ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Intervju (interview) - Ambasada

Intervju (interview) - Ambasada Pitanja vezana za dokumentaciju, specijalne slučajeve i pitanja tokom intervjua

Intervju (interview) - Ambasada » Interviews DV2017 - Concise Version » Bitni linkovi
O drugoj koverti Lekarski pregled Ambasade Intervju Korisne informacije

Zatvorena tema
 
Thread Tools Display Modes
  #51  
Staro 23.02.2017, 14:56
dimko dimko je offline
Član
 
Datum prijave: 01.12.2016
Poruke: 28
Nepromenjeno Intervju vo Ambasada - Skopje

Blagodaram za celosnata pomos i super sto postoi ovoj sajt.

Zakazano intervju 21.02.2017 vo 8h - Skopje
1. Skeniranje i ostavanje na mobilen telefon i site metalni raboti.
2. Podreduvanje na dokumenti od strana na lice koe e vraboteno vo ambasada.
3.Povikuvanje na salter, sporeduvanje na dokumenti so DS260, prasanja dali ke idete na ista adresa, najvisoko nivo na obrazovanie.
3. Plajkanje 330$
4. Ostavanje na otpecatoci
5. Intervju so konzul: Zakletva deka podatocite se tocni. Prasanja: Koe e najvisoko obrazovanie, kade ke idete vo USA, Dali ste osuduvan, traese 3 min.
CESTITKI!!!!
6. Vizata vo pasos podignata na 22.02.2017

DENES PATRIOT OD STRANSTVO

Od dokumenti mi zedoa:

- Internacionalen izvod na rodeni i Kopija
- Pasos i kopija
- 1 slika 5x5
- Potvrda za kaznena evidencija i Kopija
- Uverenie za neosuduvan, Prevod i Kopija
- Potvrda za neodsluzena vojska, Prevod i Kopija
- Diploma od sredno obrazovanie, Prevod i Kopija
- Diploma za visoko obrazovanie, Prevod i Kopija
- Rezultati od lekarsko Remedika
- Adresa od sponzor vo USA
- I-134, W-2 forma
- Ispecaten razgovor od FB za komuniakcija so sponzor

Dokolku ja imate potrebnata celosna dokumentacija, nema potreba od grizi.
Vo Ambasadata vo Skopje, site se uctivi i ljubezni vo granica na civilizirani lujge.
Celata postapka vo Ambasada trese 3h.

Dokolku ima nekoj prasanje neka pise.

So sreka na site koi ke idat na intervju i samo pozitivno vo nivoiot zivot tamu nekade vo USA.
Pozdrav
  #52  
Staro 27.02.2017, 19:26
Filmer Filmer je offline
Član
 
Datum prijave: 03.09.2016
Poruke: 9
Nepromenjeno

Danas smo i mi prosli kroz ambasadu. Vize ODOBRENEEEEE!!! Sto se iskustva tice, bilo je sve kao sto je ovde vec opisano (kao da sam sve to proziveo).
Puno srece svima koji ocekuju razgovor, datume, visa bulletin . . .
  #53  
Staro 28.02.2017, 15:08
Endorfin91 Endorfin91 je offline
Član
 
Datum prijave: 04.05.2016
Poruke: 21
Nepromenjeno Pozeleneli

Pozdrav svima. Forum nam je puno pomogao oko celog procesa dobijanja vize. Sada je vreme da vratimo uslugu.
Pre svega dobili smo vize, tacnije poslace ih sutra ili danas do kraja radnog vremena
Nasa situacije je da smo se zabavljali 5 godina i uzeli se neposredno pre dobijanja maila sa terminom za razgovor (uzeli se 6.12.2016).

Pored standardne dokumentacije, poneli smo slike u albumima iz razlicitih perioda veze, izvod zajednickog racuna, stare pasose (supruga menjala zbog prezimena, a ja jer mi ga je supruga oprala i osusila u masini dok smo bili na work and travel programu 2016 😂), printscreen-ove razlicitih objava na facebooku, mailove itd. Jako smo bili nervozni, ali je ispalo fenomenalno.
Cekali smo 3 sata i sam razgovor je trajao 3 minuta. Konzul nas je pitao sta smo zavrsili od skole, kada smo poceli da se zabavljamo, videla je da smo se tek vratila iz usa i rekla da je to divno i nakon toga cestitala nam je. Slike i ostale dokaze veze nisu ni pogledali, jedino je nas covek na pocetku rekao samo jednu sliku iz albuma da mu pokazemo i to onako preko stakla.

Samo opusteno i budite strpljivi. Mi smo uzeli u 8 i 20 broj a izasli u 13h.

Srecno svima koji tek trebaju da imaju razgovore. BF Dodajte nas u tabelu
__________________
Izvucen br 16xxx
16.05.2016. - Popunjen DS-260
20.12.2016. - Zakazan razgovor u Ambasadi za 28.2.2017.
  #54  
Staro 01.03.2017, 12:43
makon87's Avatar
makon87 makon87 je offline
Član
 
Datum prijave: 14.05.2016
US lokacija: Bethesda, MD
YU lokacija: Nis
Poruke: 18
Nepromenjeno Odobrene vize!!!

Drugari, vize su nam odobrene!!!
Javljam malo vise detalja cim dodjem do kompa.
  #55  
Staro 02.03.2017, 09:38
iriedread iriedread je offline
Član
 
Datum prijave: 02.08.2016
US lokacija: Orange County, California
YU lokacija: Srbija
Poruke: 28
Nepromenjeno

Nisam hteo ništa da pišem dok ne dobijem pasoš nazad, i upravo se vratih iz DHL-a pa rekoh da podelim kroz šta sam ja prošao prilikom procesa .

Intervju mi je bio zakazan za 22. februar. Lagano sam prikupljao dokumenta početkom meseca i na kraju imao čak i više nego što traže.

Lekarski pregled sam obavio sa malim zakašnjenjem jer sam imao problem sa uzimanjem slobodnih dana na poslu. U Smiljanićevoj su mi izašli u susret i dozvolili da pregled odradim dan pred intervju.
Dolazak u ordinaciju u 9:30, davanje krvi i mokraće, merenje temperature, usledilo je plaćanje lekarskog 23.200 din. i pravac u Clinicanova na snimanje pluća. Put do tamo je 20 min. pešaka iz Smiljenićeve, a samo snimanje 10 sekundi . Rečeno mi je da se vratim po snimak pluća u 13h tako da sam imao oko 2 i po sata za neizbežnu kafu i doručak. Nakon preuzimanja snimka i povratka u Smiljanićevu, sledi merenje visine i težine, neurološko čekićanje, 3 vakcine (primio kod njih jer su mi u državnoj rekli da nemaju sve i da bih morao da dodjem za par dana) i plaćanje istih 6.000 din. Sve u svemu prijatni ljudi, a i stan u kojem se nalazi ordinacija nije raspad kao što su neki pisali .

Drugi dan, intervju zakazan za 8:30. Stigao sam ispred ambasade oko 8:00 (taksi od Cvetnog trga do ambasade 420 din.). Tu smo bili nas 15ak, ali samo dvoje za green card, devojka koju su već drugi put izvukli "ali joj se ne ide nego čisto da prođe kroz intervju proces pa će da razmisli" i ja haha. Čekali smo da momci na ulazu dobiju listu imena za DV intervju, i već oko 8:45 smo ušli u čekaonicu. Da ne dužim priču, kao što su i ostali rekli, dosta ljudi koji čekaju intervjue, deca trčkaraju, na TV-u CNN . Izašao broj, predao sam sva dokumenta i vratio se da čekam. Nakon 20ak minuta poziv za davanje otisaka, na drugom šalteru plaćanje (kupio dolare u gradu u 5 različitih menjačnica da bih sakupio $330) i opet čekanje.

E onda je usledio deo koji nisam očekivao jer sam prilikom popunjavanja DS-260 u polje za dostavu GC/SSN upisao adresu pravoslavne crkve u NY kako bih mogao da submit-ujem formular (videh da su neki pominjali da su to radili i posle menjali prilikom intervjua/ulaska u US). Nakon 20-30 minuta, poziv na šalter da objasnim zašto je to tako i da li znam nekoga u crkvi u NY, moje objašnjenje zašto je tako upisano, i ponovo čekanje za poziv na šalter.

Izlazi broj, vrlo opušten intervju sa mladom nasmejanom konzulkom, par šala i nakon 3-4 minuta čuveno "Welcome to USA, your visa is approved" . Pitanja su bila samo u vezi školovanja, čime se bavim trenutno i čime bih se bavio tamo, i naravno da li imam kod koga da odem. Potom me je uputila da se opet javim kolegi i da mi je viza pauzirana dok im ne dostavim mailom/javim telefonom US adresu na koju bi mogli da mi pošalju dokumenta i to je to. Napustio ambasadu malo pre 12:00 .

Sve u svemu, vrlo prijatno iskustvo, prijatni ljudi u ordinaciji i ambasadi, i neopravdana nervoza
  #56  
Staro 05.03.2017, 12:39
makon87's Avatar
makon87 makon87 je offline
Član
 
Datum prijave: 14.05.2016
US lokacija: Bethesda, MD
YU lokacija: Nis
Poruke: 18
Nepromenjeno embassy interview

Cao svima! Evo i ja bih voleo da dam mali doprinos ovoj zajednici koja mi je mnogo pomogla, i da opisem moje iskustvo intervjua u ambasadi.
Supruga i ja smo dosli ispred ambasade u 8h iako nam je intervju bio zakazan za 8:30h. Nismo znali kako cemo da prodjemo sa saobracajem pa smo bili u fazonu bolje da krenemo ranije Mi smo mnogo ranije dosli, komotno moze da se dodje 10-15min pre zakazanog intervjua. Do 8:20h smo prosli kontrolu i dobili broj. Usledilo je cekanje ... Savet je da jedete pre odlaska na intervju i da se spremite na cekanje
Oko 9:30h smo prvi put bili prozvani na salter 6 (ima 10 saltera gde je prvi samo za placanje). Tu smo predali dokumenta za mene i suprugu:
  • dva pasosa
  • dve fotografije 5x5
  • izvod iz knjige rodjenih za mene i suprugu
  • izvod iz knjige vencanih
  • potvrda iz sup-a
  • potvrda iz suda
  • koverte sa lekarskog pregleda
  • svedocanstva i diploma srednje za mene kao nosioca (diplome fakulteta nisu hteli da uzmi jer kao nije neophodno, dovoljno je srednja)
Na tom salteru su nas pitali o tome koliko se dugo poznajemo, kakvo nam je bilo vencanje i gde sada zivimo (mi smo se uzeli nakon izvlacenja). Takodje pitali su nas da li imamo neke fotografije i mi smo im dali 3 albuma sa po 36 slika. Tu su bile slike sa svadbe ali i iz veze i iz bracnog zivota. Takodje smo dali stari pasos moje supruge na kome se vidi da smo putovali zajedno.
Posle smo se vratili na cekanje. Na salter 1 su nas prozvali oko 10:15h i tamo smo platili 2 x $330 = $660. Mi smo kupili dolare jos u Nisu. Placanje moze da se izvrsi i u dinarima ali ne savetujem jer sam cuo da racunaju po nekom losem kursu. EVRE NE PRIMAJU! ... takodje dobro znati
Onda ponovo sledi cekanje od 30-40min pa nas prozivaju na davanje otisaka, pa onda opet cekanje 30-40min i onda nas prozivaju na salter broj 5. Tu nas docekuje mladja zena sa Hello, how are you? ja joj odgovaram na engleskom. Zatim ona pita moju suprugu da li zna engleski i posto ona odgovara da zna pomalo konzulka kaze da ce sa njom onda da prica na srpskom. Pitala nas je oboje sta smo zavrsili, cime se bavimo, da li imamo rodjake ili prijatelje u USA i prlikom svakog naseg odgovaranje ona uglavnom nesto kuca na racunaru. Na kraju sam spomenuo kako sam vec poceo sa trazenjem posla i da jedna kompanija zeli da obavimo intervju kad dodjem u USA. Kad sam zavrsio ona je prestala da kuca i rekla nam kako joj se cini da imamo dobar plan i da su nam vize odobrene i usledilo je ono cuveno congratulations koje svi cekamo
Sacekali smo jos par minuta da se dogovorimo oko preuzimanja pasosa.
I na kraju jos jedan savet vezano za adresu u US gde zelite da vam stigne pasos. Najbolje je staviti adresu neke nase osobe jer koliko mi je sluzbenik u ambasadi rekao da ukoliko cekamo da promenimo adresu tek kad sletimo u US moze doci do greske. Kaze da se tada cesto desava da GC ipak stigne na adresu koju ste prvo naveli u DS260.
P.S. Nasi ljudi koji rade tamo u obezbedjenju su zesci kraljevi! Svi koji dodju tamo imaju tremu manje-vise ali ovi ljudi ti definitivno izmame osmeh i opuste te. Veliko hvala!
  #57  
Staro 05.03.2017, 21:52
Jupi Jupi je offline
Član
 
Datum prijave: 05.05.2016
Poruke: 25
Nepromenjeno Srećno svima :)

Evo i ja da se javim počeću od lekarskog. Lekarski smo obavili u Smiljanićevoj,znači preporučujem baš njih iz razloga što su mnogo ljubazni i veoma tačni, ova druga organizacija kad smo zvali nije delovala baš nešto ljubazno tako da za svoje pare možeš da se pregledaš gde ti želiš! Sem toga nas je četvoro i 600 dolara smo platili preglede, sve su oni zakazali kažu samo ideš tu i vrlo brzo smo završili. Što se tiče vakcina ovako:vakcine nismo tamo primili jer su nam rekli da možemo i u svom mestu...tetanus,sezonski grip i MMR i mogu vam reći da smo i uštedeli malo, jer mi smo iz okoline Kragujevca, ali uspeli smo u svom Domu Zdravlja da primimo tetanus i sezonski grip, a MMR smo kupili preko državne apoteke i košta oko 1270 dinara jedna. Čitao sam pojedine postove i nisam tu da solim nikom pamet ali lepo objasniš lekarima zbog čega ti treba i platiš MMR jer njega neće da daju free a tetanus i sezonski grip se ne plaća. Da ne bude zabune tetanus kad se prima posle se prima revkacina 30 dana od dana kad si je prvi put primio, pa nakon 12 meseci takodje od prvog primanja i tako si zaštićen 10 godina. To lično znam iz iskustva a kad smo zvali ordinaciju rekli slobodno možete ako uspete da to primite samo da sve bude po propisu. Dobili smo smo potvrde o vakcinama i sve je lepo prošlo,deca imaju kartoniće i za nas 2x200 dolara i za njih 2x100. Eto to je sve što se tiče lekarskog i 100% tačna informacija bez ikakve laži i nadam se da će nekom pomoći, a želeo bih samo da napomenem još nešto...ne znam koliko košta da se to dobije u ordinaciji i što se tiče MMR-a njega možete da poručite bilo gde,ali vas uglavnom pitaju što vam treba itd, mada lepo ima kažete zbog puta u stranu zemlju i gotovo .Ali da znate isto bilo bi poželjno kad je poručujete da odete u neku apoteku u vašem mestu jer nije dobro da vi odete sami da je kupite i doneste u zdravstvenu ustanovu iz razloga što se zna kako se vakcine trasportuju i na kojoj temperaturi moraju da budu u tim specijalnim kutijama za transport, zato vam savetujem ovako kako smo i mi, oni lepo naruče i stigne u tu apoteku,vama ostaje da platite i odnesete u svoj Dom Zdravlja naravno zakažete i primite to sve regularno bez ikakvih problema i čisti ste kao suza
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Što se tiče intervjua u ambasadi ne bih mnogo da naglabam ali bilo je ovako...Otišli smo za BG, prošli standardnu proceduru kao i što svi znaju gužva je uvek, imali smo malu ispravku u DS-260 na licu mesta, sve je proslo super i kod našeg i kod njihovog konzula, ljubazno itd, ali na kraju smo dobili AP i rekli da će nas obavestiti za par dana ali sva dokumenta i pasoši su nam tamo ostala, morali smo neku dodatnu dokumentaciju da pošaljemo DHL-om. Zbog svih Novogodišnjih i Božićnih praznika morali malo duže da čekamo na odgovor, ali na kraju se to čekanje i isplatilo, vize su nam odobrene, karte kupljene i za koji dan letimo na Floridu. Zahvalio bih se ostalim članovima foruma koji su sa svojim znanjem i savetima uvek bili tu, da podrže i daju korektne odgovore Ako i ja mogu da pomognem nekom, tu sam uvek Izvinjavam se što se pre nisam javio, imao sam nekih obaveza koje su me omele, ali eto bitno je da su vize odobrene i da se putuje
  #58  
Staro 07.03.2017, 12:18
plax plax je offline
Član
 
Datum prijave: 05.05.2016
Poruke: 11
Nepromenjeno

Pozdrav svima! Dajem mali doprinos ovoj zajednici koja mi je mnogo pomogla!

Lekarski sam odradio u Smiljanićevoj, vakcine primio kod njih, platio pregled i vakcine, snimak pluća, relativno sve brzo i lako prošlo bez problema.

Nakon 7 dana intervju u ambasadi. Došao na vreme, sproveli me standardno. Predao pasoš, sačekao, drugi šalter, sačekao, treći, sačekao, platio fee, sačekao, sa konzulom 5 rečenica na engleskom, standardno gde ideš, da li si bio, imaš li koga tamo i šta ćeš raditi, imaš li plan.

Čestitamo, dobio si. Hvala doviđenja.

Hteo sam dokumente preuzeti lično, nemam DHL u svom gradu. Pozvali me iz ambasade, zakazali preuzimanje dokumenata za ponedeljak (juče). Opet došao u ambasadu, sproveli me, sačekao broj, pokupio dokumenta, dobio obrazac za plaćanje takse nakon dobijanja Zelene karte, srećno, hvala, živeo, živeo!

Viza je u pasošu. Sve naj!
  #59  
Staro 14.03.2017, 23:26
SaFuture SaFuture je offline
Član
 
Datum prijave: 22.01.2017
US lokacija: DC, Miami
YU lokacija: Sarajevo
Poruke: 13
Cool

Prvenstveno zelim da zahvalim svim clanovima na svim informacijama koje dijele, jer bez ovog foruma, zaista bi bilo mnogo teze da prodjemo kroz sve ovo.
Iako vec dugo pratim forum, napokon je doslo vrijeme da vam i ja prenesem nase iskustvo iz Sarajeva!
Jos samo da kazem da sam izvucen iz prvog puta, te da nismo nikada bili u Americi prije!

Intervju nam je bio zakazan za 13.03 obzirom da smo DS260 poslali tek u septembru 2016 (2017EU27xx). Preglede smo obavili 27.02.2016 kod doktora Kapetanovica, jer nam je nekako najlakse izgledalo... Medjutim, na dan ljekarskog pregleda, moram priznati da smo se mnogo razocarali, obzirom da nismo imali neku komunikaciju niti informacije od doktora (upute kako ce proces ici i slicno). Krenuli smo u pola 9 sa pregledom na KCUS gdje smo slikali pluca. Nakon toga poslao nas je na taxi u drugi dio grada kako bismo uradili testove krvi. Kako smo bili zajedno sa jos jednom zenom i djetetom, morali smo cekati da oni zavrse djeciji pregled na drugom dijelu grada, tako da smo proveli dobri sat vremena cekajuci da se oni vrate kako bi nastavili sa pretragama. Poslije toga, idemo na trece mjesto (ordinacija gdje nastavljamo sa pregledom) i opet isto - cekanje i ubacivanje drugih pacijenata prije nas. Imajuci u vidu cijenu koji placamo za pregled, mislim da je krajnije neprofesionalno da se neko tako odnosi prema nama. Kako god bilo, dobili smo cd sa slikama pluca i potvrde o vakcinacijama (nismo morali nista primati, obzirom da smo donijeli potvrdu iz doma zdravlja o redovnoj vakcinaciji).

Intervju u ambasadi u Sarajevu je bio zakazan u 13 30, tako da samo tamo bili vec u 13 15. Nakon inicijalnog pregleda, zadrzali su snimke koje nam je doktor rekao da ponesmo na intervju, koje su nam poslije vratili.

Iako je zaista lagano sada reci, cijeli intevju je bio tako jednostavan i nevjerovatno lagan, obizrom da su svi sluzbenici ambasade predivni i vrlo ljubazni. Nas intervju je trajao ukupno 45 minuta (od vremena kada smo dosli pred ambasadu, pa sve dok smo izasli ispred).

Iako smo imali pripremljeno mnogo dokumenta, zaista su trazili samo osnovno, kao sto je bilo i navedeno. Nakon predaje dokumenta, placanja, dosao je red na razgovor sa konzulicom. Jedino pitanje je bilo da kazemo nesto o nasoj vezi , obzirom da smo se nedavno vjencali (zajedno smo sedmu godinu, vjencali se u augustu 2016.), gdje smo u dvije-tri recenice rekli osnovne stvari. Zatrazila je samo original diplome da pogleda i provjeri sa ovjerenom kopijom koju smo predali, te da pogleda zajednicke slike. Mi smo odlucli da isprintamo slike sa Facebook-a i Instagrama, kako bi se vidjela i lokacija i godina. Konzulica je pohvalila, te izjavila kako je super sto su nasumicne slike iz razlicitog perioda, jer se vidi kako je nasa veza napredovala. Nakon toga, pogledala je nekoliko slika sa vjencanja i pitala gdje se svadba organizovala, gdje je pohvalila nas izbor restorana.

Moram napomenuti da je skoro sve vrijeme konzulica upisivala podatke u kompjuter, te da se izvinula sto ne gleda u nas, jer mora ovako - tako da smo vecinu vremena stajali na salteru i gledali u nju Nakon toga, dolazi izjava da je sve uredu sa nasom aplikacijom i da misli da ce ovo biti super promjena za nas dvoje. Cuveno "Congratulations, your visas have been approved"!
Na kraju smo dobili zuti karton sa informacijama da ce nas DHL kontaktirati kada budu vize gotove, te da treba 2-3 radna dana.
Sve u svemu, lijepo i zanimljivo iskustvo u ambasadi, ali tek prava avantura pocinje sada

Ukoliko nekome ko je iz BiH bude trebalo dodatnih informacija, slobodno moze da me kontaktira.
Sretno svima i samo polako. Kao sto nam svi kazu, sve ce biti dobro

Mi dalje pratimo forum, gledamo polako karte i nase buduce odrediste. Kako zaista nemamo nikako ko bi nam mogao pomoci, ova zajednica clanova nam je od velike koristi. Ukoliko neko ima informacija iz DC-a, Miami-a ili Chicaga, zaista bi nam bilo od velike koristi.

Veliki pozdrav!
  #60  
Staro 16.03.2017, 19:01
Dukeduki Dukeduki je offline
Drug član
 
Datum prijave: 04.05.2016
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 92
Smile pozeleneli

Samo da se javim i pozdravim sve clanove!
imali smo intervju u utorak, lekarski smo radili u ordinaciji u smiljanicevoj prethodno.Vec su ranije pisali ostali clanovi kako je bilo, sve je islo veoma lako i opusteno, moje preporuke za njih.
Sto se intervjua tice, takodje, nije bilo puno cekanja, predaja osnovnih dokumenata koji se traze , otisci, placanje i kratak razgovor sa konzulom i cestitke na kraju razgovora.
Hvala svim clanovima foruma i administratorima na informacijama koje su omogucili o svim etapama procesa ...svakako cestitke svima koji su do sada prosli proces i puno srece svima koje jos ceka intervju sa zeljom da pozelene i ostvare svoje snove.
Zatvorena tema

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
DV2017 Selected Winners - DV2017 Izvučeni Dobitnici Magelan Prijava na Lutriju 128 08.05.2017 18:15
Interviews DV2016 - Concise Version sfsgagi Intervju (interview) - Ambasada 52 25.04.2016 00:28
Uputstvo na srpskom za prijavu na lutriju dv2017 Tikica Prijava na Lutriju 14 04.04.2016 10:07

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 10:51.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.