ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Razno > Vaša strana

Vaša strana Iskustva, zanimljive priče, specifični slučajevi, šta god...

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #21  
Staro 12.09.2019, 04:21
bojago bojago je offline
Član
 
Datum prijave: 05.05.2010
Poruke: 2
Nepromenjeno

Pozdrav, Zovem se Bojan, zivim u San Diegu sa porodicom 7 godina i mogao bih da ponudim zaposlenje nekom od nasih ljudi koji su dosli ili tek dolaze u US i traze posao. U pitanju je posao vozaca limuzine tj. luksuznog SUV-a u San Diegu. Naime, moja porodica i ja se privremeno selimo nazad u Srbiju na godinu dana (a mozda i duze) pa sam mislio da se dogovorim sa nekim da radi i odrzava posao dok smo mi tamo. Mislim da to moze da bude zanimljivo nekom ko je tek dosao jer u jednom koraku resava i pitanje posla i auta koji moze voziti i za privatne potrebe. Zarada zavisi od toga koliko radis ali ugrubo krece se od $700 do $1500 nedeljno za 5-6 dana rada, pa i vise ako se radi overtime. Naravno uslov je da ta osoba ima legalan status, zelenu kartu ili radnu dozvolu. Takodje mozemo da pomognemo i oko smestaja ovde. Eto toliko ukratko pa ako nekog zanima ili poznaje nekog kome bi zvucalo zanimljivo moj broj telefona je 8588681907 a email chigroupllc@gmail.com. Hvala
Reply With Quote
  #22  
Staro 12.09.2019, 15:26
Ggaga Ggaga je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 15.05.2017
US lokacija: Washington DC
YU lokacija: Beograd
Poruke: 171
Nepromenjeno

El smem da pitam sto se vracate za Srbiju na godinu dana (ili duze)?
Reply With Quote
  #23  
Staro 12.09.2019, 15:29
Futbalista Futbalista je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.05.2019
US lokacija: Čkgo
YU lokacija: Belgrado
Poruke: 211
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Ggaga Prikaz poruke
El smem da pitam sto se vracate za Srbiju na godinu dana (ili duze)?
Smes naravno, ali je pitanje totalno neumesno...............i privatno
Reply With Quote
  #24  
Staro 13.09.2019, 01:46
ivangradjanin ivangradjanin je offline
Drug član
 
Datum prijave: 16.11.2017
US lokacija: Austin, TX
YU lokacija: Podgorica, MNE
Poruke: 71
Nepromenjeno

Koliko je komplikovano snalaziti se u voznji u San Diegu ?
Reply With Quote
  #25  
Staro 05.08.2020, 16:07
Drago86's Avatar
Drago86 Drago86 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 02.08.2020
Poruke: 74
Nepromenjeno Posao

Pozdrav, ljudi.
Dobitnik sam lutrije 2021. Kao zeljenu destinaciju sam stavio Majami, zbog adrese na kojoj mi stizu dokumenta.
Interesuje me ima li nasih ljudi u Majamiju da mogu pomoci oko pronalazenja
posla ? Po struci sam profesor engleskoj jezika i knjizevnosti. Ne znam koliko nasa diploma ima prodju tamo. Svakako da ne bih ba sbio probirljiv.

Hvala Pozz
Reply With Quote
  #26  
Staro 05.08.2020, 16:12
Drago86's Avatar
Drago86 Drago86 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 02.08.2020
Poruke: 74
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik bojago Prikaz poruke
Pozdrav, Zovem se Bojan, zivim u San Diegu sa porodicom 7 godina i mogao bih da ponudim zaposlenje nekom od nasih ljudi koji su dosli ili tek dolaze u US i traze posao. U pitanju je posao vozaca limuzine tj. luksuznog SUV-a u San Diegu. Naime, moja porodica i ja se privremeno selimo nazad u Srbiju na godinu dana (a mozda i duze) pa sam mislio da se dogovorim sa nekim da radi i odrzava posao dok smo mi tamo. Mislim da to moze da bude zanimljivo nekom ko je tek dosao jer u jednom koraku resava i pitanje posla i auta koji moze voziti i za privatne potrebe. Zarada zavisi od toga koliko radis ali ugrubo krece se od $700 do $1500 nedeljno za 5-6 dana rada, pa i vise ako se radi overtime. Naravno uslov je da ta osoba ima legalan status, zelenu kartu ili radnu dozvolu. Takodje mozemo da pomognemo i oko smestaja ovde. Eto toliko ukratko pa ako nekog zanima ili poznaje nekog kome bi zvucalo zanimljivo moj broj telefona je 8588681907 a email chigroupllc@gmail.com. Hvala
Pozdrav.. Kako je u San Dijegu? Je li skup zivot, iznajmljivanje stana?
Reply With Quote
  #27  
Staro 05.08.2020, 23:05
damagon damagon je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 03.05.2017
US lokacija: Maryland
YU lokacija: Nis Serbia
Poruke: 361
Nepromenjeno

Ima dosta nasih u majamiju. Ja sam upoznao dosta nasih ljudi kada sam bio na odmoru prosle godine.

Doduse ja sam upoznao ljude koji jos uvek nisu resili papire. Poslovi koje rade su po restoranima/barovima/diskotekama i moving. Uglavnom zive na miamu beachu eventualno south beach. Ima jedan kompleks Flamingo valjda, mislim da tu zive samo nasi.

Ono sto trebas znati ako se uputis u Majami je da je tamo spanski prvi jezik

srecno i pozdrav
__________________
DV lottery
2018 Class
First time applicant
Reply With Quote
  #28  
Staro 06.08.2020, 00:47
Jorda Jorda je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 03.08.2017
US lokacija: San Diego, California
YU lokacija: Pozega
Poruke: 128
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Drago86 Prikaz poruke
Pozdrav.. Kako je u San Dijegu? Je li skup zivot, iznajmljivanje stana?
San Diego vrh, pogledaj u temi pisao sam vise puta.
Skupo sve kao vatra, moj stan 2 bed 2 bath je $2200.
Trenutno je sve stalo tako da ne preporucujem dolazak bas ovde.

Neko pita kako je za voznju - smesno. Mozes tenk da vozis ulicama. U gradu nikad nije guzva.
Reply With Quote
  #29  
Staro 06.08.2020, 17:04
Drago86's Avatar
Drago86 Drago86 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 02.08.2020
Poruke: 74
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik damagon Prikaz poruke
Ima dosta nasih u majamiju. Ja sam upoznao dosta nasih ljudi kada sam bio na odmoru prosle godine.

Doduse ja sam upoznao ljude koji jos uvek nisu resili papire. Poslovi koje rade su po restoranima/barovima/diskotekama i moving. Uglavnom zive na miamu beachu eventualno south beach. Ima jedan kompleks Flamingo valjda, mislim da tu zive samo nasi.

Ono sto trebas znati ako se uputis u Majami je da je tamo spanski prvi jezik

srecno i pozdrav
Španski govorim odlično! To sam htjeo da se povežem sa našima, vidim kako da nađem jeftiniji smještaj za početak. A i posao.
Reply With Quote
  #30  
Staro 07.08.2020, 03:04
slucajni_prolaznik slucajni_prolaznik je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.05.2016
Poruke: 571
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Drago86 Prikaz poruke
Španski govorim odlično! To sam htjeo da se povežem sa našima, vidim kako da nađem jeftiniji smještaj za početak. A i posao.
Mogao bi mozda za Portoriko. Taman da nam neko javi kako je tamo.
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Stavke iz ponude za posao milosx Stare teme 8 13.09.2012 15:50

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 15:21.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.