ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Razno > Vaša strana

Vaša strana Iskustva, zanimljive priče, specifični slučajevi, šta god...

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #11  
Staro 02.05.2013, 11:05
Dragan90 Dragan90 je offline
Član
 
Datum prijave: 02.05.2013
Poruke: 2
Nepromenjeno Dv 14

Postovani, ja ne mogu da provjerim da li sam izvucen (imam uredno zapisan confirmation number, Last name i year of bith) Sta da radim ?
Reply With Quote
  #12  
Staro 02.05.2013, 11:33
ivanmilosavljevic's Avatar
ivanmilosavljevic ivanmilosavljevic je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 02.05.2012
US lokacija: Miami
Poruke: 311
Pošalji Skype™ poruku korisniku ivanmilosavljevic
Nepromenjeno .

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Dragan90 Prikaz poruke
Postovani, ja ne mogu da provjerim da li sam izvucen (imam uredno zapisan confirmation number, Last name i year of bith) Sta da radim ?
Prvo pročitaj forum i nadji odgovarajucu temu za tvoje pitanje.
__________________
2013EU000239XX
10.10.2011-Poslao prijavu
03.05.2012-Dobio poklon za rodjendan od KCC-a
09.05.2012-Poslao kovertu
16.05.2012-Stigla koverta u KCC
19.04.2013-Lekarski
15.05.2013-Ponovo rodjen
21-22.05.2013-Zagreb-Zurich-Miami(Florida)
Reply With Quote
  #13  
Staro 02.05.2013, 18:20
ncitkovic ncitkovic je offline
Član
 
Datum prijave: 02.05.2013
US lokacija: Fort Lauderdale, FL
YU lokacija: Rijeka, HR
Poruke: 12
Nepromenjeno

[quote=cukoni;38103]ako nije koje si drzave radi evidnecije hvala
evo 50 karakte

Nije problem, iz Hrvatske sam. dobila sam case number 31xxx, pa me zanima ako se ikad desilo da netko nije dosao do intervjua , zbog isteka
Reply With Quote
  #14  
Staro 02.05.2013, 19:00
cukoni cukoni je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.09.2012
Poruke: 213
Nepromenjeno

[quote=ncitkovic;38137]
Citat:
Prvobitno poslao korisnik cukoni Prikaz poruke
ako nije koje si drzave radi evidnecije hvala
evo 50 karakte

Nije problem, iz Hrvatske sam. dobila sam case number 31xxx, pa me zanima ako se ikad desilo da netko nije dosao do intervjua , zbog isteka
pratim forum,iscitao sam skoro sve teme i mislim da taj tvoj broj je dobar i da nece biti problema,i da se nikom nije desilo i sa velikim brojevima da ne ode
Reply With Quote
  #15  
Staro 03.05.2013, 06:50
LeonaFelix LeonaFelix je offline
Član
 
Datum prijave: 14.02.2013
Poruke: 1
Nepromenjeno

Oprostite ako pisem na pogresnom mjestu i molim vas da me uputite gdje da trazim odgovor na pitanje.
Ja sam vec danima pokusavala da ukucam CN i stalno su me "izbacivali" uvijek navodno neka greska pri ukucavanju iako sve sam pravilno unosila. I kada sam danas ukucala ovaj odgovor sam dobila :
Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.

Please verify that you have entered all information correctly. You may re-check the Entry status by clicking on the ESC Home Page link below.


Isti odgovor je bio i za mene i supruga, pa me zanima da li to definitivno znaci da nismo izabrani?
Unapred se zahvaljujem na odgovoru.
Reply With Quote
  #16  
Staro 03.05.2013, 07:24
Dragan90 Dragan90 je offline
Član
 
Datum prijave: 02.05.2013
Poruke: 2
Nepromenjeno

Ja sam rijesio problem. U cn je jedna 0 bila slovo 0, i dobio sam odgovor - HAS NOT BEEN SELECTED. Tako da ove godine nista od Amerike. Cestitam ostalima koji su izvuceni.
Reply With Quote
  #17  
Staro 03.05.2013, 10:27
minimaxus minimaxus je offline
Drug član
 
Datum prijave: 29.10.2012
YU lokacija: Banja Luka, RS-BiH
Poruke: 96
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik SEEUSAIC Prikaz poruke
Samo izvuceni dobitnici treba da postuju ovde - osnovni podaci samo, molim vas (iz kog puta ste izvuceni, koliko clanova porodice, parcijallni broj, zemlja iz koje ste izvuceni).
Tema ce biti odrzavana "clean", bez obzira koliko su ostali komentari bitni.

Znaci, bez cestitanja, pitanja gde se proverava, konstatacija da niste izvuceni...

Hvala.
Znaci, covjek lijepo napise ali ne vrijedi... Uzgred receno, ja mislim da se vi sa svojim pitanjima zelite nasaliti, drugacije ih ne mogu shvatiti.
Reply With Quote
  #18  
Staro 03.05.2013, 11:02
coda81 coda81 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.05.2013
Poruke: 53
Nepromenjeno Pomoc oko dalje procedure za zelenu kartu

Dobio sam e-pismo da sam odabran za dalju proceduru u vezi sa dobijanjem zelene karte.U pismu pise da ima oko 125000 izabranih ,a moj case nuber je 32xxx!!Da li to znaci da sam dobio green card?Hvala upared na odgovoru
Reply With Quote
  #19  
Staro 03.05.2013, 11:12
IgorMAD's Avatar
IgorMAD IgorMAD je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 10.01.2013
US lokacija: ?
YU lokacija: Srbija
Poruke: 660
Nepromenjeno

Kako si "dobio" e-pismo? Ako ti je neko poslao na mail onda je to prevara neka. Jedini nacin da proveris to je preko ovog linka https://www.dvlottery.state.gov/
Reply With Quote
  #20  
Staro 03.05.2013, 14:22
curlika's Avatar
curlika curlika je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 20.02.2012
US lokacija: Las Vegas, Houston, Chicago
YU lokacija: Sombor-Novi sad, Srbija
Poruke: 263
Pošalji Skype™ poruku korisniku curlika
Nepromenjeno

Maleni spisak dobitnika tj. selektovanih. Verovatno ce ih biti i vise samo sto to nece biti ljudi sa foruma (dosadasnji clanovi), ali neka...Interesantno da od ove malene grupice NIKO nije sa spiska uspesno prijavljenih za DV-14. Cestitke svima.
I napisite svoje osnovne podatke...zar je to tako tesko?

01. SR Zana - dever (cetvoroclana porodica), Vojvodina, (broj oko 50,000)
02. HR Bullet4MySelf - Bracni par, (2. put), Sisak, (broj oko 12,000)
03. BIH cvale - sam, Bijeljina, (broj oko 11,000)
04. SR IgorMAD - (broj oko 8,000)
05. SR JoMan - Brat izvucen, (2.put), (broj oko 47,000)
06. BIH via - (cetvoroclana porodica), (broj oko 3,000)
07. HR ncitkovic - (broj oko 31,000)
08. ??? coda81 - dobio emailom obavestenje da je select (broj je oko 32,000)
09. BIH robo - Žepče, (na pogresnoj strani se upisao)
10. ??? Nikolaniko - (na drugoj strani se prijavio) (broj oko 36,000)
__________________
10.10.2012. Prijavljen 1. put sa suprugom i kcerkom za DV-14
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Izvučen u maju, 19god, broj 14xx Nemanja Prva koverta 1 16.05.2006 05:37
Izvučen početkom maja (98xx) - Imam višak formulara?! Marko Prva koverta 2 09.05.2006 19:16
Izvučen krajem aprila, broj 47xx! Mikle Prva koverta 4 08.05.2006 14:01

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 18:05.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.