ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Intervju (interview) - Ambasada

Intervju (interview) - Ambasada Pitanja vezana za dokumentaciju, specijalne slučajeve i pitanja tokom intervjua

Intervju (interview) - Ambasada » Odbijeni - Rejected » Bitni linkovi
O drugoj koverti Lekarski pregled Ambasade Intervju Korisne informacije

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #111  
Staro 03.10.2016, 08:36
R_I_B R_I_B je offline
Drug član
 
Datum prijave: 05.09.2016
US lokacija: Illinois
YU lokacija: Skopje
Poruke: 59
Nepromenjeno

Ima li nekoj odbien po osnov na bolest? (viroza, zaraza, infekcija)?
Reply With Quote
  #112  
Staro 08.10.2016, 00:46
Sone77 Sone77 je offline
Član
 
Datum prijave: 03.10.2015
Poruke: 9
Nepromenjeno

Nekako imam utisak citajuci postove da niko ko je izvucen nije odbijen,neko je cak napisao i da u nekim slucajevima su prosli i sa vandrednom skolom,a s obzirom da ima dosta zanimanja u kategoriji 4 i 5,mala je verovatnoca da bude neko odbijen osim verovatno ako su lica bezbednosno interesantna...dakle opusteno,vazno je samo biti izvucen a sve ostalo cemo lako...
Reply With Quote
  #113  
Staro 08.10.2016, 03:33
markoss markoss je offline
Proteran
 
Datum prijave: 19.05.2015
Poruke: 393
Nepromenjeno

pa i nije bas tako..odbijen je momak koji je imao 4.godisnju srednju bogoslovsku i nedovrsen neki regularno fax....dali su mu fore bese god dana da ispolaze sta ima i da se opet javi....uzgred, gde je stvarno covek?
Reply With Quote
  #114  
Staro 08.10.2016, 13:01
grabovac84's Avatar
grabovac84 grabovac84 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 28.05.2015
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 308
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik markoss Prikaz poruke
pa i nije bas tako..odbijen je momak koji je imao 4.godisnju srednju bogoslovsku i nedovrsen neki regularno fax....dali su mu fore bese god dana da ispolaze sta ima i da se opet javi....uzgred, gde je stvarno covek?
Markoss u pravu si.Evo ga covek
Ja sam odbijem prosle godine u Decembru zbog srednje skole, odnosno ne priznaju moju srednju skolu kao takvu u Usa jer nema predmeta tipa matematika,fizika,hemija nego su sve strucni predmeti vezani za teologiju. Dakle ukoliko imate bilo koju drugu srednju skolu osim Bogoslovije naravno da je u kontinuitetu 12 godina osnovna,srednja skola, prolazite. Ja sam studirao na Bogoslovskom fakultetu u Bg i rekli su mi da ukoliko diplomiram do kraja programa za moju godinu...dakle 2016...dace mi vizu. Dakle cak i kada imate ovakvu situaciju ukoliko imate fax zavrsen ne bi trebalo da bude problema. Inace ja sam nakon toga otisao za Austriju i evo tamo sam jos uvek.Upisao sam ovde fax na univerzitetu u Grazu i eto. Sve ovo sa green cardom mi je promenilo zivot svakako. Tako i da vas odbiju ne brinite jer sve se na kraju zavrsi nekako kako je najbolje za svakoga. Ulazim i dalje redovno na forum ali izbegavam da ucestvujem u diskusijama osim kada zaista mogu da pomognem nekim savetom mada forum je toliko opsiran da ne postoji tema koja nije razradjena do detalja. Eto toliko od grabovca za sada i veliki poz ovom prilikom za tebe Markoss sto si me se setio i naravno za Tikicu ako je ima ovde jos uvek
Moderatori sorry za post u ovoj temi ali reko da se nadovezem na Markossev post.
__________________
DV2016 - 2016EU000018xx
24.06.2015 - Poslat DS260
26.11.2015 - Lekarski pregled
01.12.2015 - Interview
Reply With Quote
  #115  
Staro 08.10.2016, 17:08
Kilimandzaro's Avatar
Kilimandzaro Kilimandzaro je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 04.05.2016
US lokacija: Chicago
YU lokacija: BG
Poruke: 198
Nepromenjeno

Grabovac, bas sam se cesto pitala da li si zavrsio fax ili odustao, kad ono treca super varijanta! Bas mi je drago da to cujem! SVe najbolje zelim, a i meni je zao sto ne cujem nista od Tikice, zanima me dokle je stigla, super korisne postove za nas rookije je ostavila.....
__________________
blog: www.emogration.com
FB: www.facebook.com/emogration
www.facebook.com/JelenaCrafts

od 2004 -2015 on and off pokusaji
DV 2017 izvuceni br. 23**
14.05.2016. DS260 popunjen
22.08.2016. stigao poziv za intervju (zakazan za 11. oktobar)
30.09.2016. lekarski
11. 10. 2016. intervju i pozeleneli
Reply With Quote
  #116  
Staro 08.10.2016, 19:06
grabovac84's Avatar
grabovac84 grabovac84 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 28.05.2015
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 308
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Kilimandzaro Prikaz poruke
Grabovac, bas sam se cesto pitala da li si zavrsio fax ili odustao, kad ono treca super varijanta! Bas mi je drago da to cujem! SVe najbolje zelim, a i meni je zao sto ne cujem nista od Tikice, zanima me dokle je stigla, super korisne postove za nas rookije je ostavila.....
hvala ti od srca a evo vidim blizi se srecan dan za tebe isto.....
Samo hrabro i drzim palceve.A Tikica ce se javiti vec siguran sam
__________________
DV2016 - 2016EU000018xx
24.06.2015 - Poslat DS260
26.11.2015 - Lekarski pregled
01.12.2015 - Interview
Reply With Quote
  #117  
Staro 10.10.2016, 13:51
Gandy77 Gandy77 je offline
Član
 
Datum prijave: 30.09.2013
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 17
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik grabovac84 Prikaz poruke
Markoss u pravu si.Evo ga covek
Ja sam odbijem prosle godine u Decembru zbog srednje skole, odnosno ne priznaju moju srednju skolu kao takvu u Usa jer nema predmeta tipa matematika,fizika,hemija nego su sve strucni predmeti vezani za teologiju. Dakle ukoliko imate bilo koju drugu srednju skolu osim Bogoslovije naravno da je u kontinuitetu 12 godina osnovna,srednja skola, prolazite. Ja sam studirao na Bogoslovskom fakultetu u Bg i rekli su mi da ukoliko diplomiram do kraja programa za moju godinu...dakle 2016...dace mi vizu. Dakle cak i kada imate ovakvu situaciju ukoliko imate fax zavrsen ne bi trebalo da bude problema. Inace ja sam nakon toga otisao za Austriju i evo tamo sam jos uvek.Upisao sam ovde fax na univerzitetu u Grazu i eto. Sve ovo sa green cardom mi je promenilo zivot svakako. Tako i da vas odbiju ne brinite jer sve se na kraju zavrsi nekako kako je najbolje za svakoga. Ulazim i dalje redovno na forum ali izbegavam da ucestvujem u diskusijama osim kada zaista mogu da pomognem nekim savetom mada forum je toliko opsiran da ne postoji tema koja nije razradjena do detalja. Eto toliko od grabovca za sada i veliki poz ovom prilikom za tebe Markoss sto si me se setio i naravno za Tikicu ako je ima ovde jos uvek
Moderatori sorry za post u ovoj temi ali reko da se nadovezem na Markossev post.
Zanima me da li bi neka prekvalifikacija bila prihvacena? Mislim da ne bi, ali bolje da proverim i da cujem drugo misljenje. Posto sam i ja zavrsio Bogosloviju ali za razliku od tebe nisam upisao fakultet.
__________________
DV2015 - Has not been selected
DV2016 - Has not been selected
DV2017 x2 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
DV2023 - Has not been selected
DV2024 x2 - ?
Reply With Quote
  #118  
Staro 10.10.2016, 18:57
Kilimandzaro's Avatar
Kilimandzaro Kilimandzaro je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 04.05.2016
US lokacija: Chicago
YU lokacija: BG
Poruke: 198
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik grabovac84 Prikaz poruke
hvala ti od srca a evo vidim blizi se srecan dan za tebe isto.....
Samo hrabro i drzim palceve.A Tikica ce se javiti vec siguran sam
joj hvala, sutra idemo, da li treba da ti opisem nas state of mind danas???
__________________
blog: www.emogration.com
FB: www.facebook.com/emogration
www.facebook.com/JelenaCrafts

od 2004 -2015 on and off pokusaji
DV 2017 izvuceni br. 23**
14.05.2016. DS260 popunjen
22.08.2016. stigao poziv za intervju (zakazan za 11. oktobar)
30.09.2016. lekarski
11. 10. 2016. intervju i pozeleneli
Reply With Quote
  #119  
Staro 10.10.2016, 19:37
JelenaX JelenaX je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 25.05.2015
YU lokacija: Beograd
Poruke: 149
Nepromenjeno

Grabovac, baš mi je drago zbog vas Želim vam mnogo sreće!


Citat:
Prvobitno poslao korisnik grabovac84 Prikaz poruke
hvala ti od srca a evo vidim blizi se srecan dan za tebe isto.....
Samo hrabro i drzim palceve.A Tikica ce se javiti vec siguran sam
__________________
DV2016 - 2 prijave - izvučeni 2016EU00009xxx
20.5. - Predat DS260
19.11. - Intervju
2.12. - Vize u pasošima
Reply With Quote
  #120  
Staro 10.10.2016, 21:47
wayne89 wayne89 je offline
Član
 
Datum prijave: 12.05.2016
US lokacija: Chicago
Poruke: 24
Pošalji Skype™ poruku korisniku wayne89
Nepromenjeno

Kako i site ovde i jas se utepav od chitanje po ovoj forum i do sega ne sum sretnal konecen odgovor na odbijeni za nedovolno dokazi za vrska.

Dali nekoj ovde ima sretnato vakov slucaj?

Me interesira bidejki sum vo specificen slucaj, vo vrska skoro 10 meseci i sakam vo najdobar slucaj da ziveam vo usa so mojata devojka / idna sopruga bidejki drugata opcija so chekanje minimum 2 godini sekako deka ne ni se dopaga.

Megutoa neznam dali dokolku odime sega zaedno na intervju se stvara golem rizik poradi samoiot vremenski period na vrskata.

DOkazi imame dosta so patuvanja i se ako treba kje ostavam i telefon kaj niv samo da znam deka e dovolno
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 11:20.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.