ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju > Agencije za prijavu

Agencije za prijavu Uputstva, procedure i utisci vezani za agencije za prijavu na lutriju

Agencije za prijavu » USAFIS - Agencija za prijavu za zelenu kartu! » Bitni linkovi
Agencije za prijavu USAFIS O Lutriji Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #41  
Staro 18.02.2011, 01:36
VonTuzni VonTuzni je offline
Drug član
 
Datum prijave: 23.07.2010
US lokacija: Minneapolis, MN
YU lokacija: Zagreb
Poruke: 68
Nepromenjeno

Mv2Player, ja sam također prijavljen preko usafis-a i oni su mi poslali mail koji se dobije nakon registracije na službenoj stranici. U tom mail piše i moj confirmation number. Da li je taj broj točan to ne znam jer su ga mogli promijeniti. Zvali su i mene par puta u vezi VIP paketa i rječnika engleskog. Par puta sam im poslao mail i brzo su mi odgovorili, djelovali su mi ozbiljno.
Jel mozda itko zna da li ja svoj confirmation number koji sam dobio od usafisa mogu provjeriti prije 01.05.?
__________________
6.10.2010. PRIJAVA- prvi put
2011.- drugi put
14.10.2013- treci put
Reply With Quote
  #42  
Staro 18.02.2011, 12:07
Marko3's Avatar
Marko3 Marko3 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 23.02.2010
Poruke: 93
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik VonTuzni Prikaz poruke
Mv2Player, ja sam također prijavljen preko usafis-a i oni su mi poslali mail koji se dobije nakon registracije na službenoj stranici. U tom mail piše i moj confirmation number. Da li je taj broj točan to ne znam jer su ga mogli promijeniti. Zvali su i mene par puta u vezi VIP paketa i rječnika engleskog. Par puta sam im poslao mail i brzo su mi odgovorili, djelovali su mi ozbiljno.
Jel mozda itko zna da li ja svoj confirmation number koji sam dobio od usafisa mogu provjeriti prije 01.05.?
Nemožeš!Pravila su ista za sve pa tako i za Usafis!
__________________
DV2009-Has not been selected
DV2010-Has not been selected
DV2011-Has not been selected
DV2012-Has not been selected
DV2013-Has not been selected
DV2014-Has not been selected
DV2015-Has not been selected
DV2016-?
Reply With Quote
  #43  
Staro 03.03.2011, 21:50
brmbo brmbo je offline
Član
 
Datum prijave: 26.02.2011
Poruke: 1
Nepromenjeno Za Bojanna i Lelu 2011

Ja sam nedavno dobio mailove od navodno USAFIS-a slicne kao i Bojan i sve mi je to bilo sumnjivo jer sam se registrovao, nepotpuno, jos prije par godina, nisam poslao ni sliku ni nista vise od telefonskog broja niti sam im platio ista, a sad mi stize mail da sam izabran i sve sto treba je da im platim...!
To sto je vama stiglo je neka prevara ali vise na stranici USAFIS-a da vam ja ne prepricavam, pogledajte...
http://www.usafis.org/consumer_alert.asp
Reply With Quote
  #44  
Staro 09.05.2011, 14:16
Silvija29 Silvija29 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 21.03.2011
Poruke: 65
Nepromenjeno

Da li neko zna da li bi se mogla ove godine prijaviti preko http://www.greencardserbia.com/ ili mi je najsigurniji zvanican sajt lutrije?
Reply With Quote
  #45  
Staro 09.05.2011, 14:43
Isabelle Isabelle je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 16.09.2010
US lokacija: Houston,TX
YU lokacija: BiH
Poruke: 191
Nepromenjeno

Najsigurniji,najbolji, i besplatan...Sve ostalo ce ti traziti brojeve kartica, da platis, lijepo sacekaj oktobar, zavisno kada ove godine bude, ali tako se krece oko oktobra, i prijavi se na zvanicnoj stranici.....Apsolutno nema nikakve razlike izmedju oficijelne stranice i ovih agencija ( osim sto agencije naplate)...ne nasjedaj na tvrdnje da te mogu ranije prijaviti, da ce ti povecati sanse za dobitak, i sl....

Samo ti lijepo sacekaj oktobar, bice sigurno na vrijeme i obavijestenje kada tacno ce biti otvorene prijave i to je to...vrlo je jednostavno vidjeces..
__________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover. (Mark Twain)

Prijava 05.10.2010 - I put.
DV 2012 - Nista, idemo hrabro dalje..
II put DV 2013 nista...ne damo se...
III put DV 2014 ...Nope!
IV put DV 2015.....Nope!
V put DV 2016.....????
Reply With Quote
  #46  
Staro 10.05.2011, 07:06
Silvija29 Silvija29 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 21.03.2011
Poruke: 65
Smile

Ok, hvala ti, i cestitam na tvom dobitku, Nadam seda ce se i meni posreciti
Reply With Quote
  #47  
Staro 06.11.2017, 19:15
joksajoo joksajoo je offline
Član
 
Datum prijave: 30.10.2017
Poruke: 1
Nepromenjeno

Da li je neko imao iskustva sa agencijama za prijavu, konkretno USAImmigraton? Ili je to samo još jedna prevara!? Nedavno su me nazvali i rekli da sam dobila navodno su oni posrednici jer sam se prijavila preko njihovog sajta(moja greška). Plaća se odredjeni iznos sad, a druga polovina kad se dobije green card.
Reply With Quote
  #48  
Staro 13.11.2018, 14:20
clover clover je offline
Član
 
Datum prijave: 14.05.2018
YU lokacija: BiH
Poruke: 6
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik joksajoo Prikaz poruke
Da li je neko imao iskustva sa agencijama za prijavu, konkretno USAImmigraton? Ili je to samo još jedna prevara!? Nedavno su me nazvali i rekli da sam dobila navodno su oni posrednici jer sam se prijavila preko njihovog sajta(moja greška). Plaća se odredjeni iznos sad, a druga polovina kad se dobije green card.
Rezultati izlaze u petom mjesecu. Ako su vam rekli da ste selektirani za 2020., oni to ne mogu znati budući da rezultati tek za šest mjeseci izlaze.
Vrlo vjerojatno je scam, ali možete zatražiti neku vrstu dokaza. Npr. screenshot stranice gdje kaže da ste selektirani.
www.dvlottery.state.gov je jedina stranica preko koje sam se prijavljivala tako da lično nemam iskustva s ostalim.

Ako ste se preko US-Immigration prijavili to je nažalost scam site. Ovdje možete pročitati recenzije: https://www.sitejabber.com/reviews/us-immigration.com
Reply With Quote
  #49  
Staro 13.11.2018, 18:33
toske10 toske10 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 10.10.2016
US lokacija: Mount Prospect, IL
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 50
Nepromenjeno

Samo je jedan, zvaničan sajt i sve je popotpuno besplatno. Veoma jednostavno popunjavanje. Ne nasedajte na reklame, ponude, obaveštenja itd.
__________________
03.05.2016. Izvučen, 15***
22.05.2016. DS260
21.11.2016. Stigao poziv za intervju
26.12.2016. Lekarski pregled
18.01.2017. Intervju
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 13:54.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.