ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Razno > Vaša strana

Vaša strana Iskustva, zanimljive priče, specifični slučajevi, šta god...

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #21  
Staro 20.04.2012, 18:50
Barbosa Barbosa je offline
Drug član
 
Datum prijave: 20.10.2010
US lokacija: Samo negde gde nije mnogo hladno :)
Poruke: 31
Nepromenjeno

Kanim se da napisem jednu temu tipa Evropa-Amerika prednosti mane
Austrija (Bec) VS Chicago,New York
Reply With Quote
  #22  
Staro 20.04.2012, 19:10
NightSky's Avatar
NightSky NightSky je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 11.01.2012
YU lokacija: Sarajevo, BiH
Poruke: 232
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik landlord Prikaz poruke
Ovde ce ti biti obrnuta situacija, imas para da odes negdje ali nemas sa kim.
Mah, to mi se već i ovdje dešava. Sva raja i iz srednje i sa faxa ili su vani (ko god je uspio otići-otišao je, pa makar u Hrvatsku), ili već imaju djecu i u skroz drugom su filmu. Nemam s kim čestito kafu popiti.
Jedna od najbližih prijateljica za manje od mjesec dana odlazi živjeti u jednu europsku zemlju. Osipamo se jedno po jedno. Na kraju će i biti "Ko zadnji ode, nek' ugasi svjetlo!"
Najvažnije mi je da suprug i ja imamo jedno drugo, a zajedno možemo i na kraj svijeta!
__________________

DV 2020
Reply With Quote
  #23  
Staro 20.04.2012, 21:01
vuxanne vuxanne je offline
Amer
 
Datum prijave: 13.10.2009
YU lokacija: Bilo kuda kiki svuda
Poruke: 1 826
Nepromenjeno

Sto rece Rambo: klikni

Tak'a nam je sudbina, sta da se radi. Ali nazalost ne zivi se od druzenja i dangubljenja... Tako da long live SKYPE i vikend kada skajpujemo da sve prsti...



a s' druge strane

Reply With Quote
  #24  
Staro 20.04.2012, 22:07
NadjaM NadjaM je offline
Drug član
 
Datum prijave: 11.04.2011
Poruke: 51
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Barbosa Prikaz poruke
Kanim se da napisem jednu temu tipa Evropa-Amerika prednosti mane
Austrija (Bec) VS Chicago,New York
bilo bi lepo da to napises
nestrpljivo cekam...

(sta da napisem za 50 karaktera)
Reply With Quote
  #25  
Staro 20.04.2012, 23:43
Barbosa Barbosa je offline
Drug član
 
Datum prijave: 20.10.2010
US lokacija: Samo negde gde nije mnogo hladno :)
Poruke: 31
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik NadjaM Prikaz poruke
bilo bi lepo da to napises
nestrpljivo cekam...

(sta da napisem za 50 karaktera)
Da, da se zapocne tema,onda da se analiziraju iskustva i da se sumira.
Reply With Quote
  #26  
Staro 23.04.2012, 03:42
Lucky Lucky je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 15.11.2005
US lokacija: Tampa Bay,FL
YU lokacija: Srbija
Poruke: 205
Nepromenjeno

Sve je pitanje sta ko zeli. Sto neko rece, napunim kolica i ne gledam cene.OK
Nova kola, LCD televizori, IPAD-i, I phone-ovi sve je dostupno i lako se pribavlja. Super.

Nasmejem se jednom mesecno i to gledajuci nesto na netu... Isprazne i glupe price u firmi...van nje - samo koliko je ko sta stekao ili sta je novo kupio.
Moj kum koji ima decu od 5 godina vec sad razmislja gde da se preseli da bi oni isli u odredjenu skolu jer ako ne krenu dobro od starta onda nista ni od faksa ni od buducnosti za njih??? 5godina eeeeej!
Sina izvedem svaki dan napolje...shetamo po lepom naselju, dosta zelenila, jezero...samo nema ljudi....nikad....naravno ni dece....poneki pas izasao da pishki i njegov vlasnik....pa brzo nazad u stan. Da se ne propusti neki "reality show".
Mi planiramo povratak.

Dzukele - "Amerika amerika....gomila klovnova"
Reply With Quote
  #27  
Staro 23.04.2012, 18:55
mijan mijan je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 21.09.2010
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 412
Nepromenjeno

Mi planiramo povratak.
Da li se zaista vracate ili je ovo neka fraza na sve sto si naveo u poslednjem postu?
Reply With Quote
  #28  
Staro 24.04.2012, 13:46
Siberian's Avatar
Siberian Siberian je offline
Drug član
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: Florida - Orlando
YU lokacija: Beograd Srbija
Poruke: 94
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Lucky Prikaz poruke
Sve je pitanje sta ko zeli. Sto neko rece, napunim kolica i ne gledam cene.OK
Nova kola, LCD televizori, IPAD-i, I phone-ovi sve je dostupno i lako se pribavlja. Super.

Nasmejem se jednom mesecno i to gledajuci nesto na netu... Isprazne i glupe price u firmi...van nje - samo koliko je ko sta stekao ili sta je novo kupio.
Moj kum koji ima decu od 5 godina vec sad razmislja gde da se preseli da bi oni isli u odredjenu skolu jer ako ne krenu dobro od starta onda nista ni od faksa ni od buducnosti za njih??? 5godina eeeeej!
Sina izvedem svaki dan napolje...shetamo po lepom naselju, dosta zelenila, jezero...samo nema ljudi....nikad....naravno ni dece....poneki pas izasao da pishki i njegov vlasnik....pa brzo nazad u stan. Da se ne propusti neki "reality show".
Mi planiramo povratak.

Dzukele - "Amerika amerika....gomila klovnova"
gde si lucky konacno i ti nesto napisah, poslednji pu kad si pisao bilo je veoma ohrabrujuce, sada nekako tuzno i kao da se kajes, jel znaci da planiras da se vratis za srbiju, mozda je samo tako nama ovde na floridi, ili zelim tako da mislim pa sam sebe lazem.
Reply With Quote
  #29  
Staro 24.04.2012, 13:53
Siberian's Avatar
Siberian Siberian je offline
Drug član
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: Florida - Orlando
YU lokacija: Beograd Srbija
Poruke: 94
Nepromenjeno

Mislim da poneki ljudi (ukljucujuci sebe naravno)neznam mozda josh neko ali nece da se izjasni, nemoze da prihvati taj nacin zivljenja, kuca posao, svi se prave dobri i nasmejani a u stvari svako gleda svoje dupe i agresivno sebicno samo misli na sebe pa posle na druge, to je ta individualnost koja je me je uvek nervirala ono kao jebes druge ja sam najbolji, najlepsi, i ja cu da uspem, ja mislim da se evropske zemlje po tome dosta razlikuju i da su mnogo bolje po tom pitanju ne bas nemacka ali mozda norveska, danska, finska.
Reply With Quote
  #30  
Staro 24.04.2012, 13:58
Siberian's Avatar
Siberian Siberian je offline
Drug član
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: Florida - Orlando
YU lokacija: Beograd Srbija
Poruke: 94
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik vuxanne Prikaz poruke
Sto rece Rambo: klikni

Tak'a nam je sudbina, sta da se radi. Ali nazalost ne zivi se od druzenja i dangubljenja... Tako da long live SKYPE i vikend kada skajpujemo da sve prsti...



a s' druge strane

Vuxanne nije bas tako, nisam ja rekao da se zivi od toga, nit moze ali nekako taj ceo socijalni zivot potpuno nestaje i ta solidarnost sa drugima da se drugom pomogne... neki ljudi ocigledno na to se odma sa lakocom naviku a neki se bore da to prihvate ceo zivot, nikad nisam voleo nepravdu, agresivnost, sebicnost, nesolidarnost...e to se upravo trazi od svakoga ako hoces da budes uspesan u americi.
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Nova prijava za DV-2013 od clana nedin nedin Stare teme 5 20.10.2011 01:22
Happy Nova 2010. Year :) dare_ns Vaša strana 5 02.01.2010 04:16
Nova vlast = Nova pravila nelson Vaša strana 2 30.12.2008 15:47

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 12:03.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.