ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Razno > Vaša strana

Vaša strana Iskustva, zanimljive priče, specifični slučajevi, šta god...

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #421  
Staro 28.04.2013, 13:45
mijan mijan je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 21.09.2010
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 412
Nepromenjeno

Ma ne trebaju nam vise nikakve statistike kad nam se lutrija ukida...
Forum ce ostati za razmenu korisnih informacija o zivotu u USA ljudima koji su se dokopali Amerike a mi ostali mozemo samo da mlatimo praznu slamu statistikama od kojih nemamo nista.
Reply With Quote
  #422  
Staro 28.04.2013, 13:46
shanzy shanzy je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.07.2011
YU lokacija: Srbija
Poruke: 170
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Ivy Prikaz poruke
Da, povezala sam sa statistikom zemlje iz koje jesam i za koju sam gledala brojeve. Ti slobodno sebi napravi po nekoj drugoj zemlji ili podijeli ljude pa za svaku
boze mili sta se ljutis, ja ti govorim da si pogresno postavila proracun, nista vise, a ti bi sad da se ubedjujes samnom.
Reply With Quote
  #423  
Staro 28.04.2013, 14:20
Ivy's Avatar
Ivy Ivy je offline
Drug član
 
Datum prijave: 23.09.2012
US lokacija: Texas
YU lokacija: Hrvatska
Poruke: 84
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik shanzy Prikaz poruke
boze mili sta se ljutis, ja ti govorim da si pogresno postavila proracun, nista vise, a ti bi sad da se ubedjujes samnom.
Ne ljutim se, imam previše iskustva na forumima da me ovakve stvari ljute. Nisi mi rekao ništa što ja nisam u prvom postu napomenula, a budući da si se žalio na ono što sam ja već rekla, predložih samo da ti napraviš drugačije.


Kako god računali, za par dana ćemo svi sve znati. Zanimalo bi me baš da se napravi poseban spisak ljudi koji su izvučeni s popisa iz ove teme i ljudi koji će se prijaviti naknadno.
__________________
DV-2014 - Has not been selected
CR-1/IR-1 (6/2013)
Reply With Quote
  #424  
Staro 28.04.2013, 16:00
dekintirani's Avatar
dekintirani dekintirani je offline
Drug član
 
Datum prijave: 30.09.2012
US lokacija: Bilo gde samo odavde da begam
Poruke: 43
Smile

Boze,boze mili,bas...ala ste se zakacili za statistiku i proracune kao da od toga nesto zavisi! Ivy je uzela za primer broj ljudi sa forima kao da su iz jedne drzave,a sad ispade ne znam ti ja sta...pa bosanci ljudi ukapirali(npr.ja :==D), ostavite se toga. Pre nekog vremena sam postavila pitanje na forumu,zamolila ako neko nesto zna da kaze (ne secam se vise kada i gde se denulo) i niko nista,a kad je da se prodikuje o necem sto se ne moze pouzdano znati i tvrditi, navala! Hajde ljudi, srecno nam svima bilo, opustite se, usredsredite se samo na to da cete biti izvuceni...pa kako bude i ne ljutimo se vise jedni na druge....ta posle prijave od nas nista ne zavisi! Lep pozdrav svim forumasima i srecno u sredu!!!
__________________
02.11.2012.-DV2014-1.prijava
01.05.2013.-DV2014-HAS NOT BEEN SELECTED
21.10.2013.-DV2015-2.prijava
01.05.2014.-DV2015-HAS NOT BEEN SELECTED
Reply With Quote
  #425  
Staro 28.04.2013, 16:31
shanzy shanzy je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.07.2011
YU lokacija: Srbija
Poruke: 170
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik dekintirani Prikaz poruke
Boze,boze mili,bas...ala ste se zakacili za statistiku i proracune kao da od toga nesto zavisi! Ivy je uzela za primer broj ljudi sa forima kao da su iz jedne drzave,a sad ispade ne znam ti ja sta...pa bosanci ljudi ukapirali(npr.ja :==D), ostavite se toga. Pre nekog vremena sam postavila pitanje na forumu,zamolila ako neko nesto zna da kaze (ne secam se vise kada i gde se denulo) i niko nista,a kad je da se prodikuje o necem sto se ne moze pouzdano znati i tvrditi, navala! Hajde ljudi, srecno nam svima bilo, opustite se, usredsredite se samo na to da cete biti izvuceni...pa kako bude i ne ljutimo se vise jedni na druge....ta posle prijave od nas nista ne zavisi! Lep pozdrav svim forumasima i srecno u sredu!!!
pa naravno, tu ne moze niko nikog da pobije, jer niko nista ne zna

@Ivy slazem se, kako god racunali, znacemo tek 1. maja. Srecno
Reply With Quote
  #426  
Staro 29.04.2013, 16:27
jovke jovke je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 02.05.2011
Poruke: 334
Nepromenjeno

Gdje ste braćo forumaši! Ajmo malo energije i euforije, stižu nam vize. Još 48 sati ako ameri ne budu odlagali nekim novim rokovima za izvlačenje. Hajde da se dočeka i preživi i ova Majska tura (koliko vidim poslednja u našim karijerama) pa da se krene već jednom za tu Ameriku - sad il nikad!
Uf, nikad nije bilo toplije i vrelije napolju pred 1. Maj koliko se sjećam svojih učešća. To bi mogao biti neki predznak
Reply With Quote
  #427  
Staro 29.04.2013, 16:49
dekac12 dekac12 je offline
Član
 
Datum prijave: 01.11.2012
Poruke: 17
Nepromenjeno

Ljudi imate li neki predosecaj? Ja priznajem imam malo treme ...
Reply With Quote
  #428  
Staro 29.04.2013, 18:50
wladinho's Avatar
wladinho wladinho je offline
Drug član
 
Datum prijave: 06.06.2012
US lokacija: Anywhere in USA . . .
YU lokacija: Beograd
Poruke: 72
Nepromenjeno

Tremu ću da dobijem onog trenutka kada budem seo da proveravam status, a do tada nemam vremena za tremu, jer od nekih obaveza ne znam gde mi je dupe a gde glava.
__________________
15.10.2012 - Applied for DV-2014
01.05.2013 - HAS NOT BEEN SELECTED
25.10.2013 - Applied for DV-2015
01.05.2014 - HAS NOT BEEN SELECTED
21.10.2014 - Applied for DV-2016
Reply With Quote
  #429  
Staro 29.04.2013, 19:13
chupacabra chupacabra je offline
Drug član
 
Datum prijave: 25.09.2012
Poruke: 32
Nepromenjeno

I ja bih licno voleo da se malo vise prica ali izgleda da je sve receno. Mada mozda je i nervoza uradila svoje te su se svi pritajili i cekaju.
Reply With Quote
  #430  
Staro 29.04.2013, 20:10
cukoni cukoni je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.09.2012
Poruke: 213
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik chupacabra Prikaz poruke
I ja bih licno voleo da se malo vise prica ali izgleda da je sve receno. Mada mozda je i nervoza uradila svoje te su se svi pritajili i cekaju.
meni nije do price od kad sam cuo da hoce da ukinu,ako ne ukinu obradovacu se isto kao i kad bi me izvukli hehe
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
DV2010 prijavljeni Lotus Girl Stare teme 47 14.05.2009 10:08

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 06:23.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.