ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Retro > Stare teme

Stare teme Teme iz ostalih foruma koje su zastarele i zatvorene davnih dana.

 
 
Thread Tools Display Modes
  #411  
Staro 08.05.2013, 16:07
TheNenad's Avatar
TheNenad TheNenad je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.09.2009
YU lokacija: True north of Serbia
Poruke: 241
Nepromenjeno

Ovo ti govorim iz najbolje namere: nećeš dobiti ni s od sponzorstva od bilo kakve ambasade. Sponzorstvo tražiš sam. Neko mora da garantuje za tebe, ili moraš da dokažeš da imaš dovoljno finansijskih sredstava da sebe izdržavaš jedno vreme dok ne nađeš posao. Zbog toga postoji i intervju na koji ideš, kako bi dokazao ko si šta si i da si sposoban da se staraš o sebi.

Šta bi ti rekao da neko iz Ukrajine dođe u Beograd kao imigrant i dobije takvu vrstu pomoći kao što ti očekuješ? Pa cela Srbija bi digla kuku i motiku jer nijedan građanin ne dobija takvu pomoć. Ameri nisu ništa drugačiji tu.

Imaš opciju da nađeš nekog u USA ko bi garantovao za tebe, ili da skupiš lovu (makar privremeno) kako bi dokazao stanje računa u banci, ili da uzmeš neki keš kredit sa kojim bi šturnuo iz ove zemlje. Ali ako u bilo kom slučaju ovima u ambasadi daš do znanja da možeš postati "public burden", to će ti biti kraj priče.

Ako ne pročitaš malo ovog mrskog foruma i ne skontaš dalju proceduru, a odlučiš da odeš, najeb'o si ko pravi, veruj mi. Nemoj ni pomišljati da proceduru emigracije stavljaš u koš sa popunjavanjem bele uplatnice u pošti, ovo je nešto što može žestoko da ti promeni život.
__________________
DV2012 - Has not been selected
DV2013 - Has not been selected
DV2014 - Has not been selected
DV2015 - Has not been selected
DV2016 - Has not been selected
DV2017 - Has not been selected
  #412  
Staro 08.05.2013, 16:25
cukoni cukoni je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.09.2012
Poruke: 213
Nepromenjeno

[QUOTE=iglesias;38445]Mene nema niko pravo da razapinje. Nisam ja kriv sto su neki ljudi rodjeni bez srece. Moj dobitak je moja stvar. Ako vam se ne svidja organizacija lutrije zalite se onom ko je organizuje, nisam joj ja pravila odredio. Meni ako se ne svidjaju neka pravila ja u tome necu ni ucestvovati. Vidim da mnogi ne silaze sa foruma pa su nesto informisaniji a to ne znaci da vise i zasluzuju da budu izvuceni. Mrznja i nervoza zbog gasenja lutrije izbijaju iz vas a to vec nije moj problem. Ja ako budem mogao preko ambasade doci do nekog sponzorstva za odlazak i ici cu, a ako ne dobijem i necu, a vi mislite sta hocete.[/QUOTE]

drug nemam zlobe drago mi je sto je neko dobio sansu da ode sa balkana,samo ti kazem da nikakva sponzodrtva ti nece dati,znaci samo ces bezveze time gubiti vrijeme,da ga nebi gubio gledaj neke druge solucije,posudbra para,mozda neki kredit sta ja znam, to su ti jedine opcije,a ako ni to nemozes onda nista pisi propalo
  #413  
Staro 08.05.2013, 16:28
godzillaa godzillaa je offline
Član
 
Datum prijave: 08.05.2013
Poruke: 4
Nepromenjeno

[QUOTE=TheNenad;38447] da skupiš lovu (makar privremeno) kako bi dokazao stanje računa u banci, ili da uzmeš neki keš kredit sa kojim bi šturnuo iz ove zemlje. .[/QUOTE]

Nemogu naci informaciju o kojem se to iznosu radi dali je to definirano na neki nacin.
  #414  
Staro 08.05.2013, 16:33
SEEUSAIC SEEUSAIC je offline
Super Moderator
 
Datum prijave: 22.04.2010
Poruke: 332
Nepromenjeno

[QUOTE=iglesias;38431]Kako ste zlobni to je strasno! Bem ti ljude kako mogu tako mrzeti.
Lutrija je ima pravo svako da kupi listic!
Culi smo da se pre moglo dobiti od njih novac koji im se posle refundira tako nesto i isli smo na tu varijantu. Jedan drugar ce videti sa tim covekom koji je pre mnogo godina na njihov racun dobio vizu i avio kartu pa je posle vratio taj novac. Nismo se prijavili iz zezancije da nekom naudimo nego nismo verovatli da se moze dobiti, a i racunali smo na finansijsku pomoc oko iseljenja. Izgleda od toga nema nista ali provericu, necu se moliti zlobnika.[/QUOTE]

Clanovi ovog foruma (a i moderatori) umeju da budu "nezgodni", ali nisu zlobni - ovde su da bi pomogli drugima. S druge strane, ima trolovanja s vremena na vreme.

Neko ko pronadje nacin da se prijavi, proveri svoj status, pronadje ovaj forum, registruje se i postuje, tesko da je bas toliko pogubljen da ne zna sta je ni lutrija ni sta treba da se radi.

Procitaj vise o postupku, pa ako imas jos pitanja - clanovi ce ti pomoci. Ovo su teme koje se filtriraju jer sadrze bitne informacije - za sumnje, pretpostavke, ubedjivanja, savetovanja, nagadjanja i prepucavanja, postoji Vasa strana.
  #415  
Staro 09.05.2013, 12:00
Dome Dome je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 03.04.2012
US lokacija: NY akobogda
YU lokacija: Prijepolje, Srbija
Poruke: 104
Nepromenjeno

[QUOTE=ivanmilosavljevic;38364]Neće biti dodatnog izvlačenja,ove godine je selektovano 125.000 a prošle 100.000. Verovatno je bilo problema,neko više posle maja više i ne proveri.[/QUOTE]

A dal' se mozemo prijaviti i ove godine,posto citam ovuda na forumu da se ukida,jel to definitivno il samo prica?
  #416  
Staro 09.05.2013, 15:32
Mikimax Mikimax je offline
Drug član
 
Datum prijave: 09.04.2011
US lokacija: Daleko od hejtera sa foruma
Poruke: 49
Nepromenjeno

[QUOTE=Dome;38506]A dal' se mozemo prijaviti i ove godine,posto citam ovuda na forumu da se ukida,jel to definitivno il samo prica?[/QUOTE]

Sve dok ne izadje oficialno saopstenje da se lutrija ukida/ili ne sve ide po starom. Ono sta si procitao na forumima su samo spekulacije.
  #417  
Staro 09.05.2013, 17:47
ASSI's Avatar
ASSI ASSI je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 01.11.2012
US lokacija: gde me zivot odvede :)))
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 192
Pošalji Skype™ poruku korisniku ASSI
Nepromenjeno

[QUOTE=cukoni;38304]sta su se umirili ovi redovni forumasi,imal sta kod vas nista zatisje neko?[/QUOTE]

Au nema me par dana i 450 novih poruka :bravo:

Licno ja sam imao jako puno obaveza zadnjih dana, sve ove mesece od prijave do izvlacenja sto sam odvajao deci od usta da bi imao sto vise ako me izvuku sam isao sad na decu i da potrosim :grin: Vratio zalihe na pocetni saldo i nastavljam u Srbiji da zivim dalje i trazim drugi oblik bezanja iz ovog mraka, posto sam poprilicno skeptican po pitanju novih lutrija. Odrzavacu nalog povremenim svracanjem dok ne stignu konacni rezultati reformi. Ukine li se lutrija, moje pojavljivanje ovde gubi smisao. Ako se pak ne ukine, eto mene opet svakodnevno :grin:
__________________
(Amer u pokusaju od 01.11.2012.)!!!!!!!!!
DV 2014 x2 DV 2015 x2 DV 2016 x2 DV 2017 x2 DV 2018 x2 DV 2019 x2 DV 2020 x2 DV 2021 x2 DV 2022 x2
  #418  
Staro 09.05.2013, 18:26
aspirin aspirin je offline
Drug član
 
Datum prijave: 15.03.2012
Poruke: 78
Nepromenjeno

[QUOTE=Mikimax;38517]Sve dok ne izadje oficialno saopstenje da se lutrija ukida/ili ne sve ide po starom. Ono sta si procitao na forumima su samo spekulacije.[/QUOTE]

Ovo sto citamo ovih dana i nisu bas spekulacije. Vidimo konkretne dokumente i predloge za ukidanje, zvanicnike koji to izgovaraju, rokove, te samim tim ovo nije rekla-kazala kao sto se prethodnih godina provlacilo na forumu. Bojim se da pola ljudi svrati na forum i olako shvata ukidanje u fazonu vidimo se u Oktobru kad bude nova prijava. Videcemo sta ce biti....
  #419  
Staro 09.05.2013, 19:51
NightSky's Avatar
NightSky NightSky je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 11.01.2012
YU lokacija: Sarajevo, BiH
Poruke: 232
Nepromenjeno

[QUOTE=aspirin;38524]Ovo sto citamo ovih dana i nisu bas spekulacije. Vidimo konkretne dokumente i predloge za ukidanje, zvanicnike koji to izgovaraju, rokove, te samim tim ovo nije rekla-kazala kao sto se prethodnih godina provlacilo na forumu. Bojim se da pola ljudi svrati na forum i olako shvata ukidanje u fazonu vidimo se u Oktobru kad bude nova prijava. Videcemo sta ce biti....[/QUOTE]

Možda nisu špekulacije u pravom smislu riječi, ali može završiti i na ovaj i na onaj način (ili neki treći). A nemamo mi šta olako ili ne shvatati ukidanje, jer nas niko ništa ne pita, mi ni o čemu ne odlučujemo. Naše je da se nadamo novoj šansi i poželimo jedni drugima "da se vidimo u Okrobru". To je moje mišljenje.
__________________

DV 2020
  #420  
Staro 11.05.2013, 01:31
Irena72 Irena72 je offline
Član
 
Datum prijave: 01.08.2012
Poruke: 22
Nepromenjeno

Dajte ljudi sta ste napali coveka. Iglesiasi nemoj odustati dok ne probas sve, kopaj rukama i nogama, mozda ti se posreci i naletis na nekoga ko ti moze pomoci, bilo financijski, bilo idejom.
 

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Isključeno
Smajliji: Isključeno
[IMG] kod je Isključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 14:05.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.