvod iz Srbije, medjutim zvala sam ambasadu i rekli su mi da je potreban i iz mesta rodjenja))
- original i kopije potvrda iz MUP-a i suda (mi smo iz suda izvadili potrebe, iako mislim da nisu bile potrebne, bili smo u prolazu, suprug je imao i iz CG-a jer je tamo ziveo neko vreme)
- zapecacenu kovertu sa lekarskog i list sa vakcinama (dobija se na lekarskom)
- 2 slike 5x5
- odstampan poziv za intervju
- slike sa vencanja, putovanja i screenshotovi sa FB sa datumima nasih putovanja (slike nam nisu ni pogledali, ali su ih screenshotovi odusevili jer su njima najpotrebniji datumi kad zele da vide da li je brak pravi ili ne)

-----Od svih originala zadrzali su samo potvrde iz MUP-a i suda, ostalo sve vratili.------

***Posle smo bili pozvani na salter-blagajnu da uplatimo 2 x 330$ (platili smo u $)

***Usledio je razgovor sa konzulom, koji je bio opusten i bez previse pitanja. Pitali su me cime se bavim, u kojoj firmi i koliko dugo. Onda su nas pitali da li smo ikad bili u US zajedno (sto i jesmo), onda mene koliko sam puta bila sama i koliko sam se dugo zadrzavala (proveravaju da nije bilo prekoracenja od 6 meseci na turistickoj vizi). Ja imam brata i sestru tamo, pa su malo pitali i cime se oni bave i koji je njihov status, vise kroz neku pricu nego da su ispitivali.
Onda smo dosli do teme braka. Pitao nas je koliko smo zajedno, koliko dugo zivimo zajedno i trazio najstariju sliku nas dvoje. Ja sam izvadila dva albuma i screenshotove, i on je samo pogledao njih (albumi bi jedva i prosli kroz onaj otvor na salteru)

Zatim je rekao "This should be ok" i "kolega ce da vam objasni dalju proceduru". E tu smo se zabrinuli, pogotovo sto je kolega samo rekao da do sledece nedelje nece biti gotovi pasosi i da ih "ne zovemo, vec ce oni nas".

Mi smo iz ambasade izasli zbunjeni jer nismo znali da li "should be ok" znaci prosli ste ili zvacemo vas mozda da donesete jos nesto Nije bilo nikakvog "Congrats" i "Welcome to the US" za nas

***Sutradan sam preko CEAC sajta pratila nas status i presao je iz "Ready" u "Administrative Processing" (sto se koristi i za period kad se stampa viza, ne samo za dodatnu obradu) u "Issued", pa smo odahnuli i cekali poziv iz ambasade.

***U ponedeljak (juce) su nas zvali, zakazali smo da pokupimo pasose danas u 10h, i sve je proslo bez problema. Viza izgleda kao turisticka, sem sto pise "Immigration visa" na njoj. (moj suprug je rekao "ocekivao sam da bude bar zelenija). Uz pasos sa vizom dobija se zapecaceni koverat koji se ne otvara (sto je i krupno napisano na njemu, plus na papiru koji to objasnjava), zatim papir sa uputstvom kako da uplatimo preostali Fee od 220$ (ja sam bila ubedjena da je 170$, ali eto ) i uputstvo za SSN.
I da, i jedan flajer "Welcome to the US - a guide for new immigrants", na kom pise o tome gde mozemo da se informisemo o svemu.

****Za kraj, prikupljanje dokumenata i nije strasno, samo treba obratiti paznju ukoliko je neko ziveo van zemlje da uzme i te potvrde, izvod iz maticne knjige je potreban i iz zemlje rodjenja iako se vise ne zivi tamo, dokaz veze (ukoliko potreban) je najbolji sa datumima. Sto se tice intervjua, isto je opusteno, mada je nama sve to nekako proslo kao da nije za zelenu kartu, ili smo mi bili toliko opusteni Iako je izostao "Congrats", konzul je bio skroz ok, pitao dobra pitanja, a i uvek moze da se prati status na CEAC sajtu ukoliko je potrebno, za nas nestrpljive

Hvala svima na forumu, da nije bilo vas mi bismo se namucili sa prikupljanjem informacija sta nam je tacno potrebno i sigurno bismo nesto propustili. <3

Srecno svima koji su odobreni u daljim planovima, a onima koje intervju tek ceka - samo lagano i strpljivo, tamo je odmah jasno da je njima cilj da prodjete, a ne da vas odbiju, pa sve i ide u tom smeru

I srecno svima koji cekaju maj da budu izvuceni i iskuse nase (slatke) muke!


And now, time to pack



p.s. Nadam se da nisam nesto propustila, ako jesam - feel free to ask!
  #30  
Staro 19.04.2018, 16:30
Anna. Anna. je offline
Član
 
Datum prijave: 28.09.2017
Poruke: 4
Nepromenjeno

Cao ljudi, evo i mi da se javimo da smo imali intervju 13.04 (petak 13) a da smo pasose preuzeli u utorak 17.4. Da ne davim puno oko lekarskog itd (jer je sve vec napisano) napisacu vam nase iskustvo iz ambasade i zasto je nasa situacija "malo specificnija" Suprug i ja smo se vencali jesenas, iako smo u vezi duze znali smo da to nece biti nikakav problem.. Tada smo otprilike i saznali da cekamo i bebu, pa smo prvobitno zakazani intervju za 18.01.2018 morali da pomerimo za mart. Doktorka iz Smiljaniceve (kao i drugi lekari sa kojima sam pricala) su mi rekli da bi zbog snimanja pluca bilo bolje da sacekam da prodje prvo tromesecje pa tek onda da radim lekarski. To smo i uradili... Vakcine nisam primila (zbog bebe naravno) i njih sam u obavezi da primim u USA kad se porodim... Dodje i mart, medjutim mi smo zbog moje trudnoce i nekih pregleda vezano za to morali I TAJ INTERVJU DA POMERIMO! I ja sam tada vec mislila kako ce nam verovatno praviti problem i reci kako smo u najmanju ruku dosadni i neozbiljni. Ali ne, ljudi su nam izasli u susret, rekli da se javimo kad ja ojacam, skroz skroz profesionalni.. Mi se javili pocetkom aprila i dobili datum 13.04... Intervju protekao kako treba, prvo dokumentacija kod naseg coveka, zatim placanje, pa razgovor sa konzulom koji nas je pitao od kada smo zajedno, pregledao fotke, pitao za trudnocu i kada putujemo, popricao sa mojim muzem o njegovim predhodnim boravcima u USA, pitao da li imamo nekoga tamo i konacno rekao - meni ovo sve izgleda dobro, ja predlazem da se vama odobre vize digni ruku, zakuni se, daj otiske, idi opet kod naseg coveka koji nam ljubazno kaze da ce nas zvati u ponedeljak da se dogovorimo oko preuzimanja pasosa.. Tako je i bilo, hvala im puno puno svi u ambasadi su stvarno izuzetno ljubazni (pocevsi od obezbedjenja u dvoristu, pa na dalje) a hvala i vama, mi se nismo puno oglasavali ali smo vas citali i dosta informacija dobili ovde. Nas broj je 6*** pa nas ubacite u tabelu, a lutriju sam igrala ja, i to prvi put. E sada sledi zurba jer mi jako brzo putujemo za Las Vegas.. Sve najbolje onima koji cekaju intervju, a i onima koji su to vec prosli.
Zatvorena tema

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Makedonija izvleceni dv2018 DzokicaMicev Uputstva za dobitnike 65 25.01.2018 18:53
Interviews DV2017 - Concise Version Magelan Intervju (interview) - Ambasada 80 27.09.2017 15:05
DV2018 - Problem s proverom rezultata lutrije edvardkis Prijava na Lutriju 34 30.05.2017 21:38
DV2018 Selected Winners - DV2018 Izvučeni Dobitnici Magelan Prijava na Lutriju 63 12.05.2017 18:33
Interviews DV2016 - Concise Version sfsgagi Intervju (interview) - Ambasada 52 25.04.2016 00:28

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 12:06.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.