ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Intervju (interview) - Ambasada

Intervju (interview) - Ambasada Pitanja vezana za dokumentaciju, specijalne slučajeve i pitanja tokom intervjua

Intervju (interview) - Ambasada » Odbijeni - Rejected » Bitni linkovi
O drugoj koverti Lekarski pregled Ambasade Intervju Korisne informacije

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #121  
Staro 10.10.2016, 23:55
R_I_B R_I_B je offline
Drug član
 
Datum prijave: 05.09.2016
US lokacija: Illinois
YU lokacija: Skopje
Poruke: 59
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik wayne89 Prikaz poruke
Kako i site ovde i jas se utepav od chitanje po ovoj forum i do sega ne sum sretnal konecen odgovor na odbijeni za nedovolno dokazi za vrska.

Dali nekoj ovde ima sretnato vakov slucaj?

Me interesira bidejki sum vo specificen slucaj, vo vrska skoro 10 meseci i sakam vo najdobar slucaj da ziveam vo usa so mojata devojka / idna sopruga bidejki drugata opcija so chekanje minimum 2 godini sekako deka ne ni se dopaga.

Megutoa neznam dali dokolku odime sega zaedno na intervju se stvara golem rizik poradi samoiot vremenski period na vrskata.

DOkazi imame dosta so patuvanja i se ako treba kje ostavam i telefon kaj niv samo da znam deka e dovolno
Najbilje opcija tuka ti e da igras na karta sto e mozno pokasno prakjanje na DS ot so shto bi ti se prolongiralo i intervjuto a vo toa vreme ke imate sto poveke vreme pominato vo vrska/brak
__________________
DV2017 - prv pat - dobitno
CN: 2017EU00007***
DS form sent: 24.05.2016
Interview date: 08.11.2016
Lekarski: 20.10.2016
8.11.2016 - ishod: ZeLeNi
Lokacija: Wheeling, IL
Reply With Quote
  #122  
Staro 11.10.2016, 00:34
wayne89 wayne89 je offline
Član
 
Datum prijave: 12.05.2016
US lokacija: Chicago
Poruke: 24
Pošalji Skype™ poruku korisniku wayne89
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik R_I_B Prikaz poruke
Najbilje opcija tuka ti e da igras na karta sto e mozno pokasno prakjanje na DS ot so shto bi ti se prolongiralo i intervjuto a vo toa vreme ke imate sto poveke vreme pominato vo vrska/brak
DS ot mi e vekje praten od 23 Juni od prichina shto togash ne bevme sigurni vo odlukite i odluchivme da ostavime vremeto da pokaze i ete vremeto pokaza isto deka ne sakame da se delime u nikoj sluchaj

Kako i da e fala na odgovorot.

I ti da ne si vo slichna situacija?
Reply With Quote
  #123  
Staro 11.10.2016, 10:07
grabovac84's Avatar
grabovac84 grabovac84 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 28.05.2015
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 308
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik JelenaX Prikaz poruke
Grabovac, baš mi je drago zbog vas Želim vam mnogo sreće!
Hvala Jelena stari saborce
pa malo sam bio odmarao od lutrije i svega ovde ali eto udjem povremeno da vidim kako je ekipa
__________________
DV2016 - 2016EU000018xx
24.06.2015 - Poslat DS260
26.11.2015 - Lekarski pregled
01.12.2015 - Interview
Reply With Quote
  #124  
Staro 12.10.2016, 11:27
R_I_B R_I_B je offline
Drug član
 
Datum prijave: 05.09.2016
US lokacija: Illinois
YU lokacija: Skopje
Poruke: 59
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik wayne89 Prikaz poruke
ds ot mi e vekje praten od 23 juni od prichina shto togash ne bevme sigurni vo odlukite i odluchivme da ostavime vremeto da pokaze i ete vremeto pokaza isto deka ne sakame da se delime u nikoj sluchaj

kako i da e fala na odgovorot.

I ti da ne si vo slichna situacija?
не, заедно бевме околу 4 год пред браков :/
пробајте ништо не кошта, ако навистина се сакате и можете да го убедите конзулот во тоа... со среќа како и да е ))
__________________
DV2017 - prv pat - dobitno
CN: 2017EU00007***
DS form sent: 24.05.2016
Interview date: 08.11.2016
Lekarski: 20.10.2016
8.11.2016 - ishod: ZeLeNi
Lokacija: Wheeling, IL
Reply With Quote
  #125  
Staro 12.10.2016, 19:58
wayne89 wayne89 je offline
Član
 
Datum prijave: 12.05.2016
US lokacija: Chicago
Poruke: 24
Pošalji Skype™ poruku korisniku wayne89
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik R_I_B Prikaz poruke
не, заедно бевме околу 4 год пред браков :/
пробајте ништо не кошта, ако навистина се сакате и можете да го убедите конзулот во тоа... со среќа како и да е ))
fala kje vidam shto kje pravam ovoj period

Pa toa e rabotata sho ne sum sretnal odbieni zaradi realna vrska i neznam dali moze da ne koshta ( vo ovoj sluchaj dobra idnina i $330 ) )

NIe sekako planirame da se zemame samo dvoumenjeto e dali sega e rizicno vaka ili otkako eden e vekje tamu.

Sretnav statistiki (vidi ovde) od Intervjua od stranata na britsimon za DV 2015 kade ako filtriras za SKopje (SKO) ima mnogu malku odbieni. Po moja pretpostavka ne bi trebalo realna vrska da odbijat. Moze malko ke cekas i ke izniknesh beli vlakna samo
Reply With Quote
  #126  
Staro 07.11.2016, 14:49
Eliass Eliass je offline
Član
 
Datum prijave: 27.09.2016
Poruke: 17
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Sone77 Prikaz poruke
Nekako imam utisak citajuci postove da niko ko je izvucen nije odbijen,neko je cak napisao i da u nekim slucajevima su prosli i sa vandrednom skolom,a s obzirom da ima dosta zanimanja u kategoriji 4 i 5,mala je verovatnoca da bude neko odbijen osim verovatno ako su lica bezbednosno interesantna...dakle opusteno,vazno je samo biti izvucen a sve ostalo cemo lako...
brat od ujaka moje koleginice ima samo osnovnu skolu, radio je kao cuvar banke 5 godina, njegova zena je takodje sa osnovnom skolom, I zamislite nju izvuku na green card I vec od februara ove godine zive srecno u Chikago!! I ja ih licno poznajem I bas me cudilo kad sam ovde procitala da se zahteva srednja skola a njih dvoje samo sa 8 razreda! tako da ima I tu neceg...
Reply With Quote
  #127  
Staro 07.11.2016, 16:05
R_I_B R_I_B je offline
Drug član
 
Datum prijave: 05.09.2016
US lokacija: Illinois
YU lokacija: Skopje
Poruke: 59
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Eliass Prikaz poruke
brat od ujaka moje koleginice ima samo osnovnu skolu, radio je kao cuvar banke 5 godina, njegova zena je takodje sa osnovnom skolom, I zamislite nju izvuku na green card I vec od februara ove godine zive srecno u Chikago!! I ja ih licno poznajem I bas me cudilo kad sam ovde procitala da se zahteva srednja skola a njih dvoje samo sa 8 razreda! tako da ima I tu neceg...
Epa togas sigurno imale rabotno iskustvo sto im go priznale !
__________________
DV2017 - prv pat - dobitno
CN: 2017EU00007***
DS form sent: 24.05.2016
Interview date: 08.11.2016
Lekarski: 20.10.2016
8.11.2016 - ishod: ZeLeNi
Lokacija: Wheeling, IL
Reply With Quote
  #128  
Staro 07.11.2016, 20:02
Zana's Avatar
Zana Zana je offline
Amer
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: City of Angels
Poruke: 1 266
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Eliass Prikaz poruke
brat od ujaka moje koleginice ima samo osnovnu skolu, radio je kao cuvar banke 5 godina, njegova zena je takodje sa osnovnom skolom, I zamislite nju izvuku na green card I vec od februara ove godine zive srecno u Chikago!! I ja ih licno poznajem I bas me cudilo kad sam ovde procitala da se zahteva srednja skola a njih dvoje samo sa 8 razreda! tako da ima I tu neceg...
Ima nečeg - onog što se prećuti: tako smo imali novog imigranta koji je posle dve nedelje kupio novi auto sa 0% kamatom, a da nije pojasnio da ima rođenu sestru ovde koja je potpisala loan, pa je ispalo da moze da se povoljno dobije kredit za auto i bez kreditne istorije... a imali smo i prekonoćno pretvaranje trećeg stena u četvrti. Sve je moguće. Na ljudima je da sami procene, ako nemaju tu sposobnost - onda neka veruju u bajke. Ima i tu nečeg.

Ljudi veruju u sve i svašta, što god da im daje nadu za rešenje sopstvenog problema, pa sad nema veze šta većina kaže: u njihov algoritam se uklapa jedino ono što kaže da pravila ambasade nisu pravila, nego po balkanskom je to samo samo za "nesposobne", diplome se dobijaju preko noći (kad može predsednik, što ne bi i ostali narod), a najlepše su te priče od strica komšije od pašenog od mog kuma Đure ali znate kako, ja sam se ubeđivala ranije... sad ono, šta ću ja tu, naši stari kažu na greškama se uči (moderan prevod: ovce su za šišanje). Aj', pa srećno svima na ovogodišnjoj lutriji, Ž
Reply With Quote
  #129  
Staro 08.11.2016, 14:02
Eliass Eliass je offline
Član
 
Datum prijave: 27.09.2016
Poruke: 17
Nepromenjeno

Pa ima on sestru u Chicago, znaci ziva istina da su oboje sa osnovnom, samo sto je ovaj radio kao security banke. Uglavnom moja koleginica kaze meni ti postujes pravila I samo citas, dok ovi tamo otisli niti sanjali nisu o tome...
Srecno svimaaa nama sto smo konkurisali ove godine
Reply With Quote
  #130  
Staro 08.11.2016, 17:42
stanema's Avatar
stanema stanema je offline
Drug član
 
Datum prijave: 31.08.2016
YU lokacija: Zrenjanin
Poruke: 41
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Eliass Prikaz poruke
Pa ima on sestru u Chicago, znaci ziva istina da su oboje sa osnovnom, samo sto je ovaj radio kao security banke. Uglavnom moja koleginica kaze meni ti postujes pravila I samo citas, dok ovi tamo otisli niti sanjali nisu o tome...
Srecno svimaaa nama sto smo konkurisali ove godine
Kao sto vam je i Zana rekla, neka svako veruje u sta god zeli. Oni sigurno nisu bili izvuceni na osnovu skole, vec na osnovu zanimanja. A ako nisu izvuceni na osnovu zanimanja, onda uopste nisu ni igrali DV Lottery, nego su mozda npr. otisli turisticki kod te sestre pa su poceli nesto da muckaju i smuckali. A mozda jos uvek nisu nista ni smuckali pa su jos uvek tamo ilegalno, samo ne zele da vam kazu istinu. Tako da nema potrebe siriti dezinformacije na ovom mestu, jer verujem da je ipak ova gora opcija.

A to misljenje ljudi kao sto ima i vasa koleginica me izuzetno nervira, i bas zbog takvog misljenja, "kako prevariti nekoga sto bolje" smo tu gde jesmo, a tu cemo po svemu sudeci jos dugo i ostati. Pravia zemlje koja je mnogo uredjenija od nase bi trebalo postovati, jer ako ih ne postujes, rizikujes da budes zestoko, ali pravedno, kaznjen. Oni nisu sanjali, ali ako su otisli turisticki i ostali, sada sanjaju samo kosmare.

Poz.
__________________
DV-2018, nope
DV-2019, nope
DV-2020, nope
DV-2021, nope
DV-2022, nope
DV-2023, nope
DV-2024, nope

...

Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 13:37.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.