ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Intervju (interview) - Ambasada

Intervju (interview) - Ambasada Pitanja vezana za dokumentaciju, specijalne slučajeve i pitanja tokom intervjua

Intervju (interview) - Ambasada » Odlaganje razgovora u ambasadi - odlaganje vize » Bitni linkovi
O drugoj koverti Lekarski pregled Ambasade Intervju Korisne informacije

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #61  
Staro 04.10.2010, 18:49
Taji's Avatar
Taji Taji je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 10.01.2009
US lokacija: Greenville, SC
Poruke: 341
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik celestine Prikaz poruke
Ja cu sutra zvati ambasadu i pitati kako funkcionisu stvari oko odlaganja. Interesuje me na koliko moze da se odlozi i da li se odmah zakazauje novi termin ili moras da cekas kad ti oni odrede... Ukoliko saznam sutra nesto korisno, javljam!
A mozda ti je bolje da odes na taj razgovor pa da onda trazis odlaganje vize u pasos???
Reply With Quote
  #62  
Staro 04.10.2010, 19:08
Score's Avatar
Score Score je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.07.2010
US lokacija: San Francisco Bay
YU lokacija: Beograd
Poruke: 448
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Taji Prikaz poruke
A mozda ti je bolje da odes na taj razgovor pa da onda trazis odlaganje vize u pasos???
To ne moze... I to sam ih pitao jednom, bar su meni to rekli...
__________________
Score
Reply With Quote
  #63  
Staro 04.10.2010, 19:30
celestine celestine je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 14.05.2010
US lokacija: Atlanta, GA
YU lokacija: Bg
Poruke: 181
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Score Prikaz poruke
To ne moze... I to sam ih pitao jednom, bar su meni to rekli...
Dreadnot je odradio intervju kad mu je bilo zakazano ali je odlozio viziranje. E sad ne znam da li to i daljhe moze. Ja sam ipak za odlaganje...
__________________
26. april - poslata prva koverta iz Kentucky-ja
13. maj - stigla prva koverta
CN - DV211EU00011xxx
31. maj - poslali formulare nazad u Kentucky (bez povratnice, obicnom postom... ali uverena sam stici ce ili je vec stigla)
21. septembar poslata druga koverta iz KCC, stigla pocetkom oktobra
18. novembar zakazan intervju........odlozen...
Reply With Quote
  #64  
Staro 04.10.2010, 21:10
dreadnot's Avatar
dreadnot dreadnot je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 24.06.2009
US lokacija: Milwaukee, WI
YU lokacija: Beograd, RS
Poruke: 652
Pošalji Yahoo poruku korisniku dreadnot
Nepromenjeno

Koliko ljudi toliko cudi, koliko konzulata toliko pravila. Tacno je da sam ja odlozio viziranje, a to je bilo moguce u Beogradu, ne znam za ostale konzulate, svuda treba pitati... Ne znam da li bi upalilo ono "kako kod vas ne moze a u Beogradu moze?"
__________________

02. 11. 2008. - Prijava za DV 2010
05. 06. 2009. - Prvi koverat stigao, broj 19xxx
01. 07. 2009. - Formulari poslati u Kentaki
09. 07. 2009. - Formulari stigli u Kentaki
04. 12. 2009. - Stigla druga koverta
22. 01. 2010. - Obavljen lekarski pregled
27. 01. 2010. - Obavljen intervju, odlozeno viziranje
09. 04. 2010. - VIZE U PASOŠIMA!
17. 09. 2010. - D(eparture) Day
Reply With Quote
  #65  
Staro 29.10.2010, 10:36
Gugly's Avatar
Gugly Gugly je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 22.09.2010
Poruke: 110
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Score Prikaz poruke
Moja 2. koverta ne izgleda bas tako..Tacnije, vrlo je redukovana..nema nikakvih uputstava, nema to vezano za lekarski pregled...ima samo pismo na stranu i nesto malo na drugoj, u kom mi kaze idi na sajt vidi korake 3 i 4 vezane za intervju i dodji tad i tad u ambasadu..
Reply With Quote
  #66  
Staro 29.10.2010, 13:35
Score's Avatar
Score Score je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.07.2010
US lokacija: San Francisco Bay
YU lokacija: Beograd
Poruke: 448
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Gugly Prikaz poruke
Moja 2. koverta ne izgleda bas tako..Tacnije, vrlo je redukovana..nema nikakvih uputstava, nema to vezano za lekarski pregled...ima samo pismo na stranu i nesto malo na drugoj, u kom mi kaze idi na sajt vidi korake 3 i 4 vezane za intervju i dodji tad i tad u ambasadu..
I moja je isto tako izgledala ne brini, potpuno normalna stvar. Samo prati uputstva i sve je u redu.
__________________
Score
Reply With Quote
  #67  
Staro 29.10.2010, 19:39
Gugly's Avatar
Gugly Gugly je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 22.09.2010
Poruke: 110
Nepromenjeno

Btw. i ja cu odloziti intervju, za februar, ili pocetak marta cek..Valjda nije to prekasno..Lik iz ambasade mi rece na prezentaciji American corner-a da je to sasvim Ok..i da dosta ljudi to radi iz raznoraznih razloga.. Samo mi je rekao da ne cekam bas leto..
Reply With Quote
  #68  
Staro 13.01.2011, 14:18
batiša's Avatar
batiša batiša je offline
Drug član
 
Datum prijave: 16.06.2010
US lokacija: Chicagio
YU lokacija: Beograd
Poruke: 64
Nepromenjeno

Da li je neko od članova koji su kao ja odložili interviju u ambasadi u Beogradu zakazivao nov razgovor....prilikom odlaganja intervijua rečeno mi je da se javim 15-ak dana pre željenog intervijua... pa me interesuje da li oni određuju vreme novog intervijua..... da li zakažu interviju za 15-ak dana ili moogu da ga zakažu za dva meseca pa izviziš za GC ....kako to sve funkcioniše
Reply With Quote
  #69  
Staro 13.01.2011, 14:41
celestine celestine je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 14.05.2010
US lokacija: Atlanta, GA
YU lokacija: Bg
Poruke: 181
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik batiša Prikaz poruke
Da li je neko od članova koji su kao ja odložili interviju u ambasadi u Beogradu zakazivao nov razgovor....prilikom odlaganja intervijua rečeno mi je da se javim 15-ak dana pre željenog intervijua... pa me interesuje da li oni određuju vreme novog intervijua..... da li zakažu interviju za 15-ak dana ili moogu da ga zakažu za dva meseca pa izviziš za GC ....kako to sve funkcioniše
Mene je prilikom odlaganja sluzbenik ambasade pitao za kada zelim da odlozim, kad sam ja rekla za mart on je rekao ja cu to da zabelezim a vi pozovite u februaru da zakazemo tacno vreme i datum.
__________________
26. april - poslata prva koverta iz Kentucky-ja
13. maj - stigla prva koverta
CN - DV211EU00011xxx
31. maj - poslali formulare nazad u Kentucky (bez povratnice, obicnom postom... ali uverena sam stici ce ili je vec stigla)
21. septembar poslata druga koverta iz KCC, stigla pocetkom oktobra
18. novembar zakazan intervju........odlozen...
Reply With Quote
  #70  
Staro 13.01.2011, 15:03
batiša's Avatar
batiša batiša je offline
Drug član
 
Datum prijave: 16.06.2010
US lokacija: Chicagio
YU lokacija: Beograd
Poruke: 64
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik celestine Prikaz poruke
Mene je prilikom odlaganja sluzbenik ambasade pitao za kada zelim da odlozim, kad sam ja rekla za mart on je rekao ja cu to da zabelezim a vi pozovite u februaru da zakazemo tacno vreme i datum.
Tako su i meni rekli,ja sam planirao februar....ali biće dobro ako uspem da prikupim dokumenta do tad (izvod iz matične knjige ,pasoš za dve nedelje starog bebca)...a kod nas sve to traje...traje...traje....čitavu večnost
__________________
27.11.2009-Prijava za DV2011
24.05.2010-Stigla prva koverta
05.06.2010-Formulari poslati u Kentaki
10.06.2010-Formulari stigli u Kentaki
05.10.2010-Stigla druga koverta
02.11.2010-Zakazan interviju ( odložen za februar pa šta bude)....23.02.2011 dan "D"
23.02.2011-Bogatiji za 4 Vize
23.05.2011-Vežite se polećemo
Reply With Quote
Odgovori

Tags
ambasada, razgovor

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Šta je potreban i dovoljan uslov da bi se izašlo pred službenika u ambasadi greenie Intervju (interview) - Ambasada 185 04.08.2017 14:31
Vencanje pre razgovora u Abasadi?Da ili ne? After80 Intervju (interview) - Ambasada 18 18.07.2012 19:14

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 09:49.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.