ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Retro > Stare teme

Stare teme Teme iz ostalih foruma koje su zastarele i zatvorene davnih dana.

 
 
Thread Tools Display Modes
  #11  
Staro 26.10.2010, 21:24
spectra's Avatar
spectra spectra je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.10.2009
US lokacija: California
YU lokacija: BiH
Poruke: 291
Nepromenjeno

[QUOTE=blok64;19200]Darko, ne znam da li si primetio ali na stranici za prijavljivanje pise velikim boldovanim slovima (jos je pride i uokvireno crvenim pravougaonikom) sledece: [COLOR="Navy"]This web site only supports Internet Explorer 6.0 and Internet Explorer 7.0.[/COLOR]
Jedan programer me je savetovao da obaveznom skinem noviji explorer i da sa njega obavim registraciju tako da mozda da probas ponovo sa tog pretrazivaca. Pozz[/QUOTE]

Ovdje uopste nije bio problem popunjavanje aplikacije s Firefox, vec se problem desio nakon toga.. Tacno je da se preporucuje IE, ali ako se i s Firefox dobije CN, onda bi ponovno apliciranje samo rezultiralo automatskom diskvalifikacijom, jer bi imao dvije prijave..tako da, @Darko, ovo nikako ne pokusavas!

Nego, probaj to sto ti je napisao Score, to je jedini moguci nacin da nadjes izgubljeni CN.
__________________
*****************************
Case No: 2011EU00021xxx
Koverta poslana iz KCC: 28.04.2010.
Prva koverta stigla: 25.05.2010.
Prva koverta vracena: 31.05.2010.
Stigla koverta u KCC: 02.06.2010.
Završen ljekarski: 21.03.2011.
The Day: 01.04.2011.
*****************************
Green Day 06.04.2011
  #12  
Staro 27.10.2010, 00:19
TheNenad's Avatar
TheNenad TheNenad je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.09.2009
YU lokacija: True north of Serbia
Poruke: 241
Nepromenjeno

Pre nego što išta budeš radio, nemoj da koristiš Firefox kao redovan browser, samo ćeš napraviti još više problema (ako prepuniš keš, Firefox će početi da ga briše)!

Otvori firefox, upiši "about:cache" a zatim klikni na "List Cache Entries" u sekciji "Disk cache device".

Pritisni CTRL+F kako bi otvorio toolbar za pretragu. Upiši "state.gov" i ono što pronađeš, klikni i POLAKO PRETRAŽI SADRŽAJ (polako = nemoj da, kada vidiš gomilu koda, da se uzje*eš i prekineš sa potragom), koristi opet CTRL+F da bi među tim kodom našao nešto što je tebi bitno (tipa "Thank you" ili šta se već ispisalo na toj stranici, ne znam ni ja)
__________________
DV2012 - Has not been selected
DV2013 - Has not been selected
DV2014 - Has not been selected
DV2015 - Has not been selected
DV2016 - Has not been selected
DV2017 - Has not been selected
  #13  
Staro 27.10.2010, 09:16
Score's Avatar
Score Score je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.07.2010
US lokacija: San Francisco Bay
YU lokacija: Beograd
Poruke: 448
Nepromenjeno

[QUOTE=TheNenad;19215]Pre nego što išta budeš radio, nemoj da koristiš Firefox kao redovan browser, samo ćeš napraviti još više problema (ako prepuniš keš, Firefox će početi da ga briše)!

Otvori firefox, upiši "about:cache" a zatim klikni na "List Cache Entries" u sekciji "Disk cache device".

Pritisni CTRL+F kako bi otvorio toolbar za pretragu. Upiši "state.gov" i ono što pronađeš, klikni i POLAKO PRETRAŽI SADRŽAJ (polako = nemoj da, kada vidiš gomilu koda, da se uzje*eš i prekineš sa potragom), koristi opet CTRL+F da bi među tim kodom našao nešto što je tebi bitno (tipa "Thank you" ili šta se već ispisalo na toj stranici, ne znam ni ja)[/QUOTE]

Bravo nenade, to je ta "jos jedna sansa" o kojoj sam govorio, ali je relativno komplikovana za ljude koji nemaju dovoljno iskustva sa kompjuterima, ali to je poslednja sansa ukoliko cash nije vec overwritten.
__________________
Score
  #14  
Staro 27.10.2010, 11:39
DarkoDunjic DarkoDunjic je offline
Član
 
Datum prijave: 26.10.2010
Poruke: 4
Nepromenjeno

Score,pokusao sam oboje...ovo sa "work offline" i history ne uspeva,mogu da otvorim sve ostale strane ali ne i tu,verovatno je zasticena il tako nesto...na "cache" memoriji imam oko 7-8 strana sa state.gov ali ni na jednoj nema kljucnih reci (confirmation,thaky you,save,print this page,cak sam kucao i moje ime). Pokusacu da nadjem u "cache" ako nije pod state.gov,mozda je neki drugi domen...hvala ljudi.

Last edited by DarkoDunjic; 27.10.2010 at 11:53.
  #15  
Staro 27.10.2010, 12:59
Score's Avatar
Score Score je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.07.2010
US lokacija: San Francisco Bay
YU lokacija: Beograd
Poruke: 448
Nepromenjeno

[QUOTE=DarkoDunjic;19231]Score,pokusao sam oboje...ovo sa "work offline" i history ne uspeva,mogu da otvorim sve ostale strane ali ne i tu,verovatno je zasticena il tako nesto...na "cache" memoriji imam oko 7-8 strana sa state.gov ali ni na jednoj nema kljucnih reci (confirmation,thaky you,save,print this page,cak sam kucao i moje ime). Pokusacu da nadjem u "cache" ako nije pod state.gov,mozda je neki drugi domen...hvala ljudi.[/QUOTE]

probaj da pogledas sve strane koje imaju extention .gov sa tim datumom? A mozda se ta strana nije cashirala jer je islo (ako je islo) preko secured network (SSL)?
__________________
Score
  #16  
Staro 27.10.2010, 16:18
pekka pekka je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 19.03.2009
US lokacija: California
YU lokacija: Vojvodina
Poruke: 225
Nepromenjeno

[QUOTE=Score;19233]probaj da pogledas sve strane koje imaju extention .gov sa tim datumom? A mozda se ta strana nije cashirala jer je islo (ako je islo) preko secured network (SSL)?[/QUOTE]

Ne mora biti neminovno problem vezan za SSL. Ja sam svake godine nakon prijave prvo odmah zapisivao CN na neki papir, a zatim ga i stampao odmah nakon toga, kako bih bio apsolutno siguran da cu ga imati. Uvek nesto moze da podje naopako kada se radi sa racunarima, pa opreza nikad dosta, a oni su vrlo jasno napomenuli da stranicu treba odmah odstampati. Verovatno postoji razlog za takvu eksplicitnu preporuku.

Sve ovo sto pisem ne znaci da mislim da je sve beznadezno u vezi ovog problema, samo nemam vise ideja kako bih pomogao.

Neka se oglase programeri, kojih ovde ima nekoliko, pa ako oni nemaju nekih ideja za pomoc onda ne znam ko ih moze imati.

Srecno!
  #17  
Staro 27.10.2010, 16:23
AntaresNS's Avatar
AntaresNS AntaresNS je offline
Drug član
 
Datum prijave: 23.07.2010
US lokacija: Somewhere in CA
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 67
Nepromenjeno

[QUOTE=pekka;19241] Ja sam svake godine nakon prijave prvo odmah zapisivao CN na neki papir, a zatim ga i stampao odmah nakon toga, kako bih bio apsolutno siguran da cu ga imati. [/QUOTE]

A ja sam obavezno jedan klik na print screen i u jpg formatu sacuvao na kompu...za svaki slucaj, zlu ne trebalo! ;)
__________________
2013. is my lucky year
  #18  
Staro 27.10.2010, 17:12
oktobar10 oktobar10 je offline
Član
 
Datum prijave: 27.10.2010
Poruke: 3
Nepromenjeno

Da li se ovaj uslov o minimalnom obrazovanju odnosi samo na aplikanta ili i na supruznika?
  #19  
Staro 27.10.2010, 21:04
pekka pekka je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 19.03.2009
US lokacija: California
YU lokacija: Vojvodina
Poruke: 225
Nepromenjeno

[QUOTE=oktobar10;19248]Da li se ovaj uslov o minimalnom obrazovanju odnosi samo na aplikanta ili i na supruznika?[/QUOTE]

Samo na aplikanta, a ostali putuju u paketu taman da nemaju ni jaslice zavrsene. :grin:
  #20  
Staro 27.10.2010, 21:15
Neverhood's Avatar
Neverhood Neverhood je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 05.10.2009
US lokacija: San Diego
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 152
Nepromenjeno

Prvo print screen pa sve ostalo. :naughty:
Prosle godine sam jos i stampao CN a ove samo elektronska verzija.
 


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Isključeno
Smajliji: Isključeno
[IMG] kod je Isključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Odslužen vojni/civilni vojni rok i popunjavanje stavke "Previous Military Service" Milosdv Uputstva za dobitnike 39 18.10.2017 20:00
Koju zemlju staviti u pitanju "Country Where You Live" ako sam na H-1B vizi u USA ? rikelme Stare teme 2 16.10.2010 22:10
"Confirmation page" pitanje? dare_ns Stare teme 2 25.11.2009 11:30
Depozit...tj "pare na sunce, pa cemo onda da pricamo" dreamerns Vaša strana 54 29.03.2009 00:37
Polja "In care off" i "District/County/Province/State" Marko Stare teme 1 02.12.2005 00:05

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 06:31.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.