ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Vize za SAD > Ne-imigrantske vize

Ne-imigrantske vize Opšte teme o dobijanju i apliciranju za turističke, poslovne, medicinske i ostale ne-imigrantske vize

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #601  
Staro 07.10.2019, 09:41
uran's Avatar
uran uran je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 21.04.2018
US lokacija: Northwest Pacific
YU lokacija: Tel Aviv, Israel
Poruke: 601
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik MilicaBB Prikaz poruke
Govore srpski. A sto se tice zasto bi odlazila cesto u NYC bar zaposleni u AirSrb imaju jako povoljne avionske karte.
utoliko gore, znaci moze lako da skokne do NYC npr...

salim se, ustvari samo nagadjam. Iskreno zao mi je svakog koga odbiju za vizu ali treba to zahvaliti i onim pametnjakovicima koji su izigrali vizni sistem. Ali OK, mi smo narod gde snspsrs vlada 30 godina tako da sve je ok.

idemo dalje...
__________________
Ability to lift up to 50 pounds.
Reply With Quote
  #602  
Staro 07.10.2019, 10:13
MilicaBB's Avatar
MilicaBB MilicaBB je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 15.05.2018
US lokacija: Dallas ,Texas
YU lokacija: Beograd
Poruke: 162
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik uran Prikaz poruke
utoliko gore, znaci moze lako da skokne do NYC npr...

salim se, ustvari samo nagadjam. Iskreno zao mi je svakog koga odbiju za vizu ali treba to zahvaliti i onim pametnjakovicima koji su izigrali vizni sistem. Ali OK, mi smo narod gde snspsrs vlada 30 godina tako da sve je ok.

idemo dalje...
Pa nemam pojma iskreno ja sam radila na aerodromu isto doduse ne za air srb nego bas aerodrom i znam za par kolega koje su odbili isto tako par koji su dobili na 10 godina vizu
__________________
Prva Prijava za DV 2019-Selected
Case Number : 2019EU30xxx
DS 260 poslat : 27.05.2018
Lekarski pregled : 17.07.2019
Intervju: 08.08.2019
Vize u pasosima : 10.08.2019
Reply With Quote
  #603  
Staro 28.01.2020, 10:32
Markonato Markonato je offline
Drug član
 
Datum prijave: 26.04.2015
Poruke: 88
Nepromenjeno

Pozdrav
Kada ulazite u USA koliko obicno kazete da ostajete dana,do koliko dana je ok reci da ostajete da neprave nikakav problem oko toga?
Reply With Quote
  #604  
Staro 29.01.2020, 00:51
mveruovic mveruovic je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 17.09.2012
Poruke: 731
Nepromenjeno

Onoliko koliko zaista ostajes +/- 10 dana. Mislim ako kazes 5 meseci i zaista toliko i ostajes, moguce da te nece tako lako pustiti bez dokaza zasto ides toliko dugo. A ako kazes 3 nedelje, a ostanes 5 meseci, nakon narednog puta je moguce da ces imati dosta dodatnih pitanja na granici.
Reply With Quote
  #605  
Staro 29.01.2020, 11:29
Markonato Markonato je offline
Drug član
 
Datum prijave: 26.04.2015
Poruke: 88
Nepromenjeno

Naravno,ako si uzeo povratnu kartu na 35 dana toliko i treba ostati.

Nego me zanima u praksi koliko drugi pricaju da ostaju,da li kazete dve nedelje pa ostajete duze,ili odmah kazete ostajem 1.5 mesec,2 meseca...
Reply With Quote
  #606  
Staro 11.03.2020, 19:27
Nebojsa92 Nebojsa92 je offline
Član
 
Datum prijave: 15.10.2015
Poruke: 16
Nepromenjeno

Zdravo svima, izvinjavam se sto cu ovde postaviti pitanja koja su verovatno 100 puta odgovorena ali prvi put mi je sada sve i ne znam ni odakle da krenem.

Rodjena sestra pravi svadbu u Cikagu u maju (dobila je green card prosle godine), mama i ja jos nismo aplicirali, ja sam trenutno nezaposlen pa znam da necu dobiti i verovatno necu ni pokusavati, i sada bi trebalo za mamu sve to da obavim.

Bukvalno ne znam ni od kog sajta se krece, da li se prvo uplati novac ili sta je prvi korak generalno, jel moze neko da me uputi u korake ili ako ima na forumu da mi da link kao sto ima na forumu za lutriju objasnjeno?

Mama inace ne zna rec engleskog i znam da je long shot, ali ajde da pokusam. E da, i poslao nam je zet zvanican poziv gde pise da bi odsedali kod njegovih roditelja (napisana adresa), da oni snose troskove puta i smestaja itd, ne znam da li to uopste i treba negde da se posalje pre razgovora? Svi mi kazu da garantna pisma nicemu ne sluze vise.
__________________
DV2017 - Has not been selected
Reply With Quote
  #607  
Staro 11.03.2020, 21:39
sanchez's Avatar
sanchez sanchez je offline
Drug član
 
Datum prijave: 19.04.2014
US lokacija: Miami, Florida
YU lokacija: Beograd
Poruke: 71
Nepromenjeno

Ne mora da znači da nećes dobiti vizu, jer je puno nezaposlenih ljudi dobilo vizu. Košta te 160$ da probaš, šanse svakako imaš, pogotovo jer putuješ sa majkom i sestrino je venčanje, opet mogu i da te odbiju. Neko dobije, neko ne dobije, nažalost.

Na ovom sajtu započinješ proces.

https://ais.usvisa-info.com/sr-rs/niv

Popunjavaš prvo ovaj DS-160 obrazac, potom ideš sledeće korake, upaćuješ taksu za vizu, nakon čega biraš termin za intervju.

Jednostavno je, samo idi polako.
__________________
DV2016 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV2017 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV2018 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV2019 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV2020 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV2021 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV2022 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV2023 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV2024 - Izvučen 318XX
Reply With Quote
  #608  
Staro 11.03.2020, 22:10
Nebojsa92 Nebojsa92 je offline
Član
 
Datum prijave: 15.10.2015
Poruke: 16
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik sanchez Prikaz poruke
Ne mora da znači da nećes dobiti vizu, jer je puno nezaposlenih ljudi dobilo vizu. Košta te 160$ da probaš, šanse svakako imaš, pogotovo jer putuješ sa majkom i sestrino je venčanje, opet mogu i da te odbiju. Neko dobije, neko ne dobije, nažalost.

Na ovom sajtu započinješ proces.

https://ais.usvisa-info.com/sr-rs/niv

Popunjavaš prvo ovaj DS-160 obrazac, potom ideš sledeće korake, upaćuješ taksu za vizu, nakon čega biraš termin za intervju.

Jednostavno je, samo idi polako.

Hvala puno, nisam imao pojma za ovaj sajt i jos plus na srpskom

Ako do kraja meseca ne dobijem posao probacu sigurno, u svakom slucaju sam se pomirio sa tim da najverovatnije necu ici
__________________
DV2017 - Has not been selected
Reply With Quote
  #609  
Staro 12.03.2020, 00:47
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Probaj obavezno. Znam da je osoba u sličnoj situaciji dobila vizu. Samo budi iskren na intervjuu, nemoj ništa da lažeš i izmišljaš i možda prođeš.
Reply With Quote
  #610  
Staro 12.03.2020, 10:22
Taty2's Avatar
Taty2 Taty2 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 15.07.2013
US lokacija: Boston
YU lokacija: Sarajevo
Poruke: 122
Nepromenjeno COVID-19 Trump izdao privremenu z abranu ulaska u US iz zemalja Schengena

https://www.whitehouse.gov/presidenti..
Zabrana se odnosi na sve DVLottery imigrante iz Schengen zone kojima je već izdata I-551 viza, a koji još nisu obavili "activation trip" t.j. ulazak u US s tom vizom. Obuhvata svih 26 zemalja Evrope - Schengena i traje 30 dana.
__________________
More than xxx entries - has not been selected
Reply With Quote
Odgovori

Tags
problemi sa vizom, turisticka viza

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Hotelijersko-turistički tehničar(HITNO) Volf Vodič za emigrante 4 28.06.2014 02:11
Šta je potrebno da me prijatelj pozove u SAD na turističku? Good Spirit Vaša strana 18 28.10.2009 15:55

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 20:13.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.