ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Retro > Prva koverta

Prva koverta Dobili ste prvu kovertu sa formularima koje treba poslati američkoj vladi. Šta sad?

Prva koverta » Popunjeni formulari iz prve koverte - PRIMER » Bitni linkovi
O prvoj koverti Formulari Korisne informacije Proverite prijavu Učlanite se

 
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Staro 17.05.2006, 21:51
Goran
Gost
 
Poruke: n/a
Exclamation Ljudi ima li sanse da se nadamo jos uvek?

Ljudi ima li sanse da se nadamo jos uvek? Na dosta foruma sam procitao da je dosta njih vec dobilo odgovor!
Ja sam veteran u slanju DV lutrije, ovo mi je 6 godina za redom i nista. Nekako mi iskustvo ljudi koji su dobili govori da te uglavnom izvuku kad posaljes prvi put. Mozda gresim!
Ipak ne odustajem da odem iz ove zemlje, nadacu se do kraja jula pa ako nema odgovora saljem za DV2008 (ukoliko ne ukinu lutriju do tada).
Pozdrav svima
  #2  
Staro 18.05.2006, 11:08
srdjevic's Avatar
srdjevic srdjevic je offline
Administrator
 
Datum prijave: 19.05.2005
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Novi Sad, Srbija
Poruke: 730
Nepromenjeno

Tako je, nadaj se do kraja jula. Ih bre, pa ni jun jos nije poceo! Ja sam moju dobio krajem juna (na kraju roka), a bio sam broj ispod 10000. :-(
Mozda ima malo i do nase poste... ;-)
  #3  
Staro 24.06.2006, 18:12
Goran
Gost
 
Poruke: n/a
Nepromenjeno

Da li je jos neko dobio kovertu, osim vas koji su dobili pocetkom maja, obzirom da treba da posalju do kraja jula?
  #4  
Staro 29.06.2006, 14:35
Neko
Gost
 
Poruke: n/a
Nepromenjeno

Jel ima nade za nas koji do sada (kraj juna) nismo dobili kovertu, da istu dobijemo za DV 2007 (do kraja jula) ili nam jedino ostaje da udjemo turisticki u USA (sto ja mogu) i da ostanemo ilegalno (dok nestupimo u brak sa US citizen-om ili dobijemo amnestiju)??? Meni se sve cini da mi koji do sada nismo dibili kovertu nemamo cemu da se nadamo za DV 2007 ? Ili ima jos nade za nas?
  #5  
Staro 29.06.2006, 16:58
srdjevic's Avatar
srdjevic srdjevic je offline
Administrator
 
Datum prijave: 19.05.2005
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Novi Sad, Srbija
Poruke: 730
Nepromenjeno

Pa, ajde da ponovimo, posto cesto vidim ista pitanja.

SELECTION OF APPLICANTS

Applicants will be selected at random by computer from among all qualified entries. Those selected will be notified by mail between May and July 2006 and will be provided further instructions, including information on fees connected with immigration to the U.S. Persons not selected will NOT receive any notification. U.S. embassies and consulates will not be able to provide a list of successful applicants. Spouses and unmarried children under age 21 of successful applicants may also apply for visas to accompany or follow to join the principal applicant. DV-2007 visas will be issued between October 1, 2006 and September 30, 2007.
  #6  
Staro 30.06.2006, 00:48
Neko
Gost
 
Poruke: n/a
Nepromenjeno

"between May and July 2006" jel to do kraja Jula ili do pocetka? Posto sam vec veteran u toj lutriji (a nikad nista nisam dobio) imam utisak da ce biti po onoj narodnoj: "Lipsi magare do zelene trave..." Znaci ipak svi mi koji nespadamo u tu nekolicinu ljudi koji su imali srece, treba da predjemo u ilegalu... nista nam drugo nepreostaje nego to (alternativa je da ovde istrunemo u Srbiji)...
 


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 14:40.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.