ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv-2019 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #941  
Staro 28.05.2018, 08:27
MilicaBB's Avatar
MilicaBB MilicaBB je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 15.05.2018
US lokacija: Dallas ,Texas
YU lokacija: Beograd
Poruke: 162
Nepromenjeno

Popunila sam obrazac juce ali kada sam za bracni status stavila married nije mi nigde trazio da ubacim vencani list samo pitanje od kog datuma smo vencani koja opstina i da li on ide sa mnom u USA i posle toga par pitanja o njemu cime se bavi i gde zivi i to je sve... jel sam negde mozda pogresila ili to tako treba da ide? Jer samo par informacija ima o njemu a opet nisam nigde imala ponudjeno da za njega popunjavam onako detaljno kao za mene?
Reply With Quote
  #942  
Staro 28.05.2018, 11:17
Svenson's Avatar
Svenson Svenson je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 05.05.2017
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 776
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik MilicaBB Prikaz poruke
Popunila sam obrazac juce ali kada sam za bracni status stavila married nije mi nigde trazio da ubacim vencani list samo pitanje od kog datuma smo vencani koja opstina i da li on ide sa mnom u USA i posle toga par pitanja o njemu cime se bavi i gde zivi i to je sve... jel sam negde mozda pogresila ili to tako treba da ide? Jer samo par informacija ima o njemu a opet nisam nigde imala ponudjeno da za njega popunjavam onako detaljno kao za mene?
Detaljno se popunjava samo za nosioca GC. Za ostale traže puno manje podataka.

Dokumenta se sad ne prilažu. Sve se daje na intervijuu.
__________________
Generacija DV2018
Ubi bene, ibi patria
Reply With Quote
  #943  
Staro 28.05.2018, 12:08
Sandralab Sandralab je offline
Član
 
Datum prijave: 11.05.2018
Poruke: 7
Nepromenjeno

Drugari imam jedno pitanje.

Nisam ulazila par dana i stigla da pitam na vreme.
Proverila sam par puta bilo je has not be selected
Ali me buni ono izvlacenje 30 septembra
To mi je pisalo na obrascu kada sam se prijavila.
Dali izvlace nas vec prijavljene u oktobru
Ili moramo ponovo isto da prijavljujemo novi krug??

Cestitam svima koji su izvuceni!
Reply With Quote
  #944  
Staro 28.05.2018, 12:22
MilicaBB's Avatar
MilicaBB MilicaBB je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 15.05.2018
US lokacija: Dallas ,Texas
YU lokacija: Beograd
Poruke: 162
Nepromenjeno

I jos jedno pitanje me muci. Prilikom popunjavanja za posao ja sam navela trenutni posao koji bi takodje radila tamo jer imam sertifikate itd i sve podatke gde mogu to da provere ali sam i navela prethodni posao gde sam radila ali tamo nisam bila prijavljena pritom je taj lokal menjao ime i ja sam stavila kako se trenutno zove da bi se podaci poklapali sa adresom itd.. da li moze to da mi prestavlja problem jer nisam bila prijavljena i nema dokaza da sam tamo radila?
Reply With Quote
  #945  
Staro 28.05.2018, 14:08
Svenson's Avatar
Svenson Svenson je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 05.05.2017
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 776
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Sandralab Prikaz poruke
Drugari imam jedno pitanje.

Nisam ulazila par dana i stigla da pitam na vreme.
Proverila sam par puta bilo je has not be selected
Ali me buni ono izvlacenje 30 septembra
To mi je pisalo na obrascu kada sam se prijavila.
Dali izvlace nas vec prijavljene u oktobru
Ili moramo ponovo isto da prijavljujemo novi krug??

Cestitam svima koji su izvuceni!
Možda će biti dodatno izvlačenje u septembru, ali najčešće se to ne radi. Koliko znam, u 10 godina samo se jednom to dogodilo.

Novi krug je u oktobru za 2020. godinu
__________________
Generacija DV2018
Ubi bene, ibi patria
Reply With Quote
  #946  
Staro 28.05.2018, 14:11
Svenson's Avatar
Svenson Svenson je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 05.05.2017
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 776
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik MilicaBB Prikaz poruke
I jos jedno pitanje me muci. Prilikom popunjavanja za posao ja sam navela trenutni posao koji bi takodje radila tamo jer imam sertifikate itd i sve podatke gde mogu to da provere ali sam i navela prethodni posao gde sam radila ali tamo nisam bila prijavljena pritom je taj lokal menjao ime i ja sam stavila kako se trenutno zove da bi se podaci poklapali sa adresom itd.. da li moze to da mi prestavlja problem jer nisam bila prijavljena i nema dokaza da sam tamo radila?
Za svaki slučaj, pišite samo poslove za koje imate dokaz da ste radili. Ako možete da dobijete preporuku od poslodava, to može da vam bude plus kad budete tražili posao u USA
__________________
Generacija DV2018
Ubi bene, ibi patria
Reply With Quote
  #947  
Staro 28.05.2018, 14:17
MilicaBB's Avatar
MilicaBB MilicaBB je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 15.05.2018
US lokacija: Dallas ,Texas
YU lokacija: Beograd
Poruke: 162
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Svenson Prikaz poruke
Za svaki slučaj, pišite samo poslove za koje imate dokaz da ste radili. Ako možete da dobijete preporuku od poslodava, to može da vam bude plus kad budete tražili posao u USA
Vec sam poslala obrazac.. da li da ga otkljucavam da obrisem to? Plasim se da ne budem odbijena zbog toga
Reply With Quote
  #948  
Staro 28.05.2018, 17:32
slucajni_prolaznik slucajni_prolaznik je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.05.2016
Poruke: 571
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik MilicaBB Prikaz poruke
Vec sam poslala obrazac.. da li da ga otkljucavam da obrisem to? Plasim se da ne budem odbijena zbog toga
Meni su rekli da 'mogu da vide' sta sam sve menjao, ali kako je bila slicna dilema, promenio sam je tek kada sam dobio datum intervjua. Niko nista oko promene nije pitao.
Reply With Quote
  #949  
Staro 28.05.2018, 18:54
lazooooo lazooooo je offline
Član
 
Datum prijave: 16.05.2018
US lokacija: New York, NY
YU lokacija: Podgorica, Crna Gora
Poruke: 27
Nepromenjeno

Cao ljudi!

Zanima me kad unosim adrese gdje sam stanovao, ili poslove gdje sam radio, ili skolu i fakultete, da li moram da idem hronoloski i kojim redosledom preporucujete da nabrojim (najnovije ka starijem ili obrnuto)?

Vec sam popunio to ali je sve nekako izmijesano, mislio sam da ce obrazac sam poredjati, pa ne znam ima li veze, tj. da li da prepravljam?

Pozdrav!
Reply With Quote
  #950  
Staro 28.05.2018, 20:07
aleksandarzz aleksandarzz je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 11.05.2017
US lokacija: Amherst, NY
YU lokacija: Veliko Gradiste, Srbija
Poruke: 255
Nepromenjeno

@milicaBB i @lazoooo
Ako ste se kvalifikovali na osnovu obrazovanja, nije uopste bitno sta pisete za prethodne poslove. Niko to nece ni pogledati u tom slucaju.
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 02:08.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.