ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Intervju (interview) - Ambasada

Intervju (interview) - Ambasada Pitanja vezana za dokumentaciju, specijalne slučajeve i pitanja tokom intervjua

Intervju (interview) - Ambasada » Interviews DV 2017 » Bitni linkovi
O drugoj koverti Lekarski pregled Ambasade Intervju Korisne informacije

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #1001  
Staro 16.03.2017, 19:01
Dukeduki Dukeduki je offline
Drug član
 
Datum prijave: 04.05.2016
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 92
Smile pozeleneli

Samo da se javim i pozdravim sve clanove!
imali smo intervju u utorak, lekarski smo radili u ordinaciji u smiljanicevoj prethodno.Vec su ranije pisali ostali clanovi kako je bilo, sve je islo veoma lako i opusteno, moje preporuke za njih.
Sto se intervjua tice, takodje, nije bilo puno cekanja, predaja osnovnih dokumenata koji se traze , otisci, placanje i kratak razgovor sa konzulom i cestitke na kraju razgovora.
Hvala svim clanovima foruma i administratorima na informacijama koje su omogucili o svim etapama procesa ...svakako cestitke svima koji su do sada prosli proces i puno srece svima koje jos ceka intervju sa zeljom da pozelene i ostvare svoje snove.
Reply With Quote
  #1002  
Staro 17.03.2017, 00:08
SaFuture SaFuture je offline
Član
 
Datum prijave: 22.01.2017
US lokacija: DC, Miami
YU lokacija: Sarajevo
Poruke: 13
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Taty2 Prikaz poruke
Samo pitanje za SaFuture da li su tražili pozivno pismo, ili je navedena adresa bila dovoljna, ne vidim da je iko od BH formuaša naveo pozivno pismo da je zatraženo na razgovoru u ambasadi
Ne, nista nije bilo potrebno. Samo me je sluzbenica pitala da li je jos ista adresa kao sto smo naveli u DS260 i zatrazila je broj telefona osobe kod koje idemo. Kako smo mi imali vec napisano na posebnom papiru, dali smo samo papir kako bi mogla upisati broj i to je to.
Ako jos mogu nekako da pomognem, samo pisite, nece nam zamjeriti drugi clanovi

I da kazem, danas smo preuzeli pasose i koverte sa uputstvima iz DHL- ureda (u BiH se pasosi mogu preuzeti sa nekoliko lokacija, ali ne i u ambasadi).

Mnogo smo uzbudjeni bili kako smo citali sva uputstva koja smo dobili sa kovertama

Pozdrav!
Reply With Quote
  #1003  
Staro 20.03.2017, 16:20
LJ75 LJ75 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 07.09.2016
Poruke: 126
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik harmonija Prikaz poruke
A za tvoj problem mislim da ti je opcija da sad kad budes radio ljekarski, mozes predati i za novi pasos, bice ti gotov do intervjua, ponesete i nove i stare, bilo je takvih slucajeva. U svakom slucaju morate vaditi nove pasose ako u njima nema vise mjesta. Je li tako?
Trenutno smo u Bosni, a još uvijek nisam siguran šta da radim za pasoše, jer mi se ne šalje zahtjev za otključavanje u KCC, gdje je moj slučaj trenutno, a ne znam kada će biti prebačen u ambasadu u Sarajevu, i da li bi oni mogli praviti problem u smislu šta ste čekali do sada da promijenite broj pasoša'.

Ako neko ima iskustvo s ovim, ili link na kojem se o ovome diskusije, hvala unaprijed. Naravno, sutra ću zvati i ambasadu.
Reply With Quote
  #1004  
Staro 20.03.2017, 23:53
Dzoni_MNE Dzoni_MNE je offline
Član
 
Datum prijave: 22.11.2016
Poruke: 15
Nepromenjeno

Dragi clanovi, jedno pitanje mozda nevezano za temu.

Da li pri ulasku u Ameriku sa sobom nosim samo onaj koverat koji ne smijem da otvaram i pasos ili i snimke pluca i ostala dokumenta koja imam sa sobom jos od vremena ljekarskog pregleda za vizu?
Reply With Quote
  #1005  
Staro 21.03.2017, 02:51
SEEUSAIC SEEUSAIC je offline
Super Moderator
 
Datum prijave: 22.04.2010
Poruke: 332
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Dzoni_MNE Prikaz poruke
Dragi clanovi, jedno pitanje mozda nevezano za temu.

Da li pri ulasku u Ameriku sa sobom nosim samo onaj koverat koji ne smijem da otvaram i pasos ili i snimke pluca i ostala dokumenta koja imam sa sobom jos od vremena ljekarskog pregleda za vizu?
Snimak pluca takodje nosite sa sobom. O kojim drugim dokumentima sa lekarskog pregleda se radi?

Sup.Mod.
Reply With Quote
  #1006  
Staro 21.03.2017, 09:01
Dzoni_MNE Dzoni_MNE je offline
Član
 
Datum prijave: 22.11.2016
Poruke: 15
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik SEEUSAIC Prikaz poruke
Snimak pluca takodje nosite sa sobom. O kojim drugim dokumentima sa lekarskog pregleda se radi?

Sup.Mod.
Pa imam onu zutu knjizicu od svetske zdrastvene organizacije gdje su mi upisane sve vakcine od rodjenja. Takodje, u smiljanicevoj su mi dali neki papir na kome je moja slika
Reply With Quote
  #1007  
Staro 21.03.2017, 10:31
Dukeduki Dukeduki je offline
Drug član
 
Datum prijave: 04.05.2016
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 92
Smile papiri

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Dzoni_MNE Prikaz poruke
Pa imam onu zutu knjizicu od svetske zdrastvene organizacije gdje su mi upisane sve vakcine od rodjenja. Takodje, u smiljanicevoj su mi dali neki papir na kome je moja slika
to sto su ti dali u smiljanicevoj je fotokopija kartona sa vakcinama koju mozes spakovati u kofer , ono ostalo sto si naveo, kovertu, cd sa snimkom pluca nosi sa sobom u licnom rucnom prtljagu.
Reply With Quote
  #1008  
Staro 21.03.2017, 19:16
vuglll vuglll je offline
Član
 
Datum prijave: 21.03.2017
Poruke: 2
Nepromenjeno Svedocanstva iz srednje skole

Zdravo svima,

Imamo zakazan interview za 4. april i zanima me da li su neophodna svedocanstva i diplome za suprugu ili samo za nosioca (mene).

Ostalo smo manje vise spremili
Reply With Quote
  #1009  
Staro 21.03.2017, 23:31
Dukeduki Dukeduki je offline
Drug član
 
Datum prijave: 04.05.2016
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 92
Smile Isti slucaj

Citat:
Prvobitno poslao korisnik vuglll Prikaz poruke
Zdravo svima,

Imamo zakazan interview za 4. april i zanima me da li su neophodna svedocanstva i diplome za suprugu ili samo za nosioca (mene).

Ostalo smo manje vise spremili
Ne trebaju za suprugu, ako si ti nosilac , ti ih moras poneti, originale i fotokopije, na nju se to ne odnosi jer ona ide preko tebe.
Reply With Quote
  #1010  
Staro 22.03.2017, 12:19
vuglll vuglll je offline
Član
 
Datum prijave: 21.03.2017
Poruke: 2
Nepromenjeno Civilno sluzenje vojske

Ja sam sluzio vojsku civilno, da li mitreba potvrda za to ? Planirao sam da odem do vojnog odseka ali nisam siguran da li minto treba
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Interviews DV 2018 Tia Intervju (interview) - Ambasada 764 25.05.2019 09:46
Dv-2017 adojaro Prijava na Lutriju 1428 31.03.2018 14:43
Interviews DV2017 - Concise Version Magelan Intervju (interview) - Ambasada 80 27.09.2017 15:05
Important Notice about DV-2017 ??? LJ75 Uputstva za dobitnike 38 10.09.2016 20:50
Interviews DV2016 - Concise Version sfsgagi Intervju (interview) - Ambasada 52 25.04.2016 00:28

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 13:53.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.