ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Razno > Vaša strana

Vaša strana Iskustva, zanimljive priče, specifični slučajevi, šta god...

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #21  
Staro 02.09.2013, 18:13
vuxanne vuxanne je offline
Amer
 
Datum prijave: 13.10.2009
YU lokacija: Bilo kuda kiki svuda
Poruke: 1 826
Nepromenjeno

E i ja sam prosle godine za Dan nezavisnosti kupila isto ves masinu i susac. Isto bilo nesto na popustu, cini mi se da je bilo 1350 obe masine. Evo vidim i danas slicnokostaju klikni Nemam ih vise, morala sam se prodati kad smo se preselili u ovaj znatno manji stan koji nema prikljucke.
Reply With Quote
  #22  
Staro 02.09.2013, 19:17
holmes holmes je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 04.05.2013
US lokacija: Ispod palmi
Poruke: 122
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik vuxanne Prikaz poruke
morala sam se prodati
I...posto si bila?

Sorry, bilo je jace od mene
Reply With Quote
  #23  
Staro 02.09.2013, 19:19
vuxanne vuxanne je offline
Amer
 
Datum prijave: 13.10.2009
YU lokacija: Bilo kuda kiki svuda
Poruke: 1 826
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik holmes Prikaz poruke
I...posto si bila?

Sorry, bilo je jace od mene
Haha, morala sam ih prodati naravno eh ta tastatura na touchscreen i moji prstici hehe
Reply With Quote
  #24  
Staro 01.12.2013, 09:09
chicagopn's Avatar
chicagopn chicagopn je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 29.10.2008
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Srbija
Poruke: 200
Nepromenjeno

Pa nije valjda da se niko nije guzvao za neki tv,laptop ili sta vec, za black friday
ja se dograbio za neki delonghi espreso aparat macy's ga ima za 360$
Ja ga ulovio za 80$
nisam nista planirao da kupujem samo sam zevao sta se nudi ,ali ovome nisam mogao da odolim ,cak sta kupio sam 4 poslednja komada sa palete ...treba nesto i da se zaradi
Reply With Quote
  #25  
Staro 01.12.2013, 14:34
Salec's Avatar
Salec Salec je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 04.05.2013
US lokacija: Phoenix
Poruke: 168
Nepromenjeno

Wow, koja razlika u ceni!!!! Nisam znala da budu baš takve razlike!
__________________
DV 2014 – Case Number 46xxx - nismo stigli na red...
Reply With Quote
  #26  
Staro 01.12.2013, 17:01
Taji's Avatar
Taji Taji je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 10.01.2009
US lokacija: Greenville, SC
Poruke: 341
Nepromenjeno

Ovaj "crni petk" sam preskoccila s obzirom da bi bas nista posebno nije potrebno. Mozda se malo "isprsim" za Christmas

Cijene znaju da budu toliko povoljne da cisto ne mozes da vjerujes. Ja sam 2010 godine za Christmas kupila set kofera za $39 a puna cijena kad se razuna po kamadu izasla je (po etiketama na svakom) $840. Prodavnica je bila JC Penny. To treba da zahvalim svojoj sestri koja mi je tad bila u posjeti i dok sam ja bilna poslu ona je lovila reklame na TV. Bez znanja engleskog jezika ipak je mogla da skonta sve sto reklamiraju i pricaju o popustima, stara skola
Inace, ovdje kod mene ima veoma dobra prodavnica namjestaja, Ashley Furniture, koja je sad za crni petak nudila kredit ....u zadnjih 36 sati na 36 mjeseci, bez kamate.

http://www.ashleyfurniturehomestore....FWUV7Aod13YAcg
Reply With Quote
  #27  
Staro 01.12.2013, 17:18
Taji's Avatar
Taji Taji je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 10.01.2009
US lokacija: Greenville, SC
Poruke: 341
Nepromenjeno

Isto tako, mnoge dilerske kuce za prodaju auta nudile su popust cak i do $8000 na kupovinu auta i beskamatni kredit do 60 mjeseci, sto se mora reci da je vema povoljno.
Kad se kupuje prvo novo auto ili prva kuca u USA u kojoj se planira zivjeti, sav porez koji se tad plati vrati se naredne godine prilikom pravljenja prijave poreza za minulu godinu. Do sada, svake godine kad sam radila porez pitali su me za te dvije stavke. Tu se prilicno fino para moze dobiti nazad.
Nazalost, ja sam kupila polovno auto, sto se ne vazi, a kucu jos nisam, tako da eto, ozda nekad u buducnosti iskoristim tu povoljnost
Reply With Quote
  #28  
Staro 04.12.2013, 08:30
oskark's Avatar
oskark oskark je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 10.06.2010
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Zrenjanin
Poruke: 676
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik chicagopn Prikaz poruke
Pa nije valjda da se niko nije guzvao za neki tv,laptop ili sta vec, za black friday
ja se dograbio za neki delonghi espreso aparat macy's ga ima za 360$
Ja ga ulovio za 80$
nisam nista planirao da kupujem samo sam zevao sta se nudi ,ali ovome nisam mogao da odolim ,cak sta kupio sam 4 poslednja komada sa palete ...treba nesto i da se zaradi
Gde si kupio aparat za kafu?

ja sam kupio samo jaknu I to dan posle jer sam bio zauzet za grand happening

I naravno jos ponekih stvarcica.Moj cimer je kupio TV 34" za $160.
__________________
27.10.2011. Prijava prvi put
01.05.2012. 2013EU00011XXX
14.05.2012. Poslata Koverta
22.05.2012. Stigla koverta u Kentucky
29.01.2013. Obavljen lekrski pregled
20.02.2013. Interview Uspesno Obavljen
21.02.2013. Viza u pasosu!!!
08.03.2013. Avionska karta
27.04.2013. Vezite se, Polecemo POE Seattle

Oskarov Blog

zelenadvlutrija.blogspot.com
Reply With Quote
  #29  
Staro 04.12.2013, 15:21
vuxanne vuxanne je offline
Amer
 
Datum prijave: 13.10.2009
YU lokacija: Bilo kuda kiki svuda
Poruke: 1 826
Nepromenjeno

Ja sam kupila igracku za 14.5 dolara - one plasticne stvari da se dete igra lekarke.
Reply With Quote
  #30  
Staro 04.12.2013, 21:24
mikiSA mikiSA je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 01.07.2011
US lokacija: juzno od CHI, IL
YU lokacija: Sarajevo, BiH
Poruke: 736
Nepromenjeno

Uzela tri stvari:
jeans i samtane pantole u american eagle .com na sale 50% plus free shipping
i danas uze za penjanje, ovo staro vec mi se smiju da je staro (a ima mu samo 4 godine) na sale, bez poreza i sa 2-day free shipping.
__________________

LPR od 31.5.2012.
-----------------------------------------------
USA citizen 20.9.2017.
*******************
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 08:01.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.