ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv-2016 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #241  
Staro 02.07.2015, 11:27
joca zvoca joca zvoca je offline
Drug član
 
Datum prijave: 09.01.2014
US lokacija: New York
YU lokacija: Banja Luka
Poruke: 66
Nepromenjeno

Pozdrav clanu "micevdaniel", ako si izvucen i zelis da dodjes do sto korisnijih informacija toplo ti preporucujem ovaj forum (ima nas svakakvih, ali ipak vise onih koji su tu da iskreno pomognu)!
Sto se tice tvoga pitanja, nije tacno, ja sam izvucena, zivim u BiH, nisam u zivotu isla dalje od Madjarske i cijenjenih komsija ove moje zemlje,a o Americi da ne pricam!!! Veliki pozdrav!
Reply With Quote
  #242  
Staro 02.07.2015, 11:45
micevdaniel's Avatar
micevdaniel micevdaniel je offline
Član
 
Datum prijave: 22.06.2015
YU lokacija: Belgrade
Poruke: 8
Nepromenjeno

Nisam izvucen iz jednog vrlo jakog razloga.

Nikad nisam igrao.
Jer sam magarac.

Odlucio sam da igram od ove godine i da trazim svaki moguci nacin da odem u USA, legalan naravno. Male su sanse da cu dobiti na lutriji tako da aktivno trazim posao tamo i izucavam procedure oko toga.
Reply With Quote
  #243  
Staro 06.07.2015, 21:14
miroslavj miroslavj je offline
Drug član
 
Datum prijave: 20.06.2015
YU lokacija: Beograd
Poruke: 30
Pošalji Skype™ poruku korisniku miroslavj
Nepromenjeno :pozz:

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Zana Prikaz poruke
Pa ocigledno da nije tako jednostavno cim i dalje imamo takve dezinformacije. Odakle ti ovo "ili po drzavi u kojoj zivis"? Procitati ponovo objasnjenje za "chargeable".
Cao Zana, imam specificnu situaciju, citao sam sve tvoje postove na forumu i 99% se poklapa sa tvojom, imam puno pitanja i mislim da mi samo ti mozes pomoci. Javi se, unapred hvala!

P.S. Ako neko ima kontakt sa Zanom, neka nas poveze!
Reply With Quote
  #244  
Staro 10.07.2015, 03:45
Zana's Avatar
Zana Zana je offline
Amer
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: City of Angels
Poruke: 1 266
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik miroslavj Prikaz poruke
Cao Zana, imam specificnu situaciju, citao sam sve tvoje postove na forumu i 99% se poklapa sa tvojom, imam puno pitanja i mislim da mi samo ti mozes pomoci. Javi se, unapred hvala!

P.S. Ako neko ima kontakt sa Zanom, neka nas poveze!

Samo ja, od svih dobrih ljudi na ovom Forumu?! Gde gori?
Reply With Quote
  #245  
Staro 29.07.2015, 22:56
miroslavj miroslavj je offline
Drug član
 
Datum prijave: 20.06.2015
YU lokacija: Beograd
Poruke: 30
Pošalji Skype™ poruku korisniku miroslavj
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Zana Prikaz poruke
Samo ja, od svih dobrih ljudi na ovom Forumu?! Gde gori?
Cao Zana, hvala puno sto si se javila, pisala sam ti u nadi da mi mozes pomoci.
Moj suprug je izvucen ove godine, medjutim kad je sve proslo ok shvatila sam da imamo veliki problem. Ima zavrsenu trogodisnju srednju skolu, ali ima radno iskustvo koje mogu svrstati u zoni cetiri. Radio je na poslovima koji pokrivaju ustvari trecu i cetvrtu zonu. videla sam da ste vi imali slicnu situaciju pa bi volela da stupimo u kontakt ako je to moguce da mi blize objasnis vasu situaciju, jer to mi je jedina nada. Ne bi da odemo na razgovor a da je sve uzalud. Ustvari, vec smo se razocarali, poslali smo i na moje i na njegovo ime, da sam ja izvucena ne bi bilo problema ali nazalost nisam.
Hvala puno!
Reply With Quote
  #246  
Staro 29.07.2015, 22:58
miroslavj miroslavj je offline
Drug član
 
Datum prijave: 20.06.2015
YU lokacija: Beograd
Poruke: 30
Pošalji Skype™ poruku korisniku miroslavj
Nepromenjeno

Svi su tako divni na ovom forumu, ali ti si mi jedina nada.
Reply With Quote
  #247  
Staro 29.07.2015, 23:31
grabovac84's Avatar
grabovac84 grabovac84 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 28.05.2015
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 308
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik miroslavj Prikaz poruke
Cao Zana, hvala puno sto si se javila, pisala sam ti u nadi da mi mozes pomoci.
Moj suprug je izvucen ove godine, medjutim kad je sve proslo ok shvatila sam da imamo veliki problem. Ima zavrsenu trogodisnju srednju skolu, ali ima radno iskustvo koje mogu svrstati u zoni cetiri. Radio je na poslovima koji pokrivaju ustvari trecu i cetvrtu zonu. videla sam da ste vi imali slicnu situaciju pa bi volela da stupimo u kontakt ako je to moguce da mi blize objasnis vasu situaciju, jer to mi je jedina nada. Ne bi da odemo na razgovor a da je sve uzalud. Ustvari, vec smo se razocarali, poslali smo i na moje i na njegovo ime, da sam ja izvucena ne bi bilo problema ali nazalost nisam.
Hvala puno!
Prvo izvinjavam se sto upadam ovako nepozvan ali ne mogu da ne napisem.....bilo bi bas bezveze i veliko razocarenje ukoliko bi vas diskvalifikovali sa programa, stvarno to mislim, ali ako ste proverili to za posao i spada u pomenutu zonu onda nema sta da brinete ali opet procitajte pravila igre jos 10 puta dok vam dobro ne budu jasna i tek onda donesite odluku hocete li ucestvovati na intervjuu ili ne....tesko da ce vas neko posavetovati idite slobodno jer niko ne zna ceo vas slucaj i sta suprug radi i da li se kvalifikuje preko posla....dakle za vase dobro i dobro vasih zivaca i novca razmislite dobro...bilo bi lepo da vam i Zana pomogne ukoliko moze mada ne verujem da su situacije iste.Mozda slicne..zelim vam svaku srecu i d sve bude u najboljem redu...ali jos jednom ponavljam....DOBRO se informisite o svemu....
__________________
DV2016 - 2016EU000018xx
24.06.2015 - Poslat DS260
26.11.2015 - Lekarski pregled
01.12.2015 - Interview
Reply With Quote
  #248  
Staro 29.07.2015, 23:52
miroslavj miroslavj je offline
Drug član
 
Datum prijave: 20.06.2015
YU lokacija: Beograd
Poruke: 30
Pošalji Skype™ poruku korisniku miroslavj
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik grabovac84 Prikaz poruke
Prvo izvinjavam se sto upadam ovako nepozvan ali ne mogu da ne napisem.....bilo bi bas bezveze i veliko razocarenje ukoliko bi vas diskvalifikovali sa programa, stvarno to mislim, ali ako ste proverili to za posao i spada u pomenutu zonu onda nema sta da brinete ali opet procitajte pravila igre jos 10 puta dok vam dobro ne budu jasna i tek onda donesite odluku hocete li ucestvovati na intervjuu ili ne....tesko da ce vas neko posavetovati idite slobodno jer niko ne zna ceo vas slucaj i sta suprug radi i da li se kvalifikuje preko posla....dakle za vase dobro i dobro vasih zivaca i novca razmislite dobro...bilo bi lepo da vam i Zana pomogne ukoliko moze mada ne verujem da su situacije iste.Mozda slicne..zelim vam svaku srecu i d sve bude u najboljem redu...ali jos jednom ponavljam....DOBRO se informisite o svemu....
Hvala puno na savetu, ispratila sam bas sve detalje, treba mi neko ko ce bar malo da mi pomogne oko mojih nedoumica.
Suprug je vec godinama na poslovima za instaliranje,montiranje i servisiranje kompletne opreme za auto servise.
-Projektovanje i montiranje dizalica(skoro svih svetskih proizvodjaca)
bio je i na obuci proizvodjaca iz Nemacke od koga je dobio i sertifikat
-montiranje komora za farbanje
-servisiranje i montiranje opreme za reglazu....
Reply With Quote
  #249  
Staro 29.07.2015, 23:56
grabovac84's Avatar
grabovac84 grabovac84 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 28.05.2015
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 308
Smile

Citat:
Prvobitno poslao korisnik miroslavj Prikaz poruke
Hvala puno na savetu, ispratila sam bas sve detalje, treba mi neko ko ce bar malo da mi pomogne oko mojih nedoumica.
Suprug je vec godinama na poslovima za instaliranje,montiranje i servisiranje kompletne opreme za auto servise.
-Projektovanje i montiranje dizalica(skoro svih svetskih proizvodjaca)
bio je i na obuci proizvodjaca iz Nemacke od koga je dobio i sertifikat
-montiranje komora za farbanje
-servisiranje i montiranje opreme za reglazu....
Zao mi je sto samo savet mogu da vam dam a ne neki konkretan odgovor....pa ne znam evo cekamo da se javi neko ko se mozda malo blize razume u problematiku ..ja sam samo hteo da dam podrsku i da kazem da bi mi bilo bas zao da ne prodjete...imate i lep CN...greota stvarno ako ne prodjete....
__________________
DV2016 - 2016EU000018xx
24.06.2015 - Poslat DS260
26.11.2015 - Lekarski pregled
01.12.2015 - Interview
Reply With Quote
  #250  
Staro 29.07.2015, 23:58
miroslavj miroslavj je offline
Drug član
 
Datum prijave: 20.06.2015
YU lokacija: Beograd
Poruke: 30
Pošalji Skype™ poruku korisniku miroslavj
Nepromenjeno

I postoji jos puno sitnijih poslova, kao sto su servisiranje pneumatskih pistolja, bazdarenja aparata koji se koriste u servisu, organizacija samog servisa u sklopu firme, nabavka materijala, reklamacije proizvodjacima, obuka novih u servisu, rad u programu oko pratece opreme itd
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 01:26.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.