ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Razno > Vaša strana

Vaša strana Iskustva, zanimljive priče, specifični slučajevi, šta god...

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Staro 07.11.2013, 02:12
vuxanne vuxanne je offline
Amer
 
Datum prijave: 13.10.2009
YU lokacija: Bilo kuda kiki svuda
Poruke: 1 826
Nepromenjeno Opusteno Cavrljanje (ne podleze "pedesetokarakternim" sankcijama)

Citat:
Prvobitno poslao korisnik lover Prikaz poruke
Neka zvercica pise, mnogo znaci svaka informacija. A sto se tice tvojih postova, potrazicu malo. Zalosno je, sto je vrlo malo kolega sa foruma ostalo da posjecuje ovaj sajt poslije dolaska u USA. Slozicete se, da bi bilo mnogo korisno da se sto veci broj ljudi ukljuci u diskusiju, na barem ovim temama, oko zivota u USA. Skidam kapu ljudima koji su to vec ucinili!
Samo naprijed!
Mozda treba otvoriti temu "caskaonica" ili "chavrljanje" tipa o bilo cemu, ko se zadesi na forumu....
Reply With Quote
  #2  
Staro 07.11.2013, 04:57
SEEUSAIC SEEUSAIC je offline
Super Moderator
 
Datum prijave: 22.04.2010
Poruke: 332
Nepromenjeno

Jel' moze ovako?

Postojao je chat ranije ali je to preraslo u pozive za linc odredjenih grupacija, zaludjivanje naivnih clanova i moderacija je bila gotovo nemoguca (iako prvobitno nije moderisanje ni bilo planirano, pokazalo se da je jedna jako dobra ideja zloupotrebljena i prerasla u nesto cemu vise nije bilo mesta na ovom Forumu).

Bilo bi lepo da moderatori ostanu van ove teme (dokle god je cavrljanje pristojno i u skladu sa pravilima Foruma).

Pozdrav i uzivajte.
Reply With Quote
  #3  
Staro 07.11.2013, 06:03
vuxanne vuxanne je offline
Amer
 
Datum prijave: 13.10.2009
YU lokacija: Bilo kuda kiki svuda
Poruke: 1 826
Nepromenjeno

Nek bude svratiliste za nevezana pitanja i nevezane odgovore. Valjda mozemo da budemo civilizovani, sunce mu zarko
Reply With Quote
  #4  
Staro 07.11.2013, 10:41
Dzordz Dzordz je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 05.01.2013
US lokacija: Jos cekam
Poruke: 128
Nepromenjeno

Ne znam kako vi ali ja se uvek zesce isprimam tokom oktobra pa citam svasta proucava uporedjujem zdravstveno, obrazovno, penziono, zarade, troskove. I onda dodje novembar i shvatim da imam 6 meseci da cekam do izvlacenja i to me samo smori.

Tako bih se uhvatio sa nekim u kolo 6 meseci i istrazivao grad po grad ali onda kad me ne bi izvukli totalno bih se izdepresirao. Ovako sam istrazio dosta prosle godine, odradio sam dosta i tokom oktobra i sad cu da cekam i truditi se da sto manje razmisljam o tome.

Uh sad mi lakse, bas je dobro ovo opusteno!
Reply With Quote
  #5  
Staro 07.11.2013, 12:32
wladinho's Avatar
wladinho wladinho je offline
Drug član
 
Datum prijave: 06.06.2012
US lokacija: Anywhere in USA . . .
YU lokacija: Beograd
Poruke: 72
Nepromenjeno

Ista situacija kao i kod mene. Ja sam se nakon prijave proše godine zezao sa drugarima i ženom kako ja znam da će mene da izvuku, pa zato sve istražujem. Čak sam u jednom trenutku ženi i rekao (na njenu opasku da sam blesav) kako meni niko ne može da zabrani da maštam. To je trajalo jedno dva meseca, a onda od posla nisam stizao ni da razmišljam o tome, ali sam se ipak razočarao kada sam proverio rezultate 1. maja.
__________________
15.10.2012 - Applied for DV-2014
01.05.2013 - HAS NOT BEEN SELECTED
25.10.2013 - Applied for DV-2015
01.05.2014 - HAS NOT BEEN SELECTED
21.10.2014 - Applied for DV-2016
Reply With Quote
  #6  
Staro 07.11.2013, 12:32
cape011 cape011 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 01.11.2012
YU lokacija: Beograd
Poruke: 85
Nepromenjeno

U ovom opustenom cavrljanju mislim da niko nece da napise post manji od 50 karaktera
__________________
DV-2014 - Has not been selected
DV-2015 - Has not been selected
Reply With Quote
  #7  
Staro 07.11.2013, 12:37
IgorMAD's Avatar
IgorMAD IgorMAD je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 10.01.2013
US lokacija: ?
YU lokacija: Srbija
Poruke: 660
Nepromenjeno

To isto sam i ja radio tri godine! Prve dve godine sam se u maju razocaravao, ali onda je dosla i ova 2013. godina, upucen u sve zahvaljujuci ovom forumu, kao da sam ziveo tamo Sad se nadam pozitivnom ishodu na intervju-u i drugi deo zivota moze da pocne

Samo veruj, ne nadaj se previse, samo veruj!
__________________

01.05.2013. Izvucen 2014EU00008xxx
21.05.2013. Poslati papiri u Kentucky
28.05.2013. Stigli papiri u Kentucky
13.09.2013. Zakazan intervju
13.11.2013. Obavljen lekarski pregled
21.11.2013. Intervju uspesno zavrsen
Od 12/13/2013 u USA
Reply With Quote
  #8  
Staro 07.11.2013, 14:49
prasica prasica je offline
Drug član
 
Datum prijave: 23.10.2013
US lokacija: Nigdje jos
YU lokacija: Bandza Luka
Poruke: 29
Nepromenjeno

Koliko sam skontala, ti Igore imaš 26 godina. Baš lijepe godine za otići negdje i započeti novi život.

Ja ne želim previše da razmišljam o izvlačenju... Konkretno, ja imam ogroman problem povezanosti sa roditeljima i prijateljima, ali to je drugi par opanaka. Izgubila sam jednog od braće prije 10 godina u saobraćajci i sad bi mi svaki rastanak teško pao.
S druge strane, želim da razmišljam pozitivno Hoću da budem izvučena!
Reply With Quote
  #9  
Staro 07.11.2013, 15:21
IgorMAD's Avatar
IgorMAD IgorMAD je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 10.01.2013
US lokacija: ?
YU lokacija: Srbija
Poruke: 660
Nepromenjeno

Nema sta da razmisljas, i meni sve to jako tesko pada ali mora da se sece i menja nesto u zivotu!
Svaka cast za pozitivan stav u zivotu, sranja se desavaju ali mora da se gleda napred.
Mozda je sve ovo sto radimo jedna velika greska, mozda i nije. Bolje da pokusamo pa da kazemo da smo pogresili nego da se ceo zivot kajemo sto nismo probali.
__________________

01.05.2013. Izvucen 2014EU00008xxx
21.05.2013. Poslati papiri u Kentucky
28.05.2013. Stigli papiri u Kentucky
13.09.2013. Zakazan intervju
13.11.2013. Obavljen lekarski pregled
21.11.2013. Intervju uspesno zavrsen
Od 12/13/2013 u USA
Reply With Quote
  #10  
Staro 07.11.2013, 16:35
dreadnot's Avatar
dreadnot dreadnot je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 24.06.2009
US lokacija: Milwaukee, WI
YU lokacija: Beograd, RS
Poruke: 652
Pošalji Yahoo poruku korisniku dreadnot
Nepromenjeno

E bas lepo... kao se cesto desava da se u svakoj temi posvecenoj necemu konkretnom odluta u off topice, eto mogucnosti za stalne clanove i posetioce da se odmah prebace ovamo i nastave cavrljanje o bilo cemu. Pozdravljam ideju...

@prasica - ili mozes da se "razvezes" i krenes svojim putem, ili ostajes doveka "vezana" i sa pitanjem "zasto nisam barem probala" za koju deceniju ili ranije. Lepo je voleti svoje, normalno je voleti svoje, ali voleti ih toliko da te to sputava u potrazi za boljim zivotom i sluzi kao izgovor za izbegavanje rizika odlaska u nepoznato... to bas i nije dobro... Odlazili su ljudi u potragu za srecom i kada se putovalo brodom danima, a pisma su stizala s mene pa na ustap. Danas, sa svim vidovima komunikacije i lakocom putovanja, prostorna razdvojenost nema ni delic nekadasnje muke.
__________________

02. 11. 2008. - Prijava za DV 2010
05. 06. 2009. - Prvi koverat stigao, broj 19xxx
01. 07. 2009. - Formulari poslati u Kentaki
09. 07. 2009. - Formulari stigli u Kentaki
04. 12. 2009. - Stigla druga koverta
22. 01. 2010. - Obavljen lekarski pregled
27. 01. 2010. - Obavljen intervju, odlozeno viziranje
09. 04. 2010. - VIZE U PASOŠIMA!
17. 09. 2010. - D(eparture) Day
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Odslužen vojni/civilni vojni rok i popunjavanje stavke "Previous Military Service" Milosdv Uputstva za dobitnike 39 18.10.2017 20:00
Koju zemlju staviti u pitanju "Country Where You Live" ako sam na H-1B vizi u USA ? rikelme Stare teme 2 16.10.2010 22:10
Depozit...tj "pare na sunce, pa cemo onda da pricamo" dreamerns Vaša strana 54 29.03.2009 00:37
Polja "In care off" i "District/County/Province/State" Marko Stare teme 1 02.12.2005 00:05

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 07:44.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.