ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv - 2021 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Staro 20.10.2021, 18:04
slucajni_prolaznik slucajni_prolaznik je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.05.2016
Poruke: 571
Nepromenjeno Dv-2023

Period za podnošenje prijave za DV-2023 je od 6. oktobra 2021. (18h, CEST) do 9. novembra 2021. (18h, CET) godine.

https://dvprogram.state.gov/
Reply With Quote
  #2  
Staro 21.10.2021, 12:24
darko81bg darko81bg je offline
Član
 
Datum prijave: 07.11.2010
Poruke: 23
Nepromenjeno

DV-2023 i ove godine 2x
Srecno svima.....
__________________
Dv2008, 09,10,11....- 2023 - not selected x 2
DV2024 -NOT SELECTED x 2
Reply With Quote
  #3  
Staro 23.10.2021, 03:31
tripko tripko je offline
Drug član
 
Datum prijave: 01.05.2014
US lokacija: Waterloo, Ontario
YU lokacija: Beograd
Poruke: 50
Nepromenjeno

Jos jedna prijava po ko zna koji put, ali ovaj put iz Kanade.
__________________
DV 2014 Not Selected;
DV 2015 Not Selected;
DV 2016 Not Selected;
DV 2017 Not Selected;
DV 2018 Not Selected;
DV 2019 Not Selected;
DV 2020 Not Selected;
DV 2021 Not Selected;
DV 2022 Not Selected;
DV 2023....
2020 Canada
Reply With Quote
  #4  
Staro 23.10.2021, 12:32
ivo333 ivo333 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 29.03.2019
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: BiH, Croatia
Poruke: 37
Nepromenjeno

Treći put, treća sreća..mada vidim da neću ni u 90. godini biti izvučen, ali i kada bih bio izvučen, teško je ako nekoga nemate da vam pomaže.
Reply With Quote
  #5  
Staro 23.10.2021, 14:25
Vladimir95 Vladimir95 je offline
Član
 
Datum prijave: 27.07.2019
US lokacija: Chicago, Illinois(Ilinoji).
YU lokacija: KG
Poruke: 17
Nepromenjeno

Pozdrav ponovo i srecno svima koji se prijavljuju i za DV - 2023 ali moram napomenuti da ne zurite sa slikom, nju jos nisam spremio.

Zato ovoga puta mozda apliciram za Lutriju u Novembru, proslog puta sam pred kraj Oktobra jer bio sam nesto brzi sa spremanjem pravilne i dobre slike, naravno nikada ne idem u Studio kod fotografa jer izgleda da retko koji fotograf ume to potpuno pravilno da obavi.

Inace nije spam ali zelim jos ovo ovde da napisem, znamo svi danas kakva su vremena i pretpostavljamo kakva ce tek biti (jos teza), sve u svemu, mene je oduvek zanimala ta Amerika i uvek ce konkretno SAD jer pratim odredjene naucne oblasti iako nisam ni priblizno u nekim od naucnih radova jer inace sam jako mlad tek mi je 26 godina sada.

Mene uvek daleko vise interesuje znanje od samog novca iako SAD nije ni bas siromasan, cinjenica je da ta zemlja ima ubedljivo najveci broj intelektualaca tj. naucnika iz svih oblasti u svetu cak ni neke druge zemlje nemaju toliki broj veoma visoko obrazovanih iako imaju daleko veci broj stanovnika, zato verujem da ce se jednoga dana SAD potpuno oporaviti dok za EU ne verujem da ce ikada tako isto biti, sve govore cinjenice.
Reply With Quote
  #6  
Staro 23.10.2021, 14:29
serb_uk's Avatar
serb_uk serb_uk je offline
Drug član
 
Datum prijave: 13.05.2018
Poruke: 44
Nepromenjeno

Jos jedna tura



Srecno svima koji apliciraju!
__________________
DV-2006, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25
Reply With Quote
  #7  
Staro 23.10.2021, 14:31
serb_uk's Avatar
serb_uk serb_uk je offline
Drug član
 
Datum prijave: 13.05.2018
Poruke: 44
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Vladimir95 Prikaz poruke
Pozdrav ponovo i srecno svima koji se prijavljuju i za DV - 2023 ali moram napomenuti da ne zurite sa slikom, nju jos nisam spremio.

Zato ovoga puta mozda apliciram za Lutriju u Novembru, proslog puta sam pred kraj Oktobra jer bio sam nesto brzi sa spremanjem pravilne i dobre slike, naravno nikada ne idem u Studio kod fotografa jer izgleda da retko koji fotograf ume to potpuno pravilno da obavi.
Datum apliciranja nema nikakvog uticaja na izvlacenje. Jedino bih ti savetovao da ne ostavis za poslednjih par dana, jer ce verovatno (kao i obicno) biti prevelika navala na sajt, koji onda trokira.
__________________
DV-2006, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25
Reply With Quote
  #8  
Staro 23.10.2021, 14:41
Vladimir95 Vladimir95 je offline
Član
 
Datum prijave: 27.07.2019
US lokacija: Chicago, Illinois(Ilinoji).
YU lokacija: KG
Poruke: 17
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik serb_uk Prikaz poruke
Datum apliciranja nema nikakvog uticaja na izvlacenje. Jedino bih ti savetovao da ne ostavis za poslednjih par dana, jer ce verovatno (kao i obicno) biti prevelika navala na sajt, koji onda trokira.
Hvala na savetu, svakako to uvek imam u vidu ali zbog trenutnog nemanja dovoljnog vremena da sada spremim pravilno dobru sliku, mozda apliciram za Lutriju negde otprilike na pocetku Novembra ili eventualno ako budem imao vise vremena negde pred kraj Oktobra i to ce biti tek trece apliciranje.

Svakako uvek ima vremena zato samo jos jedan savet, nemojte ljudi nikada gubiti nadu cak i da nikada u zivotu ne dobijete na Lutriji ali uvek treba i to pokusati jer danas se vremena brzo menjaju pa ko zna mozda za 10ak godina za SAD ili cak i pre toga i ne bude bilo potrebno imati neku recimo turisticku vizu za barem ulaz u SAD ili neku vizu slicnog tipa za nekakav pocetak zivota tamo.
Reply With Quote
  #9  
Staro 23.10.2021, 15:56
MatijaX's Avatar
MatijaX MatijaX je offline
Drug član
 
Datum prijave: 24.09.2017
YU lokacija: Zagreb
Poruke: 73
Nepromenjeno

Uf, što volim ovo doba godine...Uvijek neko iščekivanje, nada za bolju budućnost...

Svake godine fotkanje kod dobrog fotografa, putovnica imam od prije, te sve lijepo ispunim, zapišem i zapamtim confir.number i poželim si sreću.

Pa, onda u petom, provjera, i eto vidiš da opet moraš aplicirati.
Niš ne košta, sem dobre fotke kod kvalitetnog fotografa.

Naravno, puno sreće i uspjeha svima. Nikada ne odustajte, i tražite razne načine da se dočepate USA. Samo legalno podržavam i kada je u pitanju prava ljubav, ako idete preko te opcije.


@Vladimir95

...je napisao lijepi komentar. Tko zna šta nas u budučnosti čeka.


BTW, nije prvi put, al se nadam da je zadnji, kako se prijavljuje,.
Mada brijem da ću prije poslovno tamo dohajati, nego preko GC. Ima priliku za putovanje po svijetu, između ostalog i USA kao destinacija, al sam eto to odbio. Bilo, pa prošlo. bit' će opet prilike.

Ovaj forum je prava riznica znanja o USA i emigracija ka tamo.

Sretno, uvijek svima!!
Reply With Quote
  #10  
Staro 23.10.2021, 17:08
Vladimir95 Vladimir95 je offline
Član
 
Datum prijave: 27.07.2019
US lokacija: Chicago, Illinois(Ilinoji).
YU lokacija: KG
Poruke: 17
Smile

Hvala Matija, nikada mi nije tesko da se barem zahvalim.

Svakako nas sada ocekuje jedna veoma uzburkana buducnost ali uvek posle kise dodje sunce jer nikada kisa ne pada recimo 31 dan u mesecu tako i ova sadasnja situacija makar i trajalo jos 5,8 ili 10 godina, posle toga sigurno dolazi svetlost tj. nesto veoma pozitivno u odnosu na ovo sada sve.

Samo biti veoma strpljiv, uporan i naravno pre svega sacuvati zdravlje i to je to, na to ne bih vise nista dodao, javljam se ovde ponovo kada opet apliciram za DV Lutriju.
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 15:17.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.