ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Razno > Vaša strana

Vaša strana Iskustva, zanimljive priče, specifični slučajevi, šta god...

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Staro 16.10.2008, 21:29
Zana's Avatar
Zana Zana je offline
Amer
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: City of Angels
Poruke: 1 266
Nepromenjeno Black Friday iliti Shop 'til You Drop

Prvi petak nakon Thanksgiving Day jer dan kad ja kupih mnoge stvarcice u mojoj kuci za male novce Samo jedne godine sam cekala ispred Best Buy od 8 uvece prethodnog dana (i bila 81-va u redu - tad sam kupovala lap top, hard diskove i graficke kartice) a ostalih godina sam samo skitala od radnje do radnje i kupovala sta mi zapadne za oko...

Ove godine se nameracih na Sony PlayStation i Blu Ray Player (znam, znam... station ima blu ray ali mi je mrsko da cekam u redu samo za jednu stvar a ovo drugo mozda dobro prodje na e-bay ha ha)...

I eto, ako nemate sta drugo da radite... pravite planove i proveravajte oglase ovde!
Note: Best Buy 5-noon sale ad izlazi nekoliko dana pre Thanksgiving!

Srecan shopping!
Reply With Quote
  #2  
Staro 16.10.2008, 22:15
xeg's Avatar
xeg xeg je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 10.05.2008
US lokacija: Atlanta, GA
YU lokacija: Nis, Srbija
Poruke: 852
Pošalji Skype™ poruku korisniku xeg
Nepromenjeno

Uuuh... dje me nadje
Ja sam ti mnogo slab na takve prodaje, u pola cene bih i magarca kupio a tek tehniku...
__________________
2009EU00014xxx
09.05.2008. - stigla 1. koverta
14.05.2008. - poslato nazad
16.05.2008. - stiglo u KCC
01.12.2008. - stigla 2. koverta
22.12.2008. - zavrsen lekarski
22.01.2009. - uspesno zavrsen intervju u Bgd-u
23.01.2009. - podigli vizirane pasose
Od 19.04.2009. u USA, Atlanta, GA
---------
About us: Veselinovica kutak
Reply With Quote
  #3  
Staro 16.10.2008, 23:18
Zana's Avatar
Zana Zana je offline
Amer
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: City of Angels
Poruke: 1 266
Nepromenjeno

Sta da ti kazem radujem se k'o malo dete kad mi dodju Thanksgiving i Christmas xoxo sve na rasprodajama, pa 12 dana slobodno, pa onda nas Bozic i dva dana slobodno, pa rodjendancic i produzen vikend.... iiiih! Milina!
Reply With Quote
  #4  
Staro 17.10.2008, 07:45
srdjevic's Avatar
srdjevic srdjevic je offline
Administrator
 
Datum prijave: 19.05.2005
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Novi Sad, Srbija
Poruke: 730
Nepromenjeno

ma mene uvek mrzi da se cimam sa tim čekanjima, pa na kraju završim na onim after-party rasprodajama, samo što tada naći medium, zna se: misaona imenica... zato uvek čekam kupone, sve online, znam svoje dimenzije, ne mogu da promašim pa da hoću....
__________________
Lutrija - Zelena, ne Srbije
Reply With Quote
  #5  
Staro 21.10.2008, 03:50
4thman 4thman je offline
Drug član
 
Datum prijave: 14.10.2008
US lokacija: on the land..
Poruke: 44
Pošalji MSN poruku korisniku 4thman
Nepromenjeno

treba biti pametan kupac/potrosac...

a ne kao kod nas, vide rasprodaja i stvarno misle da je rasprodaja..haha..

javi nam sta si pazarila...

kakva je atmosfera pred izbore?
Reply With Quote
  #6  
Staro 29.10.2008, 16:31
chicagopn's Avatar
chicagopn chicagopn je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 29.10.2008
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Srbija
Poruke: 200
Nepromenjeno

Ja sam prosle godine bio u Chicagu na taj black friday i naravno kao sto rece Zana gde bi drugde nego u Best buy,isao sam da kupim kompjuter desktop i neki dobar LCD monitor.Mi smo krenuli od kuce u 3 sata posle ponoci kad smo stigli ispred nisam mogao da verujem bilo je jedno 2000-3000 ljudi.Oni koju su prvi pred vratima bili su ogrnuti cebadima i jorganima sa mali stolicama sede i cekaju otvaranje je bilo ako se dobro secam u 4:30 dosle su 3 patrole policije ,kad su otvorili bogami je bio dobar stampedo i sve je to uslo unutra za nekih 10 minuta mislio sam da nema svrhe cekati onda mi je tip iz sektora za kompjutere rekao dodji bre popodne ima ce toga jos .Kupio sam samsung
22" lcd i komp sve ukupno za 600$ i epson stampac 3 u 1 za 25$ na drugim mestima nisam bio ali mozda i sad skoknem do tad imam vreme
Reply With Quote
  #7  
Staro 18.11.2008, 18:11
Zana's Avatar
Zana Zana je offline
Amer
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: City of Angels
Poruke: 1 266
Nepromenjeno Pre-sale this weekend

http://bfads.net/eMachines-Laptop-wi...or-at-Best-Buy

http://bfads.net/This-Weekends-299-Laptop-Battle
Reply With Quote
  #8  
Staro 18.11.2008, 18:21
Olivera's Avatar
Olivera Olivera je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 05.07.2008
US lokacija: Scottsdale, AZ
YU lokacija: Skopje, Macedonia
Poruke: 172
Pošalji MSN poruku korisniku Olivera Pošalji Skype™ poruku korisniku Olivera
Nepromenjeno

Super Zana.
I sta sad mi odavde da radimo?
Da puknemo od muke dok ne udjemo u States.
__________________
2009EU00010xxx
Negde krajem Maja 2008- dobila sam prvu kovertu
24/5/2008- poslala prvu kovertu u KCC
17/07/2008-Dobila sam potvrdni mail iz KCC da su dobili moju kovertu
04/11/2008- Zakazan intervju u US Embassy - Skopje
15/10/2008- Stigla druga koverta
20/10/2008- Zakazan lekarski pregled u IOM
04/11/2008 - Uspesno zavrsen intervju, viza odobrena.
01/03/2010 - Prva stanica Williamsburg, VA
16/06/2010 - Selidba "za stalno" Scottsdale, AZ
Reply With Quote
  #9  
Staro 18.11.2008, 18:35
Zana's Avatar
Zana Zana je offline
Amer
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: City of Angels
Poruke: 1 266
Nepromenjeno

Pa da hahahah
Reply With Quote
  #10  
Staro 28.11.2008, 22:25
Zana's Avatar
Zana Zana je offline
Amer
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: City of Angels
Poruke: 1 266
Nepromenjeno Juuuu Boze!

SAD: U stampedu poginuo radnik
28. novembar 2008. | 20:53 | Izvor: Beta
Njujork -- Jedan radnik američkog lanca "Volmart" poginuo je kada su kupci nagrnuli i u stampedu uleteli u radnju na početak rasprodaje u predgrađu Njujorka.

Povređeno je najmanje četvoro ljudi, a prodavnica je odmah nakon incidenta zatvorena. Radnik je poginuo kada je oko 200 ljudi naletelo na njega. Policija je saopštila da se nesreća dogodila u 5 ujutru, kada su kupci nagrnuli kroz vrata.

Kupci su širom SAD od ranog jutra čekali ispred radnji na rasprodaje koje slede nakon Dana zahvalnosti.

Mnoge prodavnice se na tzv.crni petak rano otvaraju i rade do kasno uveče, a najveći popusti se odnose samo na određene količine proizvoda.
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 09:30.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.