ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv-2017 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #501  
Staro 28.01.2016, 08:52
WhiteCrow WhiteCrow je offline
Član
 
Datum prijave: 02.05.2015
YU lokacija: BiH
Poruke: 17
Nepromenjeno

Ja se nesto uzdam da to nije samo puka sreća. Mislim, na ne izvlaće nasumično. Nego gledaju nešto, šta znam. Ako je neko recimo već tamo, radi, ima imovinu na sebi... Tako se ja nešto nadam...
Šta vi mislite?
Reply With Quote
  #502  
Staro 28.01.2016, 09:30
mphysicist's Avatar
mphysicist mphysicist je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.02.2014
US lokacija: nadam se jednog dana - Seattle
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 34
Nepromenjeno

Ja bih rekla da za nekoga ko je već tamo i čak ima imovinu na sebi ne treba lutrija, jer već ima GC ili čak državljanstvo. Svi tvrde da je ovo lutrija u pravom smislu te reči, međutim i sama sam nekako skeptična po pitanju toga, no ovaj forum je na neki način dokaz koliko su različiti ljudi izvučeni. I po školovanju, i nacionalnoj pripadnosti, i prijašnjem ili sadašnjem bivstvovanju u SAD-u itd...
Reply With Quote
  #503  
Staro 28.01.2016, 10:02
markoss markoss je offline
Proteran
 
Datum prijave: 19.05.2015
Poruke: 393
Nepromenjeno

ja isto mislim da nije bas slucajno, pocev od toga sto slike moraju da se posalju...mislim da ima nekoliko filtera koji su oni postavili i kroz koji smo svi prosli..
ja 34 kao i zena, i cerka 4 godine smo svetli, da ne kazem plavusani...za ostale stavke ne znam, klasika zavrsene vise skole, oboje zaposleni...
igrao sam prvi put
Reply With Quote
  #504  
Staro 28.01.2016, 10:11
WhiteCrow WhiteCrow je offline
Član
 
Datum prijave: 02.05.2015
YU lokacija: BiH
Poruke: 17
Nepromenjeno

Ma ne znam... Moj muz je tamo, nema GC, ima privremeni ugovor o radu do maja 2018. Kad kazem imovinu mislim na vozilo koje ima. Naravno da smo odlućni da rijesimo trajno status. Pa da svi mozemo u Chicago. Ova lutrija bi bila idealna. Prosle godine smo igrali i nista... pa se sad eto, nadam da bi ovi novi momenti mogli nesto promjeniti...
Reply With Quote
  #505  
Staro 28.01.2016, 10:22
WhiteCrow WhiteCrow je offline
Član
 
Datum prijave: 02.05.2015
YU lokacija: BiH
Poruke: 17
Nepromenjeno

Ma ne znam... Moj muz je tamo, nema GC, ima privremeni ugovor o radu do maja 2018. Kad kazem imovinu mislim na vozilo koje ima. Naravno da smo odlućni da rijesimo trajno status. Pa da svi mozemo u Chicago. Ova lutrija bi bila idealna. Prosle godine smo igrali i nista... pa se sad eto, nadam da bi ovi novi momenti mogli nesto promjeniti...
Reply With Quote
  #506  
Staro 28.01.2016, 16:19
shanzy shanzy je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.07.2011
YU lokacija: Srbija
Poruke: 170
Nepromenjeno

kao sto rekoh, prvi put se covek najvise razocara. jednom vas nisu izvukli i vec se tripujete da postoji neki sistem koji je protiv vas. a da vam se posrecilo, sta bi onda bilo? sreca, ne?
Reply With Quote
  #507  
Staro 28.01.2016, 16:43
mphysicist's Avatar
mphysicist mphysicist je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.02.2014
US lokacija: nadam se jednog dana - Seattle
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 34
Nepromenjeno

Eh, šta tek treba da kraže na ovu temu član Miloš. Igra još od 2005, možda i od ranije kao i mnogi prolaznici na ovom forumu i ništa. Miloš je koliko sam shvatila bio izvučen 2011 ali je lutrija poništa, i opet ništa posle toga. Meni je ovo treća prijava, nadam se i treća sreća, ali nikad se ne zna. Ako je potreban uslov baš svetla plavuša, onda prolazim 100%.
Reply With Quote
  #508  
Staro 28.01.2016, 16:45
shanzy shanzy je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.07.2011
YU lokacija: Srbija
Poruke: 170
Nepromenjeno

ma sigurno, i oni nigerijci sto ih primaju na hiljade su sigurno neki beli nigerijci
stvarno, tom coveku sta se desilo, bilo mi je vise zao na njegov racun nego na moj. ja vise i ne znam koliko sam puta igrala, mislim da mi je ovo sedmi put.

pardon, nije nigerija, njih su izbacili iz lutrije
Reply With Quote
  #509  
Staro 31.01.2016, 14:41
alex777200 alex777200 je offline
Član
 
Datum prijave: 26.04.2015
Poruke: 14
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik adojaro Prikaz poruke

Po meni nije uredu da se neko prijavi na lutriji i da bude izabran, nakon cega ta osoba shvati da za dalju proceduru treba odvojiti 2000-3000 $ i naravno odustane i na taj nacin oduzme nekome sansu za odlazak.

Ako se ne varam od 2011-e se govori o ukidanju lutrije, ali eto jos se nije to desilo hvala Bogu pa vjerujemo da nece jos.

Hvala svima na razumijevanju.
Po meni nije u redu da lutrija uopste postoji i da se dele boravisni papiri ljudima, koji nemaju veze sa Americkim sistemom, nisu placali porez, niti su se uopste borili, vec bi sve olako na tacni da dobiju.

Masa ljudi, koji zive u Americi i po 20 godina, placaju porez, deo su sistema, kupili su stanove, placaju sve namete, nemaju pravo na boravak, dok neko, ko je zavrsio neku srednju skolu u nekom Mongolskom selu, ne zna ni sta je to Amerika, nije platio ni 1 centa doprinosa drustvu, ne zna ni jezik, treba dugi niz godina da bi se priblizio da razume kako nesto funkcionise u Americi, dobije sve.

Vidim da neki vide da nesto nije korektno, mada po meni je lutrija nekoretkna i nadam se da ce biti ukinuta.

Reply With Quote
  #510  
Staro 31.01.2016, 19:44
maybe17 maybe17 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 10.05.2015
Poruke: 71
Nepromenjeno

Svašta ću ovde pročitati.Narode halo,svi imaju podjednaku šansu dakle da se prijave i da budu izvučeni.To što neko neće iskoristiti šansu da ode je njegovo pravo tj. odluka da uradi onako kako smatra da je za njega bolje.Skoro sam baš ovde pročitala...mi ozbiljni igrači...šta to znači ozbiljni?Ako je to spreman sam, spremio se na svaki način al još samo da me izvuku,pa ok.neki su spremni neki nisu i šta sad...svi mogu da igraju baš kao na svakoj lutriji a sreća nekad pogleda i prosjaka na svu sreću a on je eto bio neozbiljan i igrao pa šta bude...još kad pročitam da je tako oduzeta šansa ozbiljnom igraču digne mi se kosa na glavi...to bi bilo kao kad bi ja sad igrala loto a neko drugi dobije i još svoj dobitak pokloni recimo...a ja kazem mamicu mu njegovu poljubim a meni baš trebalo a on poklanja (čitaj baca) dakle opušteno,šta bude biće.
Reply With Quote
Odgovori

Tags
dv 2017 - 02.10.2015


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 03:42.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.