ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv-2019 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #231  
Staro 19.10.2017, 21:03
Lilali Lilali je offline
Član
 
Datum prijave: 19.10.2017
Poruke: 6
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik BetterFuture Prikaz poruke
Makice, ukoliko se ne varam, ovo je vec treci put da Vas ispravljamo zbog netacnih informacija koje dajete drugim clanovima. Molim Vas da pre nego odgovorite, budete apsolutno sigurni u to sto iznosite. Dovescete nekoga u zabludu i mozda, potencijalno, do gubljenja sanse za GC.

Konkretno, u ovom postu, clanica MORA da navede supruga i svoje dete (decu), nevencanu i do 21 godine. Nema ako ukljuci, mora da ukljuci inace sledi diskvalifikacija!

Da... Nije mi bilo upitno da li ih navodim, nego da li pišem adresu na koju sam zvanično prijavljena (sa roditeljima u jednom gradu) oko adresu na kojoj živim (sa mužem i bebom).

Hvala svima na odvojenom vremenu za odgovore!

P.S. Ostala sam prijavljena na staroj adresi zbog odredjenih pogodnosti za bebu.
Reply With Quote
  #232  
Staro 19.10.2017, 21:16
vlada33 vlada33 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 28.09.2016
US lokacija: Gde me put odnese
YU lokacija: Leskovac
Poruke: 134
Nepromenjeno

evo i ja odradio...nek ide zivot....sa srecom svima...

ionako sam planirao da se prijavim negde u tom periodu od 15 do 20 i sad ispade da sam se prijavio na samom otvaranju lutrije...kako god ne verujem da to ima ikakve veze osim ako nije lutrija kao u Srbiji...
__________________
DV2018 X 2 = 2 x NISTA . . .
DV2019 X 2 = JOS 2 X NISTA . . .
DV2020 X 2 = I OPET JOS 2 X NISTA . . .
Reply With Quote
  #233  
Staro 19.10.2017, 22:42
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Lilali Prikaz poruke
Da... Nije mi bilo upitno da li ih navodim, nego da li pišem adresu na koju sam zvanično prijavljena (sa roditeljima u jednom gradu) oko adresu na kojoj živim (sa mužem i bebom).

Hvala svima na odvojenom vremenu za odgovore!

P.S. Ostala sam prijavljena na staroj adresi zbog odredjenih pogodnosti za bebu.
Napisite adresu na kojoj sada zivite. To je tacan podatak i samim ti je ispravnije tako da napisete. Mada ne bi imali nikakvih posledica ni da napisete adresu na kojoj ste prijavljeni.
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #234  
Staro 20.10.2017, 07:08
MDario MDario je offline
Član
 
Datum prijave: 09.10.2017
Poruke: 18
Nepromenjeno

Jutros je stigao i moj mail, iako sam već odradio novu prijavu. Izgleda da kasne malo

Još jednom sretno svima!
Reply With Quote
  #235  
Staro 20.10.2017, 07:24
Captain Captain je offline
Član
 
Datum prijave: 04.05.2016
YU lokacija: Nevesinje, Republika Srpska, BiH
Poruke: 13
Nepromenjeno Dv 2019

Stigao mail sinoć u 22:43h, ja se ponovo prijavio juče ujutru...puno sreće svima, trebaće nam.
Reply With Quote
  #236  
Staro 20.10.2017, 09:59
Jelena Janjic Jelena Janjic je offline
Član
 
Datum prijave: 12.10.2017
Poruke: 1
Nepromenjeno Pitanje u vezi apliciranja

Zdravo ljudi, imam jedno pitanje. Kad se popunjava polje broj 6. da li se ostavlja opcija Yes, bez odabira zemlje, s obzirom da zemlja u kojoj sam rodjena i zivim ima pravo ucestvovanja u lutriji?
Reply With Quote
  #237  
Staro 20.10.2017, 10:32
RICKO RICKO je offline
Član
 
Datum prijave: 24.10.2016
Poruke: 28
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Jelena Janjic Prikaz poruke
Zdravo ljudi, imam jedno pitanje. Kad se popunjava polje broj 6. da li se ostavlja opcija Yes, bez odabira zemlje, s obzirom da zemlja u kojoj sam rodjena i zivim ima pravo ucestvovanja u lutriji?
Tu trebate odabrati državu na čijoj osnovi stječete pravo sudjelovanja u programu Dv lottery. To je u vašem slučaju isto kao i zemlja rođenja. Kvalificirate se na osnovi države u kojoj ste rođeni,a ukoliko ta država nema pravo sudjelovanja u Dv lottery programu, onda možete navesti državu u kojo trenutno živite.
Reply With Quote
  #238  
Staro 20.10.2017, 13:25
Dzeremija's Avatar
Dzeremija Dzeremija je offline
Drug član
 
Datum prijave: 21.02.2013
US lokacija: To be determined
YU lokacija: Semberija
Poruke: 73
Nepromenjeno

Večeras će biti možda i poslednja prijava sa moje strane... Lutriju igram godinama, a poslednje dvije godine šaljemo dvije prijave, supruga i ja. dv2019 ftw!
__________________
2011 HAS NOT BEEN SELECTED
2012 HAS NOT BEEN SELECTED
2013 HAS NOT BEEN SELECTED
2014 HAS NOT BEEN SELECTED
2015 HAS NOT BEEN SELECTED
2016 HAS NOT BEEN SELECTED
2017 HAS NOT BEEN SELECTED
2018 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
2019 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
2020 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
2021 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
2022 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
2023 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
2024 x2
Reply With Quote
  #239  
Staro 20.10.2017, 16:23
Taty2's Avatar
Taty2 Taty2 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 15.07.2013
US lokacija: Boston
YU lokacija: Sarajevo
Poruke: 122
Nepromenjeno

no reply e-mail mi stigao da odem na zvaničnu stranicu dv lottery programa, kad tamo "Due to a technical issue, the DV-2019 entry period that began on October 3 has been closed. Entries submitted during October 3-10 are not valid and have been excluded from the system; they will not count as a duplicate entry. The technical issue has been resolved and a new full entry period will begin at noon, U.S. Eastern Daylight Time on Wednesday October 18, 2017 and will run until noon Eastern Standard Time on Wednesday November 22, 2017. Only entries submitted during this period will be accepted and considered for selection in the lottery. Please throw away any confirmation number or other documentation that you have if you submitted an entry during Oct. 3-10. Entries will NOT be accepted through the U.S. Postal Service"
E sad ponovo 8,00 KM za sliku koju sam bacila
__________________
More than xxx entries - has not been selected
Reply With Quote
  #240  
Staro 20.10.2017, 20:21
Svenson's Avatar
Svenson Svenson je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 05.05.2017
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 776
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Dzeremija Prikaz poruke
Večeras će biti možda i poslednja prijava sa moje strane... Lutriju igram godinama, a poslednje dvije godine šaljemo dvije prijave, supruga i ja. dv2019 ftw!
Ne odustaj. Mene su prošle godine naterali da se prijavim. Rezultat vidiš u potpisu.
Poruka svima je: Nemojte da odustajete. Možda vas sledeće godine čeka poruka:
"You have been selected!"
__________________
Generacija DV2018
Ubi bene, ibi patria
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 17:30.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.