ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv 2020 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #201  
Staro 17.10.2018, 17:17
Taty2's Avatar
Taty2 Taty2 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 15.07.2013
US lokacija: Boston
YU lokacija: Sarajevo
Poruke: 122
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik zoran.gajic@yahoo.com Prikaz poruke
Prvi put na ovom sajtu i prvi put se prijavio za lutriju.
Napravili dve prijave, jednu žena, jednu ja i u obe naveli dvoje dece.
Plan nam je za sada da samo ja idem u ameriku.
Pitanja su:
1. Ako sam ja izvucen, da li svi moramo da idemo na intervju?
I ako moramo, da li mora da se plati u ambasadi za sve nas iako putujem sam?
2. Isto pitanje ako izvuku moju ženu, a idem samo ja.
3. Ako platim za sve nas, da li mogu da putujem sam i na navedenoj adresi u US dobijem green cards za celu porodicu iako nisu tamo?
4. Ili da svi putujemo zajedno, udjemo u US, a porodica se nakon par dana vrati, da li ja mogu da primim green cards za sebe i porodicu iako nisu prisutni?
Hvala
1. Svi koji su navedeni u ds obrascu moraju na intervju ukoliko zele da dobiju vize; svako mora da plati fee bez obzira na to da li ce individualno ili skupa na put
3. Glavni aplikant moze otputovati prvi I on moze da dobije svoju GC
4. Nakon kolektivnog activation trip potreban je odlazak u administraciju (apply for snn)
nakon cega oni mogu natrag a GC ce im stici
__________________
More than xxx entries - has not been selected
Reply With Quote
  #202  
Staro 17.10.2018, 17:52
Taty2's Avatar
Taty2 Taty2 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 15.07.2013
US lokacija: Boston
YU lokacija: Sarajevo
Poruke: 122
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik MilicaBB Prikaz poruke
Ljudi treba mi pomoc oko prijave.. Moj tata se prijavljuje ove godine, u prijavi prijavljuje moju mamu i 2 sestre e sad me zanima da li treba da navede i mene.. procitala sam da se prijavljuju nevencana deca do 21 god a ja em imam 24 godine em sam de udala i na sve to izvucena sam za dv2019 .. ne bih volela ukoliko bude izvucen da bude diskvalifikovan jer je naveo da ima dvoje dece a ustvari ima troje.. cini mi se da sam na britovom forumu procitala da mora da navede svu decu koju ima.. pa mi je ovo malo konfuzno..
Mora upisati u svojoj app njih dvije pod pretpostavkom da su do 21. Ako su starije ne mora niti jedno od troje;
Moze upisati 3 djece , dvoje do 21 i jedno 24, to nista ne mijenja (not eligible sa 24)
__________________
More than xxx entries - has not been selected
Reply With Quote
  #203  
Staro 18.10.2018, 00:35
uran's Avatar
uran uran je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 21.04.2018
US lokacija: Northwest Pacific
YU lokacija: Tel Aviv, Israel
Poruke: 601
Nepromenjeno

ja milim da ono sto pita Gajic je da li ako je on izvucen moze da ide SAM bez porodice.

Odgovor je moze, ni zena ni deca ne moraju da apliciraju za vizu. Samo on ide na intervju ako samo on hoce da putuje.
__________________
Ability to lift up to 50 pounds.
Reply With Quote
  #204  
Staro 18.10.2018, 12:35
Alek134 Alek134 je offline
Član
 
Datum prijave: 28.09.2018
Poruke: 10
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik zoran.gajic@yahoo.com Prikaz poruke
Prvi put na ovom sajtu i prvi put se prijavio za lutriju.
Napravili dve prijave, jednu žena, jednu ja i u obe naveli dvoje dece.
Plan nam je za sada da samo ja idem u ameriku.
Pitanja su:
1. Ako sam ja izvucen, da li svi moramo da idemo na intervju?
I ako moramo, da li mora da se plati u ambasadi za sve nas iako putujem sam?
2. Isto pitanje ako izvuku moju ženu, a idem samo ja.
3. Ako platim za sve nas, da li mogu da putujem sam i na navedenoj adresi u US dobijem green cards za celu porodicu iako nisu tamo?
4. Ili da svi putujemo zajedno, udjemo u US, a porodica se nakon par dana vrati, da li ja mogu da primim green cards za sebe i porodicu iako nisu prisutni?
Hvala
Znaci jednostavno receno svi morate na Intervju ako zelite vizu, ako ti zenu izvuku ona prva mora da udje u USA ako tebe izvuku mozes sam ali oni moraju da dodju max posle 6 meseci od lekarskog pregleda koji je pre intervjua.
Reply With Quote
  #205  
Staro 20.10.2018, 08:12
Dzeremija's Avatar
Dzeremija Dzeremija je offline
Drug član
 
Datum prijave: 21.02.2013
US lokacija: To be determined
YU lokacija: Semberija
Poruke: 73
Nepromenjeno

Ne znam više ni koja prijava po redu. Odnosno, ovaj put dvije prijave. Nisam se mislio ni prijavljivati dok ne pročitah negdje da su prethodne prijave odbacivane ako se uploadovala već korištena slika za lutriju, a ja non stop koristio jednu te istu...
__________________
2011 HAS NOT BEEN SELECTED
2012 HAS NOT BEEN SELECTED
2013 HAS NOT BEEN SELECTED
2014 HAS NOT BEEN SELECTED
2015 HAS NOT BEEN SELECTED
2016 HAS NOT BEEN SELECTED
2017 HAS NOT BEEN SELECTED
2018 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
2019 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
2020 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
2021 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
2022 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
2023 x2 HAS NOT BEEN SELECTED
2024 x2
Reply With Quote
  #206  
Staro 20.10.2018, 14:31
MirelaFajfric MirelaFajfric je offline
Član
 
Datum prijave: 19.10.2018
Poruke: 2
Nepromenjeno Pasoši

Pozdrav!
Naime, deci sledeće godine ističu pasoši, ja svoj sad u zadnji čas menjam da bih mogla da nas prijavim na lutriju. Da li u prijavi traže i podatke sa dečijih pasoša, ili ne, isto tako i suprugove? Totalno sam zbunjena, ne znam hoće li biti neki problem ako ih početkom godine promenim
Reply With Quote
  #207  
Staro 20.10.2018, 15:00
mveruovic mveruovic je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 17.09.2012
Poruke: 731
Nepromenjeno

Ne moras ni ti da menjas pasos sada jer se ne traze podaci iz pasosa tipa broj pasosa i kada istice za prijavu. Tek kad i ako budes izvucena onda pri popunjavanju ds260 ti treba pasos.
Reply With Quote
  #208  
Staro 20.10.2018, 15:02
ciaoadios ciaoadios je offline
Član
 
Datum prijave: 19.09.2017
US lokacija: Miami, FL
YU lokacija: Croatia
Poruke: 11
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Dzeremija Prikaz poruke
Ne znam više ni koja prijava po redu. Odnosno, ovaj put dvije prijave. Nisam se mislio ni prijavljivati dok ne pročitah negdje da su prethodne prijave odbacivane ako se uploadovala već korištena slika za lutriju, a ja non stop koristio jednu te istu...
Mislim da se slika provjerava tek nakon sto izvuku
Reply With Quote
  #209  
Staro 20.10.2018, 15:50
MirelaFajfric MirelaFajfric je offline
Član
 
Datum prijave: 19.10.2018
Poruke: 2
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik mveruovic Prikaz poruke
Ne moras ni ti da menjas pasos sada jer se ne traze podaci iz pasosa tipa broj pasosa i kada istice za prijavu. Tek kad i ako budes izvucena onda pri popunjavanju ds260 ti treba pasos.
Znači sad ne treba, ali svakako ću DS-260 morati u februaru da otvaram jer treba da se porodim. 😶
Reply With Quote
  #210  
Staro 20.10.2018, 17:15
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

DS 260 se popunjava posle izvlačenja tj. samo ukoliko ste izvučeni.
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 05:08.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.