ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju > Agencije za prijavu

Agencije za prijavu Uputstva, procedure i utisci vezani za agencije za prijavu na lutriju

Agencije za prijavu » koju karticu koristite pri placanju za usafis » Bitni linkovi
Agencije za prijavu USAFIS O Lutriji Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Staro 20.07.2008, 01:01
caka caka je offline
Član
 
Datum prijave: 20.07.2008
Poruke: 1
Nepromenjeno koju karticu koristite pri placanju za usafis

Prijavili smo se preko agencije USAFIS,i neki ljubazni gospodin me je zvao i trazio mi broj visa electron kartice kako bi naplatio usluge agencijee,nekih 192 dolara za 4 godine....mislim nebitno,stvar je u tome sto moj muz ima dinarsku visa electron karticu koja nema 16 brojeva iznad imena i koja po njima nije odgovarajuca,rekao je da ce me zvati za nedelju dana,aali za novu karticu classic nam je potrebno jos mesec dana,koliko mozemo odugovlaciti,i kako ste vi platili ,kojim putem,da li vazi virtuon cartica za kupovinu preko interneta,plasim se da je ne dopunim s toliko para a da ne moze da se skine s nje,pa jovo nanovo,da li moze na neki racun u posti da se uplati,ili mora karticom,2 puta su zvali,sad ako im kazem da cekaju jos mesec dana da bi mi napravili medjunarodnu deviznu karticu,da li ce odustati....hvala unapred
Reply With Quote
  #2  
Staro 20.07.2008, 10:08
landlord's Avatar
landlord landlord je offline
Amer
 
Datum prijave: 21.05.2008
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Sarajevo, B&H
Poruke: 1 165
Nepromenjeno

Oni nece odustati sasvim sigurno, jer su to lesinari samo takvi..
Nemoj molim te placati za to.. Kada dodje oktobar, posaljes sama sve te podatke koje ces upisati na site USAFIS-a i to potpuno besplatno, ako budes imala problema sve cemo ti pomoci i to totalno besplatno..

Pogotovo mi je glupo placati za 4 godine, kada se svake godine govori o tome da se ukida zelena lutrija i ko ti garantuje da ce to trajati jos 4 godine? ili da neces bas ove godine dobiti green card na lutriji i porpadaju ti pare..

Nemoj da placas za nesto sto je totalno besplatnom, i kada platis to ti ne povecava sanse..

poz.
__________________
2009EU00018xxx
22.04.2008 - koverta iz Kentuckyja poslana na moju adresu
21.05.2008 - dobio prvu kovertu
26.5.2008 - uzvratio sam im svojom kovertom
29.5.2008 - dobili su moju kovertu
04.2.2009 - stigla druga koverta
19.2.2009 - uspjesno zavrsen ljekarski pregled
26.2.2009 - AOS stigao
13.3.2009 - zakazan intervju
17.3.2009 - Dan kad sam pozelenio
_____________________________________

U Americi od 24.05.2009.
Reply With Quote
  #3  
Staro 29.07.2008, 02:26
srdjevic's Avatar
srdjevic srdjevic je offline
Administrator
 
Datum prijave: 19.05.2005
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Novi Sad, Srbija
Poruke: 730
Nepromenjeno

I moj ti je predlog da se otarasiš ti njih i da se svojeručno prijaviš; nije teško, a i pomoći ćemo, nije problem.

Pošto je naš bankovni sistem prilično retardiran, moraš da se raspitaš za karticu kojom možeš da plaćaš online (uglavnom VISA). Te kartice prepoznaješ po tome što imaju 16 brojeva koliko i treba da imaju, a ne 4 (znam o kojim karticama pričaš, to su baš te nesretne VISA kartice sa 4 broja koje naše retardirane banke dele).


P.S. Retardiran znači ometen u razvoju, koliko se sećam. Da ne ispadne da pljujem naše banke/sistem, samo navodim očigledno...
__________________
Lutrija - Zelena, ne Srbije
Reply With Quote
  #4  
Staro 02.09.2008, 01:02
V777's Avatar
V777 V777 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 20.04.2008
US lokacija: US
Poruke: 270
Nepromenjeno

Ja sam se prijavila za USAFIS putem Master card Delta banke (sadasnje Inteze) bez ikakvih problema.

Ukoliko im lepo objasnis, mislim da ce da sacekaju apsolutno onoliko vremena koliko ti je potrebno, a mozes i da ih pitas na koji nacin jos moze da se izvrsi uplata (mozda putem Western uniona, Money grama, neceg treceg ne znam)?

Pozdrav i puno srece!
Reply With Quote
  #5  
Staro 14.01.2009, 10:22
Sloba_Kg Sloba_Kg je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 21.11.2008
US lokacija: Atlanta, GA
Poruke: 419
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik caka Prikaz poruke
Prijavili smo se preko agencije USAFIS,i neki ljubazni gospodin me je zvao i trazio mi broj visa electron kartice kako bi naplatio usluge agencijee,nekih 192 dolara za 4 godine....mislim nebitno,stvar je u tome sto moj muz ima dinarsku visa electron karticu koja nema 16 brojeva iznad imena i koja po njima nije odgovarajuca,rekao je da ce me zvati za nedelju dana,aali za novu karticu classic nam je potrebno jos mesec dana,koliko mozemo odugovlaciti,i kako ste vi platili ,kojim putem,da li vazi virtuon cartica za kupovinu preko interneta,plasim se da je ne dopunim s toliko para a da ne moze da se skine s nje,pa jovo nanovo,da li moze na neki racun u posti da se uplati,ili mora karticom,2 puta su zvali,sad ako im kazem da cekaju jos mesec dana da bi mi napravili medjunarodnu deviznu karticu,da li ce odustati....hvala unapred

Oni samo zele tvoje pare i nece odustati. Mozda ce te i prijaviti ali ko sto rece neko to ti ne povecava sanse.
Sacekaj prvu nedelju oktobra i od tad imas 2 meseca da se prijavis skroz besplatno na sajtu USA Vlade.
Dakle sacekaj, ako ima problema sa prijavom pisi ovde i svi cemo ti vrlo rado pomoci.
Pozdrav
Reply With Quote
  #6  
Staro 14.01.2009, 10:37
xeg's Avatar
xeg xeg je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 10.05.2008
US lokacija: Atlanta, GA
YU lokacija: Nis, Srbija
Poruke: 852
Pošalji Skype™ poruku korisniku xeg
Nepromenjeno

E ti si Slobo prs'o ko lajsna... pa odgovaras na pitanje staro cirka 6 meseci
Zovem ja sad drugar ambasadu da oni tebe sutra prvog prime da ti nama ne odlepis skroz
__________________
2009EU00014xxx
09.05.2008. - stigla 1. koverta
14.05.2008. - poslato nazad
16.05.2008. - stiglo u KCC
01.12.2008. - stigla 2. koverta
22.12.2008. - zavrsen lekarski
22.01.2009. - uspesno zavrsen intervju u Bgd-u
23.01.2009. - podigli vizirane pasose
Od 19.04.2009. u USA, Atlanta, GA
---------
About us: Veselinovica kutak
Reply With Quote
  #7  
Staro 03.01.2012, 23:51
djole91 djole91 je offline
Član
 
Datum prijave: 03.01.2012
Poruke: 1
Nepromenjeno usafis

Mene je prije dva dana nazvala jako ljubazna djevojka i rekla da zove iz njujorka isto tako mi je trazila broj kartice i rekla da platim 515 eura za 4 godine da idem tamo...neko kaze prevara neko nije strah me dati toliko para a zao mi da propustim takvu sansu u zivotu..sta vi mislite
Reply With Quote
  #8  
Staro 04.01.2012, 01:00
chombe_bg chombe_bg je offline
Drug član
 
Datum prijave: 04.05.2009
YU lokacija: Beograd,Srbija
Poruke: 98
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik djole91 Prikaz poruke
Mene je prije dva dana nazvala jako ljubazna djevojka i rekla da zove iz njujorka isto tako mi je trazila broj kartice i rekla da platim 515 eura za 4 godine da idem tamo...neko kaze prevara neko nije strah me dati toliko para a zao mi da propustim takvu sansu u zivotu..sta vi mislite
Ponovo procitaj prethodne postove na ovoj istoj temi,tu ti sve lepo pise...
Reply With Quote
  #9  
Staro 04.01.2012, 03:45
vuxanne vuxanne je offline
Amer
 
Datum prijave: 13.10.2009
YU lokacija: Bilo kuda kiki svuda
Poruke: 1 826
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik djole91 Prikaz poruke
Mene je prije dva dana nazvala jako ljubazna djevojka i rekla da zove iz njujorka isto tako mi je trazila broj kartice i rekla da platim 515 eura za 4 godine da idem tamo...neko kaze prevara neko nije strah me dati toliko para a zao mi da propustim takvu sansu u zivotu..sta vi mislite
Imaces jos puno sansi u zivotu da ti neko otme pare ni za sta, tako da slobodno i ovu propusti, neces pogresiti. Budi tri puta ljubazniji od nje i reci joj da da ona tebi broj njene kartice da plati ona tebi 515 eura, neces imati nikakvih problema... Nece da skodi...
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
USAFIS - Agencija za prijavu za zelenu kartu! V777 Agencije za prijavu 48 13.11.2018 18:33
Koverte ne stižu na adresu na koju smo poslali? mariags Prva koverta 5 24.05.2008 01:15

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 15:42.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.