ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv 2020 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #771  
Staro 15.05.2019, 17:33
uran's Avatar
uran uran je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 21.04.2018
US lokacija: Northwest Pacific
YU lokacija: Tel Aviv, Israel
Poruke: 601
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Andrew Wiggins Prikaz poruke
Ne znam dal se secas Uran pre 2-3 godine je bio clan ovde opisao kako je cuo da njegova komsinica prijavljuje sve iz svoje ulice ili ulaza bez i da ih pita
Da bi sprecio ovakve pojave ja bi uveo da mora da se uplati simbolicnih 5$ za prijavu. Odmah bi se smanjio broj prijavljenih za 70%.
nista nemoj da mi pricas, sve znam.

Jedan je ovde hteo da vidi da li je DV mucka pa prijavio 15 rodjaka i izvkli mu tetka +50 koji nije hteo da ide. Alal vera, bravo majstore je si se uverio. Ili ovaj sto lupeta on bi voleo da se izvuce 2000 a ode 10. Haha, a sto da ne de svih 2000 mislim ako je vec izvuceno ?

Oduvek je htelo da ide njih 1000 i oni su i igrali i uvek su izvlacili 300. Danas i dalje hoce da ide njih 1000 a igra ih 30000 i dalje ide 300. Zato ovde imamo ljude koji cupaju kose jer 10, 15 puta ne mogu da dobiju, a vec sve imaju spremno. Kakav smo narod nece me cuditi da ce uskoro biti organizovano i takmicenje ko je dobio DV pa iz inata brise dupe sa papirom nece da ide...

Ako ste dobili DV to je OK, ali sutra ce hteti da ide neko vas pa kad popusi 5-6 puta seticete se ovog posta
__________________
Ability to lift up to 50 pounds.
Reply With Quote
  #772  
Staro 15.05.2019, 19:55
mveruovic mveruovic je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 17.09.2012
Poruke: 731
Nepromenjeno

Sta da se radi, i kad neko drugi dobije sto miliona dolara kontam da si ljubomoran na njega jer je bzvz igrao a ti ga izduvao.
Reply With Quote
  #773  
Staro 15.05.2019, 20:05
uran's Avatar
uran uran je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 21.04.2018
US lokacija: Northwest Pacific
YU lokacija: Tel Aviv, Israel
Poruke: 601
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik mveruovic Prikaz poruke
Sta da se radi, i kad neko drugi dobije sto miliona dolara kontam da si ljubomoran na njega jer je bzvz igrao a ti ga izduvao.
da, to mozda u tvom sistemu vrednosti, autoprojecija je cudo.
__________________
Ability to lift up to 50 pounds.
Reply With Quote
  #774  
Staro 15.05.2019, 20:49
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Istina je da svi imaju pravo da se prijave, ali ja iskreno ne vidim poentu prijavljivanja na lutriju ukoliko ne postoji makar i najmanja želja da se ode. Postoje i ljudi koji su ubeđeni da dobitnici pored zelene karte dobijaju automatski i novac, kuću, radno mesto itd. i onda kada vide da to nije tako i da se dobija jedino pravo da se živi i radi u USA i da sve to ustvari dosta košta, odustanu.

Da se ja pitam, uveo bih da se prijava na lutriju simbolično plaća 1$. Verujem da bi zbog toga bar 70% ljudi odustalo od prijave ili bi se makar raspitali malo o lutriji pre prijave.
Reply With Quote
  #775  
Staro 15.05.2019, 22:05
Nikolakol Nikolakol je offline
Član
 
Datum prijave: 15.05.2019
Poruke: 5
Nepromenjeno Pizdrav svima

Zdravo ja sam iz makedonije i dobio sam na lutriju, moj broj je 55xxx znam da je ovo prevelik broj
Molim vas recite mi dali uopste da se nadam necemu ?
Izvinite na moj los srpski
Reply With Quote
  #776  
Staro 15.05.2019, 22:15
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Broj je ekstremno visok kada se uzmu u obzir prethodne godine, ali nikad se ne zna. U principu taj broj u ovom trenutku ne znači ništa, zato što nemamo bukvalno nikakve podatke vezane za broj izvučenih, gustinu i ostalo.

U ovom trenutku ja mogu samo da kažem da su šanse 50/50. Kada se bude pojavio broj izvučenih, tek tada će moći da se da neka prognoza, ali i to ne mora da bude siguran pokazatelj, zato što sve zavisi od response rate-a.
Reply With Quote
  #777  
Staro 15.05.2019, 22:16
marko1995 marko1995 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 18.10.2017
US lokacija: Chicago
YU lokacija: BiH
Poruke: 473
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Nikolakol Prikaz poruke
Zdravo ja sam iz makedonije i dobio sam na lutriju, moj broj je 55xxx znam da je ovo prevelik broj
Molim vas recite mi dali uopste da se nadam necemu ?
Izvinite na moj los srpski
Predlažem ti da malo pročitas forum ili britsimonsays da googlaš, ima dosta toga objašnjeno.
Naime, niko ti sa sigurnošću ne može još reći da li je visok broj ili ne jer je dosta visokih brojeva izvučeno ove godine. Pitanje koliko ima rupa ne mora značiti da stvarno ima 55000 ljudi ispred tebe... Ne moraš žuriti sa slanjem DS-260 jer 100% nećeš imati intervju u 2019. godini. Tako da bez žurbe, edukuj se prije slanja DS-260, shvati šta je lutrija zapravo i kada budeš imao odgovore na sva svoja pitanja i kada budeš upoznat sa svim shvatićeš kako stvari funkcionišu pa onda ako se odlučiš da pokušaš ispuni DS-260. Iskreno, mislim da svako ko je izvučen ima šansu, eh sad sve je malo stvar i sreće.
Najbolje da sačekaš nekoliko mjeseci dok se tačno na sezna da li je ovo godina sa jako puno izvučenih ili jednostavno ima dosta rupa...

Lijep pozdrav
__________________
DV2019 - has not been selected
DV2020 - SELECTED
Case #: 2020EU00035XXX
DS-260: 20-Mar-2020
Poslani dokumenti: 21-Mar-2020
Reply With Quote
  #778  
Staro 15.05.2019, 22:37
Nikolakol Nikolakol je offline
Član
 
Datum prijave: 15.05.2019
Poruke: 5
Nepromenjeno

Hvala vam na brzi odgovor, sacekacu par meseci i svakako bicu aktivan na ovaj forum sve vreme.
Reply With Quote
  #779  
Staro 15.05.2019, 22:59
mveruovic mveruovic je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 17.09.2012
Poruke: 731
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik uran Prikaz poruke
da, to mozda u tvom sistemu vrednosti, autoprojecija je cudo.
Ma naravno. Samo u tvom slucaju mozes da kukas sto drugi dobijaju na lutriji a ti ne, i sto ces nazad da ides.


Citat:
Prvobitno poslao korisnik ikac89 Prikaz poruke
Istina je da svi imaju pravo da se prijave, ali ja iskreno ne vidim poentu prijavljivanja na lutriju ukoliko ne postoji makar i najmanja želja da se ode. Postoje i ljudi koji su ubeđeni da dobitnici pored zelene karte dobijaju automatski i novac, kuću, radno mesto itd. i onda kada vide da to nije tako i da se dobija jedino pravo da se živi i radi u USA i da sve to ustvari dosta košta, odustanu.

Da se ja pitam, uveo bih da se prijava na lutriju simbolično plaća 1$. Verujem da bi zbog toga bar 70% ljudi odustalo od prijave ili bi se makar raspitali malo o lutriji pre prijave.
Ako neko ima pocetnu zelju ne znaci da ce se preseliti ako bude zaista izvucen, da se placa i 10$ ljudi bi igrali i kada bi bili izvuceni tek onda bi razmisljali da li da idu. Kako ima ljudi koji se bzvz prijave i kad budu izvuceni tek onda razmisle i shvate da ipak to nije za njih, tako ima i ljudi koji nisu ni odigrali za sledecu godinu a vec su isplanirali ceo zivot u Americi.
Reply With Quote
  #780  
Staro 15.05.2019, 23:16
uran's Avatar
uran uran je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 21.04.2018
US lokacija: Northwest Pacific
YU lokacija: Tel Aviv, Israel
Poruke: 601
Nepromenjeno

veruovicu ja nisam dobio DV, ali nisi ni ti ! Prema tome ne znam kakva te neje6ica sad uvatila ?

Jos cu da razmislim da li cu da idem nazad, a kad resim da idem nazad u svoju zemlju (imam ih 2 pa cu razmisliti u koju da se vratim) gde me ceka takodje lep zivot, prijatelji i poslovi. A mozda odaberem i nesto sasvim cetvrto.

Zato sto je meni kefalo uvek bilo pod A, a lutrija mi je hobby znaci pod C ili mozda cak D !
__________________
Ability to lift up to 50 pounds.
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 09:03.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.