ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Intervju (interview) - Ambasada

Intervju (interview) - Ambasada Pitanja vezana za dokumentaciju, specijalne slučajeve i pitanja tokom intervjua

Intervju (interview) - Ambasada » Interview DV2015 » Bitni linkovi
O drugoj koverti Lekarski pregled Ambasade Intervju Korisne informacije

Zatvorena tema
 
Thread Tools Display Modes
  #371  
Staro 17.12.2014, 21:25
missoki missoki je offline
Član
 
Datum prijave: 27.10.2014
Poruke: 13
Nepromenjeno

Cestitki na vizata

Vi posakuvam ubav i srekjen zivot vo USA.

Imam edno prasanje: Dali diplomite od sredno i fakultet treba da bidat prevedeni na angliski???

Se javuvam nekolku pati vo ambasada i sekoj pat dobivam razlicen odgovor, za da na kraj mi rekoa deka mora barem od sredno diplomite da mi bidat prevedeni na angliski..

ve molam za sovet..

pozdrav i uste ednas se najubavo

Citat:
Prvobitno poslao korisnik mak 2014 Prikaz poruke
Zdravo na site dojde vreme i jas da go spodelam moeto intervju
zakazano ni bese na 11-12-2014 vo 8:00 casot na pocetok standardna procedura porverki na dokumentite i mi bea kazani uslovite na lotarijata posle me upaitaja da platime ako sakame da prodolzime so nasiot sluzbenik malku napnatao na pocetokot ali posle atmosferata stana prijatelska i se pomina super posle stavanje na otpecatoci i na karaj cekanje na intervjuto so konzulot vo nasiot slucaj bese konzulka i bese mnogu prijatno i kratko intervjuto bese na angliski na moe baranje i toa e golem plus za sekoj sto planira na angliski da go pomine intervjuto so konzulot gleda deka si ja svanal ozbilno rabotata i izgledate posigurno vo nivnite oci barem jas taka go vidov po nejzinata reakcija koga pocnav da odgovaram i komuniciram na angliski na kraj mi kaza deka intervjuto mi e uspesno i deka vizite mi se odobreni so sreka neka vi e noviot zivot vo USA inace od dokumenti nosev garantno pismo no ne nosev dokumenti za danok na garantot nasiot sluzbenik mi spomna deka moze ce treba da se javam da mi pratat po faks no i ne mora da znaci moze konzulot da ne ti pobara ako toj vide deka ti si siguren i odis vo usa so namera da rabotis a ne da bides socijalen slucaj toa mu e najvazno i taka ispadna konzulot ne mi pobara nikakov dkument za danok.Vizite gi podignavme na 16-12-2014 GENERALNO SE BESE SUPER NEMASE NIKAKVI PORBLEMI ILI NEKAKOV LOS ODNOS OD STRANA NA NASTE SLUZBENICI TAMU pozdrav do site i do ZELENA LUTRIJA mnogu mi pomogna da mi se razjasnat mnogu raboti I SLOBODNO PRASAJTE STO VE INTERESIRA NEMA PORBLEM JAS SUM TUKA KOLKU MOZAM CE POMOGNAM POZDRAV
  #372  
Staro 18.12.2014, 01:50
margos13 margos13 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 05.05.2014
US lokacija: Las Vegas
YU lokacija: Beograd
Poruke: 122
Pošalji Skype™ poruku korisniku margos13
Nepromenjeno

Bilo je malo cimanja Ziponja, ali sve je prošlo OK. Čestitam Ziponja, čestitam mak 2014. Sretan vam put i sve najbolje u USA. Pozdrav....
  #373  
Staro 18.12.2014, 12:25
jovancica jovancica je offline
Drug član
 
Datum prijave: 23.06.2014
Poruke: 42
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik missoki Prikaz poruke
Cestitki na vizata

Vi posakuvam ubav i srekjen zivot vo USA.

Imam edno prasanje: Dali diplomite od sredno i fakultet treba da bidat prevedeni na angliski???

Se javuvam nekolku pati vo ambasada i sekoj pat dobivam razlicen odgovor, za da na kraj mi rekoa deka mora barem od sredno diplomite da mi bidat prevedeni na angliski..

ve molam za sovet..

pozdrav i uste ednas se najubavo
Ako si od Makedonija i imas zavrseno sredno obrazovanie vo Makedonija togas diplomata ne treba da e prevedena na angliski. Istoto vazi i za diplomata od fakultet. Gi nosis originalite i obicni fotokopii.
  #374  
Staro 18.12.2014, 13:41
Spartacus Spartacus je offline
Drug član
 
Datum prijave: 02.05.2014
US lokacija: Denver
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 71
Nepromenjeno

Ziponja cestitam i ovde )) Mak 2014 srecno i sve najbolje u daljem americkom zivotu!
  #375  
Staro 19.12.2014, 22:31
SasaVA SasaVA je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.06.2014
Poruke: 90
Nepromenjeno

Sa se i ja javim nikako da stignem jer mi je danas bila slava pa ceo dan gosti...
Bio sam na interv. 18.12.1014 i prosao. ODOBRENA MI JE VIZA. Mada sad kuburim sa registracijim za DHL jer nimamo ne ide izbacuje mi prethodni interv. ne znam zasto ali cu zvati u ponedeljak da vidim. Sledio sam uputstva ali..
__________________
04.10.2013.- Prijavio se za lutriju
01.05.2014.- Izvucen 2015EU00009xxx
21.05.2014.- Poslao DS-260
18.12.2014.- Obavljen intervju,visa odobrena
29.12.2014.- Preuzet pasos iz DHL-a
30.12.2014.- Kupljena karta
24.01.2015.- Stigao u USA
  #376  
Staro 19.12.2014, 22:42
srecica srecica je offline
Proteran
 
Datum prijave: 09.10.2014
Poruke: 155
Nepromenjeno

i srecna slava...da sam ja ti, ne bi se treznila do jutra
  #377  
Staro 20.12.2014, 00:12
Memena Memena je offline
Drug član
 
Datum prijave: 01.11.2012
US lokacija: Fort Lauderdale, FL
YU lokacija: Beograd
Poruke: 63
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik SasaVA Prikaz poruke
Sa se i ja javim nikako da stignem jer mi je danas bila slava pa ceo dan gosti...
Bio sam na interv. 18.12.1014 i prosao. ODOBRENA MI JE VIZA. Mada sad kuburim sa registracijim za DHL jer nimamo ne ide izbacuje mi prethodni interv. ne znam zasto ali cu zvati u ponedeljak da vidim. Sledio sam uputstva ali..
Cestitam
Eto...vidis da nije bilo strasno
DHL radi i sutra...ako si njih mislio da pozoves
__________________
19.10.2013.- Prijava za DV2015
05.05.2014.- Izvucena CN 2015EU00006xxx
23.05.2014.- Poslat DS260
14.08.2014.- Zakazan intervju
03.10.2014.- Lekarski pregled
21.10.2014.- Obavljen intervju,visa odobrena
25.10.2014.- Preuzet pasos iz DHL-a
25.10.2014.- Kupljena karta
24.11.2014.- Vezite se polecemo
  #378  
Staro 20.12.2014, 13:35
SasaVA SasaVA je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.06.2014
Poruke: 90
Nepromenjeno

HVALA VELIKO na cestitkama... Dodje i taj dan...konacno
__________________
04.10.2013.- Prijavio se za lutriju
01.05.2014.- Izvucen 2015EU00009xxx
21.05.2014.- Poslao DS-260
18.12.2014.- Obavljen intervju,visa odobrena
29.12.2014.- Preuzet pasos iz DHL-a
30.12.2014.- Kupljena karta
24.01.2015.- Stigao u USA
  #379  
Staro 20.12.2014, 15:52
ekamariko ekamariko je offline
Član
 
Datum prijave: 25.05.2014
Poruke: 15
Nepromenjeno

pozdrav,
vidim da si bio na intervjuu i prosao.... Cestitam! Meni je intervju zakazan za februar sldece godine pa imam par pitanja,ako bi mi mogao odgovoriti na njih. Unaprijed hvala!
Da li je potrebno da se sva dokumentacije prevede na engleski jezik (od strane sudskog tumaca za engleski)? Ako nisam sluzio vojsku, a nisam ,treba li mi neki dokument koji to dokazuje? Da li je potrebno poznavanje engleskog jezika na intervjuu? Znam da je malo besmisleno pitanje,ali ako ti nije tesko da mi nabrojis koji dokumenti su potrebni za intervju? Za vizu sam aplicirao na osnovu srednje strucne spreme,a ne osnovu radnog iskustva, pa me interesuje da li mi je potrebna ikakva dokumentacija sa posla koji trenutno obavljam? i u slucaju onih potvrda sa suda,da li su one neophodne u slucaju da nisam kaznjavan (a nisam )?
Hvala jos jednom,nadam se da ne trazim previse,pomoc bi mi bas dobro dosla.
HVALA!
  #380  
Staro 20.12.2014, 21:50
margos13 margos13 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 05.05.2014
US lokacija: Las Vegas
YU lokacija: Beograd
Poruke: 122
Pošalji Skype™ poruku korisniku margos13
Nepromenjeno

SasaVA, sretna slava i čestitam na uspešnom intervju i dobijenoj vizi. Želim ti sretan put i sve najbolje u životu u USA.
Zatvorena tema

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
DV2015 dobitnici koji ste broj sombrero Vaša strana 611 24.08.2015 09:10

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 12:11.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.