ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Uputstva za dobitnike

Uputstva za dobitnike Izvučeni ste? Čestitamo! Ovde možete naći informacije o svim etapama procesa, od izvlačenja do intervjua i dobijanja vize.

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #121  
Staro 13.05.2019, 12:20
Tereza2019 Tereza2019 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.08.2018
US lokacija: New Yersey
YU lokacija: Skoplje
Poruke: 121
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik indie_bud Prikaz poruke
Znači treba da se šalje rodni list, uvjerenje iz policije (o ne kaznjavanju) i pasoš?

Diplome se nose na intervju samo? Ili je i to potrebno slati?
Takođe, da li je iko dobio mail da je DS260 uredu?

Meni na sajtu stoji da je compited ali nisam dobio nikakav mail..
indie_bud prvo da ti cestitam na dobijenu sansu za DV lutriju a i svima ostalima koji su izvuceni. Kao sto vidim po postovima svi ste uzbudzeni i novi i niste mozda znali sta je to lutrija sto pitate osnovne stvari.Treba prvo da iscitate forum pa da pitate ali ipak shvatam vasa uzburkanost
Vidim iz tabele da si medzu visoke brojeve tako da polako disi duboko i saznaces polako gde si i sta ti treba. Pratices visa bulletin svaki mesec i kako ce tvoj broj da dolazi na red. Za DV 2019 imalo je izmene da se salju dokimenta skenirana kao rodni list, prvu stranu od pasosa, uverenje o ne kaznjavanju o svakom clanu koji je na DS260 obrazac i to sto ce da ataciras to i poneses na intervju sa sve ostale propratne dokumente sto ti trebaju. Tvoj DS 260 ti si popunio i odgovirice ti da je ok kad stignes na red po biltenu.Niko u momentu nezna kako ce se odvijati ove godine.
Pozdrav i nek vam je svima sa srecu da vam broj stigne na red za vizu.
Reply With Quote
  #122  
Staro 13.05.2019, 15:36
indie_bud indie_bud je offline
Drug član
 
Datum prijave: 11.05.2019
YU lokacija: Bosnia and Herzegovina
Poruke: 32
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Tereza2019 Prikaz poruke
indie_bud prvo da ti cestitam na dobijenu sansu za DV lutriju a i svima ostalima koji su izvuceni. Kao sto vidim po postovima svi ste uzbudzeni i novi i niste mozda znali sta je to lutrija sto pitate osnovne stvari.Treba prvo da iscitate forum pa da pitate ali ipak shvatam vasa uzburkanost
Vidim iz tabele da si medzu visoke brojeve tako da polako disi duboko i saznaces polako gde si i sta ti treba. Pratices visa bulletin svaki mesec i kako ce tvoj broj da dolazi na red. Za DV 2019 imalo je izmene da se salju dokimenta skenirana kao rodni list, prvu stranu od pasosa, uverenje o ne kaznjavanju o svakom clanu koji je na DS260 obrazac i to sto ce da ataciras to i poneses na intervju sa sve ostale propratne dokumente sto ti trebaju. Tvoj DS 260 ti si popunio i odgovirice ti da je ok kad stignes na red po biltenu.Niko u momentu nezna kako ce se odvijati ove godine.
Pozdrav i nek vam je svima sa srecu da vam broj stigne na red za vizu.
Hvala! Igram je već godinama i nikad je nisam očekivao tako da nisam išao previše u detalje

Jasni su mi koraci ali ima milion malih stvari (a i nekih razlictih informacija na istu temu ovde na forumu) pa reko bolje da pitam nego da skitam

Vidio sam da mi je DS 260 obiljezen kao CONFIRMED, ali nisam dobio nikakav mejl ali ocekujem ga uskoro

I hvala na razumijevanju, da, jako je čovijek uzbuđen i milion stvari mu je u glavi pa ne želi da ispusti ovakvu šansu zbog nekog dokumenta i sl.
Reply With Quote
  #123  
Staro 16.05.2019, 10:30
allenton's Avatar
allenton allenton je offline
Drug član
 
Datum prijave: 31.03.2013
Poruke: 63
Nepromenjeno

ima li koja dobra dusa da mi da adresu koju cu navesti u ds 260?
Reply With Quote
  #124  
Staro 16.05.2019, 16:58
Lazar90's Avatar
Lazar90 Lazar90 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.01.2019
YU lokacija: Belgrade
Poruke: 143
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik allenton Prikaz poruke
ima li koja dobra dusa da mi da adresu koju cu navesti u ds 260?
Ti si se bas pogubio citaj forum i sam ces pronaci gotovo sve odgovore, nemoj da trazis dobre duse, sam krci sebi put kroz zivot, a dobre duse ce se vec naci usput da te poguraju.
Izvucen si kao broj 130 ako se ne varam sto je neverovatna sreca, tebi ne trebaju sada dobre duse nego samo malo informisanja.
Npr jedna tema sa iskustvima ljudi koji su zaista dobili na lutriji kao ti i bili su u situaciji kao ti
http://www.zelenalutrija.com/forum/s...ead.php?t=1995

Samo citaj, citaj, citaj Dobio si na lutriji, menjas zivot, ides u Ameriku, HEJ, pa digni kes kredit 3-4-5 hiljada eura, na sto vise godina, zavrsi dokumenta, iznajmi stan tamo, budi vredan, uporan, nauci dobro jezik i siguran sam da nema zime za tebe! Aaa naravno u celom procesu dok ti odes tamo, vec ce se neko naci da te ugosti makar na par nedelja, sve ce to da se namesti ako budes gurao.

Srecno !!
__________________
Dv 2020 x 2 prečka!
Dv 2021 x 2 stativa!
Dv 2022 x 2 promašaj!
Dv 2023 x 2 preko gola
Dv 2024 x 2 golman skida zicer
Dv 2025 x 2 ...
Reply With Quote
  #125  
Staro 16.05.2019, 19:01
Andrew Wiggins's Avatar
Andrew Wiggins Andrew Wiggins je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.11.2015
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: Beograd
Poruke: 170
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik allenton Prikaz poruke
ima li koja dobra dusa da mi da adresu koju cu navesti u ds 260?
Ovo sa adresom stvarno i jeste najveci pocetni problem za nekog ko nema nikog tamo.
Jedino resenje po meni je kad popunjavas ds260 navesti adresu hotela u gradu gde planiras da ides pa iznajmiti stan/sobu pre odlaska na airb&b pa dati tu adresu sluzbeniku kad sletis.

Mada ne vidim zasto neki clan koji je vec u americi ne bi hteo da ti da svoju adresu da navedes. Ja bi ali nisam tamo.
Reply With Quote
  #126  
Staro 16.05.2019, 19:24
allenton's Avatar
allenton allenton je offline
Drug član
 
Datum prijave: 31.03.2013
Poruke: 63
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Andrew Wiggins Prikaz poruke
Ovo sa adresom stvarno i jeste najveci pocetni problem za nekog ko nema nikog tamo.
Jedino resenje po meni je kad popunjavas ds260 navesti adresu hotela u gradu gde planiras da ides pa iznajmiti stan/sobu pre odlaska na airb&b pa dati tu adresu sluzbeniku kad sletis.

Mada ne vidim zasto neki clan koji je vec u americi ne bi hteo da ti da svoju adresu da navedes. Ja bi ali nisam tamo.
mozda ih je necega strah, ko ce mu znati........................
Reply With Quote
  #127  
Staro 19.05.2019, 13:12
Mirko47 Mirko47 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 08.05.2019
US lokacija: We'll see
YU lokacija: Beograd
Poruke: 30
Nepromenjeno

Mi smo danas poslali ds260 za sve. Sad cupkamo I upijamo
Reply With Quote
  #128  
Staro 28.05.2019, 22:58
Jablan Jablan je offline
Član
 
Datum prijave: 23.05.2019
YU lokacija: Beograd
Poruke: 22
Nepromenjeno

Molio bih za odgovor sve one koji su elektronski poslali dokumenta, spremio sam izvode, potvrde iz MUP i suda, naravno i pasose.
Nije mi jasno kako i kome da ih posaljem. Nisam dobio mejl sa zahtevom da kompletiram dokumentaciju, ali kako vreme prolazi odlucio sam da skeniram dokumenta i da ih posaljem, ali ne znam kako i kome. Kakva je dalja procedura oko zakazivanja intervjua.


Case Number: 2019EU29xxx
Reply With Quote
  #129  
Staro 29.05.2019, 01:08
saleee saleee je offline
Drug član
 
Datum prijave: 18.05.2018
Poruke: 78
Nepromenjeno

Jablan procitaj celu ovu temu i na nekoj stranici imas prekopirani tekst sa maila koji nisi dobio, tu ti sve pise. Pozdrav
Reply With Quote
  #130  
Staro 29.05.2019, 10:01
Jablan Jablan je offline
Član
 
Datum prijave: 23.05.2019
YU lokacija: Beograd
Poruke: 22
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik saleee Prikaz poruke
Jablan procitaj celu ovu temu i na nekoj stranici imas prekopirani tekst sa maila koji nisi dobio, tu ti sve pise. Pozdrav
Hvala Sale,
Danas sam poslao dokumenta, malo sam izgubio volju misleci da nece stici do mog broja. Zato se nisam toliko interesovao oko procedura slanja. Nadam se da nije kasno.
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Pitanje u vezi I-94 obrazca... Aristotel Vaša strana 3 05.02.2014 03:11
Pitanje u vezi slike Bullet4MySelf Stare teme 5 07.10.2013 19:32
Pitanje u vezi formulara! Bullet4MySelf Stare teme 6 03.07.2013 19:54
Pitanje u vezi skole . lpastor Stare teme 13 25.02.2013 16:25

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 22:26.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.