ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv-2019 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #991  
Staro 31.05.2018, 21:46
3put 3put je offline
Drug član
 
Datum prijave: 07.05.2017
US lokacija: Chicago
YU lokacija: SRB
Poruke: 91
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Svenson Prikaz poruke
Još pre no što sam bio izvučen, dosta toga sam ovde pročitao. Kada sam saznao da sam izvučen, onda sam svako veče visio na forumu i čitao stare tredove i postove.

Puno toga može da se sazna ovde. Pre 2 dana, par sati nije radio forum. To me toliko unervozilo, da sam morao da kupim (i pojedem) skoro ceo quadro sladoled. Kad je proradio forum, dokusurio sam sladoled, u slavljeničkoj atmosferi
Zavisnik od foruma? Ma jok, čni vam se.
hahaha i ja uvek pizdim i malo panicim kad forum ne radi
__________________
DV2018 - Selected
CN: 2018EU00021xxx
DS260: 12 May 2017
Lekarski: 21 Jun 2018
Interview date: 11 July 2018
GreenFriday Day: 13 July 2018
Reply With Quote
  #992  
Staro 31.05.2018, 22:11
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ALEX2606 Prikaz poruke
...Zanima me da li ljudi koji šalju odgovore imaju relevantne informacije o redosledu pozivanja i odakle...
Forum postoji od 2005. godine i za to vreme se prijavilo 12.500 clanova. Samo ova dva podatka mogu da Vam odgovore da li je Forum uspesno prosao test vremena i da li treba verovati u postove clanova.



Ovde smo okupljeni iskljucivo zbog Green card-a i svi se trudimo da pomognemo jedni drugima (sa marinalno malim promilom onih koji podrivaju ovakav vid pomoci, a koji i nisu vredni pomena).


Naravno da vecinu informacija mozete i treba da proverite, ali iskustva clanova koji vec zive u USA su neprocenljiva, razlicita i kao takva ih treba pamtiti jer mogu pomoci.


Clanovi prenose svoja saznanja, iskustva, iskustva poznanika i nijedan od nas Vas nece ubedjivati u izneseno (osem onaj gore pomenut promil), vec Vas samo informisati da ne bi lutali ili izgubili vise vremena trazeci odgovor.


Kao sto su drugi napisali, Forum je riznica i svakako cete uzivati citajuci ga.


U mom potpisu mozete naci linkove ka tabelama izvucenih clanova za prethodne dve godine, kao i za ovu, u kojoj se i sami nalazite. Srecno!
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #993  
Staro 01.06.2018, 15:47
lazooooo lazooooo je offline
Član
 
Datum prijave: 16.05.2018
US lokacija: New York, NY
YU lokacija: Podgorica, Crna Gora
Poruke: 27
Nepromenjeno

Ja sinoc poslao DS260! Valjda je sve OK Imao sam samo nedoumicu oko diplome ili degree za srednju skolu kako tacno da nazovem, stavio sam High School Diploma iako mi ustvari imamo maturski ispit onaj sto polazemo i plus diplomu Luča za najbolje, ali to je to, pretpostavljam isto.
Sad ostaje da cekamo
Reply With Quote
  #994  
Staro 07.06.2018, 14:16
Dok. Dok. je offline
Drug član
 
Datum prijave: 09.11.2015
Poruke: 87
Nepromenjeno

Još jednom, čestitam izvučenim i nek je sa srećom. Jel postoji šansa za neko novo izvlačenje?
__________________
2022?
Reply With Quote
  #995  
Staro 07.06.2018, 17:30
Svenson's Avatar
Svenson Svenson je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 05.05.2017
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 776
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Dok. Prikaz poruke
Još jednom, čestitam izvučenim i nek je sa srećom. Jel postoji šansa za neko novo izvlačenje?
Postoji samo jedno izvlačenje godišnje. U oktobru je šansa za DV-2020. Ko se prijavi, može da čeka izvlačenje u maju 2019
__________________
Generacija DV2018
Ubi bene, ibi patria
Reply With Quote
  #996  
Staro 07.06.2018, 18:39
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Realno teško da će biti dodatnog izvlačenja, ali nije 100% nemoguće. To se desilo 2017. poslednji put, a pre toga ko zna kad.
Reply With Quote
  #997  
Staro 07.06.2018, 21:33
samsung11 samsung11 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 09.01.2016
Poruke: 31
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ikac89 Prikaz poruke
Realno teško da će biti dodatnog izvlačenja, ali nije 100% nemoguće. To se desilo 2017. poslednji put, a pre toga ko zna kad.
Zar je bilo dodatno izvlacenje 2017? Nisam znao nisam provjerio a pobrisao sam onaj kod.
Reply With Quote
  #998  
Staro 07.06.2018, 22:02
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Bilo je (DV2017), ali mislim da su izvučenima slali mail da ponovo provere svoj status. Ako se dobro sećam, mislim da niko sa foruma nije naknadno izvučen tj. niko se nije javio da je naknadno izvučen.
Reply With Quote
  #999  
Staro 07.06.2018, 22:28
Makica@'s Avatar
Makica@ Makica@ je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.06.2017
US lokacija: Boston,MA
YU lokacija: Srbija
Poruke: 570
Smile

Citat:
Prvobitno poslao korisnik lazooooo Prikaz poruke
Ja sinoc poslao DS260! Valjda je sve OK Imao sam samo nedoumicu oko diplome ili degree za srednju skolu kako tacno da nazovem, stavio sam High School Diploma iako mi ustvari imamo maturski ispit onaj sto polazemo i plus diplomu Luča za najbolje, ali to je to, pretpostavljam isto.
Sad ostaje da cekamo
Odlicno High School i jeste srednja skola (iako imamo te maturske ispite na kraju koje polazemo) Odlicno si uradio Sad cekas Oktobar mesec (kada izlazi Prvi Visa Bulletin za 2019 godinu) tj zavrsava se za nasu generaciju 2018 i pocinje nova fiskalna godina za 2019. I samo polako
__________________
Prva Prijava za DV 2017 - Nista
Druga Prijava 30.Oktobar 2016
2.May.2017 -Selected
Case Number : 2018EU000091**
DS 260 poslat 30 Maja 2017.
Lekarski pregled : 01.02.2018.
Interview : 07.02.2018. (odlozen za Mart)
My Greeeeen Day : 12.Mart 2018.
Viza u Pasosu : 16.Mart 2018.
Landed in Boston 26.06.2018.
Reply With Quote
  #1000  
Staro 08.06.2018, 10:58
lazooooo lazooooo je offline
Član
 
Datum prijave: 16.05.2018
US lokacija: New York, NY
YU lokacija: Podgorica, Crna Gora
Poruke: 27
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Makica@ Prikaz poruke
Odlicno High School i jeste srednja skola (iako imamo te maturske ispite na kraju koje polazemo) Odlicno si uradio Sad cekas Oktobar mesec (kada izlazi Prvi Visa Bulletin za 2019 godinu) tj zavrsava se za nasu generaciju 2018 i pocinje nova fiskalna godina za 2019. I samo polako
Hvala ti na svemu!!! Mislio sam samo jer oni imaju bas diplomu u Americi na kojoj pise High School Diploma graduate a mi to nemamo ali to je to bitno je da je zavrsena i da imamo dokaze!
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 17:12.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.