ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Uputstva za dobitnike

Uputstva za dobitnike Izvučeni ste? Čestitamo! Ovde možete naći informacije o svim etapama procesa, od izvlačenja do intervjua i dobijanja vize.

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #11  
Staro 05.05.2016, 10:15
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik rkoma1986 Prikaz poruke
Juce sam video da sam izvucen. E sad me zanima do kad moram da se "javim" ili kako vec to ide, tj koliko imam vremena za razmisljanje posto nemam pojma da li da idem ili ne. Hvala unapred
Ima da ides, nego sta! Nemoj da ljutis nas koji nismo izvuceni

Imas nekoliko meseci da uradis sledeci korak, a to je slanje obrasca DS260. Ne moze sve da se napise u jednom postu. Procitaj forum, imas vremena.
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #12  
Staro 05.05.2016, 10:26
rkoma1986 rkoma1986 je offline
Član
 
Datum prijave: 05.05.2016
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 9
Nepromenjeno

Hvala na odgovoru, hocu, procitacu sve, nego me je najvise zanimalo koliko imam vremena da se odlucim. Pa sad sve lagano, natenane
Reply With Quote
  #13  
Staro 05.05.2016, 11:47
bokiit's Avatar
bokiit bokiit je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 19.02.2013
US lokacija: Chicago Illinois
YU lokacija: Beograd Srbija
Poruke: 141
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik buba Prikaz poruke
Zdravo svima!

Ja sam u istoj situaciji, dakle najbolje je sto pre popuniti DS260 i onda do oktobra srediti vencanje i dodati supruznika u DS260?

Da li postoji sansa da KCC ne dopusti otkljucavanje posle ili je to standardna procedura?

Pozdrav
Moja verenica je izvucena , posle 3x pokusaja obostranog ona je juce izvucena. Nama je svadba bila zakazana za 3. Septembar, ali upravo sam se vratio iz opstine gde sam pomerio svadbu za sl nedelju. 14.Maj. Ja sam isto cuo da je bolje da se uzmemo pa da ona onda popunjava DS-260.

I imam pitanje jedno : Mi smo pre 2 nedelje uplatili intervju u umbasadi za B2 vizu,i razg nam je sutra. Ne znam da li da spominjemo uopste da je izvucena ili da im navedemo to kao jos jedan od razloga zasto se vracamo u Srb. A buvalno hteli bi u NY na 15 dana.
Reply With Quote
  #14  
Staro 05.05.2016, 14:17
JelenaX JelenaX je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 25.05.2015
YU lokacija: Beograd
Poruke: 149
Nepromenjeno

Oni ce vec videti da je izvucena po broju pasosa. I nemojte ih nikad lagati
__________________
DV2016 - 2 prijave - izvučeni 2016EU00009xxx
20.5. - Predat DS260
19.11. - Intervju
2.12. - Vize u pasošima
Reply With Quote
  #15  
Staro 05.05.2016, 23:11
ejpril88 ejpril88 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 27.05.2015
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 191
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Endorfin91 Prikaz poruke
Hvala svima na odgovorima. Izvucen sam za dv2017. Kazite mi da li bracni status moze da se promeni nakon zakazanog razgovora u ambasadi? Posto smo u USA do pocetka oktobra, pa smo planiraki kad se vratimo da se uzimamo. Inace onaj broj mi je 16xxx.
Mozete da se vencate nakon sto dobijete informaciju o zakazanom intervjuu. Bitno je samo da vencanje obavite pre samog intervjua. Muz i ja smo sacekali da nam stigne informacija o datumu intervjua (i dalje nismo do kraja verovali da ce nas zaista pozvati hehe), vencali se manje od mesec dana uoci intervjua i sve je bilo ok.
__________________
oktobar 2014 - prvi put aplicirali (dve prijave)
maj 2015 - muz izvucen
septembar 2015 - vencanje
oktobar 2015 - intervju, vize odobrene
mart 2016 - sleteli u Cikago
Reply With Quote
  #16  
Staro 06.05.2016, 04:06
dezdej dezdej je offline
Drug član
 
Datum prijave: 13.05.2015
US lokacija: Chicago, Westmont
YU lokacija: Ohrid Makedonija
Poruke: 56
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Endorfin91 Prikaz poruke
Hvala svima na odgovorima. Izvucen sam za dv2017. Kazite mi da li bracni status moze da se promeni nakon zakazanog razgovora u ambasadi? Posto smo u USA do pocetka oktobra, pa smo planiraki kad se vratimo da se uzimamo. Inace onaj broj mi je 16xxx.
Ne brini imaces dovoljno vremena da se uzmete pre zakazanog razgovora u ambasadi. Sudeci po tvom broju najverovatnije imaces zakazano intervju za januar sledecu godinu, bar je tako bio slucaj sa mog intervjua ja sam imao broj 15xxx.
Reply With Quote
  #17  
Staro 06.05.2016, 11:59
MilanJ MilanJ je offline
Član
 
Datum prijave: 06.05.2016
Poruke: 1
Post

Zdravo svima!

Evo mog problema pa vas molim da mi pomognete..

Moja devojka je uzvucena ove godine za 2017. tu. Problem je u tome sto je ona iz Makedonije a ja iz Srbije, pa me zanima koje je najbolje resenje za nas da oboje dobijemo kartu.

Hvala unapred.. pozz

:-)
Reply With Quote
  #18  
Staro 06.05.2016, 12:49
johnywalker johnywalker je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 03.05.2014
Poruke: 388
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik MilanJ Prikaz poruke
Zdravo svima!

Evo mog problema pa vas molim da mi pomognete..

Moja devojka je uzvucena ove godine za 2017. tu. Problem je u tome sto je ona iz Makedonije a ja iz Srbije, pa me zanima koje je najbolje resenje za nas da oboje dobijemo kartu.

Hvala unapred.. pozz

:-)
nema veze odakle je ona i odakle si ti. JEDINI način da oboje dobijete vizu jeste da se prije intervjua u ambasadi vjenčate.
Reply With Quote
  #19  
Staro 10.05.2016, 05:08
slucajni_prolaznik slucajni_prolaznik je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.05.2016
Poruke: 571
Nepromenjeno

Iz topic-a: DV2017 Selected Winners - DV2017 Izvučeni Dobitnici:

Citat:
Prvobitno poslao korisnik markoss Prikaz poruke
Prijava od (buduce) supruge nije prosla, pa cemo se verovatno vencati pre zakazanog intervjua. Niko nas zivi na to ne bi naterao, ali "kada se mora nije ni tesko". Zivimo vec godinama zajedno i mislim da nece biti problema oko dokazivanja da brak nije iskljucivo radi lutrije.
___________________________

cuj verovatno vencati pre intervjua, pa morate da se vencate i to sto pre..bar bih ja tako uradio da se otklone najmanje sumnje....nekoliko pravih parova su jos na AP tako da ne budite bas 100% sigurni...

spremite sve zive dokaze, slike, izvode, boravista i srecno

___________________________

Veliko hvala. Postupio sam samo kako sam procitao u par iskustava: DS-260, zakazan intervju, brak, otkljucavanje DS-260, lekarski, intervju... Pretpostavio sam (a sada nisam siguran), da je bolje da dobijem datum intervjua, pa potom brak. Moracu da otvorim (ako imam dozvolu) neki topic oko ovog "problema". Hvala jos jednom.

Sada sam pomalo zbunjen. Planirao sam standardnu proceduru "DS-260, zakazan intervju, brak, otkljucavanje DS-260, lekarski, intervju". "Stari vuk" markoss pise da je bolje da se sto pre vencamo, a DS-260 sam vec poslao kao single. Sta vi kazete? Da zovem kuma i potom otkljucavam prijavu, ili da cekam datum intervjua?
Reply With Quote
  #20  
Staro 10.05.2016, 06:00
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik slucajni_prolaznik Prikaz poruke
Sada sam pomalo zbunjen. Planirao sam standardnu proceduru "DS-260, zakazan intervju, brak, otkljucavanje DS-260, lekarski, intervju". "Stari vuk" markoss pise da je bolje da se sto pre vencamo, a DS-260 sam vec poslao kao single. Sta vi kazete? Da zovem kuma i potom otkljucavam prijavu, ili da cekam datum intervjua?
Iskustva sa prethodnih strana kazu da je svejedno da li cete se vencati pre ili posle dobijanja datuma intervjua. Organizujte se vi kako vama odgovara i pripremajte dokumentaciju da ne bi posle bili u guzvi oko vencanja i intervjua.
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
H2B viza - produženje i promena statusa Jfa_Kg Ne-imigrantske vize 26 27.01.2021 14:22
J1 - produzenje i promena statusa Feartist Ne-imigrantske vize 12 04.08.2015 17:40
Provjera statusa? cukoni Stare teme 3 09.10.2012 13:07
Promena datuma za povratak iz USA elementre Stare teme 1 01.08.2011 02:32
Od ilegalnog do legalnog statusa - procedura Zelene karte! Marija Prva koverta 8 09.05.2008 19:45

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 15:29.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.