ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Razno > ZelenaLutrija.com - O sajtu

ZelenaLutrija.com - O sajtu Predlozi, sugestije, pitanja o sajtu

ZelenaLutrija.com - O sajtu » Pravilnik Koriscenja Foruma ZelenaLutrija.com » Bitni linkovi
Donacije Partneri Novosti Bilten (newsletter) Zelena Lutrija

Zatvorena tema
 
Thread Tools Display Modes
  #11  
Staro 17.10.2010, 17:42
ProfileX ProfileX je offline
Član
 
Datum prijave: 06.10.2010
Poruke: 8
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Žana Prikaz poruke
Ja usamljen zauvek ostadoh
da po svetu lutam i tugujeeeeeeeeem,
i u srcu nosim teske boli
bez bolesti ja sada bolujeeeeeeeem

Svud me diraj, al' u Pink nemoj
ne diraj me samo gde su raneeeeeee,
i ne trazi da budem ko drugi
kad su moje nade pokopaneeeeeee

Samo pesma ostade mi vernaaaaaa
kao melem sto ranu blazi,
jos jedino osta mi Farmaaaaaaa
da utehu i mir u njoj trazim

Pravo u srz Zana Hajde bre malo sale nema razloga za zatezanjem Da ne bude bas offtopic postujte pravila foruma!!!!!!!!!! Pravila su tu da se postuju,vredjanjem,omalovazavanjem i drskim tonovima nista ne postizemo! Pozdrav

Last edited by ProfileX; 17.10.2010 at 17:48.
  #12  
Staro 17.10.2010, 19:12
pekka pekka je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 19.03.2009
US lokacija: California
YU lokacija: Vojvodina
Poruke: 225
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik dejancic Prikaz poruke
Ja Vas sve isto tako molim da prestanete da pljujete Farmu i ostale Pinkove projekte

Razumem ljude da gledaju ili ne gledaju odredjene tipove televizijskih emisija, razumem da se slazu ili ne slazu sa programskom semom radio i tv stanica, ali zaista ne razumem to sto ljudi tolerisu raznorazne gluposti na ostalim tv stanicama, ali zato sve sto se emituje na Pink-u docekaju na noz...
E ovo je lep primer lojalnosti. Inace je Pink jedna lepa televizija, naravno za onoga ko preferira "projekte" roza boje.

Ja nekako vise preferiram "blue prints".
  #13  
Staro 17.10.2010, 20:16
essential's Avatar
essential essential je offline
Drug član
 
Datum prijave: 26.05.2010
YU lokacija: Beograd
Poruke: 37
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ProfileX Prikaz poruke
Pravila su tu da se postuju,vredjanjem,omalovazavanjem i drskim tonovima nista ne postizemo! Pozdrav
Slazem se. Stvarno mislim da tome (vredjanju, omalovazavanju, itd.) nigde nema mesta.
  #14  
Staro 17.10.2010, 21:00
Score's Avatar
Score Score je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.07.2010
US lokacija: San Francisco Bay
YU lokacija: Beograd
Poruke: 448
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik essential Prikaz poruke
Slazem se. Stvarno mislim da tome (vredjanju, omalovazavanju, itd.) nigde nema mesta.
e, bas mi drago da smo se svi slozili! 'ajmo sad svi lepo sve izpocetka, al' na finjaka...
__________________
Score
  #15  
Staro 18.10.2010, 11:25
Good Spirit's Avatar
Good Spirit Good Spirit je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 20.04.2008
US lokacija: Bay Area, CA
YU lokacija: Belgrade
Poruke: 264
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Score Prikaz poruke
Da li si ti Zana ovde tajni moderator, supermoderator, neka vrsta admina ili uopste neka vrsta "vlasti" na ovom forumu? Mnogo mi tako deluje zbog nacina na koji je obracas ljudima koji ovde pisu i uopste iz tvog stava. Ukoliko jesi, pozdravljam, verujem da si prava osoba za to, ukoliko nisi, ne vidim razlog za ovaj "patronizing" od tebe kao ravopravnog clana ove nazovimo je zajednice?
Ja ne mislim da su svi članovi ravnopravni a posebno da treba da budu ravnopravni. U pogledu nekih osnovnih privilegija (ne prava) na forumu da, ali sve ostalo nije i ne treba da bude jednako.

Šta pod ovim mislim?

Pa ta ista Žana i nekolicina "starosedelaca" (neki više nisu aktivni) su doprineli ovom forumu dosta i biću slobodan da kažem da nije bilo te prve "generacije" retko dobrih članova ovog formuma u ovom obliku ne bi ni bilo.

Stoga, nije isto kada nešto napiše nako od tih članova sa takvom reputacijom i neko ko je od nedavno član ili npr. ja koji jesam "starosedelac" ali ne aktivan na forumu.

Čak i ja, sobzirom da sam član dugo, a verujem i članovi koji su mu dali dosta, osećaju delom da je ovaj forum njihov (iako to realno nije) i ne žele pasivno da posmatraju kako im se taj isti forum srozava zbog nekih pojedinaca i načina na koji se oni ponašaju.

Svaki dobar forum posle nekog vremena upada u zamku sopstvenog uspeha, dolazi sve više ljudi a sa njima i proporcionalno "loših" članova.

Zbog svega ovoga kao i mnogo toga drugog, aktivni članovi sa dobrom reputacijom imaju po meni veće privilegije i njihova reč je teža nego da se sada npr. javi administrator ili moderator i kaže e ljudi poštuje pravilnik.

Treba da shvatite da biti na nekom forumu nije nikakvo pravo već privilegija.

PS. I da ne bude da je ceo post van teme, meni je apsolutno nebitno da li je Žana moderator ili ne, voleo bih samo da imamo više "Žana" i time bi ovaj forum bio još bolji. Ona po meni ima pravo da pozove na pravilnik i da se postavlja na način na koji to radi zbog svega što je uradila.

Takođe smatram da pravilnik treba da bude strožiji i da se doslednije primenjuje, jer je forum dobar samo onoliko koliko lako mogu dobre informacije na njemu da se nađu (a to pričam iz ugla nekoga ko je administrator na jednom od posećenih foruma u Srbiji).
  #16  
Staro 18.10.2010, 12:09
lenhi lenhi je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 04.07.2009
Poruke: 258
Nepromenjeno

Ono što bih ja dodao a već je neko prošle godine pisao o tome, mislim da je problem foruma što je ovakakav kakav je na neki način možda "prevaziđen". Ljudi su pokupili informacije oko kompletne procedure, manje-više sve je jasno oko toga. Poneka sporadična pitanja i odgovori, i uglavnom sve se vrti oko procedure odlaska.
Od starijih forumaša koji su okosnica foruma koji najviše i vrijede što se slažem sa Good Spirit, zavisi pojava novih tema i novih interesovanja na forumu. Bilo bi dobro otvarati nove teme o životu u USA nakon odlaska po dobijanju na lutriji. E sad koliko te informacije mogu koristiti nekome ko još nije ni izvučen ( a takvih je najviše na forumu), i koliko među nama koji nisu izvučeni ima pravih sagovornika za takve teme, to je drugo pitanje.
U svakom slučaju slažem se sa Good Spirit da postoje razlike u vrijednosti starih aktivnih članova, i nekih padobranaca koji otvaraju u nedogled nove teme s istim pitanjima, pa onda krene trošenje energije na nepotrebne priče i borba da se nekom dokaže da je odgovor mogao pronaći na već otvorenoj temi.
  #17  
Staro 18.10.2010, 15:28
Isabelle Isabelle je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 16.09.2010
US lokacija: Houston,TX
YU lokacija: BiH
Poruke: 191
Nepromenjeno

Ma jel vi mene zajebavate...
Eto bas tako da se izrazim...Jel vama ljudima bas tako dosadno u zivotima da imate vremena pratiti sta ko radi i pise po ovom forumu....Imaju ovi ''obojenih'' nickova da to rade, pa ostavite nesto njima...

Žana, pusti se ''suplje'',nemoj, imas ti sigurno i pametnija posla od toga,trosi taj visak energije na korisne stvari, da ti je smetalo sto pisemo ja i Score, lijepo se napise PM, zamoli se lijepo : Nemoj te to i to pricati i sigurno bi se tvoja molba prije tako ispostovala nego ovako, bespotrebno privlacis paznju ne sebe i na nas. Ako ti nesto smeta ignorisi, ne budi dezurni policajac, ustedi i sebi i nama vrijeme koje vjerujem tamo imas vrlo malo, sto se vidi iz frustracija koje te muce... A kad vec hoces da se igras mamice na forumu, objasni djeci zasto ih se ruze,pa mozda i dobijes neke poene.Zato sto je neko nazvao djecaka koji voli djecake ''pederom ili ti homoseksulacem''...Ajde molim te ti mi reci kako se takvi ljudi nazivaju pa cu da ih zovem tako....Odrasla si dovoljno, nazivaj stvari pravim imenom branila ili ne tu populaciju....I molim te odakle ti pravo da ti nekoga prozivas ovjde, mene i Scora, kao mi smo prvi reagovali.
A ove ostale ulizice koji ne znaju da nije slucajnost sto je Žana ovo bas sad postavila i sto misle da ima razlike izmedju clanova, ima, ali ne daje pravo nikome da nama ostalim pametuju. Ako se vec uvlacite, ne morate cijeli, nek vam barem noge vire...

Ovo je ocigledno stvar nas troje, i moderatora, nek se ostali ne petljaju...Zaista nisam ovakva, ali sam natjerana....
__________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover. (Mark Twain)

Prijava 05.10.2010 - I put.
DV 2012 - Nista, idemo hrabro dalje..
II put DV 2013 nista...ne damo se...
III put DV 2014 ...Nope!
IV put DV 2015.....Nope!
V put DV 2016.....????
  #18  
Staro 18.10.2010, 16:01
Zana's Avatar
Zana Zana je offline
Amer
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: City of Angels
Poruke: 1 266
Nepromenjeno

Isabelle,

sta ce vise da ti pomogne: da jos malo porastes ili da budes van ovog Foruma mesec dana pa se mozda i opametis?

Ovaj je Forum posvecen imigraciji, ako zelis da diskutujes o drugim stvarima koje nemaju veze sa imigracijom potrazi za to neko drugo mesto.
  #19  
Staro 18.10.2010, 16:14
Isabelle Isabelle je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 16.09.2010
US lokacija: Houston,TX
YU lokacija: BiH
Poruke: 191
Nepromenjeno

E moja Žana, kakvi su tvoji problemi ne zelim ni da znam....Ajde ti ipak nastavi da dijelis savjete, i pjevaj pjesmice Farme, to ti nekako najbolje ide....Izvini u pravu si, neka si stavila ovaj Pravilnik, molim te i ubuduce me opomeni ako sta pogrijesim....Evo moja duuboka naklonost....Nije ti lako...
__________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover. (Mark Twain)

Prijava 05.10.2010 - I put.
DV 2012 - Nista, idemo hrabro dalje..
II put DV 2013 nista...ne damo se...
III put DV 2014 ...Nope!
IV put DV 2015.....Nope!
V put DV 2016.....????
  #20  
Staro 18.10.2010, 16:25
celestine celestine je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 14.05.2010
US lokacija: Atlanta, GA
YU lokacija: Bg
Poruke: 181
Nepromenjeno

dodala bih da je Zana meni licno odgovorila, u veoma kratkom roku, na neka vrlo bitna pitanja i to iscrpno i pre svega tacno i provereno. To sto nekima ovaj forum sluzi da se hvale koliko nekretnina poseduju u USA ili koliko su fakulteta zavsili pa toboze pitaju za neke uslovi da bi "slucajno" to napomenuli je stvarno nesto sto nama koji SMO IZVUCENI i nalazimo se u samoj proceduri samo nesto sto nas ometa i oduzima dragoceno vreme u pregledavanju foruma u potrazi za bitnim informacijama, pa onda moramo da cimamo tu istu Zanu da nam odgovori na neka pitanja na koja je vec mozda i odgovoreno ali je forum pretrpan irelevantnim stvarima da ne mozemo da nadjemo odgovore na stvari koje su nam zaista potrebne...
A uostalom dobro je da pravila postoje, da se postuju i da nas neko s vremena na vreme podseca na njih. (mada to ovde na Balkanu nije opste prihvaceno misljenje...
__________________
26. april - poslata prva koverta iz Kentucky-ja
13. maj - stigla prva koverta
CN - DV211EU00011xxx
31. maj - poslali formulare nazad u Kentucky (bez povratnice, obicnom postom... ali uverena sam stici ce ili je vec stigla)
21. septembar poslata druga koverta iz KCC, stigla pocetkom oktobra
18. novembar zakazan intervju........odlozen...
Zatvorena tema

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
How about zelenalutrija wiki? nikolar ZelenaLutrija.com - O sajtu 9 02.07.2009 23:26
ZelenaLutrija od sada i na Twitter-u! :) srdjevic ZelenaLutrija.com - O sajtu 2 20.04.2009 18:24
Pravilnik upotrebe foruma srdjevic ZelenaLutrija.com - O sajtu 0 06.02.2009 07:53
Organizacija foruma srdjevic ZelenaLutrija.com - O sajtu 0 26.04.2008 04:40
ZelenaLutrija.com srdjevic Lutrija (zelena, ne Srbije) 0 20.04.2008 08:30

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 23:21.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.